Oranjegroep B.V

Opinie o Oranjegroep B.V

Szukam pracy

Jaki rodzaj kontraktu firma oferuje i jakie wynagrodzenie dla cieśli i stolarza? ? Kiedyś oferty były za 550 a teraz sa za 370 - skąd ta różnica?

Poinformowany
@Szukam pracy

Skąd takie informacje??? 370€ gruuuubo. Jak się ostatnio dowiadywałem - przed epidemią to potrzebowali bo mają projekty podpisane i warunki były od 13€ na rękę( dojazd ciuchy po ich stronie) jak dla mnie to całkiem zacnie.

Były Pracownik

Wszyscy narzekają (dotyczy tych co mieszkajo na firmowych)na mieszkania na dojazdy że daleko a nie płaco za paliwo.To nieh ido na swoje i nie bendo nażekać.Jak jak pracowałem wszystko było ok.wypłata na czas i mieszkania jedno osobowe.zawsze mozna cos i kogoś znalesc ze bedzie nie dobrze,wszystkim nie dogodzi!zawsze można gdzies indziej isc nikt na siłe nie trzyma.

Ziom

Pani nie ma się co wypowiadać na forum. Pani nic w firmie nie robi.

Justyna

Witajcie potrzebuję pomocy w kwestii firmy Oranjeflex B.V. ex ma umowę z tą firmą a urzędy nasze wymagają ode mnie informacji których niestety nie mogę od niego uzyskać żadnych informacji. Czy to holenderska agencja pracy? Jest więc pracownikiem państwa członkowskiego w którym wykonywana jest praca? Tylko czy oni odprowadzają w ogóle składki za pracownika do ZUS do nas DO PL? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

Iza
@Justyna

To już dosyć poważne pytanie no i po prostu poważna sprawa. Oby ktoś dobrze zorientowany w tym temacie zachciał Ci pomóc. Jeśli jednak tak by się nie stało, to zawsze warto jest się zwrócić o pomoc do jakiegoś Przedstawiciela firmy. Co o tym sądzisz?

Janek
@Justyna

Jesli był na Polskiej umowie składki są płacone w Pl.

Monter

Żenada

18 lat doświadczenia a stawkę pomocnika oferują ????

nieznajoma

Witam jak w ogole dostac sie tam do pracy?

Ona

Jest tam taka mala dziewczynka ktora chetnie sie zaopiekuje facetem kazdego rodzaju;) za bardzo znudzila sie swoim i chetnie zaopiekuje sie toba :) pozdrawiam:)

Noerpr
@Ona

Na kawie?

Na szczęście były pracownik

Szósty komentarz bo pięć usunęli... prawda boli. Firma dno... Nie wierzcie w ani jedno slowo

@Na szczęście były pracownik

Jeśli administrator usuwa Twoje komentarze, to na pewno w jakiś sposób naruszają one regulamin tego serwisu. Jestem bardzo ciekawa, jaki masz właściwie problem z firmą Oranjegroep. Może w związku z tym jeszcze raz - ale rzetelnie i kulturalnie - wyjaśnisz, w czym tkwi ten problem?

Mikołaj

Od jakiegoś czasu panuje cisza w tym wątku, podpowiecie może czy warto zastanawiać się nad zatrudnieniem w Oranjegroep B.V? Jestem ciekaw co sądzicie na temat firmy, na jakie wynagrodzenie można liczyć i jaka panuje atmosfera w zespole, liczę że uzyskam informacje na ten temat.

Irek

Może mniej narzekania a więcej docenienia pracy ?

Orawa
@Irek

A kto sam narzyko? My z Orawy sam momy dobrze. Ni ma co narzykac.

@Orawa

Bo wy od pługa oderwani , niektórzy to biegają jakby akord robili, i to właśnie przez was śmieją się z nas holęndrzy.Wyjechałeś za pracą czy za pieniędzmi?W polsce rozumiem że tak jest ale po co robić to za granicą , spójrz na nich z jakim luzem przychodzą do pracy , oni nie przychodzą zrobić robote tylko zarobić pieniądze.

Axxxxxxx

Firma to totalne dno

Interactiv

Praca

Jak to ubezpieczenia nie mam to muszę na własną rękę się ubezpieczyć czy co?

Kolega
@Praca

W holenderskim nie masz ubezpieczenia czyli sam musisz najtańsze gdzie ok.110e na rękę co miesiąc za paliwo nie oddają więc nie jest tak kolorowo

Praca

Kto jedzie w marcu na szkolenie jako monter rusztowań

Piko
@Praca

Ty jedziesz z holenderskiego czy polskiego oranje ?

Praca

Czy może ktoś powiedzieć coś wiecej na temat pracy jako pomocnik montera rusztowań. Ile godzin , czy pomaga ktos z zameldowaniem, czy ubezpieczenie emerytalne jest polskie czy holenderskie?

Lolo
@Praca

Ubezpieczenia nie masz bo to umowa holenderska kwatery dają

rrusztowania

każdy (usunięte przez administratora)może przejść do oranje tutaj wyplata się zgadza!!!!!

Ggghhjjj

Porażka, jeśli chodzi o montera rusztowań, nie polecsm

Mar
@Ggghhjjj

Cześć Czy mógłbyś napisać coś więcej, dlaczego nie polecasz?

@Ggghhjjj

Mógłbyś (ty lub ktoś inny pracujący tam jako monter rusztowań czy pomocnik) napisać jakieś konkrety? Jak z: - Rzeczywistymi zarobkami (realna stawka)? - Godzinami (czy jest ciągłość pracy, nie ma przestojów, braku godzin)? - Zakwaterowaniem i atmosferą, dojazdami na projekty?

@Zainteresowany

Drodzy Panowie, na początek myślę, że warto zaznaczyć iż obecnie firma Oranjegroep posiada 2 osobne oddziały: oddział holenderski- Oranjegroep B.V oraz oddział polski- Oranjegroep Polska sp. z o.o., w których to warunki zatrudnienia mogą znacznie się różnić. W celu poznania warunków w oddziale polskim zapraszam do kontaktu: tel. 888 494 118 lub 662 070 375

@Zainteresowany

Arek
@Ggghhjjj

Mi zginęły szelki i wyplata

Arek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Personel do (usunięte przez administratora) giną wypłaty szelki w biurze foremkami kradną

Michalina

Ja mam do pracy 28 km nie zwracaja za paliwo

WIOLA
@Michalina

A skad pani dojezdza moze sie dogadamy bedzie taniej.

@Zyzek, zarzut oszustwa, choć napisany w Internecie jest nadal poważnym oskarżeniem i może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym. Warto ponownie zapoznać się z regulaminem serwisem GoWork.pl by uświadomić sobie, których komentarzy nie należy pisać na forum. https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Oranje Groep?

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Bartek? @Bartek, czy w dalszym ciągu jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może już wysłałeś swoje CV i czekasz na odpowiedź od Oranje Groep? Trzymamy kciuki za pomyślny przebieg Twojej rozmowy kwalifikacyjnej! @Barceloniarz, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Jesteś pracownikiem firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Oranjegroep B.V - Rotterdam

• Jak się pracuje w Oranjegroep B.V?

Zobacz opinie na temat firmy Oranjegroep B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oranjegroep B.V?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oranjegroep B.V?

Kandydaci do pracy w Oranjegroep B.V napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oranjegroep B.V