Opinie o All Money w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy All Money. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie All Money o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o All Money w Tczew

mizer

Oni nie, ale bank z którym bardzo ścisle współpracuja ma produkt stworzony specjalnie dla nich i tani nie jest,.nie znam szczegółów ale podobno oprocentowanie jest sporeeeee, nie wiem czy 30 40% tak mi chyba kumpel mówił który dostał od nich ofertę.

?

Mizer. ale jak 30-40% przeciez oni nie sprzedaja kredytów, tylko banki dla których szukaja klientów.

mizer

Prostuje, podobno nie złożyła wypowiedzenia tylko nie podpisze następnej umowy tak czy siak odchodzi z ALL MONEY.

?

Zgadzam sie w 100% ja tez swoje dostałem, ale ten (usunięte przez administratora) był z klasą. Dobra masz racje koniec bo ktos pomysli ze jej reklame robimy. Moze bysmy na jakies piwko skoczyli powymieniali doświadczenia?

Aplikowałeś do firmy All Money? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
mizer

pracowałem kilka dobrych miesięcy , czy kiepskawo ...nie myslę ze słusznie zrobiła, człowieku ta kobieta zjadła zęby na finansach, dyrektoruje od kilku dobrych lat, szkoda jej na AM, myśle ze ma za duże osiągniecia ze sie tam kisić. Przeczytaj wyżej chyba nie ma złych opinii, bo serio to niesamowicie inteligentna bestia i ma zajefajne poczucie humoru.Ja ja bardzo lubiłem chociaz (usunięte przez administratora) zebrałem nie raz i nie dwa,ale powiem ci ze mnie opierdoliła i wiedziałem za co a potem powiedziała ze we mnie wierzy i wie ze mi sie uda, kur... człowieku rosły skrzydła. To był menadżer cała gębą, Ci Panowie na górze mogliby sie od niej uczyć. Dobra koniec tych achów i ochów na jej temat bo jak znajdzie tą strone to i tak mnie opieprzy:-)

?

A ty tam pracowałes? Kiepskawo nie? To widzę ze mamy takie same opinie o Pani Dyrektor:-)

mizer

Nie wiem stary.dostałem smska od kumpla,ze (usunięte przez administratora) papierami,ale mysle ze (usunięte przez administratora) odszedł własnie dlatego, oni pracowali najdłuzej i mieli ze soba dobre kontakty,on był niezły robił plany, miał fajnych pośredników. Mysle ze bedzie chciał pójśc(usunięte przez administratora)bo fajnie sie z nia pracuje.

?

Serio z tymi papierami??!!! OOOO to musieli ja wpienic z deczka. Bardzo dobrze może zastapi mojego szefa.. marzenie. Ale ten kolo złozył wypowiedzenie bo ona odeszła? Kurcze posiałem gdzies jej telefon nie mam jak sie skontaktowac..Może ktos ma ten numer? hehehehehe.

mizer

Jestem wielki!!! jasnowidz czy co? Podobno (usunięte przez administratora) rzuciła papierami...mówiłem!!!. hahaha z nią odszedł jeszcze jeden kumpel i dwójka sie zastanawia. Ludzie teraz to bedzie masakra , regionalna będzie szefowac tylko strzelić se w łeb. Tragedia w dwóch aktach. Jak dobrze,że sie wstrzeliłem w czas. To sie bedzie działo, za kilka miesięcy... audieu AM.

mizer

mizer - 2013-09-18 17:26:09 Kilka słów ode mnie, pracowałem w ALL MONEY, częsc tego co jest tu napisane to prawda częśc niestety nie Prawda jest ze (usunięte przez administratora) jest w porządku babką chociaż wymaga i daje popalić.Pomaga, wspiera i jest dobrym szefem. i na tym koniec dobrych rzeczy- plany w kosmos, oferta dla kogoś kto stoi na sznurku z pętlą na szyi.. 30- 40% w skali roku.Regionalna- masakra, czepianie sie każdej bzdury, rozmowy w tonie masakrycznym- nie polecam. Nie polecam firmy w ciągu roku regionalna wywaliła 14 osób... bez komentarza.Myślę ze (usunięte przez administratora) też się ewakuuje niedługo:(Na stołku miało być, nerwy mnie poniosły jak sobie przypomniałem

mizer

Kilka słów ode mnie, pracowałem w ALL MONEY, częsc tego co jest tu napisane to prawda częśc niestety nie Prawda jest ze (usunięte przez administratora) jest w porządku babką chociaż wymaga i daje popalić.Pomaga, wspiera i jest dobrym szefem. i na tym koniec dobrych rzeczy- plany w kosmos, oferta dla kogoś kto stoi na sznurku z pętlą na szyi.. 30- 40% w skali roku.Regionalna- masakra, czepianie sie każdej bzdury, rozmowy w tonie masakrycznym- nie polecam. Nie polecam firmy w ciągu roku regionalna wywaliła 14 osób... bez komentarza.Myślę ze(usunięte przez administratora)też się ewakuuje niedługo:(

steinus

steinus - 2013-09-13 20:43:47 Dziewczyno, musiała Cię zwolnić ,ona ma studia podyplomowe ,więc jaki strach przed wykształceniem. Nie słuchajcie to bzury ,panienka z hukiem wyleciała!!!!!źle przeczytałem, to była rozmowa ,Maji zgadzam się:)

johny

Znajdzie(usunięte przez administratora)co krytykuję nic nie wiedząc.Mój kumpel tam pracuje i nie narzeka.Mówi ze kasa jest dobra ale trzeba sie nagimnastykować, plany duże ,cięzko podołac. Atmosfera bardzo fajna , o dyrektorce złego słowa nie słyszałem, wiem ze wymaga, presja jest codzienne rozliczenia, plany sprzedazowe plus telemarketing, ale gdzie teraz presji w sprzedazy nie ma. On polecał mówił ze są nerwowe dni, ale mają wsparcie i zainteresowanie nikt nie jest zostawiony samemu sobie, gdybym sie znał na kredytach poszedłbym tam. Sajonara

maji

Hahahaha dobre!! na rozmowie panienka wie jaki wykształcenie ma dyrektor.

steinus

?

Totalny brak profesjonalizmu, marna podstawa, dyrektorka oddziału wystraszona jak widzi na rozmowie osobę lepiej od siebie wykształconą, a tak naprawdę poszłam do nich na rozmowę żeby potwierdzić kolejną dziuplę gdzie ścigają się szczury, a pracę na szczęście mam i to nie za jakieś durne wyrabianie planu mi płacą. Nie dajcie się poniżać dla nich za te marne grosze

jaro

co się dziwisz jak ty nawet pisać nie umiesz:)

telemarketer

A czy ktos wie cos na temat ich call center w Lublinie na Mełgiewskiej ? jak sie pracuje, atmosfera, zarobki itd.

CK man

anonim - 2013-08-14 19:03:13 a czy aby pracować w firmie All Money trzeba mieć doświadczenie w sprzedaży? są tam jakieś szkolenia ze sprzedaży?"Weszłem w te branże" 13 lat temu i ciężko się wyrwać....

CK man

kiwi - 2013-07-26 00:22:55 CK man - 2013-07-22 07:23:20 Kiwi daj znać czy cię klepneli . . .zaczynam pracę od sierpnia :)Gratulacje, daj znać jak się pracuje . . .

Zostaw merytoryczną opinię o All Money - Tczew

All Money