Opinie o Stara Fabryka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stara Fabryka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stara Fabryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stara Fabryka w Łódź

krystyna

pracownicy może zadowoleni, ale klienci przerażeni- współpracą -(szkoda gadać), zmieniam firmę do wymiany kolejnych okien, o starej fabryce nie chcę słyszeć !!!

STARA FABRYKA
@krystyna

Witam, proszę o wskazanie n-ru zamówienia, ujawnić się, jeżeli wpis okaże się spamem konkurencji to proszę być świadomym że prawo nt. ochrony dóbr w Internecie mocno się zaostrzyło i administratorzy forum, serwisów muszą przez 5 lat zbierać dane (adres IP, maile i inne dotyczące osób udzielających się na forach) i te dane trzeba przechowywać na różne ciekawe przypadki - taki jak ten.Innymi słowy, właściciel ma prawo zażądać od osoby szkalującej jego firmę ujawnienia swoich danych personalnych celem zweryfikowania szkód jakie poniósł (czyli nr zamówienia, nazwisko, itp. itd. – wszystko co pozwoli mu się odnieść do owej opinii). Jeżeli osoba ta się nie ujawni, szkalowana Firma może wystąpić z żądaniem ustalenia tożsamości przez policję / prokuraturę, bo to jest już pomówienie (wpadamy w zapisy z Dz.U.2003.153.1503 z dnia 16 kwietnia 1993r oraz art. 212 KK). I tak idzie jak po sznurku –> policja/prokuratura wysyła żądanie do –> administratora serwisu (forum), który zgłasza się do –> operatora (np. Netia) i pyta kto używał numer IP tego i tego dnia, dostają dane właściciela umowy i na końcu się okaże, że –> my ostatecznie jesteśmy totalnie “umoczeni” w sprawie, bo dojdą do naszego biura, domu, telefonu komórkowego. Ot tyle, niestety. Dlatego wzywamy do ujawnienia się,

scania1981

Ja jestem zadowolona z okien, montował p. Tomek - kilkanaście okien w zgierzu

Maciek p.

Tak - za każdą reklamację motażu masz karę finansową, po kilku poprostu wylatujesz. Bardzo dużo uwagi przykładają do poprawności montażu. Ale nie ma problemu z płatnościami - kasa zawsze jest na czas.

henryk

A ja zamówiłem u nich drzwi i okno prawie trzy miesiące temu, wpłaciłem zaliczkę i czekam. (usunięte przez administratora)

klient

Nie polecam zakupu i usług w Starej Fabryce.Kierownik to najgorszy "Paprok" jakiegokolwiek spotkałam na swojej drodze. Panowie fachowcy którzy montują okna i drzwi , robią to metodą spyhoterapii.Zakup dokonaliśmy w m-cu maju. Miało być w ramach promocji 50% a okazało się jeszcze drożej niż wszędzie. Do reklamacji z powodu źle obsadzonych drzwi wzywaliśmy firmę około 6 razy i nadal drzwi się nie otwierają tak należy. Ostatnio panowie fachowcy posmarowali posadzkę płynem "Ludwik" i stwierdzili że teraz nie będą się trzeć po posadzce.Osobiście rozmawiałam z Panem Kierownikiem , który osobiście robił pomiary ale niestety chyba go uraziłam i do tej pory nie raczył się pojawic i sprawdzić dlaczego drzwi są żle zamontowane. Jestem zmuszona powiadomić instytucję ochrony Konsumenta , aby sami sprawdzili tą firmę. Nie dajcie się namówic na kupno i montaż w tej partackiej firmie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stara Fabryka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krzysiek

Wymagania naprawde bardzo wysokie, ale pieniądze przyzwoite i zawsze na czas.

sławek

Te komentarze to chyba stara fabryka sama tutaj umieszcza...

dzielnicowy 1987 :)

chlopie jak zes robil tak ci placili pewnie po tobie do tyle bobow do poprawy jest :D

agatuś

normalna kasa za normalną pracę, co najważniejsze bez kombinacji z umowami smieciowymi

marta m.

uczciwy pracodawca :)

Agata

Pracowałam ponad 2 lata, faktycznie bardzo dużo wymagają, ale przyzwoite pieniądze zawsze są na czas i są premie za jakość

Jacek

Wspólpracuje z nimi ponad rok, wczesniej pracowałem tam długo na etacie, kasa przyzwoita - ale faktycznie wymagają bardzo wysokiej jakośći. Jak robota jest dobrze zrobiona to kasa jest na czas

Niezadowolony

Firma "Stara Fabryka" sprzedająca okna w Łodzi - nie polecam, nie płacą za wykonaną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Stara Fabryka - Łódź

Stara Fabryka
2.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Gdańska 64
    90-612 Łódź