Opinie o Stara Fabryka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stara Fabryka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stara Fabryka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stara Fabryka w Łódź

AGATA

Czy ktoś się orientuje czy szukają pracowników do biura? Słyszałam że otwierają kolejny salon gdzieś w łodzi i otworzyli oddział - "stara fabryka przedsiębiorstwo remontowo budowlane" - wiem bo ocieplają sąsiedni dom na mojej ulicy. Widać że intensywnie rozwijają się i w oknach i w budowlance - wykończeniówce. Czy ktoś się orientuje jakie są zarobki w biurze ?

@AGATA

Wyślij CV to się dowiesz

AMM
@AGATA

Kupiłem okna od firmy Stara Fabryka, i przyznam szczerze ze jestem pod wrażeniem i okien i montażu. Nie było łatwo, bo to była spora inwestycja z dużymi oknami w standardzie energooszczędnym. Naprawdę są godni polecenia, a opinia o firmie stara fabryka zasłużenie pozytywna.

Westbam
@Marcin

Zarobki pewnie jak wszędzie w miarę dobrych firmach - podstawa plus prowizja. Najprościej wysłać cv - jak będą potrzebowali kogoś to pewnie zadzwonią i dowiesz się wszystkiego. bgccNa pewno mają pakiety prywatnej opieki medycznej w luxmedzie - wiem bo ostatnio ich firmę obsługiwałem

jolka pamiętasz...

Miałem się nie rozpisywać bo to nie to forum, szukam sobie roboty a tu masz ci los - taki wątek :) Tak się złożyło że mam ich okna - normalnie przeznaczenie, więc jak wszyscy to wszyscy: Moja opinia o firmie stara fabryka jest dobra i bardzo pozytywna - tak tak, nie inaczej. Ja mam od nich okna - są ok, poleciłem szwagrowi - jest ok, montaż był pod koniec stycznia. Była u mnie jakaś reklamacja o uchył w oknie, ale naprawili i po temacie - wiem wiem, inni by napisali na ten temat kilkunastostronicową rozprawkę, no ale ja nie napiszę, przykro mi, nie będzie emocji... (usunięte przez administratora) Dziękuję za uwagę - lecę dalej

Jan

Mogę jedynie potwierdzić że mają solidny montaż - instalacja okien u mnie była w piątek - do pracy monterów i do okien nie mam zastrzeżeń. Monterzy byli ci sami co rok temu u mojej siostry - ta sama ekipa i ten sam skład. Zdecydowałem się na ofertę firmy stara fabryka bo montaż u siostry był jak najbardziej na plus, samo obycie monterów też bez zastrzeżeń jak i okna które sprawdziły się u siostry - pasywne z trzema szybami. Zamówiłem taki sam model okien, ale w kolorze szarym antracytowym. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)Aleksandrów Łódzki.

marek

ciekawostka tylko czemu nie mają swoich montażystów a opinie są opłacane i pod kiedy istnieje firma a z których lat są opinie radze poczytać zanim ktoś zapłaci

Mireczek
@marek

Pitolisz głupoty, albo jesteś z konkurencji - mają jedną stałą ekipę. Chłopaki mają co robić i nie narzekają. Montowali u mnie okna w Tuszynie w środę i mogę potwierdzić. Do montażu i do okien nie mam żadnych zastrzeżeń. (usunięte przez administratora)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stara Fabryka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
czarodziej z oz

Słyszałem że to przyzwoita wypłacalna firma. Fakt że wymagania dla montera są duże - jakość i i jeszcze raz jakość montażu - ale da się przeżyć :)

Jareczek

Płacą w terminie, bez problemów - uczciwa kasa, ale wymagania od monterazsą duże. Atmosfera w pracy normalna.

aniaw

Zamawiałam u nich okna z montażem. I pierwszy raz spotkałam tak sympatycznych i kulturalnych monterów. Nie rzucali na prawo i lewo wyrazami (usunięte przez administratora)Za to duży plus.

Karolinka

Ja kupiłam tam okna, i byłam pod wrażeniem pracy monterów, pozytywnym wrażeniem. Dbają o jakość i to widać a pracownicy sprawiali wrażenie zadowolonych

arekk

Płacą całkiem nieźle i co najważniejsze w terminie. Wiadomo, że nie nikt od razu kokosów nie dostanie, trzeba się najpierw wykazać... Ale jako pracodawca są w porządku.

djB

są OK

Romek

Polecam, dobre okna, solidny montaż

JANEK51

Wymagający, ale wypłacalny pracodawca - to teraz naprawdę mało spotykane.

Henryk

To prawda. Kasa jest ok, ale trzeba sie znać na robocie, bo jak nie no to wiadomo...

Patryk

Mają bardzo wysokie wymagania od monterów. Trzeba znać się na montażu okien żeby tam robić. Z płatnościami nie ma problemów - kasa jest zawsze na czas w przyzwoitej ilosci.

Krzysztof Bednarek

Mają uczciwe podejście i do Klientów i do Pracowników. Rozmawiałem z chłopakami którzy montowali mi okna. I z montażu i z okien jestem zadowolony. Instalacja była w listopadzie 2013

Jarek

Witam. Pracowałem 1,5 roku przy montażu. Kasa ok, na czas. Ogólnie praca w porządku. Co do wymagań to jak wszędzie - trzeba być dokładnym i znać się na fachu. Pracodawca wymagajacy tak jak pisano wyżej, ale uczciwy.

Jaro243
@Jarek

Wypłacalni i wymagający - przynajmniej dla monterów. Stosunek właścieli do monterów normalny, bez dziwnych akcji.

Roman
@Jaro243

Uważam, że dobrze, że za każdą reklamację montażu jest kara finansowa dla montera. Z mojego punktu widzenia (klienta)jest to jak najbardziej fair. Płacę i wymagam wywiązania się z umowy (czyli poprawnego montażu). Należy się przykłądać do swojej pracy. Brawo.

edek82

Ja również nie miałem problemów z nimi. Wymieniali mi drzwi zewnętrzne. Szybko, sprawnie, drzwi jak najbardziej ok. Powodów do reklamacji nie mam. Podpytywałem pracowników jak im się pracuje i mówili, że pracodawca wymagający, ale jest w porządku.

justynka

Ja nie miałam problemów - okna miałam zamontowane w listopadzie, wcześniej w 2012 montowali u kuzynki i też było ok. Faktycznie, musiała te negatywne opinie dawać konkurencja bo nie chce się ujawnić. Administrator powinien usuwać takie opisy. STARA FABRYKA - powinniście powiadomić policję o tego typu hejterskich działaniach

marek
@justynka

Racja - ta firma powinna powiadomić policję. Jeżeli nie napisała by tego konkurencja już realny klient by się ujawnił

Witam. To chyba faktycznie konkurencja tak atakuje...Ja też mogę poświadczyć, że ta firma jest w porządku. Wymieniałem okna 4 miesiące temu (na thermorevolution). Nic się z nimi nie dzieje. Co do procesu reklamacji, to się nie wypowiadam, bo nie wiem (i mam nadzieję, że dalej wszystko z oknami będzie ok). Ja z usług Starej Fabryki jestem zadowolony i w moim przypadku wszystko było w porządku. Pracownicy też bardzo mili i pomocni.

ania g.

Bardzo fajny wpis STARA FABRYKA - montowaliście u mnie w październiku 2013 na ul. Jaracza i mogę potwierdzić że Wy to porządna firma. Wczoraj montowaliście u mojej siostry i też jest bardzo OK. Należy zwalczać wpisy konkurencji która się nie chce ujawnić. BRAWO

Zostaw merytoryczną opinię o Stara Fabryka - Łódź

Stara Fabryka
2.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • ul. Gdańska 64
    90-612 Łódź