Opinie o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

wielki zal

Mnie wyrzucono po bardso krotkim czasie bez ostrzeżenia. Żal.pl

Zniesmaczony szefostwem

Popieram .w 100% wszystkich mających negatywne opinie na temat firmy. I ta pseudo premia w postaci punktów i zmienianie zasad w trakcie gry ;)

Joanna

@Rozczarowanarozumiem, że masz wrażenie, że Twoja praca nie jest doceniana. Co musiałoby ulec zmianie, by to się zmieniło?

Rozczarowana

Niestety nic pozytywnego nie mogę na temat tej firmy powiedzieć, przykro mi ale taka prawda. Pracodawca powinien bardziej szanować i doceniać swoich obecnych lub potencjalnych pracowników. Szczerze odradzam współpracy z tą firmą.

Przedstawiciel Handlowy

Nie mam żadnych uwag do przebiegu rekrutacji. Wszystko w miłej atmosferze. Dostałem komplet zadań do rozwiązania. Może trudne nie były, ale jakąś wiedzę z branży trzeba mieć, żeby je rozwiązać. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony po zakończeniu spotkania.

Pytania związane z doświadczeniem, branżą, moją dyspozycyjnością i inne.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
AG

Szanowni Państwo Proszę nie używać moich inicjałów w swoich wypowiedziach. Pracowałem w tej Firmie prawie 17 lat i odszedłem z pełną świadomością podjętej decyzji. Wynagrodzenie było adekwatne do ciężkiej pracy w terenie i wykonanego obrotu, nikt nikomu nie dawał nic za darmo i za leżenie nie płacił , zarabiały obydwie strony a wszczególności Firma. Zarobki to nie wszytko, trzeba też mieć godność , honor i własne zdanie, a nie tylko kiwać głową udając że wszystko jest OK.

Firma jest beznadziejna, zero szacunku dla pracownika, nie polecam, szkoda nerwów!

Niepewny

Witam serdecznie! Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko handlowca ds. kluczowych klientów. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby coś więcej napisać na temat pracy handlowca w tej firmie?. Jakie firma oferuje narzędzia pracy, na ile podpisuję się umowę? Czekam na obiektywne opinie, mam nadzieję że pomożecie mi w podjęciu decyzji. Pozdrawiam

Ktosiek
@Niepewny

Odradzam. Narzędzia, o które pytasz musisz sam sobie zapewnić bo nie dostaniesz nic zupełnie

Jeszcze aktualny pracownik

W amtrze juz jeden z nas siedzi i nachwalic sie nie mogze atmosfery i podejscia do pracownika. RF dla amtry pracuje jako ich klient i wcale sie nie zdziwie jak AG tez u nich wyladuje. A to dla k2 bylby kop prosto w jaja. A jak tam AG sie urzadzisz to do ciebie dzwonie i zalawiaj mi tez tam robote. Bo tutaj czlowiek nie zna dnia ani godziny. I niewazne czy jestes dobry czy nie. To sie nie liczy. Z dnia na dzien wylatujesz na pysk., A ag pokazal, ze karma wraca i samemu mozna stamtad odejsc i nie byc zwolnionym w tak hamski sposob. A wcikanie kitu ze melle rpatner sam bedzie sprzedawal to w te bajki nikt nie wierzy. ani my ani klienci.

Pracownik były

Nawet najlepszy jedrek z gd nie wytrzyma(usunięte przez administratora) Mam nadzieje że kkiedyś ludzie będą ttraktować was jak wy prezesi i kierownicy traktujecie innych. Ps dobra rada sami sobie zamontujcie gps żeby nie rrobić zbędnych km i ppóźniej ppółddnia to analizujcie☺

Janosik

Współpraca z firmą melle to najgorsze doświadczenie zawodowe jakie miałem w życiu, nie polecam nikomu kontaktu z tymi ludźmi. Obiecują wysokie wynagrodzenie za świadczone usługi, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Wystarczy pierwszy rzut oka na umowę, która polega na karach finansowych za nie wykonanie zakładanych celów. Świadczysz usługę prowadząc własną działalność gospodarczą, musisz zapewnić wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: auto, komputer, tablet, telefon i nie dostaniesz umowy dłuższej niż na rok, ponieważ po roku umowa tak się zmieni, że mimo podniesienia obrotów nie zarobisz więcej niż na chleb. Umowa o współpracy ma znamiona umowy o pracę. Jesteś monitorowany pod każdym względem, GPS w prywatnym aucie. (usunięte przez administratora) Padają propozycje aby za swoje wynagrodzenie przeprowadzać akcje promocyjne u klientów argumentowane tym, że jak klient zwiększy obroty to i wynagrodzenie będzie większe. Takich absurdalnych przykładów mógłbym podać setki. Dla właścicieli firmy wszyscy ludzie poza nimi samymi nie znaczą nic włącznie z klientami, w tej firmie współpracę z handlowcami kończy się jednym mailem bez podania powodu. Ostrzegam wszystkich przed podjęciem współpracy z tą firmą, współpraca to zbyt wiele powiedziane podpisanie umowy z nimi to jak cyrograf. Przekona się o tym każdy kto przeczyta umowę.

EA
@Janosik

Widzę, ze nic sie nie zmieniło na przestrzeni lat, od kiedy mnie tam - całe szczęście- nie ma ...

Melle
@Janosik

Szanowni Państwo, Wymagania są proporcjonalne do zarobków. Inaczej wymaga się od osoby zarabiającej średnią krajową, a inaczej od takiej, która zarabia 5 lub 10 razy tyle. "I can" jest ważniejsze od "IQ". To znaczy, że jak się chce to można, a jak nie to będzie się zawsze narzekać. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Janosik
@Melle

Uderz w stół a nożyce... Dobry pracodawca nie musi weryfikować tego co dzieje się na tego typu serwisach, a zły prostuje zamieszczone opinie bo nie jest w stanie zrozumieć, że ktoś może mieć swoje własne zdanie. W ostatnim półroczu z dziesięciu handlowców zwolniło się dwóch wybitnych a czterem podziękowano za współpracę, to duża rotacja. chyba nie trzeba dodawać, że coś jest nie porządku z tą firmą.

Waleczne Serce
@Janosik

Janosik ma racje Potrafią zabić wszelkie ambicję w oddanym pracowniku. Uważają się za BOGÓW I myślą że mają najlepsze pomysły na czele z dyzmą czyli ZF Nie polecam i wiem co mówię :)

Joanna

Obecnie jeszcze trwa rekrutacja między innymi na stanowisko Specjalista ds. Księgowych. Co możecie powiedzieć osobom zainteresowanym aplikacją o warunkach zatrudnienia i benefitach zapewnianych przez firmę Melle?

ew

@tokio to już chyba niekaktualne, ale szukają przedstawiciela techniczno - handlowego ale nie jestem pewna czy wysyłać cv bo nie wiem czu da mi się załatwić własny samochód, szkoda że nie służbowy byłby

Miki

Haha! Zdziwiony? Wlej se też pseudo G12 kulera. Albo nie trzymający żadnych norm plyn hamulcowy. W porządnym warsztacie z daleka od ich produktów!

mechanik

wlałem do silnika ten wasz olej K2 10W/40 i silnik mi teraz tarabani jak stara kutwa! skąd bierzecie ten olej, bo to jakieś szczyny chyba są? wcześniej na lotosie i orlenie było normalnie!

Mateusz
@mechanik

Skoro wlales i wg Ciebie jest jest nie tak to czemu nie skladasz reklamacji tylko produkujesz sie na forum o opiniach pracodawcy? Na kilometr widac ze jestes bylym pracownikiem. Daj spokój z takimi bzdurami.

Mateusz
@mechanik

borys

pytam o przykład dla ph ile powinien/musi sprzedać ?

borys

przydał by się jakiś przykład

borys

to ile trzeba sprzedać w miesiącu, czy są jakieś limity ???

merikotka

Odradzam - w każdej firmie jest coś, ale ta firma to totalna porażka. Zatrudnili mnie jako koordynatora projektów internetowych - posadzili przy kompie przy sprzedaży. Praca nie jest od 7 do 15 bo są dyżury. Zapomnij o umowie o pracy na dzień dobry ha ha ha! No ale ciesz się wynagrodzeniem na okresie próbnym bo wtedy zarobisz najwięcej :) Pozniej dostaniesz minimalną i premie (jesli szef będzie miał dobry humor, klienci będą płacić w terminie i nie pomylisz się przy wystawieniu faktur, co przy takiej ilosci produktów, promocjach, czy kiepsko opisanej bazie produktów, jest nie łatwe dla zaczynającego tam pracę).Strasznie dużo ludzi się tam przewija, co się dziwić jak tak traktują pracowników. NIE POLECAM!

były

Po co w ogóle ta dyskusja o jakości produktów. Produktów jest masa i każdy jakoś żyje . Te nie są najgorsze. Inne też sa dobre. Każdy kupuje to co chce i co znajdzie w sklepie na półce . A co do pracy to ta firma od zawsze szuka przedstawicieli. Szuka znajduje po kilku miesiącach się ich pozbywa w białych reawiczkach a ludzie zostają z działalnością i kosztami które ponieśli na podjęcie pracy w firmie. Wszystkie negatywne opisy sa w 100% prawdziwe . A te pozytywne piszą ludzie którzy tam pracują . Jak się zatrudnicie to usłyszycie te same słowa które są tu pisane . Wszystko musisz mieć swoje od telefonu po auto. I to twój problem jakie masz koszty . Zadajcie sobie jedno pytanie- ile lat można szukać ludzi i ich nie znajdować . Tu pracuje stała załoga która jest niezbędna a reszta jest potrzebna co jakiś czas na góra 4 miesiące. Popytajcie ludzi w branży ilu w ciągu np.2 lat przyjeżdżało do nich ph z tej firmy. Odpowiadając zaczną się smiać że już nie pamiętają bo ciągle przyjeżdża kto inny . Taka ta firma ma polityke i już . A produktów nie ma co krytykować bo nie odbiegają konkurencji w tym poziomie cenowym. Podsumowując: Jeśli masz działalność, auto, telefon, tablet i jesteś bezrobotny to spróbuj. Nie patrz że umowa jest na rok czy pół roku bo i tak ją zmienią na taka żebyś odszedł bo robią to co chwila. Jeśli masz inna perspektywę pracy to bierz ją w ciemno bo i tak będzie lepsza od tej. I tyle . PS. Nie piszą o wykształceniu bo to nie ma znaczenia i tak mało kto tam chce pracować . A na pewno nie ludzie z branży . Wniosek: OMIJAĆ!!! OMIJAĆ!!! OMIJAĆ!!!

były2
@były

samo sedno!

tadam

Szkoda,że Melle 'cieszy się' złą opinią, czego prowodyrem całej sytuacji jest raczej spółka matka Inter Global, i raczej jej powinny być przypisane głównie wszystkie 'zasługi'. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Zobacz opinie na temat firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Kandydaci do pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melle sp. z o.o. kosmetyki K2