Opinie o Obi w Ostrów Wielkopolski Myśliborska 48

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Obi, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Ostrów Wielkopolski Myśliborska 48

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w tym markecie w Ostrowie. Brak kultury i szacunku przełożonych dla pracownika i traktowanie jego jak niewolnika jest na porządku dziennym. Nikt z przełożonych nie pozwala przedstawić swoich argumentów do tego ciągłe kpiny, poniżanie i wulgaryzmy. Omijajcie to miejsce z daleka jako pracownicy i nawet jako klienci. Nie warto szkoda czasu i co najważniejsze zdrowia.

Rocco Nowy wpis
Klient

Stosują bezprawną segregacje sanitarną. W dniu dzisiejszy Pani kasjerka w asyscie ochrony odmówiła mi sprzedaży produktów niezgodnie z prawem konsumenta oraz Konstytucja RP dopóki nie założę kagańca. Oby rynek zweryfikował,że takie praktyki nie mogą mieć miejsca w wolnym kraju ! ! ! ! ! Zakupy zrobiłem w pobliskim POLSKIM sklepie BEZ SEGREGACJI SANITARNEJ i nigdy więcej moja noga nie postanie w OBI.

Kmwtw Nowy wpis

Robisz za mało i za wolno. Co chwile kontrola pracy. (usunięte przez administratora) można przez ciągłe niezadowolenie tych wyżej. Tyllo oni robią wszystko idealnie, jak trzeba!

Gabriela Nowy wpis
@Kmwtw

Domyślam się, że chodzi Ci o to, że kierownictwo wiele wymaga od pracowników, jeśli chodzi o tempo pracy i normy, tak? Powiesz coś więcej o tym, jakie normy obowiązują w Obi - i czy są jakieś premie wydajnościowe dla pracowników, którzy je wyrobią?

gepard
Klient

Nie wiem po co przy wyjściu (dział ogrodniczy) stoi "strażnik". Mamy obowiązek noszenia maseczki która ma zakrywać usta i nos, u niego były zakryte tylko usta. Zwróciłem mu uwagę ze powinien zakryć nos wyszedł za mną i odsłonił kilka razy usta by pokazać mi że ma mnie i zarządzenie w (usunięte przez administratora) Super zachowanie...Brawo OBI, brawo personel. 13.10.2020. godz 12.00

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mateusz
Klient

(usunięte przez administratora) Ceny wywindowane w kosmos, brak obsługi, A jak już kogoś znajdziesz to słyszyśz: "Ja nie z tego działu". Kiedyś się tam robiło przyjemnie zakupy, teraz to koszmar. Szkoda nerwów i zmarnowanego czasu. Pojechałem do Bricomarche i tam zrobiłem zakupy szybko i sprawnie. Coś mnie tknęło i zrobiłem szybką kalkulację i wyszło na to, że kupując ten sam towar w Brico w mojej kieszeni pozostało 340 złotych. Tak więc jeśli nie chcesz przepłacać, denerwować się i marnować swojego czasu omijaj Obi wielkim łukiem.

Leon

Strasznie nie miła obsługa, w szczególności pan Rafał z działu budowlanego, dawno nie spotkałem się z tak bezczelną obsługą. Ceny mocno wygórowane w porównaniu do innych skepów. ZDECYDOWANIE ODRADZAM robienie tam zakupów. Szkoda nerwów i przepłacania.

Ktoś 3

Market OK duży wybór ale obsługa nie miła a w szczególności Pan z paneli imię na R.....(rodo) Więc nie polecam tego marketu ze względu na obsługę

Jaras

NIE POLECAM! Asortyment jesy ok, ale straszna drożyzna. Brak profesjonalnej obsługi.

Sądzisz, że firma Obi w miejscowości Ostrów Wielkopolski nie ma przed tobą tajemnic? Dodaj opinię aby inni również dowiedzieli się o niej wszystkiego. Twoja opinia jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie pracę. Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Ostrów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.