Opinie o Scania Production Słupsk S.A. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Scania Production Słupsk S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Scania Production Słupsk S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scania Production Słupsk S.A. w Słupsk

dzonu :)

(usunięte przez administratora)albo jakość albo ilość. Nie dajecie czasu by coś dobrze zrobić. Tylko szybko pchamy wozy bo trzeba. "Takty srakty." Jestem człowiekiem dokładnym i jak juz coś zaczynam chce zeby to dobrze wyglądało. Co to jest jakiś maraton? Podejsci Wasze mowi jedno lecimy " na ilość". Tu poprostu chodzi o gruby hajs i człowiek w tym zawsze bedzie deptany.

Nikola

Witam. Czy w dalszym ciągu są przyjęcia do pracy? Czy kobiety mają szanse na zatrudnienie?

Andrei
@Nikola

Już nie

nowy

Witam wszystkich.Naczytałem sie tych opini o Scani co niemiara ale nie jest tak zle jak piszecie.Ja pracuje tam od niedawna załoga jest OK mimo że jak piszecie sami scaniowcy.Nie czuje się tam obco chętnie mi tłumaczą wszystko jest po prostu ok.Mam tylko nadzieję że dostane szanse pracy jeszcze jeszcze długo .

wiki

Witam! Chciałabym zatrudnić się w Scania-Słupsk.Co powinnam zrobić,gdzie złożyć cv.Będę wdzięczna za podpowiedź.

@wiki

Aktualne zatrudnienie jest możliwe tylko przez pośrednika, co wiąże się z niższą wypłatą niż kiedyś. Praca dwu zmianowa 6:00 - 14:00 14:00 - 22:00 Od poniedziałku do piątku Jak chcesz to dorabiasz w soboty, płacone są setki. Idziesz w sobotę do pracy a dostajesz za dwa dni ???? Ogólnie firma na plus Możliwość kursów wewnętrznych typu wózki widłowe

Justyna
@:)

Sama własnie potrzebowałam takich informacji - bardzo Ci za nie dziękuję. Powiedziałeś, że w SCANIA PRODUCTION aktualnie zatrudnienie jest możliwe tylko przez pośrednika. A jaki rodzaj umowy oferują tam pracownikowi na "start"?

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
karo

Witam czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat pracy w Scania jako monter/monterka czy jest ciężko i czy warto sie tam zatrudnić?

yyy
@karo

Praca nie jest trudna. Jesli miales/mialas do czynienia kiedykolwiek ze sprzetem typu wkretarka bedzie Ci latwiej ; ) co do nadgodzin to zachecaja praca w soboty przy rozmowie w sprawie pracy, a co do czego nie ma mozliwosci przyjscia jako nowy pracownik.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA?

Man

Oczywiscie raz w miesiącu do Bukowiny Tatrzańskiej

P.G

Witam. Czytam opinie które są różne z przewagą tych mniej pozytywnych. We wrześniu mam rozmowę o pracę w Scani na stanowisko monter podzespół . Warto czekać i iść na tą rozmowę??

Justyna
@P.G

P.G. czy zdecydowałeś się na wzięcie udziału w rozmowie rekrutacyjnej w firmie SCANIA PRODUCTION SŁUPSK SPÓŁKA AKCYJNA? Jeżeli tak, to jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na ten temat. Chętnie dowiem się również jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaoferowane.

PG
@Justyna

Witam. Justyna jeśli chodzi o mnie pracuje od 18 września. Wynagrodzenie brutto 3400 i umowa na 3 miesiące przez agencję HR WORK. Jeśli chodzi o mnie jestem zadowolony bo trafiłem na spoko ludzi na dziale. Wszystko zależy gdzie trafisz a to już od nich zależy.

Magazynier

Cześć wszystkim. Mam pytanie, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca magazyniera/operatora wózka widłowego? Chciałbym podjąć tam pracę ale nie jestem pewien patrząc na opinie :) I czy po zakończeniu umowy przez randstad, Scania oferuje wyższe zarobki?

Grejfrut
@Magazynier

Magazynier zależy gdzie trafisz. Magazyn a pełno niekompetnych ludzi. Po zatym normy czasowe które ciężko spełnić. Jak chcesz tu pracować na magazynie to tylko na rozładunku lub w budynku nr 20. Przechodząc na umowę ze scania najpewniej niedostaniesz nic ewentualnie 75 zł brutto więcej. Dodatkowo notoryczny brak sprzętu.

scanic

tak 100 zl po 9 miesiacach

@Magazynier

przecjodzisz na Scanię z takim samym wynagrodzeniem tylko dochodzą ci profity w formie 13 tej pensji

@gość

Jest w Scani 13 pensja

Adair

Czy ktoś może wie jak długo się czeka na odpowiedż po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej?

MysZaa 1321
@Adair

Bardzo długo, czekamy na pracę od złożenia CV 4 tygodnie , dzwoniąc do nich zawsze coś wymyśla trzeba czekać trzeba czekać... ileż wkoncu można czekać jak ktoś potrzebuje pracy, przyjęli 200 osób teraz i nie dają sobie z tym rady chyba.. czas oczekiwania jest naprawdę długi ktoś by znalazł sobie w tym czasie 3 kolejne ... masakra

jaga
@MysZaa 1321

czekałam ponad 2 miesiące, ale była w tym czasie przerwa urlopowa

Adair
@jaga

Mam pytanie,napisałaś że czekałaś ponad dwa miesiące na odpowiedż a czy odpowiedz była pozytywna,zostałaś zatrudniona?

MysZaa 1321
@jaga

A tutaj nie ma przerwy żadnej... w balona lecą jak mogą naprawdę dzwonimy tam codziennie i dalej ta sama gadka xdd szkoda słów

Dali pare groszy

Teraz bedziemy plakac i orac. Bo nas teraz zaorają.????????????

Ni hao

Ludzie, to jest klika. Umowy dla znajomych i rodziny. Dla innych to jest tekst, że koło tego trzeba pochodzić. Gdzie pochodzić? Z czym i do kogo? Nadgodziny)). Nie dla wszystkich, lub na działach takich co się = Gułag. To co piszą o liderach też jest prawda. To są wczasowicze. Pozytywne opinie piszą tylko i wyłącznie ,, swojaczki", bo dostają 200 zł za każdego co wciągną . Gdyby fajnie było, to by stali tłumy chętnych pod bramą. A gdzie są tłumy ?)))).

Gosc
@Ni hao

Prawda. Chcecie sprawdzcie se sami.

ona

super firma .pracowałam w wielu zakładach .Polecam

@ona

witam ja również polecam

Agencja Randstad
@ona

Się nie podpisałam.

gość

witam ja też pracuję w Scanii i nie narzekam, chcę zarobić więcej zostaję po godzinach jak nie to nie 14:10 wychodzę i git.

sławomir

Jestem od jakiegos czasu pracownikiem w scani nie nie potrafie zrozumiec jednej rzeczy liderzy narzekaja ze maj duzo obowiazkow ale z tego co widac to wcale tak nie jest pan lider AWC siedzi na podwoziach przy biurku i calymi dniami głupa kleji i filmiki na youtoube oglada normalnie KRYTYK FILMOWY a jak mu sie znudzi to chwile pochodzi i tak całymi dniam dzwie sie ze nikt nic z tym nie robi przecierz tyle jest autobusow do uzupelnien na placu albo poprostu dac go na linie to werwy dostanie

@sławomir

Randstad zero socjalu - jaki ma scania???

@Nowy

taki sam ????

Laszek

Witam. Zastanawiam się nad podjęciem się pracy jako magazynier. Powiedzcie mi jak to wygląda kiedy przejmie mnie Scania na ile można liczyć? Pracuje się w soboty? Jest możliwość nadgodzin?

Lukas.
@Laszek

Sam sprawdz. Ile ludzi tyle opini.

@Lukas.

To żeś mi pomógł..

Lukas
@Laszek

Będę dopiero wyrabiał sobie opinie. Mało kto obiektywnie da Ci odp.

@Lukas

No to na pewno. Ale chyba jeśli chodzi o nadgodziny czy prace w soboty to chyba odpowiesz w miarę neutralną mogę uzyskać?

Arek

Lipa ogólnie.

gosiaa34
@Laszek

nadgodziny są soboty niedzielę wolne

Ela
@Laszek

Scaniowcy maja się za wielkich fachowców. Nic Ci nie wytlumaczą zwykle dziady- poryte banie mają.Są wyjątki Ciekawi ludzie niestety w mniejszosci.Magazyn - luzniejsza atmosfera.

@Ela

Dzięki za pomoc

Emil
@Ela

Fachowcy - scaniowcy. Nieroby!!!!!!

@Laszek

na tyle samo co przez agencję na Scanię przechodzisz z takim wynagrodzeniem jak przez agencję tylko dochodzą ci profity w formie 13 tej przez agencję yego nie masz

.....

Witam czy mógł by mi. Ktoś wyjaśnić jak to jest z umową przez tą agencje na pewno tylko 3 miesiące? I czy kobiety mają ciężko?

@.....

niestety nie 3 miesiące to zależy od kierownika i lidera teraz ci co mieli umowy do końca września już mają przedłużanie do grudnia A czy kobiety mają ciężko zależy od działu na jaki się trafii

gość

pracuję w Scanii z tego co mi wiadomo 140 osób czeka na rozmowę o pracę A potrzebują 200 osób .Ma ruszyć 2 zmiana dlatego potrzebujä tyle osób.

Nikola

Byłam na rozmowie w sprawie pracy.Trwa cały czas rekrutacja.Nie otrzymałam odpowiedzi odnośnie przyjęcia. Zbyt długi czas oczekiwania na odpowiedz.Czy wiadomo do kiedy trwa rekrutacja??.

jak to jest, że jest rekrytacja w scanii? przy wyborze osób do monterowania?

Gal anonim
@ja

To jest dziwne, że do jednych z rekrutantów dzwonią jeszcze tego samego dnia, a do drugich, że musza czekać aż wszyscy będą po przeprowadzonej rozmowie.. Niewiadomo na co sie nastawiać.

Zmieniam pracę

Cześć, Panowie idzie na montowni wyciągnąć chociaż z 3700 do ręki po okresie próbnym jeśli ma się mechaniczne doświadczenie ?

Ela
@Zmieniam pracę

Brutto (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Scania Production Słupsk S.A. - Słupsk

• Jak się pracuje w Scania Production Słupsk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Scania Production Słupsk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scania Production Słupsk S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scania Production Słupsk S.A.?

Kandydaci do pracy w Scania Production Słupsk S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scania Production Słupsk S.A.