Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Noxxxccc

Tak bo wg ciebie to Polacy mają być jak szczury laboratoryjne i zapierdalać nie gadać i mieszkać w warunkach gówna sam tam mieszkaj i tyraj

Dawid

Agencja WORK FORCE to czysta porażka, z Polski do Niemiec, po przyjeździe pod lokalizację od godziny 7-11 czekaliśmy aż ktoś z firmy nam wytłumaczy co dalej, czekaliśmy 5h pod domem. Nie przekazują sobie żadnych informacji, a co lepsze nie są zorganizowani. (usunięte przez administratora)O mieszkaniach to już nie wspomnę. NIE POLECAM!

Iza

Czy ktoś wybiera się na produkcję - produkty orientalne - w Oss w ostatni weekend kwietnia, tj. 24-25.04 i jedzie sam tak jak ja? szukam osoby, z którą można będzie dzielić pokój. Mam 26 lat, jestem spokojną osobą, niepalącą. proszę o odpowiedź a podam maila.

@Iza

przepraszam, jednak praca w Ravenstein...

Poziomka
@Iza

Iza a jakie są szczegoly oferty? Jak zakwaterowanie? Szukam czegoś dla siebie. Też nie mam z kim jechać...

@Poziomka

praca w Ravenstein w Dipac - produkcja opakowań kartonowych od poniedzialku do piatku. Zakwaterowanie w Oss (dojazd firmowym busem/autem) lub w Ravenstein, w mailu dostałam informację o miejscach zakwaterowania. Więcej szczegółów poznamy kilka dni przed wyjazdem lub przed podpisaniem umowy...

@Poziomka

myślę, że to i tak zbyt mało informacji, mogę podać dalej to co dostałam w mailu więc jeśli jesteś zainteresowana to napisz, mój email to izabellaterka@gmail.com :)

Kaja
@Iza

Ja jadę 24 kwietnia praca przy produkcji warzyw i owoców, ale nie wiem jeszcze jaka miejscowość, pani z biura ma dzwonić we środę

Mariola1987
@Iza

Byłam tam i wiem 40 godzin pracy tygodniowo od poniedziałku do piątku tylko stawka godzinowa jest 10,04 euro brutto - koszty kwatery flex specialisten powyzej 100 euro tygodniowo, ubezpieczenie zdrowotne, koszty dojazdu około 11 euro tygodniowo. Na czysto zostaje około 250 euro netto, za 4 tygodnie około 1000 euro, - koszty jedzenia, papierosy, i inne wydatki.

Bartas

Jak coś ktoś można się zaprzyjaźnić bartlomiej.wincenciak@interia.pl

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Bartas

Witam leci ktoś do pracy na ten weekend przez worki force praca pakowanie w firmie meat frends

Julia74

Witam, czy ktoś wie może jak wygląda praca i warunki mieszkalne dla pary przy pakowaniu zabawek w Amsterdamie, piszcie: julia.bembenek@o2.pl

@Julia74

Tez poproszę o info na maila rzorza2@gmail.com

Klaudia32
@Kasia

Też bym poprosiła o info, kladias.185@gmail.com

A
@Julia74

Również proszę o informację ???? angelika4820@gmail.com

Witam. Mam kilka pytań odnośnie agencji oraz konkretnie pracy w Bleckmann Solutions w Venlo, ale również byłbym wdzięczny za szersze opinie. Jaką ilość gwarantowanych godzin tygodniowo oferuje firma i czy możliwe są nadgodziny, ew. praca w soboty? Oraz ile wynosi mniej więcej faktyczne wynagrodzenie na rękę w 2022 roku, bo niby jest dana stawka brutto, ale myślę, że część pieniędzy może iść na zakwaterowanie oraz "darmowy transport", więc czy w ogóle opłaca się tam jechać?. Znajomi niby byli przez tę agencję i nie narzekali, ale także nie chwalili jej jakoś bardzo, a z tego co widzę, to na internecie przeważają niezbyt pochlebne opinie o tej agencji, więc chciałem jakiejś konkretnej opinii na temat tego czy agencja nie robi ludzi w konia, że obiecują kokosy, a okazuje się, że jest całkiem przeciwnie. Jak wygląda kontakt z koordynatorami i czy mieszkając niezbyt blisko żadnej siedziby agencji, można wszystko na spokojnie załatwić internetowo?

Witam, ktoś się może gdzie wybiera w najbliższym czasie? Albo ktoś gdzieś był i może coś polecić? Jaka praca, stawka? Jak było Jak z noclegiem? Dzięki.. Czekam na info pod email: mamasa100@gmail.com - ja zamierzam za tydzień jechać

Vinc

Hej. Mam zamiar wyjechać do Raalte w pierwszej połowie czerwca jako "komisjoner" czy ktoś może tam jest lub był.Proszę o jakieś info o tej pracy i warunkach zakwaterowania

Lukasz
@Vinc

Byłem nie jest źle tylko że to mrożona. Dużo przerw wypłaty na czas

Emilia
@Lukasz

I w ogólnych warunkach wszystko prawidłowo? Pojechałbyś jeszcze raz?

Witam czy wybiera się ktoś w najbliższym czasie do Nl? Jeśli jakaś dziewczyna chętna to we 2 zawsze raźniej ???????? mój mail Anna123098@op.pl

Megee

Witam mam zamiar wyjechać z partnerem jak wygląda i z kąd przejazd busem info na megee_20@tlen.pl

Remek

Hej, planuję jechać do pracy organizowanej przez tą agencję, mógłby ktoś mi przesłać dokładną opinię na jej temat na mail: remek75784@gmail.com ? Z góry bardzo dziękuję.

Stachu

Witam wie ktos moze jak wygląda praca w jumbo raatle czy warto miejsce zakwaterowania gronau Niemcy

opinia

Czy ktoś może mi napisać jakie są tygodniówki za 40godz pracy na miesie w Best lub Van Loon agencja pisze w ogłoszeniu jest wysoka stawka 10.90 euro brutto ile dostaje kierowca za dowożenie pracowników,ile płaci się tygodniowo za pokój, jakie sa warunki mieszkaniowe i płacowe jak na rok 2022

Gugas87

Ktos mieszkał w Healen jak tam jest ?

sajmon pyta

Jak się pracuje w Vice versa ? Czy warto ? Nie chodzi mi o zakwaterowanie tylko samą prace. Pozdrawiam.

Wiola1975

Mam propozycje do pracy w Haelen ...byl tam ktos???

Genek
@Wiola1975

Hej, i jak w tym haelen bo się tam wybieram?

Szymon
@Genek

Kiedy masz zamiar jechać? Firma zapewnia dojazd?

Trix
@Szymon

Ja bym chciał w marcu

LK1984

Witam ktos pracuje w jumbo miejscowości Raalte?

Agnieszka

Jaka to była praca ? 1. Sortowanie owoców , i warzyw ? 2. Meat friends Best ? 3. Ubrania Utrecht ?

Agnieszka

Czy pokoje na hotelu w Oss, zamykane są na klucz ?

Krzycho
@Agnieszka

Tak sa zamykane

@Agnieszka

Którym hotelu

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.