Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Ola 96

Witam, jestem Ola, mam 27 lat, szukam osób zainteresowanych wyjazdem za granicę do pracy ( najlepiej do Holandii) Bardzo proszę o kontakt pod: ola386997@gmail.com Pozdrawiam

Pan. P

Jest ktoś na Healen FlexHotel i pracuje na Pakistanie? Jak warunki mieszkane i godziny pracy?

Diana

Cześć. Byłby ktoś tak uprzejmy i powiedział mi więcej na temat tej agencji? Jak wygląda praca? Jakie warunki zakwaterowania? Jak wyglądają zarobki ? Kontakt z firmą?

kandydat

kontakt dobry wiadomo nie zawsze idzie się dodzwonić ale meilem wszystko ok przynajmniej w mojej sytuacji wszystko wyjaśnione ze szczegółami teraz czekam na wyjazd bardzo dobra organizacja jeżeli chodzi o transport i na plus opcja że darmowy

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Witam, mam zamiar wyjechać do Holandii do pracy lecz nie mogę się skontaktować z firmą dzwonię inie odbierają moze mi Pani podpowie jak się z nimi skontaktować?

@Ania

Ja wczoraj pisałam mail i od razu praktycznie dostałam odpowiedź i powiem szczerze że na komunikację z agencją nie mogę narzekać

Kociara

Ja wczoraj mailowo pisałam i od razu praktycznie odpowiedź dostałam, szczerze nie mogę narzekać na komunikację

@Kociara

Ciekawe, że tak szybko maile obsługują z telefonami jest jakiś problem z tego co piszą. A na jaki konkretnie pisałaś? jakiś główny czy przypisany do kogoś? I o której godzinie, bo może to też ważne?

@Emilia

Pisałam bezpośrednio z panią rekruter w sumie o różnych porach

Ola 96

Witam, jestem 27- letnią kobietą z województwa śląskiego. Poszukuję koleżanki lub do wspólnego wyjazdu do pracy w Holandii na dłuższy okres czasu. Mile widziana uczciwa, spokojna osoba bez nałogów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na forum. Pozdrawiam

Anastazja
@Ola 96

Witaj Ola, jestem z podkarpackiego też szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. Interesuje mnie pakowanie ciastek. Jeśli jesteś zainteresowana odpisze. Pozdrawiam.

dorota
@Ola 96

Hejo.Też szukam kogoś do wspólnego wyjazdu. Więc jakby coś oroszę o kontakt:)

Izabela
@Anastazja

Masz już kogos?

liza97
@Ola 96

hej, jestem Liza, mam 25 lat. Tez w poszukiwaniu pracy. Jeżeli nadal szukasz kogos to ja tutaj )

Aga99
@liza97

Hej Liza, mam 24 lata rownież szukam kogoś do wspólnego wyjazdu.

Joanna
@Ola 96

Hej znalazłaś kogoś? wyjechałaś już?

krzysztof
@Ola 96

Witam jadę z dziewczyną możesz się z nami zabrać ale nie jedziemy autem

krzysztof
@krzysztof

Chyba że masz taką możliwość żeby jechać autem

Hejka chetna

Byczeq94
@Ola 96

Ja wybieram się do NL w najbliższym tygodniu, może dwóch . Jeszcze nie wiem czy akurat tym razem pojadę swoim autem czy też busem (ostatnio mnie balasting trochę wyniósł) ale gdyby znalazł się jakiś kompan, który nie rozkłada puszek codziennie po piwsku po pokoju i nie jedzie na pixach to z miłą chęcią nagram robotę. Z autopsji wiem, że zawsze mi wrzucą tam do pokoju jakiegoś degenerata. Płeć bez różnicy. Dolnośląskie 696922004

Katarzyna
@Ola 96

Witam jaka praca i gdzie też myślę o wyjeździe tylko nie mam nic sprawdzonego bo byłby to pierwszy wyjazd. Pozdrawiam.

Łukasz

Jak na pare miesiecy chcecie jechac to szukajcie na order picker Albert heijn albo Jumbo, troche sie nalatacie ale stawki ponad 13 euro. Nie jedzcie z tego work force bedziecie rzucani (usunięte przez administratora) wie gdzie i bez godzin. Szukajcie przez Otto albo tempo team.

Nikita 23
@Ola 96

Witaj Ola:), też jestem z województwa śląskiego,też poszukuję kokezanki do wspólnego wyjazdu do pracy w Holandii na dłużej,jestem uczciwa, zadbana, bez nałogów,cenię sobie spokój po pracy.

kandydat

witam jade 15.04.2023 do Raalte Jumbo jako order picker, chciałbym zapytać jakie warunki zakwaterowania, atmosfera i jak wynagrodzenie a konkretnie ile można wyciągnąć jade transportem z firmy może być wcześniej jeżeli coś się zwolni tak mi powiedzieli

Damian
@kandydat

Ja jadę 8.04 też chętnie się dowiem jakie warunki są na zakwaterowaniu w Gees. Ciebie na jaką lokację przydzielili ?

@Damian

Gess/Deventer praca na mroźni

@Damian

skąd startujesz? ja z opolskiego

Dagmara

Do firmy w ogóle nie idzie się dodzwonić. Probowalam przez tydzien w godzinach od 9 do 15 i nic. Czy ktoś wie jaka jest szansa kontaktu z tą firmą?

Izabela

Witam, jestem zainteresowana wyjazdem do pracy przez agencję Work Force, chciałabym się dowiedzieć czy polecacie państwo tą agencję? Jak jest z zakwaterowaniem oraz wypłatami?

Sylaba

Ktoś myśli o wyjeździe do Holandii? Chętnie z kimś, albo jakąś paczką... Pozdrawiam.

Sylaba

A dokąd i skąd?

Ogrowaty1

Jest ciekawa warto dowiedzieć się więcej

Kinga01

Cześć szukam kogoś do wspólnego wyjazdu, najlepiej jakaś ogarnięta osóbka ????

Alicja
@Kinga01

Hej, ja bardzo chętnie. Gdzie chcesz pracować i w jakim terminie wyjechać ?

Kociara

Hej wyjeżdżam z partnerem 25.03 do Beat czy ktoś też może jedzie ? Szczerze mówiąc kontakt z agencją aktualnie super wszystkie dokumenty już mamy szczegóły również ????

Ok jak dlamnie

Moim zdaniem jest OK

Nati12
@Ok jak dlamnie

A przy czym pracujesz ?

Nowa

Ktos pracowal przy pakowaniu ciastek? Jak praca? Kwatera?

@Nowa

A jak to właśnie z tym jest? Bo pytasz, o kwaterę na ciastkach... zawsze jest ta sama przydzielana czy to zależy co znajdą? lokalizacje są stabilne? i jednocześnie ile w sumie średnio osób w jedno miejsce wysyłają?

mmm

Witam. Wyjeżdżam 18 - tego marca do magazynu z ubraniami w Holandii. Szukam sympatycznej osoby do wyjazdu razem. Jeżeli jest ktoś chętny proszę pisać na maila magmio@wp.pl :)

Kamila

Czy firma daje możliwość zjazdów do Polski co około 6-8 tygodnia na tydzień bądź 2?

@Kamila

Raczej tak, kwestia uzgodnienia z firma na miejscu.

@Work Force Sp. z o.o.

Czy są jakieś warunki które należy spełnić żeby mieć pewność co do tych zjazdów? I tak przy okazji to z jakimi jeszcze ewentualnościami firma może pójść na rękę?

Marlena

Czy ktoś pracował na pakowaniu ciastek ??

Anonimka

Hej. Ktoś sie może wybiera teraz na jakiś wyjazd z Work Face?

Karo
@Anonimka

Tak, jade z kolegą w przyszłym tygodniu.

qwertys
@Karo

Dojechaliście? jak warunki ?

Patryk

Jak warunki mieszkaniowe? Wszystko ok? Chce złożyć cv i wyjechać przez tą agencje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.