Opinie o Żbikowski Sławomir Mebex w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żbikowski Sławomir Mebex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żbikowski Sławomir Mebex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żbikowski Sławomir Mebex w Lublin

Nomysz Nowy wpis

Ten zakład dalej funkcjonuje? W mojej obecnej pracy przyjęli kilku uchodźców z mebexu, były jakieś plotki, że ma to upaść, ale jak faktycznie jest? Pracowałem tam 2 lata, zwolniłem się prawie rok temu, jak już zaczynało być źle i chyba dobrze zrobiłem, biorąc pod uwagę ostatnie opinie.

Krzysztof Nowy wpis

Sporo tu krytyki pod adresem pracodawcy. Chciałem coś więcej dowiedzieć się o firmie w sieci, ale praktycznie nie sposób. Ani w KRS firmy nie ma, ani strony internetowej, ani ofert pracy. Jedno, co trafiłem, to portal z danymi adresowymi firmy i krótką info, że działa w produkcji mebli. Proszę napisać, po pierwsze, czy firma działa, a po drugie, jak działa, to jakie są aktualnie warunki pracy? W szczególności, związane z podejściem do człowieka, jak jeden do drugiego się tu odnosi i jakie są pieniądze za pracę?

Zgred Nowy wpis
@Krzysztof

Firma nie działa zamknęła działalność przez wysoka inflację koszta energii ich zjadły i przez to właśnie tak się stało

były pracownik Nowy wpis
@Krzysztof

Zakład w Chlewiskach praktycznie zamknięty zostały tylko magazyny . Kasa trochę wiecej niż najniższa 2710-2800 . Atmosfera tragiczna . Kadra kierownicza dno i wodorosty . Od tej firmy jak najdalej

Paweł Kulik

Podpisuję się zamiast nickiem imieniem oraz nazwiskiem, ponieważ nie boję się tego co pisze i to jest 100% prawdy. Zakład BRW w Chlewiskach to "zagłębie mobbingu". Operator jednej z maszyn do której obsługi byłem przyuczany arogancki, brak kultury, nerwowy i co dziwne do innych pracowników odnosił się z szacunkiem a mnie nowego traktował jak podczłowieka. Kierownik R. F. (rodo) kazał mi przed rozpoczęciem pracy uczyć się i "podpytywać" operatora o różne aspekty obsługi maszyn itp., operator zaś na moje pytania i chęć poszerzania wiedzy reagował w opryskliwy sposób. Kierownik R. F. wymagał zdobywania wiedzy a nie było w w/w powodów warunków do jej zdobywania. Po 3miesięcznym okresie próbnym proponował mi kolejną umowę, ale ja zrezygnowałem. O Brygadziscie Janusz też wspomnę. Wysłał mnie na głęboką wodę na jedną z maszyn bez doświaczenia i wprawy, a potem poniżył mnie obraźliwą frazą na temat moich "ruchów" Szanowna firmo BRW. Po co dostałem przed podjęciem pracy jakieś broszury na temat polityki antymobbingowej w waszej firmie skoro nic nie robicie w kierunku walki z mobbingiem w waszym zakładzie w Chlewiskach? Poniżenie na każdym kroku za nie warte takiej udręki pieniądze. Hipokryzja w czystej postaci. Ludzie omijajcie ten zakład szerokim łukiem.

darek
@Paweł Kulik

prawda

Jak wygląda sprawa grafiku w Żbikowski Sławomir Mebex. Czy pracodawca idzie na rękę?

Hermes

Praca na dwie zmiany lub trzy zmiany

@Hermes

Które stanowiska miałyby trzy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żbikowski Sławomir Mebex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Harold

Ta firma to po prostu dno. Marna atmosfera, marne pieniądze, brak kultury w kontaktach z pracownikiem ze strony kadry kierowniczej. Najgorszy zakład w jakim miałem "przyjemność" pracować. Wymagania mają że ho ho a pensja? Szkoda gadać

Edyta
@Harold

A jaka dokładnie jest ta pensja? Obowiązuje minimalne wynagrodzenie?

@Edyta

@Edyta Niestety tak...i brak perspektyw na poprawę, no chyba, że się jest jak to ktoś napisał ,,Ulubieńcem wujka Robera,,

Dawid
@Harold

To słabo, a jak jest z umowami? Masz normalną na czas określony czy jesteś na zleceniu? Bo jednak płatny urlop i chorobowe byłyby dla mnie na plus.

@Dawid

Umowa normalna pierwsza na okres próbny, a kolejna na rok. Ja w tych chorym zakładzie wytrzymałem 2 tygodnie. Sam sobie się dziwię, że aż tyle

@Harold

Serio tylko 2 tyg? :o Streścisz co się wtedy działo, że się ulotniłeś?

@Urszula

Humorki Pana Roberta. I pewnych pracowników, jego pupilków, którzy noszą buty wyżej niż głowę. Tak to ujmę...

Aneta
@Harold

A co takiego robią, że tak uważasz? Mądrzą się czy jak?

@Harold

A jakie są efekty tych wspomnianych humorków? Obraża się?

@Aneta

Krzyczą byle czego, są stale negatywnie nastawieni. Wymagają niewiadomo czego za najniższą krajową.

Dawid
@Harold

Każdy w pracy wymaga bez względu na to ile płaci, Czego takiego wymagali do ciebie że nie chciałeś robić bo kasa za mała? Trzeba było zostawać po godzinach czy co?

@Dawid

Ok, każdy wymaga, tylko jest chyba jakiś czas na przyuczenie i warunki do przyuczenia. Tam od razu miałeś być geniuszem i wszystko umieć a jak nie to krzyk, poniżanie. Za taką pracę i mobbing najniższa krajowa to nieporozumienie. Nie polecam pracy, ale jak ktoś chcę się przekonać na własnej skórze co to za kołchoz to wolna wola.

Piter

Zdecydowanie placą mało.

@Piter

Można się dowiedzieć ile?

Fazi

Gość który uważa się za kierownika czyli pan z Małej litery R.F ze swoim podejściem do personelu byłby świetnym poganiaczem w rosyjskim łagrze . 0 kultury , 0 taktu . Czy ludzie z Biłgoraja nie mają oczu i uszu ? Mobing ,postactwo i chamstwo Potwierdzi to każdy kto spotkał tego "p"ana

Misiek
@Fazi

To szczera prawda!!!

Dziunia

Brw to największe (usunięte przez administratora) na ziemi.Zacznijmy od tego ż trzeba zgłosić sprawe do państwa do Morawieckiego o wyłudzeniu 30 milionów złotych od państwa na przestojowe którego nie było bo zmusili ludzi do wystawienia urlopów.Dzisiejsze wypłaty to dalej jakaś kpina 4.06.2020 przelewy po 1600zł za miesiąc pracy.Ta Firma robi sobie jakieś jaja.Powinna ogłosić kolejną pandemie koronawirus 2 i dalej czekać na kase od pañstwa a ludzi mieć w (usunięte przez administratora) zresztą jak zawsze .Kasa na koncie jest firma zadowolona zero strat tylko plusy i tak trzymać dalej ale pamiętajcie że karma wraca i będe szczęśliwy jak to (usunięte przez administratora) upadnie na Amen

@Dziunia

Ja też

Heineken

Brw czyli solidna firma która ma solidnych fachowców i solidnie płaci! Ludzie chętnie przychodzą popracować

Ewelina
@Heineken

nie wiesz może czy teraz nikogo nie szukają, skoro to taka solidna firma z chęcią wyślę cv :)

Kamil
@Ewelina

To był sarkazm :D

@Kamil

Ale nawet jeśli to nie zmienia faktu czy szukają czy nie? Bo może ona wciąż zainteresowana będzie? ;p A co wam tak w ogóle się tutaj nie podoba, że sarkazmami rzucacie?

Kamil
@Urszula

Nic dodawać nie muszę od siebie wszystko jest napisane i jest to prawda. Co do szukania pracowników można zadzwonić do nich i się zapytać, na hali chodzą różne plotki ja tego przepisywać nie będę na internet.

Jak w Żbikowski Sławomir Mebex wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Gienia

Nie istnieje coś takiego

Nomysz

Warunki pracy zależą od stanowiska, ale ulubieńcy wujka Roberta mają najlepiej i większe zarobki. Oczywiście (usunięte przez administratora) i zastraszanie jest na porządku dziennym, pan Robert myśli że jest w obozie i miewa napady agresji, czasem wręcz na siłę szuka problemu, żeby tylko kogoś opieprzyć. Co do zarobków to przez ostatnie miesiące wypłaty spadły o kilkaset zł a kierownictwo winę zwala na nas. Ostatnio nawet zaczęli napuszczać na siebie dwie zmiany pakowania, żeby wywołać destabilizację i sprowokować kłótnie w brygadzie. Ponadto robienie wałów na urlopach: za każdy przestój w zakładzie każą brać urlop, a jak ktoś nie ma to musi odrabiać w soboty, często przychodząc z drugiej zmiany na pierwszą. Ogółem jeden z najgorszych kołchozów, bazujący na wykorzystywaniu ludzi i obiecywaniu złotych gór żebyśmy tylko sie nie zwolnili.

Wiecie czy Żbikowski Sławomir Mebex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Szarak

Pracy zdalnej? w fabryce mebli? ....

nowy

To nie Żbikowski tylko BRW . Mebex-u już nie ma.

Remik

@Dziunia Oprócz podstawy dają jakieś dodatki, karta multisport, wczasy pod gruszą?

Dziunia
@Remik

Tak wszystko dostajesz plus trzynastą pensję w kwocie 6000zł

Blondynka

Witam wszystkich co piszą lub czytają te rozmaite opowieść więcej i mniej ciekawe , na samym początku zastanawiam się kiedy w tym zakładzie BRW Lubartów Chlewiska zostanie zwolniona banda co okradała i dalej okrada Pana prezesa na różne sposoby , numer pierwszy (usunięte przez administratora) to Słupczyński T , 2 to Górkiewicz J , 3 Flak R , i całej stare otoczenie po Mebexie jeszcze tych prożniaków , tylko teraz kwestia czasu moim zdaniem żeby główny prezes coś zaczął robić , Panie Prezesie to nie chodzi o pracowników bo już wielu znakomitych odeszło z tej firmy a oczywiście przyszli nowi co nie raz fajansu narobili , czy zarząd w Biłgoraju nie widzi że wiele osób odeszło co wiedziało i umiało pracę . czy jak wcześniej wymienii osoby co na niczym się nie znają dalej będą zarządzać , Pan wie że jakoś nigdy nie wiąże się z ilością ale to w tym zakładzie jest normalne ,,, ilość a nie jakość , zamiast kilka osób co pracują od początku i są fałszywe dla pracopracowników to tak samo dla Pana się odnoszą , mam pytanie niech Pan się zainteresuje przynajmniej kilkoma osobami wymieniał nie będę i dał np. DWIE osoby z Biłgoraja lub z pracowników BRW Lubartów tylko nie wystawionych przez kierownictwo Lubartów BRW bo to nic nie pomoże ,tylko pracujący dobry pracownik co by pracował a do tego zgłaszał wszystkie uwagi do zarządu w Biłgoraju .

Czyli ta firma należy do Black Red White?

@Ewa

Tak

Nic sie nie zmieniło,miała być praca w soboty za setki,a okazuje się ,że to są nadgodziny,mało tego ludzie z exspodema stoją na linii,a jak dobrze pamiętam to linia miała być tylko dla kobiet z pakowania!!!Wielki pan Flak znalazł sobie sekretarkę (pracownica z reklamacji)żałosną taka sama jak on, która nic nie robi tylko wygląda ,gdzie jest Flak i jak by tu z nim pogruchac!(a może pobzykac????????????))!!! Żałosne jest to wszystko jak i ta praca w tym zakładzie,dużo by pisać o tym. Pan Gorkiewicz nawet nie widzi co się dzieje,albo nie chce widzieć,że kobieta ,która pracuje na reklamacji nic nie robi tylko wygląda Flaka,a ona oczywiście ma poparcie u kierownika!!!Nigdy więcej takiej pracy w tym zakładzie.

Zbigniew
@Anonim

Jak często zdarzają się nadgodziny w firmie Mebex? Chciałbym ustalić, czy istnieje możliwość, aby samemu zgłosić chęć zostawania dłużej w pracy. Ciekawi mnie również, czy nadgodziny są odpowiednio rozliczane z pracownikiem. Jeżeli możesz, to dodaj komentarz w tym zakresie.

Żona
@Anonim

Cwaniaku, może byś tak podał swoje nazwisko? Czy to zbyt wielka odwaga dla takich jak ty, (usunięte przez administratora)

Niunia.

Ludzie ta firma to nie żaden żbikowski ani mebex to upadło 7 lat temu teraz to tylko B.R.W spółka akcyjna czyli Bleck Red White.

Monia
@Niunia.

A co to ma do rzeczy ,nie ważne czy Forest,Mebex,BRW,forum jest jedno i ludzie wiedzą o co chodzi.A ty "niunia "naucz się pisać ,bo nazwiska i nazwy firm piszemy z dużej litery.Zajmij się praca ,a nie uwodzeniem żonatych facetów!!Ciekawe co na to twój przyjaciel ( chyba wiesz o kogo chodzi)czy wie co ty wyprawiasz w pracy???Wstyd i żenada !!!!

Zaniepokojona

A o którego to Flak chodzi bo tam jest 2

@Zaniepokojona

Niestety, nie wiem, o kogo pytasz. Ale może na razie pozostawmy tę kwestię. Na pewno pracujesz w Mebexie. Orientujesz się może, czy jakoś w najbliższym czasie będą potrzebować tam nowych pracowników?

Zaniepokojona
@Monika

Myślę że doskonale wiesz o kogo pytam Flakow jest tam 2 W... i R... Z tego co widzę to panie z biura reklamacji i nie wiadomo skąd tam jeszcze bardzo lubią żonatych facetow tylko ciekawe co żony w domu na to by powiedziały

Stefan

Wiecie może czy firma szuka aktualnie pracowników?

Była pracownica
@Stefan

Cały czas przyjmują, jest ogłoszenie na Lubartów 24.pl

felek

na podstawie takich opinii inspekcja pracy winna kontrolować takie zakłady pracy pod kątem podnoszonych uchybień na forum

Nieznana

Pracuję tam w tej chwili prawie 2 miesiące i rezygnuję po świętach, praca na akord wczoraj miałam Paczkę za 73 groszy na dwie osoby zarobiłam 30 zł przez 8 godz. zapieprzania nie dość że paczki ciężkie to ciulowe kartony do klejenia, jedna na drugą napieprza niema zgranej ekipy mało kiedy wracasz w dobrym humorze i brygadzista na jednej zmianie jest do d.. y

@Nieznana

a gdzieś jest lepiej, nigdzie? wszędzie tak samo cie traktują

@Nieznana

Czy wszystkie osoby pracują na akord w Mebexie, czy to zależy od indywidualnych ustaleń? Jeśli jest tak, jak piszesz, to faktycznie wygląda to niezbyt ciekawie. Czy zmiany w firmie zawsze trwają po osiem godzin, czy różnie to wygląda? Jak przedstawia się kwestia nadgodzin? Napisz proszę kilka słów na ten temat.

nieznana
@Monika

tak wszystkie osoby pracują na akord, czasami zmuszają pracować po 10 godz. od 16.00-2.00 w nocy obiecują to tylko 3 tyg. a wychodzi ponad miesiąc nadgodzin bo mają zaległości, a wypłata to taka jakbyś pracował po 8 godz. i żadna grupa już się na to nie godzi by pracowac po 10 godz. bo oszukują , to tak samo jest z sobotami nie przymusowe ale masz przyjść bo inaczej kierownik cie zawoła

Zostaw merytoryczną opinię o Żbikowski Sławomir Mebex - Lublin

• Jak się pracuje w Żbikowski Sławomir Mebex?

Zobacz opinie na temat firmy Żbikowski Sławomir Mebex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żbikowski Sławomir Mebex?

Żbikowski Sławomir Mebex
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Dziewanny 12/4
    20-539 Lublin