Mebex

Lubartów

Opinie o Mebex

anonim 2011-06-29 20:12:16
Nieciekawie z czasem pracy... produkcja pracuje po kilka godzin dziennie (jak są zlecenia) nieraz po 12 godz., ale jak brak zleceń to wolne całe dnie. Taka robota na zawołanie...
paula 2012-03-28 16:28:29
Brak organizacji pracy , brygadziści zachowuią się jak święte krowy , II -ga zmiana to totalne pijaństwo nad kturym nikt nie panuje , przymuszanie do pracy po 10 godzin aby wykazać lepszą wydajność , ogulnie to totalne dno , mam nadzieje że wkońcu zrobi tam ktoś {BRW
} porządek . Zarobki to ok.1400zł.
zibi 2015-01-10 15:39:45
W tej chwili zmienili nazwę na Forest praca jest tam akordowa przy produkcji mebli z płyty wiórowej.Jest to typowy ,( usunięte przez administratora ),gdzie za niewielkie pieniądze ludziom karze się pracować w szkodliwych warunkach ponad ustawowy czas pracy a następnie jest to ukrywane.Firma nastawiona na totalny wyzysk pracownika,w której pracę nadzorują tzw.brygadziści,,święte krowy ,, co nic nie robią tylko spacerują i co raz spożywają alkohol.Jest to firma kolesi co pracowali kiedyś w Jabłonnej na produkcji a tu awansowali na wielkich kierowników.Nie mają szacunku do ludzi,nie powinni pracować w takim charakterze.Pozatrudniali swoje żony dzieci siostry kolegów na dobre stanowiska gdzie im płacą lepiej a reszta musi na nich pracować przerzucając na zmiane po kilka tysięcy płyt.
Maxx 2015-10-12 22:08:10
Olbrzymia rotacja ludzi… nowi często szybciej zwiewają niż zaczynają pracę (nieraz w trakcie zmiany porzucają pracę) a tak poza tym to pracują tam głównie chłopo-robotnicy co to po robocie obrabiają 3 hektarki i ciągną kasę od starych rodziców-emerytów i dziadków.
John 2016-08-16 17:46:20
Zdarza się że pracownicy zostają ponad ustalony czas pracy, tylko że nikt im za to nie płaci.
Zostaw swoją opinię o Mebex - Lubartów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebex