Opinie o Żbikowski Sławomir Mebex w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żbikowski Sławomir Mebex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żbikowski Sławomir Mebex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żbikowski Sławomir Mebex w Lublin

Nieznana

Pracuję tam w tej chwili prawie 2 miesiące i rezygnuję po świętach, praca na akord wczoraj miałam Paczkę za 73 groszy na dwie osoby zarobiłam 30 zł przez 8 godz. zapieprzania nie dość że paczki ciężkie to ciulowe kartony do klejenia, jedna na drugą napieprza niema zgranej ekipy mało kiedy wracasz w dobrym humorze i brygadzista na jednej zmianie jest do d.. y

@Nieznana

a gdzieś jest lepiej, nigdzie? wszędzie tak samo cie traktują

@Nieznana

Czy wszystkie osoby pracują na akord w Mebexie, czy to zależy od indywidualnych ustaleń? Jeśli jest tak, jak piszesz, to faktycznie wygląda to niezbyt ciekawie. Czy zmiany w firmie zawsze trwają po osiem godzin, czy różnie to wygląda? Jak przedstawia się kwestia nadgodzin? Napisz proszę kilka słów na ten temat.

nieznana
@Monika

tak wszystkie osoby pracują na akord, czasami zmuszają pracować po 10 godz. od 16.00-2.00 w nocy obiecują to tylko 3 tyg. a wychodzi ponad miesiąc nadgodzin bo mają zaległości, a wypłata to taka jakbyś pracował po 8 godz. i żadna grupa już się na to nie godzi by pracowac po 10 godz. bo oszukują , to tak samo jest z sobotami nie przymusowe ale masz przyjść bo inaczej kierownik cie zawoła

Przede wszystkim trzeba zacząć od organizacji.Osoby które się tym zajmują tj.pan J.G i pan F.R kompletnie się do tego nie nadają.Nie mają zielonego pojęcia o sprawnej organizacji.Na miejscu pana Prezesa w pierwszej kolejności zajął bym się nimi.Do tej ekipy dołącza pan Pinokio który nalicza akordy .Do póki ta święta trójca tam pracuje nigdy nie będzie dobrze.MOJA RADA DLA WSZYSTKICH UNIKAJCIE BRW CHLEWISKA.

dla ciekawskich, na umowę przyjmują na początek na 2 miesiące teraz potrzebują wiec warto spróbować i wtedy zobaczycie że to prawda co tu wypisują, jak w hołkowni

Nadal nie polecam pracy w B.R.W. . Nie dość ze nie płacą uczciwie za wykonana prace to ucinają stawki, praca w nadgodzinach ,znikają wnioski na urlop, jest to celowy zamiar kierownictwa za nie chodzenie w soboty.

@były pracownik

Czyli chodzenie do pracy w soboty jest niejako traktowane jako obowiązkowe? Czy tak to jest przedstawiane w firmie, czy po prostu jako dobrowolne nadgodziny? Ciekawi mnie, co jeszcze mógłbyś powiedzieć na temat pracy w firmie Mebex. Długo już pracujesz w tym miejscu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żbikowski Sławomir Mebex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

zaklad chce zatrudnic wielu pracownikow a ci ktorzy juz pracowali zostali zwolnieni tylko dlatego ze nie chca pracowac w soboty. w zakladzie panuje haos i balagan. nie ma dobrego zarzadzajacego. zatrudniaj obcokrajowcow bo lepiej im sie oplaca, doplacaja do mieszkania.. przelozeni traktuja pracowikow jak zlo konieczne. a sami nic nie robia. nikomu nie polecam tu pracowac!!

@pracownik

Dość niepokojące jest to, co piszesz, na temat pracy w Mebex. Czy praca w soboty, o której piszesz, odbywa się w każdą sobotę? W jaki sposób jest później rozliczana z pracownikiem - czy dzieje się to na zasadzie płatnych nadgodzin, czy jeszcze w jakiś inny sposób? Będę wdzięczna za doprecyzowanie tej kwestii.

@Monika

Moniko! Odpowiadając na Twoje zapytanie to: ostatnio praca w każdą sobotę albo jako "setki" lub odpracowywanie dni po świętach a przed Sylwestrem. Praca nawet po 10 godzin dziennie. Niektórzy są chętni do pracy w soboty, ale większość jest przeciwna. Nikt się do tego tak otwarcie nie przyzna, ale wszyscy przychodzą bo boją się utraty pracy.

@pracownik

Oczywiście, rozumiem i bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Czy jest coś, co Twoim zdaniem powinno w jakiś sposób ulec zmianie w Mebex? Może warto wyjść do pracodawcy z inicjatywą jakichś zmian, które mogłyby przyczynić się do wzrostu zadowolenia z pracy osób zatrudnionych w firmie?

@pracownik

Wszystko się zgadza tak właśnie jest,a pobory za listopad gdzie waliliśmy po 10 godzin do 2w nocy,to wyszły tak do jak w październiku,zatem jaki jest sens pracować po 10godz.Sxkoda gadać każdy boi się odezwać,a Flak robi swoje obiecuje wielkie premie,a w ogóle ich nie ma????????????

Byly pracownik

Zgadzam sie z opinia pracownika. Jak masz swoje zdanie to mozesz uslyszec od kierownika "bo taki mam kaprys a jak sie nie podoba to za brame na twoje miejsce jest 10 chetnych.." wszyscy boja sie odezwac bo zostana przeniesieni na gorsze stanowisko. Dobrze ze juz tam nie pracuje

@Fachowiec, rozumiem, dziękuję Ci za Twoją rozbudowaną odpowiedź. Osobiście nie jestem zainteresowana pracą w Mebex - pytam w imieniu potencjalnych pracowników. Pozdrawiam serdecznie! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Mebex w Lubartowie? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

@anonim, długo już pracujesz w Mebex w Lubartowie? Rozumiem, że w tej firmie można liczyć na umowę o pracę, tak? A jak wygląda kwestia urlopów - czy nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu? @Fachowiec, rozumiem, że także jesteś pracownikiem tej firmy. Czy można w niej liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników?

@Monika

Witaj Monika, szkolenia? jedynie chyba na wózek widłowy i to tez musisz za to zapłacić :). Tak jestem pracownikiem tej firmy od 10+ lat. Teraz niby jesteśmy jako Black Red White, mają jakieś maszyny uruchamiać i pewnie tam będzie zapotrzebowanie na operatorów tych maszyn. W tej firmie wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, trudno mi powiedzieć czy będziesz mogła podnieść swoje kwalifikację, wydaje mi się że to będzie zależało od Twojego podejścia do tej pracy i chęci. Chęci mają jednak nowi ludzie mało, słabo płacą i taki jest fakt.

Tak to wszystko prawda (usunięte przez administratora) trzeba i to ostro,brak różnych materiałów jak i dodatków,a czas ucieka.Trzeba latać po całej hali żeby sobie skompletować wszystko potrzebne do składania.Jezeli chodzi o majstra to jest naprawdę (usunięte przez administratora) i niesympatyczny,sam jego widok przeraża.Co do zarobków to najniższa krajowa , kokosów nie ma.Pdobno mają pracować Ukraina, zobaczymy ile się napracuje????????????

@Anonim

Ukraina nie jest taka głupia i sobie jedzie do Warszawy albo gdzieś na środek Polski, każdy dobrze wie - nawet ukraińcy że Polska wschodnia to nie jest miejsce do zarabiania.

Bezrobotny

Zatrudniają teraz akord niby 2400 brutto plus premia na pakowaniu hmmm ale wiadomo jak z premiami jest. Chyba po 8 h praca.

@Bezrobotny

Jaka premia ,poczekaj na pewno ja zobaczysz,obiecanki, cacanki????????????

@Bezrobotny

2400 brutto? pracownicy z 10 letnim + stażem muszą nieźle zasuwać żeby tyle zarobić co za bzdura....

Ha ha widze ktos w koncu przejrzał na oczy albo komus dobrze zaszedł za paznokcie.Nie szanuje pracowników . Naprzyjmował samych spod sklepu co naprcowali sie pare dni i siedza na zwolnieniu . jak tak dalej bedzie traktował ludzi to i reszta sie zwolni a takich pracownikow to juz nie znajdzie . Premia w tym zakładzie ? ha ha nie doliczysz sie bo to premia "" UZNANIOWA " kogo lubi temu da . Zarobki w tej firmie to 1556 zl co miesiac .

@Pracownik, zapytam ponownie: czy zgłaszaliście tę sprawę odpowiednim osobom w firmie? Może rozmowa by pomogła? Czy firma prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zdobywającym swoje pierwsze zawodowe doświadczenie?

Wielki kierownik z tego flaka.. Nie docenia ludzi..ktos kto dlugo pracuje nie moze sie odezwac bo od razu slyszy od "kierownika" jak cos sie nie podoba to za brame. Brak szacunku jakiego kolwiek z jego strony do starszych. Ale cos sie dziwic po zwyklej zawodowce. Ludzi pijanych i spozniajacych lepiej traktuje niz tych co pracuja solidnie.. Brak jakiego kolwiek ogarniecia w tej firmie.syf brud i chlanstwo..

@Pracownik, czy próbowałeś zgłaszać tego typu zdarzenia do przełożonych? Może to jakieś jednostkowe sytuacje? Jaka atmosfera panuje w firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Mebex? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie wysłać swoje CV? Wszystkie opinie obecnych pracowników tej firmy będą bardzo użyteczne!

Praca ciezka na pakowaniu kobiety dzwigaja ciezkie paczki a np 4 osoby przy 2 stole pakuje pacze o polowe lzejsza i to ma byc sprawiedliwosc a jak sie odezwiesz to jeszcze opiernicz dostajesz.

@Fachowiec, bardzo dziękuję za Twoją opinię - poruszyłeś w niej wiele istotnych kwestii. Na pewno osoby zainteresowane pracą w Mebex będą Ci wdzięczne. Czy ktoś z Was także chciałby napisać, jak ocenia pracę w Mebex i warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Bóg

Tofik naucz się pisać a później pisz dopiero. My zarabiamy po 2800 i jakoś nie narzekamy

@Bóg

Kto niby zarabia 2800 na rękę, ten co pije z majstrem żeby mieć lepsze paczki? czy Ci wielcy kierownicy bo na pewno nie zwykły pracownik.

Fachowiec

Do @ Monika: Pracuję ponad 10 lat w tej firmie, warunki które oferuje pracodawca są takie jak w każdej innej firmie na wschodzie kraju czyli - 1600-1800 na rękę i to trzeba dość sprawnie zasuwać, ci co piszą że 2800 to albo znajomi co mają dobrą robotę dzień w dzień albo kierownictwo które też za 1800 z Lublina nie będzie przyjeżdżać. Atmosfera w pracy to zależnie gdzie trafisz, kobiety zwykle przychodzą do nas na pakowanie, jest tu w miarę względnie lekka praca dla kobiety bo majster z naszej zmiany np nie da kobiecie ciężkiej paczki. Co do benefitów socjalnych? raz na pół roku pięć mydełek i ręcznik :) Firma miała swoje dobre czasy gdzie sporo osób chciało tu pracować (MEBEX) bo płacili dobrze (to też zależnie od stanowiska pracy), jednak jak przejął nas FOREST to zrobiła się lipa. Przykład z pakowania praca nie zorganizowana, chaos, bałagan. Obejmujesz po kimś stół do pakowania i musisz go doprowadzić do ładu, połowa ludzi którzy tam pracują nie dba o porządek, pracodawca nie wyciąga z tego konsekwencji finansowych bo i tak nie ma z czego uciąć pracownikom. Ważne dla niego jest tylko to aby więcej spakować i szybciej bo kasa . Jak już ogarniesz stół zaczynasz pakować paczkę, nagle dowiadujesz się że np - nie ma więcej półki do regału i tak oto tracisz czas bo musisz przenosić się na inny stół. Trafisz na nowo podstawioną paczkę i sobie zarobisz dniówkę albo znowu na jakąś końcówkę zlecenia i (usunięte przez administratora) przy stole taka trochę rosyjska ruletka :). Co do innych stanowisk pracy na maszynach to też zależnie od maszyny kobiety nie wezmą na maszynę gdzie trzeba przerzucić przez zmianę parę ton płyt dziennie. Co do kierownictwa ja to przestałem się przejmować tymi ich wymogami, wiecznie za mało pakujemy odkąd tu pracuję nikt nie pochwalił mnie za dobrze wykonaną pracę czy nawet za to że zawsze dbam o porządek przy stole, możliwości awansu też nigdy nie miałem chociaż dobrze znam się na komputerach, nie ma co się przejmować kierownictwem robić swoje szkoda nerwów bo za te 1600-1800 na rękę to znajdziesz pracę gdziekolwiek. Teraz przejęło nas BRW, wstawiają nowe maszyny są plany na poprawienie produkcji - zobaczymy ja tam w cuda nie wierzę. Pozdrawiam z pakowania - Fachowiec :)

@ja, dlaczego taka sytuacja miała miejsce? Czy próbowałeś w jakiś sposób odzyskać należne Ci się wynagrodzenie? @PRW, długo pracowałeś w Mebex? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Bóg, a czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Nie zgadzajcie się na pracę bez podpisania umowy,ja pracowałem i zrezygnowałem zanim jeszcze dali mi umowę do podpisania,ale za przepracowany czas mi nie zapłacili .

Zostaw merytoryczną opinię o Żbikowski Sławomir Mebex - Lublin

• Jak się pracuje w Żbikowski Sławomir Mebex?

Zobacz opinie na temat firmy Żbikowski Sławomir Mebex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żbikowski Sławomir Mebex?

Żbikowski Sławomir Mebex
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Dziewanny 12/4
    20-539 Lublin