Opinie o Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

Nika

FIRMA WYMAGAJĄCA ALE TO POZWALA PRACOWNIKOM ROZWIJAĆ SIĘ!

Szanowny Użytkowniku, zadowolenie naszych Pracowników jest dla nas wartością nadrzędną. Jeśli jednak Pana/i doświadczenia są inne, będziemy wdzięczni za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na adres: hr@braughman.com. Pozwoli nam to z pewnością na dokładniejsze zapoznanie się z opinią i pomoże jeszcze lepiej działać w przyszłości. Pozdrawiamy, HR TEAM BRAUGHMAN GROUP MEDIA SP. Z O.O. SP.K

Szanowny Użytkowniku, zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni, a praca była dla nich przyjemnością. Chcąc lepiej poznać opisaną sytuację, prosimy o kontakt mailowy: hr@braughman.com. Dokładna weryfikacja z pewnością przyczyni się to do jeszcze lepszych zmian. Pozdrawiamy, HR Team Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k

@Nika

Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za miły wpis i docenienie. Rozwój i zadowolenie naszych Pracowników jest dla nas kluczową wartością! Pozdrawiamy, HR Team, Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k

KAM1982

Dużo się dzieje, dużo obowiązków ale jest OK. Fajni ludzie tutaj pracują, pomagają mi, bo pracują tu już długo i dobrze jest wszystko poukładane. I co ważne dla mnie wynagrodzenie zawsze jest na czas!

@KAM1982

Szanowny Użytkowniku, serdecznie dziękujemy za powyższą ocenę. Dbamy, aby nasi Pracownicy byli zadowoleni, a Koledzy i Koleżanki z dłuższym stażem chętnie dzielili się wiedzą i doświadczeniem. Takie wsparcie jest nieocenione, buduje silny i mocny Zespół. Cieszymy się, że spotkało się to z Pana/Pani zadowoleniem :) Pozdrawiamy, HR Team Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k

PASTOR

(usunięte przez administratora)ATMOSFERA NAPIĘTA, (usunięte przez administratora) NAWAŁ PRACY. NIE POLECAM!!!!!!!!!

@PASTOR

Szanowny Użytkowniku, będziemy wdzięczni za kontakt mailowy: hr@braughman.com z opisem sytuacji, z którą się Pan/ Pani spotkaliście. Wnikliwie ją przeanalizujemy i dołożymy wszelkich starań, aby ją wyjaśnić. Pozdrawiamy, HR Team, Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k

Firma z pewnością poradzi sobie. Za udawanie pracy nikt nie nagradza i nie chce płacić!!

Hggf
@Andrzej

Yhym Andrzeju co ty wiesz o Braughamanie.

@Andrzej

Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za wiarę w nas :) Pozytywne nastawienie napędza nas do jeszcze lepszych działań i zmian! Pozdrawiamy, HR Team Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k

Księgowa

Osoba prowadząca spotkanie (jednoosobowo) nie przedstawiła się. Rozmowa w miłej atmosferze. Podsumowanie naszej rozmowy miało zostać przekazane członkowi zarządu.Podano datę informacji zwrotnej.Po tygodniu od tego terminu napisałam maila z pytaniem o wynik rekrutacji.Mail odczytany.Cisza.

ogólne o przebieg kariery

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Opiniodawca

Totalna tragedia. Brak zorganizowania. Kilka etapów rekrutacji na każdem etapie pytanie o to samo, informacja że decyzja pojawi się w ciągu kilku dni, odpowiedź po kilku tygodniach. Jeśli proces rekrutacji tak wyglada, nie chcę myśleć jak wyglada tam praca. Podczas oczekiwania na rozmowę słyszałem jak pracownicy pytają się nawzajem i nikt nic nie wie.

@Opiniodawca

Szanowny Użytkowniku, aby lepiej zrozumieć opisaną sytuację, będziemy wdzięczni za kontakt mailowy: hr@braughman.com Przeanalizujemy ją z pewnością bardzo dokładnie, pozwoli nam to z pewnością na wprowadzenie jeszcze lepszych zmian. Pozdrawiamy, HR Team Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k

Azsa

Ehhh kilka miesięcy pracowałem na stanowisku asystenckim w Braughman. Ogólna atmosfera w firmie była słaba, dużo nieporozumień z powodu braku komunikacji. (usunięte przez administratora) Robota ma charakter zadaniowy i jest (usunięte przez administratora)dostosowana do czasu przebywania szefa w biurze. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Natalia

Szkoda, że i Ty masz dosyć niepochlebne zdanie o tym pracodawcy. Czytałam, iż Braughman Group Media jest agencją reklamy zewnętrznej (out-of-home), specjalizującą się w nośnikach typu Wielki Format. Wielki Format to z kolei najbardziej prestiżowy typ nośników w segmencie reklamy outdoor. Można byłoby zatem przypuszczać, iż to atrakcyjne miejsce pracy. Powiesz nam może, jak kształtują się tam zarobki?

@Azsa

Szanowny Użytkowniku, Zadowolenie i pozytywny odbiór współpracy z nami to cel i misja, do której stale dążymy. Jeśli jednak doświadczyli Państwo negatywnych odczuć, chętnie je poznamy, aby w przyszłości móc jeszcze lepiej się rozwijać i budować to co wspólne. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego: hr@braughman.com, gdzie z uwagą zapoznamy się z przesłanym opisem sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie! HR TEAM BRAUGHMAN GROUP MEDIA SP. Z O.O. SP.K.

Korzoh

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie praca to będzie jedyne zajęcie w ciągu dnia, (usunięte przez administratora) to świetny wybór! Tym, którzy chcą zachować work-life balance, zdecydowanie odradzam. Szkoda czasu na cokolwiek związanego z tą firmą. (usunięte przez administratora)

Natalia

Jak widać jedynie komentarze naruszające regulamin mogą zostać usunięte @plebs, inne komentarze nawet negatywne na forum pozostają. Dobrze byłoby gdyby pracodawca odniósł się do nich bo taka jest ogólna idea forum.

tomo

Determinację w zadaniach musi posiadać każdy pracownik i nic dziwnego, że są teraz tak opłacalni. Wiecie czy atmosfera jaka teraz panuje w Warszawie jest lepsza niż przedtem? Podobno relacje są całkiem niezłe.

kozma

@maciek: A kolega coś wie? tylko przypuszcza? czy broni firmy?

Barbara

A tak serio - jak się pracuje w tej firmie w biurze? Konkrety?

Konanaa

@daczek: A kogo obchodzą przemyślenia? Jest czy nie ma? Zmienili czy nie zmienili? Faktycznie negatywnych komentarzy o tej firmie jest sporo i nie tylko na gowork.

kaczka

@kawik: przydarzają się.

M1842

O jejku jejku, jaka ciekawa oferta!

Arek

A jak wyglądają kwestie finansowe? Podstawa? Budżety? Wielkie dzięki za pomoc

Pracodawca jednego dnia zaprasza na rekrutację a następnego dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania odwałuje.

Swieży

Dysponujecie może aktualnymi opiniami na temat firmy Braughman???

• Jak się pracuje w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k