Opinie o Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k w Warszawa

Helena Nowy wpis

Poważnie zrezygnowałeś? Może miałbyś okazję skonfrontować z nimi informacje, które tutaj znalazłeś, może nie wszystko jest prawdą?

ciekawy Nowy wpis

a na jakie stanowisko?

Krystyna Nowy wpis

To chyba też zależy od warunków. Ile aktualnie tu płacą?

Czy w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

HR

Wszyscy Pracownicy są wynagradzani adekwatnie do ich stanowiska oraz doświadczenia, a premie uznaniowe przyznawane są za dodatkowe aktywności lub wybitne osiągnięcia przy realizacji projektów. Dodatkowo poza wynagrodzenie podstawowym, działa system premiowy, który jest uzależniony od realizacji wyznaczonych na danym stanowisku KPI.

Grażyna

Braughman Group Media jest agencją reklamy zewnętrznej. Prace tej firmy można podziwiać na każdym kroku, gdzie widzimy plakaty wielkiego formatu. Obecnie nie ma prowadzonych rekrutacji. Interesuje mnie, czy w firmie można liczyć na stałe zatrudnienie i awans?

@Grażyna

Droga Pani Grażyno, Cieszymy się, że nasza codzienna praca spotyka się z Pani uznaniem. Naszym nadrzędnym celem jest rozwój zarówno Spółki jak i Pracowników, dlatego też zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres: hr@braughman.com, gdzie z przyjemnością zapoznamy się z Pani dotychczasowym przebiegiem kariery i doświadczeniem zawodowym. Każdy Pracownik jest dla Nas ważny, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zadbać o stałość zatrudnienia, zadowolenie z pracy i poczucie bezpieczeństwa. Jest to naszym priorytetem i codzienną misją, dlatego mamy tak wielu pracowników z długoletnim stażem. Zapraszamy ???? Pozdrawiamy, HR Team

Księgowa

Osoba prowadząca spotkanie (jednoosobowo) nie przedstawiła się. Rozmowa w miłej atmosferze. Podsumowanie naszej rozmowy miało zostać przekazane członkowi zarządu.Podano datę informacji zwrotnej.Po tygodniu od tego terminu napisałam maila z pytaniem o wynik rekrutacji.Mail odczytany.Cisza.

ogólne o przebieg kariery

logo firmy Serwisant rowerowy

Jaki dress code obowiązuje w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k?

casual dress code :) Ale poczytaj sobie opinie przed pójściem tam:)

pwwa

Ja co prawda miałem okazję pracować w Braughmanie kilka ładnych lat temu i niestety również nie mam dobrych wspomnień. Początkowo wszystko wyglądało ok - przełożony również był bardzo wymagający (czego akurat nie neguję, sam również nie toleruje bezproduktywnego spędzania czasu w pracy - natomiast nie jest to sednem sprawy). Pech chciał natomiast, że po kiilku przepracowanych pierwszych dniach, wracając do domu złapała mnie straszna ulewa. W tamtym czasie poruszałem się komunikacją miejską i gdy dobiegłem już do Placu Konstytucji byłem totalnie przemoknięty. Skończyło się tym, że na drugi dzień obudziłem się z bardzo wysoką gorączką i bólem gardła - nie byłem w stanie przyjść do pracy. Kilka dni oczywiście musiałem przechorować, miałem również L4. Po powrocie do pracy zostałem zaproszony do pokoju właściciela firmy i w towarzystwie jego asystentki (usunięte przez administratora) Patrząc na to z perspektywy czasu oczywiście nie żałuje, gdyż moja kariera zawodowa poszła w bardzo dobrym kierunku. Czytając również komentarze pozostałych osób również do chodzę do wniosku, że suma sumarum chyba lepiej dla mojego zdrowia psychicznego, że stało się tak a nie inaczej. Życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim przyszłym i aktualnym pracownikom :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Podpisuje się pod powyższym. Szczerze, jak mnie zwolnili to zadowolony nie byłem, zastanawiałem się co dalej. Czas pokazał, że wyszło mi to na dobre. Odżyłem po tej Spółce, oj odżyłem.

Joanna

Biorę udział w rekrutacji. Spędziłam kilka minut, trochę czasu w holu recpecji przyglądając się a póżniej rozmawiał ze mną w konferencyjnym pokoju bardzo pozytywny i uśmiechnięty Pan. Bardzo chcę dostać tą pracę -:)

@Joanna

Do jakiego działu aplikowalas? Jak przebiegał proces rekrutacji?

Czy pracownicy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Kimi

Bardzo chętnie. Szczególnie we wzajemnym podtrzymywaniu siebie na duchu.

Latos

Nic się w tej firmie nie zmienia.

@Latos

Żeby było ciekawiej, to z tego co słyszałem u konkurencji (przynajmniej dwóch) jest bardzo podobnie:)

Pracowałam w Braughmanie 9 miesięcy. Wszystkie moje granice zostały przekroczony i psychicznie nie byłam w stanie więcej znieść. Zespół jest super,(usunięte przez administratora)

AGA

Szanowni Państwo, jestem świeżo po rozmowie kwalifikacyjnej. Moje odczucia są bardzo pozytywne. Pani Agnieszka, z którą miałam przyjemność rozmawiać jest osobą bardzo kompetentną, kulturalną i po prostu miłą. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wątpliwości. Przyznam szczerze, że byla to moja pierwsza w życiu tak sympatyczna rozmowa o pracę. Pozdrawiam

Aza
@AGA

Agnieszka jest spoko, to wieloletni pracownik. Jak po kilku miesiącach pracy będziesz miała doła, to na nią można liczyć.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k?

Alcz

Jedynie PIP może pomóc.

Janusz

Tempo pracy intensywne ale ekipa czadowa i robię to co lubię. Dla mnie ważna jest w Braughmanie również umowa o pracę, kasa na czas a dla mnie jest to najważniejsze mam tu bezpieczeństwo.

Jaka umowa obowiązuje w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k podczas okresu próbnego?

Szanowny Użytkowniku, każdorazowo forma umowy jest ustalana indywidualnie z kandydatem w zależności od stanowiska i obowiązków służbowych. Pozdrawiamy, HR TEAM Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp.k.

Szanowny Użytkowniku, dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy czerpali jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy. Oczywiście, rozumiemy, że Pana odczucia mogą być inne, dlatego też, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: hr@braughman.com z dokładnym opisem sytuacji. Pozdrawiamy, HR TEAM Braughman Group Media Sp. z o.o.

Rozumiem, że rozczarowała Cię współpraca z tą firmą. Udało Ci się wyjaśnić z działem HR te sytuacje z przełożonym? Czekam na info.

Fabi

Idealnie opisane, idealnie pasujące. (usunięte przez administratora)

@Fabi

Szanowny Użytkowniku, Każda opinia jest cenna i równie ważna dla naszej Spółki, aby móc zweryfikować oraz jeszcze lepiej zadbać o komfort naszych Pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pracownicy dzięki samodzielnemu i kreatywnemu działaniu mogli się rozwijać, co niewątpliwie przyczynia się do sukcesu firmy. Pozdrawiamy, HR TEAM Braughman Group Media Sp. Z o.o. Sp. K.

Robert

W firmie pracuje się dobrze, osobiście nie narzekam a pracuje już trochę czasu. Opinie które czytam są poniżej krytyki, praktycznie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Uwagi dotyczące ludzi tam pracujących to jakieś brednie. Od żadnej z osób nie spotkało mnie nic przykrego. Dużo fajnych osób. Największym problemem tej firmy są co po niektorzy pracownicy którzy wielokrotnie łamią procedury. Po komentarzach widać kto wypisuje te komentarze. Każdy oceni to jak chce mi osobiście pracuje się dobrze. Nie wszystkim się podoba, że firma przechodzi zmiany i tyle. Generalnie dużo ciekawych i otwartych osob. Na plus wynagrodzenia minus spotkania poza biurem. Pozdrawiam.

@Robert

Szanowny Panie Robercie, dziękujemy za miły wpis i docenienie współpracy z nami. Trzymamy mocno kciuki za dalszy rozwój kariery w naszej Firmie!! HR TEAM, Braughman Group Media Sp. z o.o Sp. k.

Pracowałam w firmie kilka lat wg. mnie jest godna zaufania i jest dla tych którzy nie boją się obowiązków, pracy i chcą samodzielnie realizować zadania. Trafiłam na pomocnych i fajnych ludzi w zespole. Wynagrodzenie dające satysfakcję dlatego polecam!

@Kasia

Szanowna Pani Kasiu, bardzo dziękujemy za powyższy wpis! Jest on dla nas bardzo ważny, bowiem zadowolenie i satysfakcja naszych Pracowników jest dla nas kluczową wartością. Cieszymy się, że wspólnie z Panią mogliśmy budować firmę. Życzymy dalszych sukcesów! Pozdrawiamy, HR Team, Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp. k.

Jan
@Pracodawca

Haha, wpis Pani (usunięte przez administratora)był 12.07.2019 11:54, a wpis Braughman Group Media o 12.07.2019 11:54. Ale zbieg okoliczności.

@Jan

Szanowny Użytkowniku, dokładamy wszelkich starań, aby być w stałym kontakcie z osobami, które chcą się podzielić swoją oceną :) Pozdrawiamy, HR TEAM Braughman Group Media Sp. z o.o. Sp k.

• Jak się pracuje w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Braughman Group Media Sp. z o. o. Sp. k