Promedica24

Opinie o Promedica24

ALA

Firma godna polecenia. Wypłata na czas, odpowiednie warunki mieszkaniowe, wspracie w razie potrzeby.

EY

Warunki na miejscu w Niemczech zgodne z tym co w ogłoszeniu. Wypłata terminowo, nie ma zaległości. Dają ubezpieczenie

Były opiekun

Ja się wypowiem bo wydaje mi się że mam prawo. Jestem osobą która zaczynała przygodę z Promedica w 2015. Oczywiście jak wszyscy wtedy też narzekałam, jak większość ludzi na tym forum. W między czasie skończyłam opiekuna medycznego, a potem pielęgniarstwo. W trakcie nauki pożegnałam się z firmą, były wyjazdy na czarno oraz tzw gewerba. I mając porównanie uważam że o wiele lepsza jest praca na oddziale, zrobisz swoje idziesz do domu, tutaj jest się uwiezionym z obcymi ludźmi większość czasu jednak mając porównanie z innymi firmami, wyjazdami jak to się mówi prywatnymi oraz z gewerba uważam że Promedica pod tym względem była najlepsza. Na czarno nikt wam nie pomoże, nie upomnicie się o swoje pieniądze, do nikogo nie zadzwonicie, na gewerbie placi się często duże podatki, ubezpieczenie działa tylko na terenie Niemiec w czasie świadczenia usług więc jak nie macie np meza który by was podciągnął pod ZUS w polsce to nie macie ubezpieczenia. Trzeba w Polsce wykazac dochody z Niemiec i na odwrót. Owszem więcej się zarobi ale z tyłu głowy masz podatki, to że trzeba zapłacić za przygotowanie papierów do rozliczenia podatku, zapłacenie księgowemu, trzeba opłacić ubezpieczenie, umowa jest z rodziną i mogą wam nie zapłacić albo opóźnić przelew. Na gewerbie nie opłaca się odprowadzać składek emerytalne rentownych bo i tak po latach by wyszło jakieś 50 euro. To nie etat. Promedica w porównaniu do innych firm na swoje busy, szkolenia, teraz rzuciła mi się w oczy aplikacja gdzie widac rozliczenia, dane o kliencie, możliwy czat z managerem kontraktu tego np brakuje mi w firmach oferujących założenie ci gewerby. Gdy bym miała kiedykolwiek wrócić do tej pracy to tylko z Promedica ale tego nie zrobię bo nie zaoferują mi ponad 2 tys euro na reke jak na gewerbie czy jako pielegniarka w szpitalu. Ale dla osób, które chcą w ten sposób pracować uważam że jest to najbezpieczniejsza firma I wypłata nie jest uzależniona jak w innych firmach od uregulowania rachunku przez klienta, moja koleżanka miała opóźniona wypłatę bo jej podopieczny za późno zapłacił rachunek firmie, wam placi promedica a jak nie zapłaci im rodzina to już sobie będą egzekwować te pieniądze. Pozdrawiam

Ana
@Były opiekun

Bo jestem podobnego zdania.

Becia

Anonim właśnie się wybieram pierwszy raz .Zobaczymy jak będzie Z emerytury w Polsce nie da się wyzyc

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Janina

dla mnie SUPER

kiki wawa

Dzień dobry. Ile dostajecie pieniędzy na jedzenie na miesiąc dla opiekunki ?

Aki
@kiki wawa

To zależy od rodziny,bywa 70-150 euro na tydzień dla opiekunki i podopiecznego.

Honorata
@Aki

Będzie o tym informacja przed wyjazdem ile konkretnie dadzą czy na miejscu masz niespodziankę?

zielooona

Pełen profesjonalizm i pomoc na każdym etapie współpracy. Polecam!

Lucyna

Praca w Niemczech daje dużą niezaleźność finansową, której nie miałam wcześniej chyba nigdy. Godne zarobki za pracę, która nie jest nawet ciężka

pracownica

Cieszę się że znaleźli mi pracę!:)

M.B.

Jestem bardzo zadowolona. Oferty zawsze trafne, umowy korzystne i dobre zarobki.

Daga

Ani grama prawdy tutaj nie ma bądźcie czujni i umowy 60 stron przeczytajcie z rodziną na spokojnie żeby później nie było rozczarowania

LULEK1310

Pieniadze dobre, pani zartuje?? nie wiem na jakim pociomie jest pani jezyk? Ale .1500 yo ja zarabiałem dwa lata temu.Szok to jest firma ktora najmniej płaci

R.Potocka

Żałowałabym gdybym nie spróbowała. Jeśli czujecie się na siłach i uważacie że nadajecie się do tej pracy to lepiej spróbować i żałować niż żałować że się nie spróbowało

@R.Potocka

A jak to ma się do opinii o firmie ?

Wiera

To ciężka, odpowiedzialna praca, ale uważam, że warto spróbować ze względu na pieniądze jakie można zarobić i przywieźć do Polski

Emi

Wyjeżdżam regularnie i zawsze jest ok.

Ryba

Tak wygląda prawda o tym tworze biznesu. Nawet pół literki nie ma tu (usunięte przez administratora).

Lusia

firma zapewnia dobre warunki pracy i dba o swoich pracowników (kontakt z koordynatorem na miejscu jest zawsze kiedy zachodzi taka potrzeba

milosniczka gor

umowa jasna a wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

Aldona

Bus wiezie z domu do pracy bezpośrednio na adres podopiecznego. Praca z chorymi seniorami czasami bywa wyczerpująca, czasami jest zabawnie. Moim zdaniem warto.

anonimy

bardzo w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24