Opinie o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORD FARM Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORD FARM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORD FARM Sp. z o.o. w Łódź

Pan

Przdstawiciele zero profesjonalizmu , szczegolnie na Zielonogorskim . Masakra!

Patrycja

@Xxx, dałeś jasno do zrozumienia, że nie polecasz współpracy z NORD FARM. Czy jednak mógłbyś konkretnie napisać co masz na myśli poprzez swój wpis? Jak przedstawia się Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Twoja wypowiedź zainteresuje osoby rozważające zatrudnienie w tej firmie.

Xxx

Szkoda słów.... miejsce dla desperatów.

Patrycja

@Angela, czy informacja, którą zamieściłaś na tym forum, jest w dalszym ciągu pogłoską, czy została ona przez NORD FARM potwierdzona pracownikom? Jeżeli tak się stało, to jak Twoim zdaniem ta sytuacja wpłynie na osoby zatrudnione w tym miejscu pracy? Warto aktualizować i zamieszczać w tym wątku tylko sprawdzone informacje.

Firma NORD FARM Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Angela

Czy to prawda że Farmak wycofał się z finansowania Nord farmu? Rynek huczy że to prawda

Patrycja

@Ola, co decyduje bezpośrednio o Twojej opinii o NORD FARM? Jakie stanowisko zajmowałeś w tej firmie? Proszę Cię rozwinięcie swojego wpisu. Ze względu na tematykę i cel tego forum, każda aktualna i merytoryczna informacja będzie wzięta pod uwagę przez osoby, interesujące się zatrudnieniem w tej firmie.

Magda

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że jako etap przejściowy dla nowych osób bez doświadczenia. Produkty ciężkie w sprzedaży , apteki nie chcą kupować tego badżiewia, brak szacunku, wynagrodzenia coraz niższe, plany nie realne, ogólnie porażka!!!

Zorro
@Magda

Nie ma to jak w Micro.....e Dobrze mówię Kasiu?? ;) Czy się stoji czy się leży. .....

Smerfetka
@Zorro

Omron leży i kwiczy :)

Ola

Nie polecam. Amatorka w czystej postaci. Omijać szerokim łukiem.

Patrycja

@Magda, czyli w Twojej ocenie, NORD FARM Sp. z o.o. pozwala osobom będącym na początku drogi zawodowej zdobyć w jej strukturze cenne doświadczenie, które będą mogli wykorzystywać na dalszych etapach kariery. Jest to ważna informacja, szczególnie dla tych wszystkich, którzy chcieliby zdobyć swoje pierwsze doświadczenia w pracy. Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane kandydatom bez doświadczenia, którzy ubiegają się o współpracę z NORD FARM Sp. z o.o.?

Mariusz M

Tak - nazywam badziewiem, ale tylko te z NF. Wszyscy zainteresowani wiedzą - co tam jest - w najlepszym wypadku, powtarzam w najlepszym wypadku, 10% tego co powinno być - liczy się tylko by móc sprzedać za połowę normalnej ceny. Wstydzę się codziennie wciskając to badziewie! Mam nadzieję, że moje posty poruszą sumienie kogo trzeba :(

@Mariusz M

A ja jestem zadowolona z Ich preparatów, szczególnie seria Febricold, produkty które z pełną świadomością podaję mojemu maluszkowi. Bez konserwantów, bez cukru , polecił mi mój pediatra , kropelki do noska też bardzo się sprawdziły... Pozdrawiam, wasza klientka z Kłodzka.

JOHN
@Magda

TEN POST NA PEWNO NAPISAŁY DZIEWCZYNY Z BIURA, UWAGA OSZUSCI!!!!!

Bzdura

rafaela

Pracowałam w tej Firmie niecałe dwa lata.Niestety nic dobrego nie mogę o niej powiedzieć.Odnosnie produktów to naprawdę ciężko wyprosić u lekarza żeby zechciał troche je popisać..W środowisku lekarskim firma zwyczajnie nie istnieje,jest traktowana jako firma-krzak,a produkty mają opinie takich które nie aszkodzą ,ale żaden lekarz nie poleci tych produktów do poważnego leczenia.Zawsze śmieszyły mnie wizyty kierownika który nigdy nie pracował z lekarzam (całe życie robił zamówienia w aptekach) i jego nieudolne próby dyskusji z lekarzem nt nordfarmowskiego badziewia.Zawsze po takich wizytach musiałem przepraszać lekarzy za kierownika,a oni współczuli mi ze z takim tumanem musze pracować.Ogólnie linia medyczna w tej firmie to kompletna porażka.Firma ma ambicje zeby miec przedstawicieli medycznych ale nie ma żadnego doświadczenia i pojecia jak wyglada praca w gabinetach.Wywodzą sie z jakiejs hurtowni farmaceutycznej i jedyne co potrafia to robić zamówienia w aptekach,choć coraz mniej aptek chce od nich kupować to ichnie badziewie.Śmieszny zarząd sprzedał się ukraincom,a reszta tych bałwanów którzy tam pracują zapier... żeby trzech lanserów zyło jak paczki w maśle.Ogólnie poziom zatrudnianych osób przypomina bardziej żuli spod budki z piwem.Na szkoleniach jedyne co potrafia to nachlać się,obrzygac stół i pobić miedzy sobą.Często w tych bijatykach biorą udział ludzie z zarządu.Wstyd i zenada.Nikomu nie polecam!

MICK
@rafaela

zgadza się to wszystko prawda. Nie polecam tej firmy!!!!!!!!!

Ola
@rafaela

Tez pracuje w firmie ale moze z inna specyfika . Nie na miejscu jest dla mnie tekst, ze zapierdziela się aby szefostwo żyło jak pączek w maśle ! Przepraszam a myślałeś /as ze jak to wyglada ????? Chyba normalna rzeczą jest to ze jeśli ktoś zakłada firmę i ma pracowników to zarabiają oni na utrzymanie całej firmy i żyją sobie jak to zostało określone " paczki w maśle" . Wbrew pozorom to nie taki łatwy kawałek chleba- zarządzać firmą i każdemu dogodzić !!! A Ty mogłeś /as założyć własny biznes i ciekawe czy wtedy Twój tok myślenia byłby taki sam !!!!

@MICK

zgadza się

olka

mam niedługo rozmowę, ale nie w moim mieści. Czy możecie napisać o pensji, samochodach, bo może nie warto robić sobie kosztów.

Staś
@olka

Samochody to nowe Kia Ceed z GPS, kasa do ustalenia indywidualnie, jak sumiennie pracujesz to potrafia to docenic, polecam, duzo ciekawych wprowadzen , juz nie tylko suple ale fajne leki - patrz Pikopil.

olka
@Staś

a nie wiesz dlaczego pierwsza rozmowa jest w warszawie a nie w mieście rekrutacji? gps to normalka, ale jak postrzegana jest firma wśród lekarzy i farmaceutów? A czy to to prawda, że większość to suplemety, a nie leki?

@Staś

Staś to osoba z biura ;-)

Patrycja

@Staś, napisałeś, że NORD FARM Sp. z o.o. potrafi docenić pracownika. Możesz napisać w jaki sposób pracodawca okazuje uznanie swoim pracownikom? W jaki sposób firma dba o swoich ludzi? @Ktos, dlaczego tak uważasz? Mógłbyś rozwinąć swój wpis? Będzie cenny dla osób chcących zatrudnić się w NORD FARM Sp. z o.o.

Ktos

Zero szacunku!

Cześć, ile zarabia przedstawiciel w nf? Chodzi mi o podstawę + premie. Dziękuję z góry za info.

aga
@Ania

Czy ktoś w końcu może napisać o warunkach pracy w tej firmie? Czytam na forum o różnych firmach i faktycznie najczęściej zamieszczane są emocje, a wybierający sie na rozmowę potrzebują także konkretów, czyli: pensja, samochód, kilometry prywatne, itd.

Patrycja

@Śmieszek, najważniejszą kwestią na forum jest wymiana poglądów i doświadczeń między pracownikami, poruszajcie kwestie takie jak, zatrudnienie, oferty pracy. @Marco, może podzielisz się z innymi swymi doświadczeniami, podpowiesz jak należy wykonywać swoja pracę by być zadowolonym jak Ty ?

Marco

Jak dobrze wykonujesz swoją prace to i firma potrafi to docenić, ja jestem zadowolony, za darmo nic nie ma, to nie firma dla leniwych, siedząc na Maku na kurczaku , kariery tu nie zrobisz... Nowe leki coraz lepiej rotują i konkurencja już też to widzi ;)

Roten
@Marco

Jak żyć Marco z Olsztyna ???

Śmieszek

Jak te opinie piszą prawdziwi przedstawiciele, a nie konkurencja to w porównaniu chyba z jedynym wpisem gościa z magazynu to uważam, że nadaje się lepiej na jednego z was, niż ktokolwiek inny. Ciągłe błędy stylistyczne, gramatyczne i pisanie capslockiem, jak jakiś gimnazjalista... nie! Przedszkolaki już wiedzą, że capslock się wyłącza bo, aby zostać dobrze zrozumianym krzyczenie, ani wielkie litery nie pomogą. Co do samej firmy i produktów to w życiu nie słyszałem złej opinii od klienta na ten temat. Nie mam powodu słodzić bo zwyczajnie tam nie pracuję. Przypuszczam, że pisane przez idio tów lub konkurencję... a w sumie to może jedno i drugie. Jeśli chodzi o zatrudnionych ludzi nie mających nic wspólnego z wykształceniem farmaceutycznym to jest to fakt. Bo aby sprzedawać suplementy diety nie trzeba być nawet technikiem farmacji. Więc nie wiem czemu czepiacie się fryzjerów, czy co tam było w tym śmiesznym poście napisane. Najbogatsi ludzie świata na ogół nie pracują w swoim zawodzie. Ba! W większości (ci najgenialniejsi) nawet nie mają studiów, a niektórzy z trudem (lub też nie) szkołę średnią więc czepianie się pierdół świadczy tylko o tym, że macie niewiele innych argumentów. Niewiele w tym przypadku równa się 0 jak przypuszczam. Będę czuwał nad tym wspaniałym działem bo jeszcze nie raz się przyczepię do gamoni, którzy próbują się wynieść ponad innych ludzi bezsensownym oczernianiem i oskarżeniami. Aha... co do KRSów to faktycznie skurczybyki i jest tak jak pisali: czyli zarobisz za dużo to ci zabiorą klientów, abyś zdobył nowych. Praktyka powszechnie stosowana także widać, że burzę o to robią jedynie niedoświadczeni pracownicy.

KTOŚ

Spójrzcie na stronę internetową firmy i zobaczcie, co wrzucają do "worka": Suplementy diety/Nowości. Więcej chyba nie trzeba czytać i oglądać aby mieć pogląd o poziomie firmy, profesjonalizmie zarządzających; brak słów, wręcz przerażające, że taka firma podejmuje się jakiejkolwiek działalności związanej z produktami leczniczymi. Niektórych miałam okazję poznać, to jest na serio przerażające.........

Czlowiek Polnocy

Dawidek idz już spać, a nie piszesz posty (3) pod roznymi nickami w odstępie 6minut.....:(

Zostaw merytoryczną opinię o NORD FARM Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w NORD FARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NORD FARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORD FARM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NORD FARM Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 196 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 2.43
    02-672 Łódź