Opinie o Mango - złote tarasy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mango - złote tarasy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mango - złote tarasy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mango - złote tarasy w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy Mango - złote tarasy oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

nowy Nowy wpis

Ile zarabia dekorator w Mango?

Karolina Nowy wpis
@nowy

brak odpowiedzi mnie zastanawia. czy stawki na tych samych stanowiskach mogą być nieco zróżnicowane? chociażby ze względu na staż pracy? odnośnie zarobków mnie ciekawią te przysługujące Menagerom oraz rzeczywisty zakres obowiązków, które są do spełnienia. jaka jest perspektywa na awans? ktoś wie i się odniesie?

Pati Nowy wpis
@Karolina

Zależy od miasta i stanowiska jakie wykonujesz ale sprzedawca ma najniższą krajowa a jak wyższe stanowiska to kwestią chyba jaką stawkę ci zaproponują i czy się zgodzisz. Awans można dostać ale po tym awansie ciągle pretensję od regionalnych coraz więcej obowiązków za te same pieniądze. Zero docenienia pracownika.

Niezadowolony klient

witam mam takie dziwne pytanko dlaczego kosze na (usunięte przez administratora) skoro już są do segregacji to stoją koło siebie żeby wyrzucić głupiego śmiecia trzeba chodzić szukać po piętrze kosza szczególnie przy ruchomych schodach że to nie ma żadnego sensu a jeszcze trochę to normalnie ludzie zaczną rzucać (usunięte przez administratora) na ziemię bo nikomu się nie będzie chciało chodzić szukać kosza na (usunięte przez administratora) poza strefą gastronomiczną kosz jest bardzo bardzo mało pozdrawiam mam nadzieję że to się niedługo zmieni

ktoś tu wyraził dość negatywną opinię na temat obsługi jednej z pracownic i w zasadzie zastanawiam się czy często takie niezgodności się zdarzają oraz czy pracownicy ponoszą z tego tytułu jakieś konsekwencje? ktoś pytał o premie i jeśli by przysługiwały to na nich by się traciło czy jak tutaj system wynagradzania wygląda, da ktoś znać?

Firma Mango - złote tarasy poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
marekkulczyk16@gmail.co

zona zostala (usunięte przez administratora) przez pracownice mango w tamtym tygodniu proponowala 3 pojemniczki temiczne za 105 zlotych ze wysle ja na poczcie odebralem paczke paczka byla lekka ale duza byla rozpakowalem w domu a tu jeden pojemniczek ktory wart ok.20zlotych i to jeszcze zona ma karte z mango to jest (usunięte przez administratora) dlatego juz nigdy zona nie bedzie brala z mango a zawsze byla zadowolona z zakupow zadna sprzedwczyni nie chce sie przyznac wiec prosze zeby ta sprzedawczyni kare dostala bo tylko mnie nie tylko osukala bedzie tak robic to klijentow bedziecie tracic kurczyk

Olka

Jak mogę obliczyć swoją premie ?

Biker123

HEJ! Czy któraś z was aplikowała może na stanowisko Menagera sklepu lub Zastępcy Menagera w firmie MANGO? Wiecie jak wyglada rozmowa o prace jakie pytania zadają?:) Z góry dziękuje!

Ola

@Mila czyli z tą menadżerką był jakiś problem?

Jaka jest kultura pracy w Mango - złote tarasy? Obowiązuje typowy dress code?

Mila

Przy rozpoczęciu pracy dostaje się uniform :) nie polecam pracy w zt atmosfera była dobra, tylko jak menagrerki nie ma w pobliżu - dramat

Naomi

Witam, Niedawno odbyłam rozmowę rekrutacyjną przez skype z kobietą z hr. Pierwszy raz w życiu na stanowisko kierownicze miałam okazję odbyć tak krótką i okropną rozmowę. Mam bardzo spore doświadczenie w innych markach na w.w stanowisku. Pani była kompletnie nieprzygotowana, była nie miła, wręcz dziwna. Nie dała mi szansy zadać żadnego pytania i strasznie szybko urwała rozmowę, jakby się gdzieś spieszyła. Czuję niesmak i totalny brak możliwości przedstawienia swojej osoby. Dodam, że jestem bardzo pozytywną i zawsze uśmiechniętą osobą, więc raczej nie zanudziłam tej Pani. Polecam zmienić specjalistę ds. Hr, ponieważ Pani P. traci szansę na pracę ze świetnymi ludźmi. Nie polecam! Pozdrawiam.

Mania
@Naomi

Hej, a napiszesz coś więcej o tej rozmowie? ????

Ciekawski!

Witam, Na jakie dodatkowe benefity mogę liczyć zatrudniając się w Mango? Słyszałem o jakieś 13 pensji ale nie jestem pewien Dzięki za każdą odpowiedz

Leszek
@Ciekawski!

Jeśli chodzi o benefity to firma oferuje szkolenia dla nowych pracowników oraz zniżki na zakupy w Mango. Na stronie https://www.pracuj.pl/praca/mango;en masz kilka ofert pracy. Więcej na pewno dowiesz się na rozmowie rekrutacyjnej. Chętnie dowiem się jak przebiegała, jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

bocian

jakie wynagrodzenie firma oferuje na start?

aaaaa
@bocian

1600 zł etat + bony

Aga
@aaaaa

Jakie bony? Bo pracuje w mango i nie mam bonów

Aleksander
@Aga

Również chętnie dowiem się coś więcej o dodatkach do pensji podstawowej. Chciałbym wiedzieć, czy pracując w Mango - złote tarasy można liczyć na dodatki w postaci nagród bądź premii uznaniowych. Ktoś z Was może przedstawić, jak to wygląda?

@Aleksander

2350 brutto + premia

Aga1110

Nie wiem jak to wygląda w innych salonach Mango, ale Pani z którą miałam mieć rozmowę rekrutacyjną kompletnie olala sprawę i nawet jej nie przeprowadziła ze mną choćby z grzeczności, twierdząc że już się na kogoś zdecydowała. Katowice SCC

Joanna

@Matta byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej? Mógłbyś podzielić się tym jak wyglądała? Co podczas niej oferują?

Matt

Też chętnie poczytam aktualne opinie, ponieważ być może dostanę pracę w jednym ze sklepów Mango w Warszawie. Ktoś coś może powiedzieć?

lola

a co z innymi sklepami MANGO ? czy macie płacone za coś powyżej waszych stanowisk?

Joanna

Pracujesz w Mango - złote tarasy? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ola

Hej, ja wam wierzę w te komentarze, ponieważ sama byłam całkiem niedawno na akupach i miałąm całkiem niemiłą sytuację z obsługą tego sklepu, czesto robie u nich zakupy bo ubrania maja nawet dobra jakosc, jednak poziom obslugi niektorych pan pozostawia wiele do życzenia

tse-tse

Nie polecam. Nowy pracownik nie dostaje przyuczenia, a jest obwiniany za to, że czegoś nie wie. Co do kierowniczek: Magda jest bardzo miłą osobą, ale Wiola (zastępczyni?), jest chamska i antypatyczna. Sama praca jest ciężka. Pracowałam już w warunkach, które oznaczały wysiłek i niezłe zakwasy, ale po pracy w Mango nie mogłam się ruszyć.

ZIZU
@tse-tse

PANIE KIER. TO SAME PISZĄ Z MANGO ZŁOTE TARASY .HA,HA

LILA
@tse-tse

KIEROWNIK MAGDA ZŁOTE TARASY MANGO WARSZAWA TO NIEUCZCIWĄ OSOBĄ .DLA PIENIĘDZY ZROBI WSZYSTKO...UWAŻAJCIE!!!DZIWIĘ SIĘ ŻE JESZCZE PRACUJE I KTOŚ JĄ ZATRUDNIA .PYTANIE CO TAK NAPRAWDĘ ROBIII

BYŁYpracownik

Pracowałam w Mango przez parę ładnych miesięcy, mowa o Factory Ursus. Praca nie należy do łatwych, bo trzeba się sporo nabiegać po sklepie, jest bardzo duży asortyment, a klienci niestety nie szanują pracy ekspedientek i porządku. Fajna ekipa, choć zdarzają się wyjątki. Kierowniczka ok, natomiast z-ca myśli, że wszystkie rozumy pozjadała. Zadziera nosa, sama mało co robi i myśli,że może wysługiwać się innymi. Już na rozmowie kwalifikacyjnej wiedziałam,że jak z kierowniczką będzie jako tako w porządku, tak z pANIĄ z-cą widać odrazu, że muchy ma w nosie i jest wyniosła. Jeśli chodzi o zarobki to średnio, a premie przyznawane są jak się kierownictwu spodoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Mango - złote tarasy - Warszawa

• Jak się pracuje w Mango - złote tarasy?

Zobacz opinie na temat firmy Mango - złote tarasy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mango - złote tarasy
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Długa 38 lok. A
    83-307 Warszawa