Opinie o ALBO w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALBO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALBO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBO w Radom

smakosz

wiecie ile osub mieszkaja w los angeles?

Wampir

A powiedzcie mi jeszcze czy są przyjęcia do pracy? Bo ogłoszenie ukazuje się regularnie co tydzień, pewnie puszczane z automatu.

GĘSIOR

nikogo nie interesują romanse i sprawy sercowe tutaj wolałbym dowiedzieć się coś o firmie ALBO zarobki i tryb pracy i warunki a nie jakieś ploty jak emerytki koło śmietnika pod blokiem!!!!

pracuś

dwie dziewczyny z rozbioru zostawiło swoich mężów i związało sie z chłopakami z ALBO widocznie smoku mało wie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALBO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ✨ Creative ✨?
Wampir

Dzięki Magazynier, wreszcie konkret a nie kto z kim itd :) Robiłem u konkurencji waszej więc wiem czym ta robota śmierdzi :)

pracuś

(usunięte przez administratora) pracownik masz racje!!!! wypłaty lepsze 2000zł coś się polepsza odkąd pana (usunięte przez administratora) niema nie płacze za nim

Wampir

To jak w końcu z tymi zarobkami? Ile teraz magazynierom płacą? I w jakich godzinkach są zmiany?

Magazynier
@Wampir

Wampir zmiana 1 od 6 do 14 zmiana 2 od 14 do 22 zmiana 3 od 22 do 6. Jeśli chodzi o pensje to w pierszych miesiącach zbytniej rewelacji nie ma ale z czasem nie ma co narzekac a napracować tez się trzeba. Pensja o czasie

rozbiorowiec

popieram ostatnia wypłata była OK 1950zł a od dziewczyn wont!!!! pilnować kasjerek!!

niemożna mówić złego słowa bo ostatnia wypłata była dobra ja dostałem 2460zł jak sie kierownik zmienił to odrazu lepiej sie pracuje wiadomo za co!!I tak powinno być Artur masz racje ja własnie jestem w trakcie rozwodu...

Artur..

romanse i rozbite małrzeństwa to całe ALBO

BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA!!! ZAROBKI 1200-1400

koles

zarobki 1200-1400 widocznie mało się starałeś .że tak słabo zarabiałeś. Ja taką pensje to wziołem ostatnio z 6 lat temu. Najlepiej by było (usunięte przez administratora) robic a dużo zarobic

pracuś

Teraz dziewczyną z rozbioru założyć homonto i bedzie super firma

pracuś

Pan(usunięte przez administratora) poszedł na zieloną łąke i od razu lepiej gratulacje panie Darku(hektor) prezesie nie można było tak zrobić 2 lata wstecz? pan Robert to był strata czasu i pieniedzy Zarobki sie polepszyły i atmosfera lepsza dziekuje.

zarobki małe warunki pracy okropne brak szacunku dla pracownika nie proponuje pracy w tej hurtowni

staś

anonim - 2013-06-22 16:04:33 pracownik, ale jednak ktoś tam pracuje to chyba nie jest aż tak źle, co? Może atmosfera w hurtowni jest świetna? Czy da się coś nieoficjalnie zyskać?pewnie że świetna jest atmosfera da sie zyskać i to dużo spytaj dziewczyn (usunięte przez administratora)

Zgodze sie z toba najgorsza hurtownia w jakiej pracowalem(usunięte przez administratora)lepsze wyplaty mialem w 2004r. Niepolecam nikomu tam pracowac chyba ze ma nóz na gardle..

kamcio

Bardzo dobra firma w radomiu .wypłacania a na dzisiejsze realia to wrażeń .Umowa (usunięte przez administratora)możliwy awans plus większe zarobki .Ci co tak brzydko piszą o tej firmie widocznie nic siebie nie dawali i wypisują teraz głupoty ją pracuje długi czas i jestem zadowolony pozdrawiam wszystkich pracowników albo

ludz

najlepsza firma w radomiu i tyle

?
@ludz

ta firma była dobra ale w 2004r teraz to (usunięte przez administratora)

pracus

jle sie zarabia miesiecznie bardzo prosze napiszcie ijaka umowa czy o prace czy zlecenie i po ile godzin sie pracuje i czy na zmiany

ola

JLE SIĘ ZARABIA I CZY JEST UMOWA O PRACE .PROSZĘ O ODPOWIEDZ Z GORY DZIEKUJE

Zostaw merytoryczną opinię o ALBO - Radom

• Jak się pracuje w ALBO?

Zobacz opinie na temat firmy ALBO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ALBO