Opinie o ALBO w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALBO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ALBO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBO w Radom

Agnieszka

@A. długo już nie jesteś pracownikiem ALBO? Może w tym czasie w firmie zaszły jakieś zmiany?

A.
@Agnieszka

Moim szczęściem jest nie pracować tam już od kilku miesięcy. Zmiany? Tak owszem na pewno zaszły, ale wcale nie na lepsze. Mimo, że już tam nie pracuję mam kontakt z byłymi współpracownikami. Sodoma i gomora. Lepiej na pewno nie będzie. Rzecz jasna, żeby nie było niedomówień - piszę o Albo RZESZÓW...

A.

Wielkie współczucie dla osób pracujących w tej firmie... Kierownictwo jedna wielka porażka, wolą siedzieć w kanciapie i karmić się mandarynkami niż fachowo zarządzać firmą. Kierowcy o tym na jaką trasę jadą dowiadują się w nocy - kilka godzin przed załadunkiem.... Przychodzisz do pracy i nie wiesz co Cię czeka. Magazyn totalna klapa, nie ma ludzi do pracy, ponieważ kierownik twierdzi, że nie ma pieniędzy na zatrudnianie nowych osób, chłopaki pracują jeden za dwóch, co wiąże się zwykle z opóźnieniami dostaw na sklepy. Jeśli chodzi o biuro to wcale nie lepiej coraz mniej osób pracuje. Ostatnio jednej dziewczynie nie przedłużyli umowy, bo niby za dużo osób było, teraz kolejna dziewczyna odchodzi, bo nie może wytrzymać presji, a kierownictwo już wystawia ogłoszenia i poszukują nowego pracownika - nagle brak.... Stany magazynowe to totalna klapa, nic nie zgadza się z tym co powinno być. Mięso i drób `odświeżane`... Wypłaty? O tym to już szkoda mówić - podstawa + premia? Premia zależy od widzimisię kierownika, ma ochotę dać to da, nie ma to pocałujta w (usunięte przez administratora) wójta. Ogólnie szczerze nie polecam, moją wątpliwą przyjemnością była praca w tym `zakładzie` i wiem co piszę... Pozdrawiam. A.

Marko
@A.

A o Oddziale w Kielcach ma ktoś jakieś informacje bo pojawiło się ogłoszenie na Magazynier i Specjalista ds sprzedaży? Jaka atmosfera i zarobki.

Agnieszka

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w ALBO :)

rudy lis

DZiada baby nima w tej firmie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ALBO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ✨ Creative ✨?
cocoleo

A jak wygląda dziś praca w Albo kierowcy? Ile godzin miesięcznie trzeba przepracować i ile się wyciągnie ? Pozdrawiam cocoleo

joker

Pozdrowienia dla rudego lisa!

iks, igrek, zet.
@joker

hahahahahahaha, padłam ! :D

Mruczek
@iks, igrek, zet.

Ale wstań! Bo się przeziębisz albo Ci się coś porobi... A może chcesz poleżeć razem? :D

iks, igrek, zet.
@Mruczek

spokojna Twoja rozczochrana :D

TakaPrawda

Praca 3.00 - 11.00, wszystkie soboty pracujące, wolne tylko niedziele. Około 210 godzin miesięcznie to norma. Nie płacą za pracę w wolne soboty i nadgodziny ( niezgodne z prawem pracy) . Załadunek na samochód kilkaset kilo ręcznie i rozładunek. Noszenie pojemników do sklepu. Kierownik mówi, że jak Ci za ciężko to se kup wózek. Pensja około 1800 złotych miesięcznie, atmosfera w pracy nie najgorsza, z mobbingiem się nie zetknąłem :-)))

sd

no nie ma sie co dziwic @stefan przeciez taki przedstawiecil handlowy to na prawde sporo moze zarobic

byly pracownik

ALBO wcale nie upada i nie ma złej kondycji. Te potrącenia z pensji to zapewne wynik manka przy remanencie na magazynie, cóż - jak pilnujecie, tak później musicie płacić. A złodziei zawsze było dużo na magazynie, zdarzało sie, ze nawet w pierwszym tygodniu pracy juz wynosili wędliny czy mięso za pazuchą... dno. Pensje zawsze na czas. Premie różne, ale zawsze są... Szacunek do pracownika nie zawsze... ale jak na radomski rynek to nie ma co narzekać. Sądząc z waszej ortografii to i tak cud, że was gdziekolwiek przyjęli. A zażalenia na kierownictwo z Kielc proponuję wysłać prezesowi na maila, a nie prać brudy w necie.

Łukasz

Witam czytam ogłoszenia od ponad pół roku, ponieważ chciałbym zmienić swoja obecna prace. Ogłoszenie na stanowisko Kierowca - Magazynier pojawia się notorycznie na portalach, może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki na tym stanowisku, ale wydaje mi się, że bardzo marne jak i atmosfera. Takie mam wrażenie ponieważ ogłoszenie jest non stop co za tym idzię bardzo duża rotacja. Ktoś co może napisać z Radomia w tym temacie będę wdzięczny.

szkoda

Szkoda gadać o tej firmie. Jeżeli chc3ecie mieć fikcyjne zarobki to idźcie do albo. Kolejny już raz firma twierdzi, że ma straty i rozkładają stratę na pracowników. Kit, że miałeś zarabiać więcej jak co miesiąc zabierają ci pieniądze, bo firma ma straty. I tak w ciągu roku stracisz z 8 tys teraz jeszcze na raty chcą rozłożyć. Odpowiedzialność zbiorowa, śmiech... Nie polecam.

kala

interesuje mnie praca na stanowisku przedstawiciel handlowy ... moze ktos sie wypowiedziec

Jot

Na stanowisko kierowcy do rozwożenia mięsa wymagają min.średniego wykształcenia- a może być dr.ekonomii

Wilas

Albo działając na Mazowszu ma dosyć sporą konkurencję. Chociaż cały region słynie z zatrudnienia w usługach - Warszawa - i dodatkowo ogromnej ilości sadów - okolice Tarczyna - to również i przetwórstwo mięsne jest cenione na Mazowszu. Tym bardziej, że nie wydają się być tanim dostawcą, a ich produkty chyba są jednymi z najchętniej kupowanych na rynku.

pelle

Firma ALBO obecnie poszukuje pracowników DZIAŁU HANDLOWEGO. Na stanowiskach specjalistycznych i menadżerskich ważne jest dla nich wykształcenie kierunkowe oraz indywidualne predyspozycje, tak więc nie koniecznie trzeba być obeznanym w branży. Choć będzie to dodatkowym atutem. Chyba to dobra firma na początku kariery zawodowej

gari

Albo to zdecydowanie jedna z największych firm dystrybujących mięso, przynajmniej jeśli chodzi o województwo mazowieckie. Także jeśli ktoś szuka pracy jako przedstawiciel handlowy to będzie to dla niego dobre miejsce. O ile oczywiście zna się na swojej robocie, bo za nieróbstwo tu niestety nie płacą.

tomek

no to super bo ja już się zacząłem poważnie martwić o to czy macie na przykład, dostosowaną liczbę miejsca do ilości chetnych praktykantów? no i nie wiem czy nie ma tam jakiego,ś konkursu, ze na zasadzie kto ma lepsze oceny to przechodzi, czy jest jakas rozmowa kwalifikacyjna normalnie? jak to wygląda?

edek

wydaje mi się, ze firma oferuje dosyć dobre stawki, nawet dla tych nowo zatrudnionych ludzi, więc nie ma się o co martwić.. zastanawiam się jeszcze czy na pewno jest tak, że się dostaje premie, czy jest to jasno zapisane na umowie czy potem robi się dodatkowe aneksy do tych umów, ktoś sie w tym orientuje?

Mimek

Może i rzeczywiście dostawców mają sprawdzonych, ale czy tak samo można powiedzieć o pracownikach, czy też stają na wysokości stawianych im zadań i dają sobie z nimi radę? Inną sprawą jest fakt, że posiadanie dobrego wykwalifikowanego pracownika ma swoją cenę - czy w tej firmie szeregowi pracownicy mogą liczyć na dobre zarobki?

Były

Wiec tak jako kierowca zarobki ostatnie poł roku 1300-1800 kiedys raz wziolem 2100 RaZ przez 2 lat! a takie teksy ze ktos bierze 2 tys i wiecej (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ALBO - Radom

• Jak się pracuje w ALBO?

Zobacz opinie na temat firmy ALBO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ALBO