Opinie o Feniks ekopodpałka w Chocianów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Feniks ekopodpałka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Feniks ekopodpałka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feniks ekopodpałka w Chocianów

chwilowy ph

Jak każda firma mają swoje plusy i minusy. Pracując tam nie narzekałąm zbytnio. Czemu zrezygnowałam? Ponieważ (pewnie tak jak większość komentujących negatywnie) okazało się, że zwyczajnie nie daję rady. Zgłaszając się do pracy przedstawiciela miałam wyobrażenie, że sobie pojadę do kilku punktów dziennie, a reszta będzie się kręcić sama. Wcześniej pracowałam tylko "stacjonarnie". Sprzedaż szła mi nawet całkiem nieźle, nie dałam rady psychicznie. Wolę jednak, kiedy ktoś mi mówi co mam zrobić. I taką pracę mam teraz. Oceniając po sobie - ta praca jest nie dla każdego. A sama firma jest ok. Mnie wspierali bardzo. Z wieloma osobami się polubiłam. Tylko praca przedstawiciela - NIE DLA MNIE!

qazer
@chwilowy ph

a możesz napisać jakiego rzędu były Twoje wynagrodzenia miesięczne? Co jeszcze mogłabys poradzic osobom, które chcą pracować w tego typu pracy i w tej firmie? Jak zazwyczaj jest u nich na rozmowach, kto rekrutuje i jakie przeważnie zadaje pytania, zastanawiam się też czy na początku pomagają jakoś sie wdrożyć w ogóle

leona

Niestety smutne ale prawdziwe,słabiutko firma wypada na czele innych firm Handlowych,też mogłabym sporo napisać ale szkoda mojej klawiatury .Negatyw wystawiam Jan masz rację ,Ty pikolo,St,cv, ,oraz -m,TAK SAMO he cała prawdA,a Pan zdziwiony 'siedzi w biurze i pierdzi w krzesełko,i nie wytrzymał nerwowo i musiał w obronie ekipy wystąpić )

Nowa

Miałam krótki epizod z Firmą Feniks i nie polecam nikomu. Jest to praca na dwa góra trzy miesiące. Rotacja ogromna, a wszystko dlatego, że firma zupełnie nie jest przygotowana do zatrudniania PH, żadnych szkoleń, brak komunikacji. PH rzuceni na głęboką wodę. I albo się utrzymasz na powierzchni, albo wylatujesz. Panie w biurze są chyba tylko dla siebie,bo na pewno nie są dla PH. O tym co się dzieje w firmie dowiadujesz się pocztą pantoflową czyli jedna przedstawicielka podaje drugiej. Wysyłając maila do biura nie oczekuj odpowiedzi bo i po co? Paniom w biurze nie chce się tracić cennego czasu na podtrzymaniu pozytywnych relacji, a już na pewno nie chcą być pomocne. Najlepszymi pracownikami są Panie na magazynie. Najbardziej zaangażowane i pracowite. Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie.

zdziwiony

habi zdziwiona, co bys chciala? osobowke i bez towaru jezdzic? bo tak mozna wywnioskowac, podrecznikowa definicja przedstawiciela handlowego (zrodlo wikipedia) Przedstawiciel handlowy (inaczej: sprzedawca terenowy, komiwojażer lub zwyczajnie handlowiec) to osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów dla zatrudniającego go przedsiębiorstwa. Najczęściej związany z firmą umową o pracę, zlecenie, czasem umową o współpracy. Przedstawiciel handlowy ma obowiązek osiągania określonych poziomów sprzedaży miesięcznej (tzw. targetów sprzedaży). Do typowych obowiązków przedstawiciela handlowego należy: budowanie dystrybucji osiąganie zakładanych przychodów obsługa handlowa klientów w wyznaczonym regionie. monitorowanie konkurencji merchandising czyli jak widac przedstawiciel handlowy HANDLOWY (nie wizerunkowy czy odwiedzinowy) ma HANDLOWAC a nie bujac sie na kawy masakra, jak czytam komentarze niezadowolonych to zaczynam wątpić w ludzkość... wolny rynek droga pani, firma daje kase za tego typu prace i stawia okreslone wymagania (i MA DO TEGO PRAWO!) - albo sie podoba i uczciwie pracujesz albo sie nie podoba i szukasz takiej pracy ktora odpowiada - proste

Firma Feniks ekopodpałka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
habi

to praca ma tyle wspólnego ze stanowiskiem PH co glebogryzarka z stadem owiec... vanseller bardziej

blee

ty chyba naprawde jesteś śpiąca,,daj sobie spokój z tym gps.WAŁKUJESZ TEMAT W KÓŁKO TO SAMO Tak to jest całkiem normalne i powiem ci że ja byłam zadowolona z tego urządzenia bo to jest też moje bezpieczeństwo,czy kradzież samochodu,czy jakiś napad,czy na to co kto robi w firmie z autem poza kogoś pracą. itp..mój dowód na moją pracę !! że pracuję .większoć tu nic nie nagaduje na gps.tylko na ogólne warunki, ludzi współpracujących jak i inne rzeczy.Więc temat gps jest pozytywną sprawą.;)

śpiąca_królewno

Poniosło mnie ? Być może. Ale chyba nie tak, jak tych którzy winę za swoje niepowodzenia zrzucają na innych, a najbardziej ubawiłam się czytając skargi na to, że są gpsy w samochodach. Ciekawe co w tym dziwnego? Wszystkie firmy teraz je zakładają w firmówkach, nauczeni przez "uczciwych" pracowników....

hehe

Mili ludzie... spoko ,ale z klasą? to przesada hehe .Nie wiem co bierzesz zmniejsz dawkę bo CIĘ poniosło dziewczynko .

st

Bardzo duża rotacja pracowników,z którą nigdzie wczesniej sie nie spotkałam,dziś pracujesz jutro nie.Nie można poważnie podejść do tego tematu,pracownicy sa traktowani bardzo przedmiotowo,są faktycznie takie osoby w firmie które są bee,co by nie zrobiła,i są tacy co są cacy co by nie zrobili,bardzo głosno są ogłaszene informację pt,jesli nie poprawisz wyniku -wylatujesz.(usunięte przez administratora)Podpałka sama w sobie całkiem dobra,lecz dosc droga aby sprzedać trzeba zrobić kilka podchodów do klienta i długo z nim współpracować,,co niestety nie jest możliwe,bo klient nie traktuje nas poważnie,i często szybko żegna z powodu mocnej rotacji przedstawicieli.bardzo złe opinie są na sklepach na temat firmy i postępowania co nie ułatwia pracy.Ogólnie bardzo byłam zawiedziwiona traktowaniem .Praca bardzo stresowa.Do zizi może i zrobią więcej niż w biedronce,ale cóż z tego,kasa to nie wszystko atmosfera jest fatalna,wiecej ryzykujemy poruszając się przez ponad 9 godzin w trasie niż kasjer w biedronce,stres jest ogromny dzięki klientom którzy nas obrażają i nie pochlebnie oceniają funkcjonalnosc firmy,i naprawde wiele, więcej nie będe wymieniać i robić wam jeszcze gorszej opini,bo i po co ?.więc praca w biedronce całkiem fajna i spokojna nawet za 1200zł.Natomiast wy nie jestescie w stanie ocenic czy ktos jest dobrym ph.czy nie bo nie da sie tego ocenic po 1,3,6 miesiącach bo zanim przedstawiciel na nowo oczysci swoje stanowisko po syfie jaki przeją po porzednim, jeszcze poprzednim i jeszcze porzednim,ph.to mijają niestety długie miesiące.stąd zapewne te liczne złe komentarze,iż nie doceniacie pracowników.i z tym się zgadzam.

c

Czytam wypociny Pani psełdo zizi i śmiech na sali bo ta Pani mówi o handlowcu który sprzeda zamrażarkę Eskimosom tak sprzeda tylko jedna zasadnicza sprawa dobry handlowiec nie będzie pracował za podstawę (usunięte przez administratora) zł bo to go obraża i(usunięte przez administratora)to szybko dojdzie do wniosku że nic tu po nim i szkoda jego czasu.

zizi

Czytam opinie i nie mogę się powstrzymać od komentarza. Większość z Was po prostu nie nadaje się do pracy jako ph o to jest fakt. Gadacie po prostu głupoty o kontrolowaniu pracownika o szefie jak chorągiewka. Czy ktoś z Was choć przez chwilę postawił się na miejscu pracodawcy?, czy zastanowiliście się chociaż przez chwilę jak postąpilibyście mając swoich pracowników? Już to widzę komóreczka do dyspozycji, auto tez pewnie bez GPS-a a co tam niech sobie "biedny" przedstawiciel jeździ gdzie mu się podoba bo przecież tak mało zarabia.Większości z Was proponuję popracować nad sobą i się doedukować nadrabiając braki ogólnej wiedzy jak funkcjonuje przedsiębiorstwo. Chociaż jak czytam te opinie to jestem przekonana, że duża większość z Was uważa iż urodziła sie handlowcem i żyłkę do handlu ma we krwi. Pewnie to po prostu zły produkt i zbyt niskie zarobki spowodowały, ze już nie pracujecie. Zdesperowani byli pracownicy-masakra. Dobry handlowiec jak to mówią sprzeda nawet zamrażarkę Eskimosom..... i zapewniam Was że zarobi więcej niż kasjerka w biedronce ( nie ubliżając oczywiście "tej Pani") (usunięte przez administratora)

m

Firma Feniks to firma bez przyszłości nie doceniająca pracownika i pomyłką jest tu nazwa przedstawiciel handlowy bardziej pasuje akwizytor oni nie wiedzą kto to jest przedstawiciel i jakie warunki pracy trzeba zapewnić o pieniądzach nie mówię bo to jest wypłakunia a nie wypłata jak chcesz mieć ciągle brudne ręce to nie ma sprawy możesz tam pracować ale jeśli zależy ci na firmie gdzie możesz liczyć na godne pieniądze i awans oraz szkolenia to szkoda czasu na tą firmę zresztą fakt jest taki że tam jest ciągła rotacja pracownika co bystrzejsi odchodzą w ciągu 2-4 miesięcy i bajo.

karol

Luiza ,Luiza czy to pseudo Pani(usunięte przez administratora)?

Luiza

Jak wyglada dzien ph? Jakie sa relacje miedzy pracownikami, jakie sa relacja miedzy szefem a pracownikami? Czy jest raportowanie do przelozonych ? Z gory dzieki

ona

Hej, nie wiem co narozrabiałaś, ale ja chyba na ten region co ty byłaś, bo tu od niedawna wolne miejsce. A warunki nie są złe. Jak mówisz tel, komputer+drukarka, no i auto. A " dzipies" (po Twojemu) jest teraz w każdej firmie, a większość ma je jeszcze w komputerach. Jak się pracuje uczciwie, to nie ma nic do ukrycia, no nie? A tu widzę bardzo wysoka prowizja, więc co z tego, że za przelew raz na trzy miesiące? W ogrodnictwie, np. trawy mają raz na pół roku. Może obroty większe tam, ale tu za to nie ma sezonówki. A co miałaś na myśli, że "szef, który jest jak chorągiewka"? Wydaje się być całkiem ok.

do życzliwej

Oj ...chyba wyleciałaś z wielkim hukiem, hi, hi

życzliwa

witam, praca w tej firmie to najgorsze co może spotkać ph. Samochód z dzipiesem, który jest często sprawdzany. Komputer brak internetu + drukarka ( bo sprzedaje się z samochodu i wypisuje sie fv) komórka z abonamentem.(usunięte przez administratora)na rękę)+ prowizja, którą dostajesz od ręki jeśli sprzedajesz za gotówkę bo jeśli przelew to rozliczenie jest raz na trzy miesiące albo dopiero jak klient się spłaci a z tym jest różnie. Towar, z tym to różnie bo są sklepy gdzie to się sprzedaje ale są tacy, którzy w ogóle tego nie sprzedali przez np 1-en rok i chcą zwrócić. I szef, który jest jak chorągiewka. Nie polecam tej firmy.

cv

masz opinie wyżej. narzedzia pracy są: auto+komorka+laptop takze nie najgorzej, ale to praca bardziej sezonowa/dorywcza bo przyszlości z tym zajęciem bym nie wiązał

już się nie zastanwiam
@cv

Dziękuję Wam wszystkim za opinie, dzięki Wam nie wpadnę z deszczu pod rynnę, a już miałam aplikować. Naiwni są Ci którzy zarzucają kłamstwo w negatywach- widać towarzystwo z biura.

qaz

rotacja co miesiac jak patrzysz na nazwiska albo i jeszcze szybciej

P

Dzięki za info, ja właśnie kiedyś się zastanawiałem czy pisać, ale jak było jeszcze na terenie dolnośląskim tylko i jakoś przeczucie podpowiadało aby sobie odpuścić, teraz widziałęm zę mają na całą polskę PH, ale widać nie jest tam wesoło.

Zostaw merytoryczną opinię o Feniks ekopodpałka - Chocianów

• Jak się pracuje w Feniks ekopodpałka?

Zobacz opinie na temat firmy Feniks ekopodpałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Feniks ekopodpałka?

Feniks ekopodpałka
3.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 25B
    59-140 Chocianów