Opinie o Feniks ekopodpałka w Chocianów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Feniks ekopodpałka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Feniks ekopodpałka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feniks ekopodpałka w Chocianów

Maja Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą jako Specjalista e-commerce. Mieli dawne ogłoszenie i podali pensję 3000 - 5000 zł brutto. A wiecie czy to teraz jakoś urosło z powodu inflacji?

Feniks Nowy wpis
@Maja

Jest to stara oferta pracy. Obecnie nie poszukujemy kandydatów na to stanowisko. Aktualne ofery pracy wystawiamy na OLX, PUP oraz pracuj.pl

Jak wygląda sprawa grafiku w Feniks ekopodpałka. Czy pracodawca idzie na rękę?

Feniks Nowy wpis

Na produkcji głównie pracuje się w systemie 3 zmianowym w wyjątkowych sytuacjach można ustalić stałą zmianę.

Jolanta

Kochani, ciągle firma jak szuka, to przez PUP? W necie widzę ogłoszenie sprzed roku na speca ds ecommerce, a na produkcję nic a nic.

Ela

Polecam. Praca samodzielna. Dla osób dobrze zorganizowanych a nie takich, którzy tylko stoją i robią to co im karzą. Każdy robi to co lubi. Jednemu może to pasować a inny będzie wolał jak mu mówią co godzinę, co ma robić...

@Ela

Zgadza się

Firma Feniks ekopodpałka poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Maks

Ciekawe czy w Chocianowie można w chwili obecnej dostać jakąś pracę... Co prawda nigdzie nie widziałem informacji o prowadzonej rekrutacji, ale być może są oferty pracy, które są stale umieszczone w firmie z racji na konieczność zatrudniania dużej ilości osób... Jakby ktoś miał takie informacje to byłbym wdzięczny za przekazanie.

@Maks

Można. Oni najczęściej wystawiają oferty na stronie PUP Polkowice lub Pracuj.pl

@Maks

Idz do PUPu

Ania S

Pracowałam tam 3 lata i firma stawia na dużą samodzielność. Oczywiście to wynagradza. Jesli wykonuje się swoją pracę tak jak trzeba nie ma żadnych problemów, żeby się dogadać. Panuje tam rodzinna atmosfera. Polecam każdemu, kto lubi rozwijać się na własną rękę i stawia sobie ambitne cele. Na dyrygowanie nie ma co liczyć, trzeba myśleć samodzielnie.

@Ania S

A czy mogę zapytać, dlaczego w takim razie zrezygnowałaś z pracy w Feniks ekopodpałka? Jeśli oczywiście chcesz i możesz napisać :) Wspominasz o rodzinnej atmosferze - to znaczy, że firma zatrudnia raczej niewiele osób i wszyscy dobrze się znają?

@Karolina

Na pewni nie jest to jakaś potężna firma, która zatrudnia tysiące pracowników. Myślę ze ma to swoje plusy i minusy, ale przynajmniej możesz liczyć na wyrozumiałość jeśli uczciwie podchodzisz do tematu.

@Karolina

Dobrze się nie znają raczej, ale przynajmniej każdy wie, kto jest kim i jak się nazywa....

@Doris

Zgadza się

rozczarowany

Fatalna obsluga, pracownicy slabo zangazowani do pomocy, trudno dowiedziec sie o szczegoly oferty pracy, wola zatrudnic osoby po odwykach alkoholowych, pelno tzn ziutkow na magazynie. NIE dostałem odpowiedzi w sprawie pracy mimo ze 4 razy sie upominalem. beznadziejna komunikacja. szkoda czasu na feniks!!!

@rozczarowany

A od kiedy o ofertę pracy pyta się ''ziutków'' na magazynie ??

Co jaki czas w Feniks ekopodpałka można ubiegać się o podwyżkę?

dd

Wcale, prędzej Ci zabiorą niż dadzą.

ok

Nie jest to prawdą. Większość pracowników pracuje wiele lat. Widocznie słabo pracowałaś.

Ela
@ok

dokładnie....

Doriska
@ok

Pracuja od lat tylko te osoby które tam mieszkaja i nie maja innych możliwości. Reszta rezygnuje po czasie patrzac na to co sie tam dzieje......... Kiepskie zarzadzanie, a kara za pomylke to zabieranie pieniedzy i krytyka przy wszystkich i za plecami.... Ta firma to porazka

ok
@Doriska

Ja pracuję już od 5 lat. W cale nie muszę tu pracować, bo jestem osobą mobilną i młodą, ale po prostu lubię swoją pracę i ludzi. Jest wiele osób które mają długi staż pracy. Premię otrzymuje się za dobrze wykonywaną pracę. Niektórzy nigdy nie mieli potrąconej premii, a niektórzy za duże zaniedbania prowadzące do strat w firmie mieli je potrącane jednorazowo i bardzo rzadko w całości stawki premii. Ale to chyba logiczne.

śpiąca_królewna

Miałam krótką "przygodę" z firmą Feniks. Biorąc przykład z niektórych przedmówczyń powinnam napisać, że nie wyszło mi z ta pracą bo miałam gps w samochodzie, albo że prezes był taki niedobry... Pękam ze śmiechu jak to czytam, cóż niektórym ciężko przełknąć gorycz porażki i spojrzeć prawdzie w oczy, że nie wszyscy się do takiej pracy NADAJĄ. Kiepską sprzedaż najlepiej zwalić na gps, a co on niby ma do rzeczy ??? Ha ha :D Ja się nie sprawdziłam, ale sama zdawałam sobie z tego sprawę. Miałam koszmarne początki i zrezygnowałam, mimo wsparcia i wyrozumiałości ludzi z firmy. Nie było presji i nacisków - mili ludzie z klasą. Taką mam opinię mimo, że niektórych miałam okazję poznać tylko przez tel. W sumie nie dziwią mnie negatywne i śmiałe opinie, tak łatwo jest wyładować frustrację na forum internetowym. Łatwo, bo anonimowo. (usunięte przez administratora)

Jan
@śpiąca_królewna

Śpiąca królewna i zizi, to ta sama osoba z firmy. Pracuje u nich. Negatywne wypowiedzi są zdecydowanie prawdziwe. Szanowna paniusiu zizi, czy jak cię tam zwał. Aby oceniać handlowca trzeba znać podstawy zarządzania, podstawy kierowania zasobami ludzkimi, systemy motywacyjne, o czym nie ma pani zielonego pojęcia. Autko, komóra, to gadżety dla biednych. Jeśli byłaby pani taka świetna i produkt byłby świetny, to nie byłoby problemów w sklepach, hurtowniach. Oni nie chcą słyszeć o waszej firmie, a podobny i lepszy towar, a tańszy można zamówić gdzie indziej.OPINIE MACIE FATALNA JAKO FIRMA. Zacznij paniusiu od poprawy wizerunku firmy a potem wymagaj od handlowców. Tak więc, , leć do właściciela i daj mu do przeczytania. Po drodze podszkol ortografie, bo też nawala.

@śpiąca_królewna

Zgadza się !

@Jan

O widzę Pan z konkurencji skoro wie, gdzie, za ile i u kogo można zamówić lepszy produkt.... Brawo za odwagę... i szeroko pojętą wiedzę z zakresu HR jak widać... Może Pan na jakiegoś kierownika startował, tylko umiejętności za małe i się gorzkie żale włączyły... Może u konkurencji łatwiej pójdzie... ? skoro mają taki extra produkt i super szkolenia...

qaz

nie polecam pracy jak PH, więcej zarobicie na BP/biedronce badz jako sprzataczka podstawa najniższa krajowa +smieszna prowizja sam produkt sprzedaje się słabo i trzeba stanąć na głowie aby zarobić co kolwiek

gaz2
@qaz

Dla Pani wypłata 00000.00 to mało ? Hahaha, niech mi Pani pokaże tą stacje gdzie można tyle zarobić to ide tam odrazu... Jak sie ktos op**** zamiast pracowac to nic dziwnego, ze nie zarabia.

@gaz2

Zgadzam się. Praca dobra. Żeby dobrze zarobić trzeba się wykazać i wydeptać sobie parę ścieżek.... ale jak to w każdej pracy... Lepiej handlować jeżdżąc nowym samochodem, z dobrymi sprzętami i wypłatą uzależnioną od obrotów, niż zap*** na bazarze z kartonami. Towar przez to, że jest nietypowy ma przewagę nad produktami, które są wszystkie takie same, tylko w różnych opakowaniach....

IKA

Pracowałam w tej firmie na produkcji. Dobra praca, na spokojne, ale jak na każdym magazynie, trzeba się czasami trochę nadźwigać.

@IKA

prawda...

Józef

Fatalne warunki... Na umowe nie ma co liczyć, ani na dobre pieniądze. Wyzysk na ciężkiej pracy. Omijacie to z dala!

Heniek
@Józef

Jak ktoś przychodzi i bardziej mu zależy na zasiłku niż na pracy to zawsze powie, że był wyzyskiwany i kazali pracować na czarno...

Jak długo trwa proces awansu w Feniks ekopodpałka?

xxx

Ale z jakiego stanowiska chcesz awansować ? Przedstawiciele handlowi są samodzielni. Raczej liczyć na jakiś awans nie mogą, bo niby na kogo ? Kierowników samych siebie ?

Dziewczyny jaki styl panuje w Feniks ekopodpałka?

Ekopodpałka

Ekologiczny styl :)

xxx

Dlaczego tylko dziewczyny ? A mężczyźni to już tam nie pracują, czy nie mogą mieć zdania ?

Sala

OK !

A123

Pracowałam przez moment w tej firmie. Firma (usunięte przez administratora) totalna. Pracowałam przy komputerze za marne grosze. Robiłam wszystko ok, ale mnie wyrzucili. Jesteś tu na chwilę , a zaraz cię nie ma. Najgorsza firma ever.

Czesław
@A123

Jakie były Twoje zadania w Feniks ekopodpałka? Czy firma proponuje pracownikom umowę o pracę od samego początku? Jestem też ciekaw czy są tu organizowane jakieś szkolenia dla nowych pracowników, wiesz coś na ten temat?

@Czesław

Tak, mam umowę od samego początku. Pracuję już kilka lat i jestem zadowolony. Wypłata rośnie względem zaangażowania się w pracę. Jak zresztą w każdej firmie. Jeżeli nie dajesz nic od siebie, to nigdzie nie dostaniesz za to podwyżki.

gaz2

Fajna, rodzinna firma. Przedstawiciele maja duza swobode pracy. Mozna samemu decydowac gdzie i kiedy pojechac, nikt nie narzuca trasowek z gory. Liczy sie tylko obrot. Im wiecej wypracujesz tym wiecej zarobisz. Ja pracuje w firmie juz od dluzszego czasu i nazekac na wyplate nie moge. To nie typowa korpo gdzie liczy sie tylko kasa.... Mozna liczyc na wyrozumialosc i wsparcie. Polecam.

Weronika

Wiecie, że Feniks ekopodpałka posiada własnego bloga? Możecie go znaleźć pod linkiem: https://ekopodpalka.pl/smartblog.html

obek

niestety ale raczej nikt nie wchodzi aby chwalić .

Zostaw merytoryczną opinię o Feniks ekopodpałka - Chocianów

• Jak się pracuje w Feniks ekopodpałka?

Zobacz opinie na temat firmy Feniks ekopodpałka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Feniks ekopodpałka?

Feniks ekopodpałka