Opinie o Xervon Polska w Piaseczno Kineskopowa 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Xervon Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Xervon Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xervon Polska w Piaseczno Kineskopowa 1

Edyta

Ostatnie merytoryczne opinie pochodzą z ubiegłego roku. Ciekawa jestem, czy przez ten czas zaszły jakieś istotne zmiany w tej firmie? Czy spośród osób obecnie pracujących w Xervon Polska mógłby ktoś napisać kilka słów, jak to wygląda teraz? Na pewno są osoby chętne do podjęcia pracy w tej firmie, którym takie komentarze pomogą podjąć świadomą decyzję.

Przyjazna firma

Nieroby i pijaki piszące na tej stronie, to do was: (usunięte przez administratora) dziady!

Edyta

@Jack skoro pracowałeś co możesz powiedzieć na temat znajomości języka? Jest wymagana czy niekoniecznie? W ofertach pracy piszą tylko o dodatkach za dobrą znajomość. Na pewno dla potencjalnych pracowników jest to bardzo ważna informacja.

Jack

Pracowałem w tej firmie na terenie niemiec.Nie narzekam.Firma wypłacalna ,kwatery w bardzo dobrym lub dobrym stanie.Ludzie jak wszędzie , ale nie było większych zgrzytów.Pracować trzeba niestety za lezenie nikt nie płaci .Ogólnie polecam firme .

Monter

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
D. Waszcz.

Pracowalem z nimi w jiemczech 8 miesiecy, zarobki moze nie kokosy, ale przynajmniej uczciwe. W porownaniu do innych firm gdzie albo kwatery syfiaste, albo kazali placic za dojazdy do pracy ... tutaj nie bylo takiego problemu. Zjechalem, powody osobiste i koniecznosc pracy kolo domu. Ogolnie polecam, jedna z lepszych firm z jakimi pracowalem na eksporcie

podwykonawca

Firma sprawia wrażenie prężnie działającej, sprawia wrażenie.. Kierownicy, szkoda gadać np. rudy, albo jego blond przydupas, którzy wszystkich tylko (usunięte przez administratora) inna sprawa że prezes to lubi. Na budowach (usunięte przez administratora) nie mają swoich ludzi, klientom wmawiają rzeczy, czemu to niby nie ma ludzi na budowie. Jedyny kierownik, który był w porządku, został zwolniony. Pomagał fizycznie ludziom podwykonawcy na budowie, biegał skakał, wszystko załatwiał, a oni go zwolnili. z tego co wiem powiedzieli jeszcze generalnemu wykonawcy ze to własnie przez tego kierownika robota wolno szła, bo młody, niedoswiadczony..chociaż składali fałszywe oswiadczenia że ludzie podwykonawcy pracują bezposrednio u nich. W niemczech za wszystko chca karać. W ogóle wysyłaja Cie do niemiec i mowią ze jak już tam będziesz to dopiero dostaniesz aneks do umowy i dopiero wtedy będziesz wiedział ile tak na prawde zarobisz.. Ja już pod nimi nie pracuje i bardzo sie z tego powodu ciesze. Nie wspomniałem jeszcze o ich materiale który juz dawno powinien zostać zezłomowany.....

Steffan

Rusztowania Niemcy: Czy jest ktoś w stanie napisać jak to na prawdę wygląda ? Mam zamiar pracować w tej Firmie chodzi o konkretne fakty?! płaca i na jaki okres są umowy ? Gdzie w Którym mieście w Niemczech są budowy? Słyszałem ze Xervon to dobra firma ?!( nie na jakiś forach tylko od ludzi którzy tam odeszli )

Steffan

denis

a gdzie widizałeś oferty pracy, by prowadzili rekrutację? Ja jestem skory do wyjazdu ponieważ szukam jakiejs zaufanej agencji pracy, znam dobrze niemiecki znam sie na branży cieślak'

cieślak

oni wiecznie kogoś szukają wycyckaja do dna i szukają kolejnych taka to oto firma maja kilku sługusów bez żadnej odpowiedzialności ich jedyny zadaniem jest donoszenie i nawet jak nie mają co powedzieć to coś zmyślą do pupy z taką firmą

duncyk

Monterów może mają dobrych ,bo Polacy są dobrymi fachowcami jak nie nadużywają alkoholu ,a co do tych umów to nie mam pojęcia dlaczego są tylko na 3 miesiące,ja pracowałem i pracuje w Niemczech bezpośrednio w niemieckich firmach i pierwsza umowa jest próbna na 6 miesięcy a po tym czasie na czas nieokreślony.

duncyk

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej a więc opiszę po kolei .Najpierw kazali zrobić badania na mój koszt 150zł. powiedzieli że zwrócą ,jak przyjechałem do Piaseczna zorientowałem się że tłumów nie ma było nas dwóch,przeprowadzili dwa szkolenia,jak i dwa testy sprawdzające nasze wiadomości teoretyczne na temat montażu rusztowań,potem pozbierali całą dokumentację oryginały świad. pracy,uprawnienia ,scc itp.i z kserowali , nie wspomnieli ani słowa o zarobkach o hotelu kto płaci o warunkach umowy do słownie nic na temat pracy i dali do podpisania umowę ,która była zawarta na trzy miesiące a opiewała na kwotę 1620 zł. brutto, więc powiedziałem płatność miała być w euro,to Pani dyrektor od finansów powiedziała że za tydzień dostaniemy aneks do umowy w którym to aneksie zarobki będą stały w euro ale nie potrafiła powiedzieć ile, nie chciała też pokazać tego aneksu,dopiero po jakimś czasie widząc że nie podpisze umowy przyniosła jakiś aneks in blanko na 4 strony A4 , może nie jestem zbyt inteligentny ale ten aneks nie był dla mnie zrozumiały był zagmatwany ,wiec poprosiłem o ten aneks żeby pokazać mojemu księgowemu po to aby wytłumaczył mi nie jasne sprawy, Pani się oburzyła mowy nie ma powiedziała że wydziwiam za dużo ,więc umowy nie podpisałem podziękowałem i pojechałem do domu.Straciłem 150zł. za badania za które mieli mi oddać(rachunek za badania sobie zostawili a jak się zorientowałem to zadzwoniłem i poprosiłem o zwrot za badania to Pani skłamała i powiedziała że nie mają żadnego rachunku) i 200zł na paliwo oraz cztery godziny czasu na szkolenia. Reasumując jak chcesz pracować dla xervonu to nie pytaj za dużo co za ile ,nie bądz za mądry a najlepiej udawaj debila i podpisuj wszystko co ci podsuną, tak właśni wygląda rekrutacja do XERVONU. Pozdrawiam wszystkich myślących.

kumpelszalaniaka

pozdro dla Szałaniaka i jego kumpli co wylecieli za chlanie w pracy że aż dziw że tak późno brawo chłopcy)))

carl cox

nikt nie musiał mnie zakablować bo nie miał za co misiu ale znam towarzystwo w tej firmie od podszewki i wiem ile są w stanie w siebie wpuścić alkoholu wliczając w to kierowców i wieźć ludzi na podwójnym gazie do pracy

carl cox
@carl cox

i tutaj się z Tobą zgodzę chodzą napruci do pracy i za kółko i nikt z tym nic nie robi czy to w Polsce czy za granicą

halama

to zależy od ilości zielska :-)

yoyo

A co tam słychać u pani Czerwonookiej?

yoyo

a jak się czuje siwo-wąsaty miłośnik stoczniowego paliwa?

trytyty
@yoyo

liczy na więcej :)

ty

znaczy na przykład zmiana nocna i flaszka na stole

monter

w plettacu lepiej i nie ma problemu z wyjazdami.pozdrawiam chlopaków z krachbau z mznncheim

była pracownica

Do ja.Miruś nawet nie stać cię na to żeby się podpisać? Nic nie wnosisz swoją wypowiedzią do tematu , a skoro nic nie masz do dodania to się nie wypowiadaj.Nastroiłeś mnie do kontynuowania tematu więc w dzisiejszym odcinku opiszę wam metody i strategii zalecane przez dyrektora tej firmy.otóż szanowny pan dyrektor zaleca w przypadku kiedy ktoś jest niewygodny dla firmy np. Inspektor itd. żeby go zaprosić na balans opis podstawić dziwkę zrobić fotki i szantażować. Mogłabym użyć nazwisk kilku ważnych osób np z als tomu w stosunku do których zalecał takie postępowanie , ale zrobiło by się nieprzyjemnie prawda?

@była pracownica

wstyd ,nawet 1.11 nie powstrzymuje przed waleniem w klawiaturę. wyrazy wspólczucia .

Zostaw merytoryczną opinię o Xervon Polska - Piaseczno

• Jak się pracuje w Xervon Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Xervon Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xervon Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Xervon Polska?

Kandydaci do pracy w Xervon Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Xervon Polska