Opinie o Eurona Trade w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eurona Trade. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurona Trade o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurona Trade w Bydgoszcz

Jaka umowa obowiązuje w Eurona Trade podczas okresu próbnego?

gs Nowy wpis

W czerwcu 2020 roku firma Eurona Trade przeniosła się w inne miejsce

kinkor Nowy wpis

pinga, niestety j nie wiedziałem aby oni teraz potrzebowali ludzi do siebie. TO nie znaczy, że niedługo czegoś nie rzucą - może na wakacje. Tak szczerze to w tym momencie wątpię żeby były też odpowiednio duże wynagrodzenia. Chyba że trafi się jakaś spora ryba na horyzoncie

Współpracujący Nowy wpis

Ciekawy wniosek.Z tego co wiem to nieźle im idzie i nie potrzebują pracowników, a jak nie potrzebują to się nie ogłaszają. A co do rozwoju to proszę sprawdzić aktualną ofertę, a nie wypisywać nieprawdziwe informacje wyssane z palca.

poszukujący

A dawali gdzieś ogłoszenie o naborze?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Eurona Trade? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
irek

Witam, czy może ktoś mi pomóc i napisać, w jaki sposób dowiedział sie, że Eurona Trade poszukuje nowych pracowników albo, gdzie mogę obejrzeć ich aktualne ogłoszenia pracy? Widze, że nie mają tu zbyt wielu aktualnych komentarzy, to może nie ma co się w ogóle łudzić, że będą szukać nowych osób do pracy?

bolek2157

Współpracuję z Eurona od ok. 2 lat i ani razu nie popełnili żadnego błędu,w razie zaistniałych niejasności od razu dzwonią i wszystko prostują a zamawiam banery,wydruki na różnych foliach itp.pozdrawiam eurona trade!!!

Eurona

Ciekawe jakiej reklamacji konkurencjo. Nie potraficie zadbać o klienta to łatwo jest kogoś obsmarować w necie. Jeżeli to nie wpis konkurencji Panie Brawo to proszę napisać na forum o jaką reklamację chodzi, dla kogo i konkretnie jaki produkt, ponieważ nie mamy praktycznie żadnych reklamacji, a jedyna jaka była została załatwiona prawie od ręki.

BRAWO

BRAWO BRAWO BRAWO Zgadzam się z osobą (wanda)Taki sam problem miałem.Dużo mówili i opisywali,jacy to oni są fajni i konkretni a jak doszło do realizacji i zapłaty z mojej strony to nie było mowy o reklamacji i rozmowie.Brak szacunku!

wanda

bleeeeee tylko nie ta firma.Moja siostra zamawiała reklamy na otwarcie salonu i była bardzo zawiedziona!!!!

@wanda

Ciekawe jakiego salonu? Proszę o konkrety, jeżeli zrobiliśmy coś nie tak to oczywiście naprawimy, ale nie kojarzę, abyśmy w ostatnim czasie robili jakiekolwiek reklamy dla jakiegokolwiek salonu, więc proszę napisać o jaki salon chodzi i co było nie tak. Konkrety, a nie ogólne opinie zapewne konkurencji.

do konkret

A więcej konkretów?

konkret

Jeśli chcesz mieć kłopoty to zostań klientem tej niby firmy.Już nigdy więcej,babrajstwo i niska jakość!!!

do anonima

A poszukują pracowników, na jakie stanowisko?

Polek

Fajne są wpisy bez komentarza, niestety na tym portalu to norma, ja akurat z ledami nie mam nic wspólnego, zamawiam u nich reklamy. Zawsze są wykonane na wysokim poziomie i zawsze w terminie. A komentarze typu "ta firma to złom" pisze chyba tylko zazdrosna konkurencja. Pan [usunięte przez administratora] z którym się kontaktuję, zawsze odbiera telefony i zawsze mi laikowi służy dobrą radą. Polecam firmę z czystym sumieniem i oby wszyscy byli tacy solidni.

Darek

praha może jakieś konkrety? Od czasu do czasu współpracuję z firmą, sprawdzam ich produkty i stosuję zarówno u siebie jak i montuję u innych i ich asortyment. Do tej pory nie miałem żadnych reklamacji. Więc o co Ci chodzi?

praha

sorry ale jednak to prawda że ta firma to dosłownie złom! Lepiej omijać tę firmę szzerokim łukiem i to bardzo szerokim!

koko

oooo i nawet tu znalazłem tą firmę,a jak już tu jestem to chętnie zostawię bardzo dużego NEGATYWA !!! Widzę że ze strony firmy wychodzi duża potrzeba obrony,proszę pozwolić aby każdy mógł wyrazić swoje zdanie.

Eurona

To ciekawe, bo nikt nie składał, żadnych reklamacji, a bezpodstawne pomawianie na tym portalu zaczęło być w modzie. Jeżeli zaistniała taka sytuacja to proszę wrzucić link ze zdjęciem źle wykonanego baneru, a od razu poprawimy błąd. Szkoda tylko, że nie ma takiej możliwości - prawda konkurencjo. Nieładnie.

on

Banery są ok,ale (usunięte przez administratora).nigdy więcej od tej firmy,takie jest moje zdanie i szkoda że tak wyszło bo mogło być lepiej.

witam z ooodelux współpracuje od 1,5 roku obsługa zawsze była na dobrym poziomie jak rownież lampy led które oferują Mam nimi oświetlone hale magazynowe Wydaje mi się ze osoby które piszą te opinie nigdy nie były ich odbiorcami a piszą totalna bzdury na ich temat Tak jak ktoś napisał proszę się podpisać i wtedy wydawać opinie Pozdrawiam Marek

klient reklamy

Do Marki. Podpisz się nazwiskiem, bo sam zamawiam banery od jakiegoś czasu i zawsze było Ok, więc jeżeli masz podstawy, to je opisz. Czytalem opinie zanim zamowilem i są same bardzo pozytywne, co mogę potwierdzić współpracując z nimi.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurona Trade - Bydgoszcz

Eurona Trade
2.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Koronowska 97
    Bydgoszcz