Concept Intermedia marek Jagodziński

Toruń

Opinie o Concept Intermedia marek Jagodziński

ananas 2009-12-09 08:33
Możesz coś więcej powiedzieć na temat tej firmy?
anonim 2013-06-17 19:00
No wiesz gery dla niektórych żenująco niskie to np 500 złotych a dla innych 2000 złotych więc wolę się zapytać. A chodzi oczywiście o Toruń
anonim 2013-06-19 10:53
A no to fajnie że taka kwota ( usunięte przez administratora ) jest realna. Tylko trzeba najpiew wywalczyć żeby była wpisana na umowie. A umowa jaka?
anonim 2013-06-19 11:17
Umowa o pracę, pełny etat.
anonim 2013-06-19 11:43
To już musisz negocjować z pracodawcą. Za mojej kadencji praktyką były umowy czasowe (max 5 lat).
anonim 2013-06-19 12:01
Nie prowadzę tam rekrutacji, więc nie odpowiem ;)
Forseti 2013-08-01 17:54
Szuka kogoś, kto pracował na Symfony co najmniej rok. Tak więc, radził bym zatrudnić się przedtem na rok gdzieś, gdzie to używają. A tak na poważnie, to umówiłem się z nim, że ogarnę Symfony i mi da jakieś zadanie do zrobienia. Po 2 tygodniach gotów do wykonania zadania zgłosiłem się do pani pośredniczącej - mam czekać na wiadomość. Do tej pory nic nie było, c( usunięte przez administratora ) . Jeszcze jedno, gdy umówicie się z nim na rozmowę kwalifikacyjną na konkretny czas, to przygotujcie się, że możecie czekać ponad godzinę przed drzwiami, bo tak było ze mną. Życzę wszystkim kandydatom powodzenia.
2013-09-05 16:16
anonim - 2013-08-02 16:55:03

To komuś jeszcze zdarzyła się taka sytuacja że czekali na umówioną rozmowę kwalifikacyjną? No bo wiesz może to jeden przypadek tylko
Tak, to wszystko co tu piszą to są pojedyncze przypadki. Polecam lecytynę i witaminy z grupy B + kwas foliowy.
PIP 2013-12-24 00:52
Swego czasu to sukcesem w tej firmie było dostać jakąkolwiek umowę :) Oczywiście obietnice były od początku tylko jakimś dziwnym trafem tygodnie leciały i leciały ...
redko 2015-02-11 13:32
no oni działają w branży, która generalnie zajmuje się mediami i jak ktoś nie ma doświadczenia w takiej pracy to już moim zdaniem nie ma co wysyłać CV, bo jeśli już to na jakiś staż mogą Was wziąć, no ale czy do pracy to nie wydaje mi się jednak. Takie agencje to raczej specjalistów zatrudniają z branży.
kcya4n9 2015-11-06 14:29
Jeśli tak traktują pracowników jak dawniej to ja się dziwię że w ogóle ktokolwiek jeszcze tam pracuje. Ten człowiek nie ma krzty honoru, nie dotrzymuje słowa choć od innych wymaga. Rzuca się na zlecenia którym nie daje rady bo żałuje na personel i sprzęt.
Marzena 85 2016-02-06 11:44
Jest teraz nabór do tej firmy ulica szlak Kraków dzwonienie do szkoły językowej i namawianie na spotkanie czy ktoś pracuje tam /pracował?? Może coś powiedzieć o tej pracy i firmie?
Ola24 2016-04-25 09:01
Może i stały kontakt jak i zaufanych klientów mają, ale obsługa klienta przez pracowników firmy pozostawia wiele do życzenia.
okej 2016-05-10 22:06
a więc właściciele czy kierownictwo powinni wyegzekwować w ludzki sposób to, by pracownicy dali z siebie więcej. :)
toronto 2017-01-16 11:48
Ja się dziwie że am ktoś jeszcze pracuje...umowa śmieciowa która się zagubiła itd podpisywana po kilku tygodniach, szef bierze zlecenia jak leci nie zdając sobie sprawy iż nie ma ludzi do realizacji. nie polecam
Hanna 2017-05-17 15:35
@toronto piszesz o umowie, która się zgubiła. Co masz konkretnie na myśli? Czy możesz przybliżyć nam opisywaną przez Ciebie sytuacje? Czekamy na Twoją opinię.
Była pracownica 2017-07-21 10:28
Pracowałam w tej firmie jako handlowiec. Wytrzymałam pół roku. Od kolegów informatyków otrzymałam informacje ze i tak długo wytrzymałam. Szef nie słowny - pomimo obietnic od początku nie było mowy o umowie o pracę. Brak szkolenia, a wymagania żeby wiedziec wszystko o ich systemie. Wymaganie aby zostać po pracy za darmo - pokazuje to niby zaangażowanie i chęci do pracy w tej firmie. Pieniądze ani razu nie były na czas. Czasem musiałam wręcz o wypłatę prosić, raz się zdarzyło ze ja dostałam i tak z opóźnieniem ale po cichu przed innymi. Pieniądze na wyjazdy z rodziną i kupowanie nowych rzeczy dziecku zawsze miał - firma mieści się w garażu jego domu wiec wszystko było widać - ale dla pracowników nie bardzo. Najgorsza jednak była jego hmm prawa ręka - bardzo nieprzyjemna, potrafiła się drzec bez powodu i nigdy nie było wiadomo o co się przyczepi - to przede wszystkim z jej powodu odeszłam stamtąd. Sama praca nie była zła ale "otoczka" formalna i atmosfera bardzo mocno dawała po psychice. Nazywa się to fachowo mobbing. Ale jest jeden plus. Dzięki doświadczeniu jakie tam zdobyłam żadnemu innemu pracodawcy nie pozwoliłam się źle traktować.
Hanna 2017-08-08 09:37
@Była pracownica wspominasz między innymi o nieterminowym wypłacaniu wynagrodzenia. Ktoś z innych pracowników mógłby powiedzieć, czy również miał takie doświadczenia podczas pracy w firmie? Rozumiem, że nie mogłaś liczyć na szkolenia. Czy również na takie wprowadzające Cię do obowiązków na nowym stanowisku? Pamiętasz, jak wyglądały Twoje pierwsze dni na stanowisku handlowca?
Zostaw swoją opinię o Concept Intermedia marek Jagodziński - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Concept Intermedia marek Jagodziński