Opinie o 7d'Armor Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7d'Armor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 7d'Armor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7d'Armor Sp. z o.o. w Warszawa

Dorota Nowy wpis

Chciałam się dowiedzieć jak obecnie stan zatrudnienia tutaj wygląda. Ktoś pisał parę miesięcy temu, że z 20 przedstawicieli został tak jakby jeden. To prawda? Dalej tak jest czy ich liczba wzrosła w ostatnim czasie, jakie mają teraz warunki?

. Nowy wpis
@Dorota

Bez zmian, jeden wytrwały przedstawiciel pozostał.

Arkadiusz

Dzień dobry. Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Przypuszczam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie 7d'Armor? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Pozdrawiam Arkadiusz

@Arkadiusz

Przeczytaj poniżej to się dowiesz wszystko o tej firmie ...Stołówka jest jak sobie sam zrobisz rano.

Grażyna
@Były

Hej, 90% komentarzy została napisana 2-5 lat temu, trochę się mogło pozmieniac przez ten czas :/ Napiszesz może co tam się dzieje teraz? Wnoskuje że nadal nie jest najlepiej?

Były Nowy wpis
@Grażyna

Tak pozmieniało się..... z prawie dwudziestu przedstawicieli zostało teoretycznie dwóch a praktycznie jeden.

Czy w 7d'Armor Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Były

W jakich częściach. Jesteś na samozatrudnieniu. Wystawiasz fakturę a później bujasz się przez 5 miesięcy żeby łaskawie zapłacili. Nie ważne ze masz zus i podatki do zapłaty. Poczytaj inne wpisy zanim zadasz następne takie pytanie...

Iza
@Były

Nieciekawe wlasnie są te inne wpisy rzeczywiście ale może jednak jest ktoś zadowolony z tego miejsca i w końcu się wypowie

Były Nowy wpis
@Iza

@Iza Niestety nie mam dobrych wieści dla Ciebie. W tym momencie można powiedzieć że nie ma już przedstawicieli.

Jak wygląda sprawa grafiku w 7d'Armor Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były

Pracujesz na własne konto czyli samozatrudnienie. Robisz pokazy i zbierasz zamówienia. Sam robisz sobie grafik. Tylko jak chcesz czekać po 5 miesięcy na przelew to możesz tam iść. A przecież musisz zapłacić ZUS podatki. Dodatkowo jak zamówienie przyjdzie do biura to twierdzą że to ich. Powodzenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie 7d'Armor Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Tomasz

@ABC Czas jest trudny więc nie dziwi, że wszystkie możliwe sprawy są załatwiane telefonicznie. Dla mnie to dobre miejsce do pracy więc polecam.

Jakie są warunki zatrudnienia w 7d'Armor Sp. z o.o.?

ABC

Ta firma już nie zatrudnia , administruje jedynie klientów telefonicznie tych którzy pozostali .Przy tak wysokich cenach produktu w tych czasach jaki jest proponowany ,perspektywy są raczej marne na rozwój. Nie ma już handlowców znających produkt do kontaktu z klientami.. Firma próbuje prowadzić sprzedaż tylko przez kontakt telefoniczny.Inaczej już nie potrafi. Nie polecam pracy i współpracy......Chętnie przyjmują pomoc w sprzedaży od każdego ale za włożoną pracę i czas nie ma co liczyć na zwrot finansowy. Utrzymanie każdej firmy to znaczne bieżące koszty. Nie zarobi się się na siebie tutaj .Nie warto być dawcą kapitału i pracy beż wynagrodzenia.

jakub

Cześć .CZy cos się zminiło na lepsze ?

Alicja

@przedstawiciel w takim razie na jaką umowę można liczyć? Czy nie można zmienić po jakimś czasie pracy? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie 7d'Armor Sp. z o.o.?

Alicja

@szkodawiesz może z jakiego powodu odeszli? Możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z firmą 7d'Armor Sp. z o.o.? Pozostawiając wszelkie informacje pomagasz osobom szukającym zatrudnienia w tej firmie.

przedstawiciel
@Alicja

Ile wytrzymasz bez pieniędzy na samozatrudnieniu, 3-6 miesięcy? ZUS trzeba zapłacić, vat od wystawionych faktur , pozostałe koszty. A z czego żyć? Nie płacą przedstawicielom za wykonane usługi a wymagają dyspozycyjności . Dlatego wszyscy odeszli.

Artek

Wszyscy zainteresowani losami tej firmy: pracowało się tam wspaniale do 2010, potem jak przyszedł pan (usunięte przez administratora)na prezesa firma zdziadziała, wygórowane rządania, traktowanie PH jak wyrobników pomimo, że wszyscy na własnej działalności, podbieranie klientów przez szefa, podła atmosfera i cięcie kasy. To przez niego odeszlo wielu wspaniałych handlowców, nie wiem kto został ale raczej nowi-naiwni. Szkoda.

szkoda

Już wszyscy odeszli, szkoda.

Alicja

Chcecie poczytać więcej o 7d'Armor Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie wiele informacji: http://www.7darmor.pl/o-firmie/profil-dzialalnosci

Daniel

Uwaga ta fitma to oszusci. Od roku nie placa zaleglosci finansowych.

waldek

Ludzie trzymajcie się jak najdalej od 7darmor. Pracowałem dla nich na działalności 2006-2011 i było w porządku. Bonusy, nagrody, konkursy - marketingowo i uczciwie. Przejął pakiet wiekszościowy (usunięte przez administratora)i są skutki: brak wypłat, przejęcia klientów, szykany, wyzysk i chamstwo. To tylko biuro i wódz a najlepsi handlowcy odeszli. Pozdrawiam wytrwałych.

cyk

Najważniejsze jest to, że każdy dba o pozytywne stosunki między pracownikami, bo atmosfera jest dość istotna.

burzymózg

Tam nie ma pensji wszyscy na działalności gospodarczej. I kwartał czekasz na przelew.

ostatni gasi światło

"jak dziecku się mówi nie wchodź w błoto to i tak wejdzie"... dajcie już spokój z żalami to nic nie da, kto może to powinien spadać, kto pierwszy ten lepszy i pamiętajcie ostatni gasi światło

LOJALNY

Kolego Jacku nikt mi nie polecał pisać ale mam swoje zdanie ja uważam jak napisałem doicie,nie pracujecie lojalnie dorabiacie sobie na boku ,leżycie sobie w domku no ale właśnie KASY mmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłllloooooooooooooooooooooooo no i tylko PONARZEKAĆ WAM zostało a jak was nie stać na pracę to jest tyle firm żegnam was w imieniu swoim . FIRMA ZEWNĘTRZNA ps. mnie co miesiąc starcza powyżej 25000 tyś .PA

CARAMBA

Mam takie pytanie w poprzedniej firmie podpisywałem umowe lojalnościową ze przez 2 lata nie będę pracował dla konkurencji,klauzulę o przejęciu moich klientów na własność firmy,zrzeczenie się wynagrodzenia na korzyść pracodawcy jeżeli dłużnik nie zapłaci w terminie, zakup próbek o wartości 100% i wymóg pełnego ich posiadania,firma zastrzega sobie prawo do zmiany terenu mojego działania jezeli im to odpowiada , jezeli nie sprzedam miesięcznie towaru za min.25 tysięcy netto firma nie wypłaca mi prowizji i obciążają mnie opłatą za dostarczenie towaru i najlepsze podpisuję WEKSEL swoimi danymi na kwotę 50 000 tyś.pln,jeżeli nie zwrócę po rozwiązaniu umowy( próbek prezentera ,ulotek)a jak jest w tym 7d"armor.

Krótko
@CARAMBA

Dużo gorzej.

LOJALNY

Wy nielojalni ..............dlaczego piszecie te wszystkie kłamstwa firma 7 darmor najlepszy pracodawca na polskim rynku ,świetny zarząd ,rewelacyjne kierownictwo, profesjonalne szkolenia ,świetny klimat i komfort pracy ,cudownie bezkonfliktowe podejście do wszystkich nieuczciwych ( handlowców),spokojnie i bez żadnych pretensji podchodzą do współpracy.Ciekawe jak wy byście reagowali jak byście prowadzili najlepszą firmę w Polsce.Nigdy nie pracowałem w lepszej porządniejszej Firmie w Tym Kraju.JESZCZE JEDNO wy ...... ta cudowna firma dba o wszystko są naj naj naj.

aninim galll
@LOJALNY

w jakim świecie ty żyjesz albo się tam wszystko zmieniło albo masz mózg wyprany i pensje z 2 miesięcznym opóźnieniem uznajesz za standard

Zostaw merytoryczną opinię o 7d'Armor Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 7d'Armor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7d'Armor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

7d'Armor Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Aleja Wojska Polskiego 41 lok. 17
    01-503 Warszawa