Win-Cin

Olsztyn

Opinie o Win-Cin

soulflay 2010-10-18 17:56:17
Nie polecam ,dużo pracy i bardzo niskie zarobki ,duzo obietnic ,ale żadne nie są spełniane.Wymagaja pracy za trzy osoby a płaca jak za jedną.Omijać szerokim łukiem
anonim 2010-10-18 18:11:10
Firma krzak ,naciagająca swoich klientów.Pracodawca jeszcze gorszy 980pln za 52 godziny w tygodniu ,złamasy
ndw 2010-10-18 21:18:43
w jakiej wsi ty pracujesz za takie peniądze?
erni 2013-01-24 19:01:26
Firma naciagajaca ludzi chcesz pracować w tej firmie licz się z tym że będziesz miał długi do spłacenia. Najgorsza firma oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!
Mazur 2014-01-16 13:40:28
O rozwoju zapomnij, o jakości, zapomnij, o ludziach z którymi mozesz porozmawiać / zapomnij.
głodowa płaca, za 6 dni w tygodniu, masakra.
i do tego gość, który jest porażką największą w tej firmie(usunięte przez administratora).. pajac jakich mało, a na handlu zna się jak swinia na gwiazdach...
LOPAS 2014-04-10 19:01:15
ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ JAKO PRZEDSTAWICIEL, NA DZIAŁALNOŚCI I UMOWIE ZLECENIE POŁĄCZONEJ, FIRMA MA UKRYTE W UMOWIE KLUCZKI O OPŁATACH TOWARU W SIECIACH DO KTÓRYCH DOSTARCZASZ TOWAR, MOŻNA PRZEZ TO MIEĆ DŁUGI KTÓRE PÓZNIEJ FIRMA SIĘ DOMAGA PRAWNICZO! ODRADZAM!
Były Sprzedawca 2015-02-11 17:24:30
Odradzam, lepiej na słuchawkę. Pracuję rok, zacząłem zaraz po studiach. Najniższa krajowa, zero szans na podwyżkę, praca (zależy w którym sklepie)ale z reguły 6 dniu w tyg od 9-20 z dyrektorstwa jedyną miłą, i fajną osobą jest Pani Sekretarka. Cieszę się, że ta część mojego życia jest już za mną.I na prawdę radzę jak najdalej...
sinikoo 2016-05-13 15:30:44
widze, że jest to firma rodzinna stworzona przez ludzi z pasją do wina. Jest jedną z czołowych importerów i dystrybutorów wina w Polsce.
Zostaw swoją opinię o Win-Cin - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Win-Cin