Opinie o De Luca Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie De Luca Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w De Luca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Luca Sp. z o.o. w Warszawa

Michał Nowy wpis

Jak z Waszą stawką na start ?

irek Nowy wpis

jeżeli ma się umowę to można liczyć na stabilne zatrudnienie @Jgnaio, a to jak wiesz podstawa zadowolenia pracownika

mm Nowy wpis

Ja pracowałm tam na kasie w 2010 roku. Wtedy dawali 7zł/h ale ja wytargowałm 8 to mi dali bo byli toche pod ścianą. Nie polecam jedank tam pracy, ta stwaka jest bez umowy- ZADNEJ. Ja prosiłam o zlecenie przynajmiej to mi powidzino ze po pół roku jak się sprawe to mi dadza zlecenie potem 1/8 etatu po paru latach moze dostane umowe, nie trzeba książeczek sanepidowskich. Nidy nie awansujecie na kierwonika czy zastępce bo oni tylko Turków od siebie sciągają. Gdy byłam chora kazano mi przychodzic jak miałm gorączkę nawet 39 stopni bo grafik jest wczesniej ustalony i nie ma kto ciebie zastąpic!! Wydawałam talerze kaszląc i kichając do jedzenie, Kierwonik Turek widział wszystko dla niego to normale no moze w turcji tak - Ludzie Turcja to nie Europa a oni czują sie jak u siebie--- wyzysk i żenada. Pamiętam ze ciągle gadano nam ze w blue city zarabia sie nawet 5/h tylko ze taką stawkę maiały Nielegalni Ukrainy którzy sprzątają na sali.. NIE MOZNA USIĄĆ, ciagle stac przy kasie przez 13h myślałm że tam zemdleje. Ciągle obserwują cie Turcy jak nie przełożeni to ich krewni, stryjowie... Ogólnie dziwna atmosfera, warunki nie europejskie - po dwóch mies. juz mnie tam nie było.

arnold Nowy wpis

nikt nie pisze , bo tam nie ma kelnerów ! jest samoobsługa !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w De Luca Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Aldona.

De Luca. Jadłam tam 12 X 2010. Ludzie to jest paskudne !!!! Makaron rozgotowany a miejscami stary wysuszony!! Sos kurczakowy podobno mial byc słony i żadki !!!! Sałata koleżanki jakby stara a poledwica słona i przypalona !!! Bardzo drogo . Ochyda ! NIE POLECAM

Elegancki Fast Food

Nie zagdzam sie . Sadze ze jest opinia konkurencji. Restauracja De Luca jest typowym ale eleganckim fast foodem. Jadam tam co najmniej 3 do 4 razy w tygodniu w przerwach na lunch. To fakt ze kolejki spore i na jedzenie trzeba troche poczekac ale to swiadczy tylko o dobrej jakosci usług. Pasty smaczne i ciepłe człowiek sie na je do syta. Talerze porcelanowe sztućce do wybory metal lub plastik. Obsługa zawsze doradzi i pomoze w wyborze sa bardzo dobrze przygotowani do swiadczenia usług. Może troche przemeczeni praca z tego co mi wiadomo pracuja faktycznie nawet po 15 h na dobe. Natemat Janek nie wiem nie jadłem tam. CH Blue City śmiało mogę polecić. Szkoda tylko ze tak jak np w Sphinxie brak kelnerów. ktos moze zabrac wasze jedzenie .Minus to ze kazdy podchodzi i bierze w zamieszaniu co chce :-) mi tak sie zdarzyło. Dominik. Era

laryssa

Brudne talerze i sztućce !! Naprawde porcje nie warte absolutnie cen !! sos koszt np 12zł a potem sie okazuje ze jeszcze makaron 6zł !! Kpina i cwaniactwo. Jedlismu z ciekawosci i w Jankach i w blue City to samo [usunięte przez moderatora]. chociaż mężowi bardziej smakowało w blue city. Zamawial 2 razy i 2 razy pomylili mi sałatki !!Swoja drogą ciekawe czy Panowie z Turcji maja badania sanepidowskie ?? Cyba warto to sprawdzic . Kurze ścieraja w trakcie pracy wszystko leci do jedzenia !! Lepiej zjesc chamburgera lub Subweya ewentualnie jezeli chcecie juz Tureckie jedzenie polecam kebab. Ogolnie nie warto. Pracownicy wygladaja na jakichs zastraszonych. Żal ze w naszym kraju tak sie dzieje.

Fast food z ambicjami na Restauracje.

Jadłam tam kilka krotnie. Niestety ceny duże !! Porcje naprawde skromne jedynie sałaty dostaniecie dużo oj dużo. Makarony niezłe ale także coraz mniej podstawy-mięsa. Często mylą sie w sałatkach i przy wydawaniu reszty. Pytałam sie o prace 7zl na h !!! to troche mało.Miejsce jak wiele zarządzane przez obcokrajowców - Turków. Ocena od 0 do 6 na 3.

Zostaw merytoryczną opinię o De Luca Sp. z o.o. - Warszawa

De Luca Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Kożuchowska 20B
    65-364 Warszawa