Opinie o Bhp-lex w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bhp-lex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Bhp-lex o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bhp-lex w Zabrze

Aw

Pan Szef ma nie za fajne podejście do pracowników, Nie wywiązuje się z obietnic wobec pracowników. Oprócz tego nie ciekawa atmosfera w pracy, oszustwa na podatkach. Pracownicy pół wypłaty na konto a pół "pod stołem". Nie polecam nikomu ani pracy w tej firmie, ani interesów z Szefem. Moje sugestie dla Bhp-lex: NIE POLECAM Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: .

Wa
@Aw

Nad stołem pod stołem, ważne, że płacą.

Igor

Jeśli ktoś chce się uczyć to z całą pewnością doceni zalety firmy. !!

Maja

@P, jak przebiegała rozmowa rekrutacyjna w Bhp-lex? Jakie warunki oferuje pracodawca, czy nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę, czy pracodawca proponuje inną formę zatrudnienia? @Rysiek, czy długo byłeś związany z tą firmą? Możesz napisać coś więcej? @Luty na jakim stanowisku pracowałaś w firmie i jak długo? Obecnie nie widzę żadnych prowadzonych rekrutacji - czy jest sens wysyłać CV do firmy?

i to ciekawe również

janet 07.03.2015 15:50 i jeszcze te wszystkie afery z narkotykami i handlem bronią !!

i to ciekawe również

(usunięte przez administratora) 31.12.2016 17:39 @BLACK (usunięte przez administratora) 28.12.2016 09:22 Znaleźli organy ludzkie w lodówce! Sensacyjne wiadomości. Zajmowali się ich handlem na międzynarodowych rynkach. Cała firma zamknięta siedzą wszyscy! Dostaną dożywocie 100 procent ! Dobrze im TAK !!

P

Obiecują złote góry na rozmowie kwalifikacyjnej !! A potem się okazuje, ze pracownicy (od których należy czerpać wiedzę) osiagają zawrotne wyniki 1200 zł po 3 miesiacu pracy . . .

i to ciekawe również

Maverick 24.08.2017 00:22 Witam moje kwalifikacje w lipcu 2017r zatrzymała Policja egzamin miałem w 2015 roku Aktualnie zostałem pozwany w charakterze świadka i coś tam przeciwko Lex sie Kroi dużego Tyle sie dowiedziałem że setki a nawet tysiące jest poszkodowanych wiecej info na tel 696412872 Pozdrawiam Wszystkich

Rysiek

Praca dla tej firmy to totalna porazka od mycia kibla przez obowiązek słuchania "jak swinia grzmotu" wszystkowiedzacych guru nawet jesli nie maja racji po darmową sprzedaż za którą nikt nie płaci na dniach szkoleniowych . Zdecydowanie za wysokie mniemanie o sobie tamtejszej ekipy da o sobie znać. Nie polecam i nie pozdrawiam

Luty

Osobiście mile wspominam pracę w firmie BHP-LEX. Współpraca była oparta na jasnych, uczciwych zasadach, zespół najlepszy w jakim do tej pory pracowałam - świetna atmosfera, współpraca a nie rywalizacja między pracownikami, wzajemne wsparcie przy realizowanych projektach, zawsze można było liczyć na pomoc przełożonego, do którego można było udać się z każdym problemem, sporo wyjść integracyjnych, które bardzo miło wspominam :) Oprócz tego masa ciekawych szkoleń, przy których można było się bardzo dużo nauczyć. Firma ma profesjonalne, a zarazem elastyczne podejście zarówno do klientów jak i do kandydatów. Z czystym sumieniem mogę polecić BHP-LEX jako świetnego pracodawcę i pośrednika w poszukiwaniu nowych wyzwań dla specjalistów :) Jak dla mnie Firma na plus! Na duży PLUS!

Czarek

Miałem okazję z nimi współpracować i dla mnie osobiście ta firma nie jest godna zaufania

petroteck

Witam, niestety należy ostrzegać przed takimi "oferentami". To co robią to naciąganie ludzi. Od dnia przelewu należności za proformę, brak jakiegokolwiek kontaktu zarówno telefonicznego jak i elektronicznego. Złodziejstwo nadające się tylko do prokuratora.

Grzegorz

Macie jakiś powód, że nie piszecie na forum?

Mateusz
@Grzegorz

Podobno są przyjęcia ! Ale to nic pewnego.

Maja

Skoro jest otwarta rekrutacja @PRACA i @Maja to powyższe informacje o problemach w Bhp-lex można zignorować? Nikt nie odpowiedział na moje pytanie, a na pewno wymaga ono wyjaśnienia, ze względu na dość poważne oskarżenia, które pod adresem firmy padły.

Podobno są jeszcze przyjęcia !

PRACA

Słyszałam, ze pojawiła się rekrutacja ? Czy wiecie czy już kogoś mają na stanowisko specjalista BHP ?

Strażnik

Maverick - będziesz siedział i zrobią ci z (usunięte przez administratora) jesień średniowiecza hihihihi

Maja

@Maverick możesz napisać dokładniej - co się takiego według Ciebi kroi? To niepokojące informacje i mogą wprowadzać niepotrzebne zaniepokojenie wśród potencjalnych pracowników Bhp-lex. Możesz wyjaśnić tę kwestię?

Maverick

Maja

Wiadomo, że każdy z pracowników w inny sposób odbiera firmę @zadowolony. Każdemu pasuje coś innego. Ale na pewno warto napisać tutaj konkretnie co firma oferuje w zakresie socjalu, szkoleń, premii, umowy, godzin pracy, a każdy odniesie się już do tego tak jak będzie chciał.

Maja

@Niedawny pracownik dlaczego tak twierdzisz? Masz inną opinię na temat firmy jako pracodawcy niż @zadowolny? Chętnie poznamy również Twój punkt widzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bhp-lex - Zabrze

• Jak się pracuje w Bhp-lex?

Zobacz opinie na temat firmy Bhp-lex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bhp-lex?

Kandydaci do pracy w Bhp-lex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bhp-lex