Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

Kolekcjoner

Witam szukam do kolekcji naszywki i smyczy ochrona Pogoń ma ktoś coś takiego na zbyciu ?

Eryk

Kiedyś pracowałem w Pogoni. Słyszałem, że podwyższyli wam stawki i odprowadzają ubezpieczenia?

klaus

Kogo obejmie stawka godzinowa? Stawka godzinowa ma obejmować również samozatrudnionych, którzy jednoosobowo świadczą usługi dla firm. Przestrzeganie przepisów dotyczących minimalnej stawki godzinowej będzie kontrolować Państwowa Inspekcja Pracy, która w tej sprawie zyska dodatkowe uprawnienia. Za naruszenie przepisów dotyczących wypłacania minimalnej stawki godzinowej przewidziano kary od 1. do 30 tys. zł. Ochrona pracowników Ustawa zakłada zakaz zrzeczenia się prawa do minimalnego wynagrodzenia czy przeniesienia go na inną osobę, a jego wypłaty muszą być dokonywane w formie pieniężnej. Gwarantuje również otrzymywanie przez zleceniobiorcę wynagrodzenia w wysokości wynikającej z minimalnej stawki godzinowej w regularnych odstępach czasu – w przypadku umów zawartych na czas dłuższy niż 1 miesiąc – co najmniej raz w miesiącu. Od 1 stycznia 2017 r. dla pracujących na określonych umowach zlecenia oraz umowach o świadczenie usług będzie obowiązywała minimalna stawka godzinowa w wysokości ponad 12 zł. W parlamencie zakończyły się prace nad ustawą wprowadzająca minimalną stawkę godzinową. Sejm RP 22 lipca br. przyjął poprawki Senatu. Teraz ustawa została skierowana do podpisu Prezydenta RP. Ile będzie wynosić stawka godzinowa? Poziom minimalnej stawki godzinowej jest skorelowany z wysokością ustalanego corocznie minimalnego wynagrodzenia za pracę. Minimalna stawka godzinowa będzie wzrastała w stopniu równym wzrostowi minimalnego wynagrodzenia ustalanego dla pracowników. Od 1 stycznia 2017 r., przy kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę wynoszącej 2000 zł, wprowadzana minimalna stawka godzinowa dla określonych umów cywilnoprawnych wynosić będzie – zgodnie z przepisami ustawy - 13 zł za godzinę. W latach kolejnych, wysokość tej stawki uzależniona będzie również od corocznej dynamiki wzrostu minimalnego wynagrodzenia za pracę.

marian

Mają wrócić paczki na święta wielkanocne prawda to ?

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

Rangers

Pracuję w Pogoni od trzech miesięcy,jest to czas po którym mogę wyrazić moją opinię na temat tej firmy.Otóż pracuję na osiedlu strzeżonym,praca łatwa lekka i przyjemna,do moich zadań należy otwieranie szlabanu i wypisywanie przepustek ewentualnym gościom,poza tym oglądanie telewizji,rozwiązywanie krzyżówek ogólnie luz blues,stawką godzinową jestem bardzo mile zaskoczony 10zł za godzinę pracy,w miesiącu wychodzi mi 240 godzin tak więc wynik wiadomy 2400zł za lekką pracę ,u konkurencji zarobiłbym 1200zł za te same godziny.Wypłata zawsze na czas,wedle życzenia przelew lub gotówka w siedzibie firmy.Tak dla przykładu mój zmiennik młody chłopaczyna bierze dużo tzw doróbek w ciągu miesiąca ponad trzysta godzin,jego ostatnia wypłata 4200zł .W tym miesiącu też biorę doróbki bo naprawdę warto.Polecam firmę Pogoń,osobiście nie znam żadnej innej firmy z tak dogodnymi dla pracownika warunkami finansowymi.Ps. Słyszałem że Pogoń ma również obiekty gdzie stawka wynosi nawet 18 zł za godzinę pracy.

miro

Kiedyś dbali a teraz socjal coraz słabszy paczki świąteczne coraz gorsze itd.

Agnieszka

Podobno jako jedyni maja płacić pełen ZUS od nowego roku, inne firmy obniżą stawki o ZUS wiec zamiast 5zl wyjdzie 4,20zl, trzeba sie do tej pogoni przeniesc jak najszybciej

Wojtek

praca jak to praca w ochronie, trzeba sie pilnować żeby nie spać, poza tym ok, pensja zawsze na czas, jedna z lepszych firm, nie tak jak gdzie indziej, że sie miesiącami czeka na wypłate

Posłuchaj blondynko tu chodzi o UCZCIWOŚĆ.. Pracuję teraz jako ochroniarz tylko nie w Polsce.

Andżelika

jakbyście się uczyli, to może byście lepsze zarobki mieli i pracęe? kto wam każe pracować jako ochroniarz?

Malgosia

Nikt nikomu pistoletu do glowy nie przystawial jak go zatrudnial, po co ta bezsensowna gatka, nie pasuje to sie zwolnic trzeba, wszystkie firmy w ochronie zatrudniaja na zlecenie, zmien branze albi nie wypisuj glupot

Malgosia

Nadgodziny na zleceniu ?? Hahah co za idiota hahah

@Malgosia

Dlaczego idiota stałe zlecenie zależy od interpretacji niedouczona Małgosiu. Jak łatwo kogoś obrażać. Uważasz, że ta firma jest kryształowa ?

Olaboga

Pijaków wyrzucają a analfabetów przyjmują. Ciagle jedna i ta sama osoba wpisuje jakieś bzdety pod rożnymi nickami i w dodatku celowo pisze z bykami jak by za króla ćwieka była szkolona. Ogarnij się człowieku bo myślisz, ze to jest śmieszne ale nie jest. Żałosna jest treść która wypisujesz i irytujący jest fakt ze nagminnie to robisz. Proponuje skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

wojcieszyn

szukajo i bendom szukac, bo kazdy kto w ochronie robi myśli ze sie tylko wyśpi albo nahla i nic mu niezrobiom. berdzo dobrze ze wyrzuacjom pijakuw

kasia

pracuje tu od lat, jest w porządku, pensja zawsze na czas, anie jak w innych firmach. Kary dostają tylko pijaki, sami som sobie winni, jak morzna pszyjść do pracy pijany ?? albo pić w pracy, bardzo dobrze że som kątrole, przyjamniej alkoholików wyrzucają odrazu!

James

Ja tam jestem bardzo zadowolony, chronią moje osiedle chłopaki od pięciu lat Nie mam zastrzeżeń,zatrzymali nawet ostatnio dwóch złodzieji rowerowych i przekazali Policji. Słyszałem że wywodzą się niektórzy z BOR-u i nie patyczkują się z bandziorami Polecam z pełną odpowiedzialnością

seba
@James

Zgadza się firma Pogoń najlepsza

Ralph Cifaretto

Polecam pracę w Pogonii jedna z lepszych firm,tu dbają o pracownika,premie,szkolenia,cały czas podnosisz kwalifikacje,tutaj jesteś człowiekiem a nie trybikiem w maszynie.Pracowałem w wielu firmach ochrony i mam porównanie.W Pogoni najchętniej zostałbym do emerytury.A propos kar o których pisze mój przedmówca to ja osobiście czegoś takiego nie doświadczyłem i nie znam nikogo kto byłby w jakikolwiek sposób ukarany w tej firmie,także uważam że ktoś wypisuje kompletne bzdury aby oczernić firmę.Domyślam się że chodzi o konkurencję.

witam, ja pracuje w ochronie na parkingu i jestem bardzo zadowolona, mój przełożony to bardzo miła osoba, prawdą jest że trzeba się rejestrować co godzinę !!! Pensje zawsze na czas

pogończyk

Ciekawie to napisałeś okradanie?a kto konkretnie Cię okrada? Wiesz że pisząc takie oszczerstwa podpadasz pod paragraf? Nie jesteś anonimowy w internecie twoje IP jest mi znane.

Ochroniarka

Nie mam problemu z alkoholem to sie pracuje normalnie tylko pijaki mają problemy

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.