Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

Najlepiej jak by płacili za spanie, przywozili jedzenie i pilnowali pracowników. Jeśli ktoś chce pracować to pracuje polecam pracę w sklepie spożywczym to tylko 6 dni w tygodniu za 1600zł.Jeśli chodzi o pracę w Pogoni to ja osobiście jestem zadowolona.

Roman

Może Ty wypowiesz się o rzekomych karach, które wprowadzone są w firmie Pogoń Ochrona? W wątku padła informacja w tym zakresie, dlatego też chciałem ustalić, czy informacje w tym zakresie są prawdziwe.

marcin
@Roman

zaptaj jakiegokolwiek pracownika z pogoni powie Ci prawde; ) tylko nie w biurze ;)

Roman
@marcin

Właśnie nie mam możliwości zapytać kogokolwiek na żywo, dlatego pytanie zadałem na forum. Może będziesz tak uprzejmy i odpowiesz?

Jozef55
@Roman

Praca jak w każdej firmie ale stabilna nie mozna za duzo spac, przyjsc na fleku lub kacu i tak dalej placa w terminie i placa normalnie pracuje juz trzeci rok i nie narzekam jak robisz swoje nic sie nie dzieje

Realist

Co do sklepu, mieszkam w okolicy Warszawy i w biedrze placa 3500 zl netto. Wiec z tym 1600 to chyba na straganie

VIC
@Realist

w Biedrze masz 3500-3800 ale brutto. Najpierw dowiedz się dokładnie

Czy zdarzają się nadgodziny w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Rysiek

To jest praca głównie na zlecenie czasowe Także pracujesz 12/24 lub 24/48 Fajnie bo sporo kaski i czasu wolnego

Karol

Gdy zdarza się nadgodziny możecie wybrać sobie wolne ?

@Karol

Praca na zlecenie. Układasz sobie grafik z kolegami na obiekcie i tak pracujesz

Borys

Firma jak wiele innych w tej branży . Trzeba pracować . Ogólnie jest ok. Jak robisz swoje to nikt nie ma do ciebie pretensji i żadnych zastrzeżeń . Kto chce pracować a nie tylko odwalić swoje godziny na sztukę to będzie zadowolony z pracy .

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

Jakie są mocne strony pracodawcy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Ryszard

Wypłata zawsze w terminie, od pracownikow z 15 letnim stażem wiem, że od zawsze. w miarę młody skład, dość elastyczny podejście trochę inne niż w innych firmach tego typu

Odpowiedź na pytanie Kolegi

Drogo kolego osoby które piszą swe negatywne opinię na temat Firmy Pogoń gwarantuje Ci że wiedzą co piszą ja im nie wierzę w żadne wypowiedziane przez nich słowo ,mówią co chcesz usłyszeć w danej chwili a jeżeli Ty uważasz że jest inaczej to tylko twoja opinia a każdy kto u nich pracował może się wypowiedzieć może im zabrakło szczęścia jak na Tytaniku ????

Jaro

Jesteś inwestorem mieszkańcem osiedla zatrudniasz ochrone co przechodzisz ochroniarz siedzi na telefonie nie zainteresowany pracą siedzi albo śpi albo telefon a ty płacisz mu za to żeby zrobił obchód był zainteresowany tym co się dzieje na obiekcie co byście zrobili pogłaskali byli zadowoleni uśmiechnięci dali premie a firma jest dobra płaci na czas tyle ile się należy

Juve
@Jaro

A czego ty wymagasz za najniższą stawkę 17zl brutto za godzinę? Że ktoś będzie 24h patrzeć w monitor robił obchody użerał się z gówniarzami itp. Ludzie za tą stawkę idą przesiedzieć swoje i do domu nikt nie będzie się prężył za takie pieniądze! Chcesz dobrą ochronę zapłać więcej wtedy masz większą gwarancję że będą pracować! To właśnie przez takich inwestorów stawki są takie a nie inne bo raz na rok ogłaszają przetarg i wybierają kto najtańszy więc czego tu wymagać od najtańszego?

@Juve

Parę lat temu było 5 złoty i też było żle? To zależy od człowieka, dobry pracownik to dobry pracownik Leser zawsze będzie leserem nie zależnie od stawki za godzinę Nie podoba się taka praca to jej nie bierz:) Jak bierzesz to pracuj najlepiej jak potrafisz Ja robie tu juz wiele lat, patrzę w monitor, chodze w obchody, zarabiam teraz uczciwie i uczciwie robię

Mateo
@Ryszard

@Juve mówisz że siedzisz 24h w budzie i patrzysz na monitory proszę cię. Jak masz takie ambicję to czemu nie Policja lub inna jednostka państowa..

Jaro
@Ryszard

Zgadzam się z panem w 100% nie odpowiada mi praca nie pracuje a jak pracuje to tak żeby było dobrze

Łukasz

A mi się podoba w tej firmie. Wypłata na czas.

Zawiedzenie

Ludzie nie polecam tej firmy !!! Nie warto sobie głowy zawracać i puzniej się rozczarować. (usunięte przez administratora)Wychodzi im super karanie ale i tego nie umieją robić uczciwie jak przyjmują do pracy to jest super tylko dowód osobisty i do pracy wtedy są mili i normalnie robią super wrażenie ale czar pryska i mają Cię gdzieś ktoś szepnie słówko przeciw tobie i już nie masz żadnych szans wiem co piszę Jak nie chcesz się rozczarować to sobie odpuść.

@Zawiedzenie

Ja tam pracuje 8 lat i jest w porzadku, wiadomo trzeba pilnowac i nie spac nie pic Płacą w terminie kontroluja jak wiekszosc

Rufi
@Zawiedzenie

Jak przychodzisz spać i nic Cię nie interesuje z wyjątkiem telefonu to masz jak masz:)

Rufi
@Zawiedzenie

A ja polecam, pensja w terminie i bez kłopotów

Polecam 8 lat pracuje

ALEKSANDER

Czytam te wpisy i zastanawiam się czy te osoby, które tak krytykują pracowały w ogóle w tej firmie? Dyrekcja ok- wszystko można załatwić. Koordynator- dobra współpraca. Lotna- kontrolują, ale od tego są. Pracuję na osiedlu mieszkaniowym i nigdzie się nie wybieram... wypłata zawsze na czas Oby się nie pogorszyło.

Ryś

Jestem zadowolony, warunki pracy są lepsze niż w innych agencjach Pieniązki na czas, trzeba pilnowac tylko zgloszeń kontrolnych i jest ok

nick

Czy dalej poszukują agentów ochrony ?

@nick

Rekrutacja jest prowadzona w trybie ciągłym. Prosze kontaktować się z biurem osobiście lub telefonicznie.

Czy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Na wszystkie zgłaszane problemy reagujemy niezwłocznie.

Przy przyjęciu do Pracy wszystko było świetnie bardzo mili a potem juz czar prysł o koszule z krótkim rękawem do tej pory nie można się do prosić (usunięte przez administratora) Stanowczo nie polecam watro poszukać innej oferty pracy

MARIO

Płyny, rękawiczki, maseczki dostarczane są regularnie. Jak się skończą wystarczy jeden telefon i dostarczają na bieżąco. Kontrole też się trochę uspokoiły.

Darecki

Dostaliśmy. Rękawiczki.płyny oraz kominy. Super sprawa. Nikt nie ongieruje zakazów. Generalnie pod najwiękrzym nadzorem. Jak powinno być.

kk

W jaki sposób firma Pogoń zabezpiecza swoich pracowników przed NCOV-19 (Koronawirus) ? Czy jest ktoś w stanie opisać jakie środki czystości oraz dezynfekcji gwarantuje pracodawca ? Czy pracownicy są szkoleni i informowani o zagrożeniach jak wynika to z ustawy ? Uprzejmie proszę o opinię

Joanna
@kk

@kk, dołączam do Twego zapytania. Interesuje mnie też, czy teraz rekrutacja agentów, o której Pogoń pisze na stronie, nadal trwa. Z góry dziękuję za wiarygodne odpowiedzi.

KAROL
@kk

Firma zapewnia nam (pracownikom) maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, zostały przekazane niezbedne informacje nt. koronawirusa.

Rob

jest ok nawet dostaliśmy kominy,rekawiczki i płynu troche potrzeba wiecej, ale czasy takie nie inne

Darecki

100 % satysfakcji. Pod każdym względem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.