Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie. O nic nie można się doprosić. Firma nastawiona na karanie pracowników. (usunięte przez administratora) Jak chcesz wolne to sam musisz sobie załatwić zastępstwo. Długo by jeszcze na temat tej "firmy". Radzę omijać ją szerokim łukiem.

Roman
@Marcin

Jakiego rodzaju kary stosowane są w firmie Pogoń Ochrona – Pogoń? W Twoim zdaniu padła informacja w tym zakresie, dlatego też chciałem ją sprecyzować. Chętnie dowiem się szczegółów związanych z pracą w tym miejscu.

Tomasz z Mokotowa
@Marcin

Proszę samemu założyć firmę ochroniarską a życie szybko to zweryfikuje. Czy to będzie Pogoń czy inna firma /mało ważne. Nikt nie chce w swoich szeregach opojów , złodziei ,brudasów i pracowników do pierwszej wypłaty. Trafiacie na obiekt np mieszkalny. Ludzie widzą i wiedzą ile płacą , Jeśli super pracownicy częstą nawalają to i Firmy tracą obiekty właśnie przez takich herosów. Jak się firma broni ? ano kontrolą i wyłapują delikwentów, Kary ? jak najbardziej uzasadnione. Pracuje Prawie rok w Pogoni. na Moim obiekcie wyleciało już 3 w tym czasie . dwóch zarzyganych i jeden śpiący królewicz. Jak to się ma ? ano tak aby nie stracić obiektu , trzeba włazić adminowi w (usunięte przez administratora) i to właśnie przez takich (usunięte przez administratora) którzy przychodząc do pracy myślą że są na melinie... i dlatego taką patologie trzeba tępić inaczej opinia o firmach ochroniarskich jest taka zła że nie ma kontroli a pracownicy tego nie szanują . Powinna być czarna lista , jak by jeden z drugim stracił i nie znalazł drugiej roboty w zawodzie to szybko by poszli po rozum. Stawki jak wszędzie ,premie są , nie nawalasz masz , nie są duże aby ktoś nie pomyślał bóg wie czego. Dodatki są , jak masz końskie zdrowie... Wyplata zawsze 20. Od czasu do czasu się kłócisz w robocie , normalna sprawa. .Co jest uciążliwe dla nowego pracownika ? meldowanie się co godzinę na automat x2 dla bezpieczeństwa :)

Hehe
@Marcin

Bo od leżenia jest dom. Za darmo nikt nawet w gębę nie chce przyleć. Kiepskiej baletnicy i rombek spódnicy przeszkadza.

Darecki

Pracuję w POGONI od kilku służb. I powiem szczerze. Jestem mile zaskoczony pod każdym względem. Tzn. - szefostwo bardzo miłe i generalnie chcą dać obiekt najbliżej strony zamieszkania. - od firmy dostajesz umundurowanie NOWE - stawka godz. Spokojnie jest ok. Atmosfera, obiekt są wzór. Oby więcej takich Agencji Ochrony. Brawo. A nie pierwsza moja praca w ochronie. Odpukać oby nie zapeszyć >POLECAM.

negatywnie nastawiony

Jest ok . Tak jak wszędzie.

Czy pracownicy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Wojton

Grafiki, zamiany etc, wchodzi w grę Trzeba mieć tylko zastępcę

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

Praca jak w każdej firmie. Pieniądze na czas.

xyz

Poleca ktoś pracę w ochronie dla 23 - letniego chłopaka ? Nie mówię już że to praca na całe życie ale zaczepić zawsze się można i przy okazji nabyć doświadczenie. Czy można sobie wybrać obiekt i dzielnicę ? Po jednym czy po dwóch na zmianie się jest ?

Kontrole są bardzo często, niektórzy kontrolni bardzo sympatyczni. Pieniądze co prawda do 20-go, ale zawsze w terminie.

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. Mam dobry, bezproblemowy obiekt. Jak ktoś jest regulaminowo umundurowany, nie pije alkoholu i nie śpi to nie ma na co narzekać. Niektórzy kontrolni to też ludzie!

zxy

Trzeci dzień mojej batalii o wypłatę wynagrodzenia za czerwiec, dzisiaj nie mogę dodzwonić się do księgowej, która wczoraj powiedziała mi, że wprowadziła przelew do systemu i teraz czeka na akceptację prezesa. Oczywiście potwierdzę otrzymanie tego przelewu jak wpłynie na konto.

@zxy

Współczuję Ci wiem co przezywasz (usunięte przez administratora)

Barbara
@zxy

To bardzo niepokojące, co piszesz. Czy od czasu Twojego wpisu sytuacja wyjaśniła się i otrzymałeś swoje wynagrodzenie za czerwiec? Daj też proszę znak, jak wyglądała Twoja praca w Pogoń Ochrona - Pogoń. Czy mogłeś wybrać miejsce pracy, jak oceniałeś stawki, co sądzisz o bezpieczeństwie w tej pracy itp. To bardzo przydatne informacje, tym bardziej, że firma szuka nowych kandydatów i rzetelna wiedza przyda się osobom, które zastanawiają się, czy spróbować: http://pogon.pl/pl/praca

Monika Osiedle

A na co narzekać? praca jak gdzie indziej. Kasa na czas a nie po dwóch miesiącach, jak gdzie indziej. Jedyne co to pilnują żeby nie spać...

kamil
@Monika Osiedle

to niech nie wymagają pracy dłużej niż po 12 godzin na dobę, na każdym obiekcie tak było jest i będzie gdzie się pracuję 24h na dobę ochrona śpi w taki sposób by było na obiekcie cacy

monika
@kamil

Przecież nikt nikomu na siłę nie karze pracować w tym systemie ...

zxy
@Monika Osiedle

Jakoś drugi dzień czekam i się nie doczekałem wypłaty, przez zaniechanie jednego z pracowników, który nie przekazał nr konta do księgowości, już tracę cierpliwość.

Norbert

Widziałem w internecie, że firma ma dobre opinie. Może słyszał ktoś o pracy w firmie?

Sebastian29

Są w porządku płacą w terminie i ponad minimum można pospać, ale czujnie co godzinę trzeba się zgłaszać

Rob

Są normalni Nie kantują Lubię atmosferę w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. za: Normalność

Vader
@Rob

Nie żartuj...Chyba że tylko na Twoim obiekcie. Idealnie można opisać to jako teoria chaosu w tej firmie. Tyle. Nie polecam

@Rob

Rozumiem, że warunki w oparciu, o które współpracujesz z Pogoń Ochrona – Pogoń, są dla Ciebie jasne. Czy jednak ze względu na innych użytkowników, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem do tego pracodawcy, mógłbyś je krótko na tym forum przedstawić? Czy masz zapewniony jakiegoś rodzaju pakiet socjalny?

Msk
@Vader

Zgadzam się w 100 procentach

Julita

@Zainteresowany, zgodnie z informacjami, na jakie natknęłam się na stronie internetowej Pogoń Ochrona – Pogoń aktualnie poszukiwany jest agent ochrony. http://pogon.pl/pl/praca pod tym linkiem zapoznasz się ze szczegółami tej oferty. Czy takie stanowisko mieści się w kręgu Twoich zainteresowań i jest zgodne z Twoimi kwalifikacjami zawodowymi? Jeżeli zdecydujesz się aplikować, daj znać innym użytkownikom forum.

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może ktoś podpowie?

Julita

@Monika Osiedle, możesz napisać coś więcej? Jaką umowę proponuje ten pracodawca? Czy pracownikom Pogoń Ochrona – Pogoń przysługują jakieś dodatkowe benefity? @koliberek, a Ty pracujesz w Pogoń Ochrona – Pogoń? Możesz napisać, jak oceniasz tego pracodawcę na tle innych z branży? Firma aktualnie poszukuje kwalifikowanych agentów ochrony - wg informacji na stronie internetowej oferuje "dobre warunki pracy" - czy ktoś potrafi to doprecyzować? Więcej szczegółów tutaj: http://pogon.pl/pl/praca

Zenek

Czy tak dobrze się tu pracuje i dlatego przestaliście pisać?

kasia s

kto jest właścicielem lub prezesem tej firmy

koliberek
@kasia s

To wielka tajemnica:)

Julita

Widzę, że firma ma bardzo sprecyzowane określenia, co do wymogów, jakie ma spełniać agent ochrony zatrudniony w firmie. Wek do 40 lat, dobre warunki fizyczne, znajomość sportów walki, oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności. Czy osoby, które są już zatrudnione w Pogoń Ochrona i kończą 40 rok życia, mają problem z utrzymaniem zatrudnienia w firmie?

Julita

@Eryk a możesz opowiedzieć nam, jak wyglądała Twoja praca w tej firmie? Na pewno przybliży to obraz pracodawcy wszystkim osobom zainteresowanym ofertami pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.