Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

zniesmaczony

Można by to porównać z kontrolą w autobusie/tramwaju.Kanar jak kogoś złapie bez biletu to czasami też można się z nim dogadać.Tyle że w tym przypadku chodzi i miche buehehehehe LOL

bolo

Jak to jak normalnie daj mu dobry obiad albo na dobry obiad to i ty się ze słodkim dogadasz

lona

Pracuje tu rok i nic na lepsze tylko gorsze gdyby nie ci z lotnej bez wyjatku kazdy to mozna by byli polubic ta prace zeby ciut wiecej placili. Panowie z lotnej tylko szukaja czy ktos usnie albo wachaja czy od kogos nie czuc alkocholu owszem za alkochol na bruk ale nie wszyscy sa pijakami. A ciekawostka dlaczego migdal nadal pracuje jak go slodki ze dwa razy sam zlapal na piciu ? Wniosek .mozna sie z nim jednak dogadac jakos ale jak hmmm

wis

Co wy pieprzycie pan T jest taki sam jak inni tylki szuka zeby przypajdowqc

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

aliosza

w tej FIRMIE juz pracują z za wschodniej granicy.. ciekawe czy to tak do końca legalne przeciez było ze w ochronie moga pracować z obywatelstwem polskim

lona

Oni sa od kontrolowania baranie a nie od pomagania pomocy szukaj u mamusi

zniesmaczony

Pisałem do bankiera ponieważ uważam że bankier i obiekt to jedna i ta sama osoba.

Bankier

Jeśli dobry procent na koncie firmowym to 0,8% brutto to faktycznie można trzepać na trzymaniu kasy w banku...

@Bankier

Mocno przekombinowane, stąd kary...Po pierwsze co to obchodzi pracownika z kad i z jakiej kombinacji są te pieniądze.Wysiedział swoje, zarobił więc mu się należy.Do strony osób pracujących. w biurze należy właśnie to kombinowanie. bo biorą za to nie małe pieniądze (tak właśnie te za które nie da się normalnie wyżyć).Po drugie panie bankier co do kar.Jak ma wyżyć człowiek przy tych stawkach plus to co mu zabiorą?Wychodzi na to że ludzie w tej firmie zarabiają tak dużo że jest z czego zabierać...I co to jest za rozumowanie stad te kary...Najlepiej to niech ludzie zaczną pracować za kromkę suchego chleba bo biznes nie jest już opłacalny...

Darek
@Bankier

Bardzo niskie zarobki, chyba w żadnej ochronie w stolicy nie ma tak małych stawek. I te ciągłe kontrole.

chetny
@Darek

Proponowano mi pracę na Toyotę ale jak zobaczyłem te budy to tylko się zakurzylo jak odpaliłem buta

Obiekt

Nie zgodzę się kategorycznie z płatnościami ! Niektóre firmy w standardzie(te duże budowlane) mają termin płatności 45 dni. Notorycznie się spóźniają, tak samo wspólnoty. Dlaczego? Zawsze na ostatnim miejscu płaci się ochronie. Najpierw własne pensje, prąd,gaz,ścieki, łączność,paliwo. Trzeba mieć na uwadze, ze kredyty to normalna sprawa w tej branży a za darmo ich nikomu nie dają. Pomijam firmy, developerów którzy upadają i nic ochronie nie płacą... Biznes wcale nie jest taki piękny, ja na pewno bym w to nie wchodził i wolał otworzyć firmę sprzątającą. Jak łatwo zauważyć na rynku ochrony pojawia się coraz więcej usług oprócz ochrony : sprzątanie, administrowanie, ochrona osobista, księgowość itp. Z tego już się nie da normalnie wyżyć, a skoro żeby wyżyć firmy ochroniarskie muszą kombinować to źle wróży dla pracownika bo jeśli dostanie te pieniądze...to mocno przekombinowane- stąd kary....

Real

Obecnie na rynku ochrony z obiektu przy stawce 7,8 zł netto (rynkowa i tak wysoka jak pokazują realia), przy stawce dla agenta 5 zł i śmieciowej umowie i założeniu, że jest to jeden pracownik 24 h zarobek wynosi ok 500-600 zł miesięcznie. Owszem są obiekty po 12 zł netto i 7 ludzi na zmianie co przyniesie ok 10.000 zł, ale coraz ich mniej..... Pamiętajmy o kontrolach, paliwie, mundurach, telefonach, ubezpieczeniach i ewentualnych stratach, które trzeba pokryć. Zus, vat, podatek, płace też trzeba płacić terminowo i zwykle przed dostaniem przelewu od zleceniodawcy... W większości nie jest tak pięknie jak opisujecie i nie ma na tym aż takich kokosów. Zobaczcie wyniki przetargów 5, 5,1 zł netto .... jak normalna firma ma coś pozyskać i coś zarobić. W 2004 roku 500 zł to się miało z obiektu w monitoringu (hurtownia np) minęło 10 lat a stawki dla ludzi są podobne ! To coś oznacza...

Mentor

Tak dokładnie 10 zł brutto, co oznacza w sumie jedno - połowa firm wycofa się z ochrony i pozostanie przy zabezpieczeniach elektronicznych, dwa zwiększy się czarna strefa, trzy po deregulacji pełno słupów z centralnego pozakłada po 100 firm i nie będą płacić zus, us, vat ani pensji po czym będą znikać... 10 zł brutto dla pracownika to min 14 zł netto dla zleceniodawcy...czyli prawie dwa razy więcej niż teraz.

Mentor

Szanowni Państwo, od Nowego Roku prawdopodobnie nasze Państwo pomoże Wam (m.in. ta branża postulowała o to do rządu) i "ozusuje" każdy zarobiony w pełni grosz. Koniec umów śmieciowych - świetnie! Teraz tylko pytanie kto na tym zarobi???Wy...? Hmm ile macie lat? Biorę w ręce kalkulator i średnio widzę wiek powyżej 50 (czasem grubo), zarobki średnie 1200-1400 zł (czyli najniższa krajowa). Czy przez to zwiększy się emerytura? NIE ... proste wyliczenia z najniższej krajowej nie zwiększy się..będzie minimalna czyli TAKA SAMA jak od 10 zł ozusowanej umowy. Co stanie się na rynku? Prosta sprawa do przewidzenia , stawki 5, 6 zł na ręke staną się po prostu stawkami BRUTTO więc podwyżkę związaną z ozusowaniem zarobków nie poniesie pracodawca, nie poniesie zleceniodawca (przestanie mu się to opłacać) poniesiecie WY...zamiast 5 zł 3,9 na rękę, zamiast 6 4,9 na rękę...no, ale pełny ZUS dla Prezesów fabryk państwowych, którzy muszą mieć dobrą emeryturę. Co dalej..DEREGULACJA...już tysiące agentów z wyksz. podstawowym i odwalonym kursem (frekwencja 20%) staje godnie z papierem takim samym jak człowiek z licencją II stopnia. Efekt ? Stawki równają się...on z takim samym papierem będzie robił za 5 zł po co płacić komuś 8-9? Reasumując - ZMIEŃCIE BRANŻĘ póki nie zostaniecie nędzarzami !!!

profesor

Adek a jakich ty znajomości wymagasz od gościa który ochroniarz pisze przez Ż...Taki sam ten adwokat mundry jak i ten ochronia"Ż".Buehehe

adek

Nie ma czegos takiego jak praca bez wynagrodzenia nawet w takich przypadkach akurat wczoraj byl program o takich wlasnie firmach wiec gratuluje znajomosci prawa adwokatowi ktory tak ci powiedzial mimo takiej umowy ktora wedle prawa prowadzi do wyzysku ludzi

ochroniaż

nic nie wskuracie, bo sprawdziłem u adwokata, podpisujemy przy przyjeciu papiery ze zgdzamy sie na prace bez wyngrodzenia, jak bedziemy pijani albo nieprzyjdziemy na zmiane, bez powodu i nie bedzie potem kontaktu

znak

Tak zgłaszasz sie na automat w dzien co dwie godziny a w nocy co godzina i musi ci przyjsc potwierdzenie sms zwrotka ale nawet jak ci przyjdzie to i tak ci zabiorą po 10zl za jedno zgłoszenie!są niektorzy normalni jak T(usunięte przez administratora) sami mowią ze tak nie powinna firma robic jest taki "słodki"albo ksywka ss ten to dopiero ma wizje wszystkich wszedzie widzi na spaniu itp chory krolik z tego goscia osobiscie nie znam nikogo kto by mniał o nim normalne zdanie nawet z grupy! Ja tu nikomu nie bede odradzal pracy w tej firmie ale przygotuj sie że przy pensij za nic bedziesz miał zabierane pieniądze a jak im odmowisz dalszej pracy to i pensij nie dostaniesz!!!tak jak ja i wielu innych chłopakow i wcale nie musisz pic zawsze znajdą powod na pajde a juz słodki napewno .Pozdrawiam

Morfeusz

O co chodzi z tymi zgłoszeniami? Zastanawiam się nad pracą w Pogoni jednak zmartwiłem sie. Trzeba gdzieś dzwonić co godzinę? Jacy są kontrolni?Czepiają się wszystkiego, czy da radę jakoś z nimi żyć?

znak

Ma chlopak zaciecie do modlitwy co miesiąc pewnie sie modli żeby mu z pensij nie zabrali może za słabo sie modli?twoj nick na tym forum mowi sam za siebie i słowo do znachora czy ty może nie miałes praktyk u tego goscia co tyle tragedi zrobił przez niby leczenie bo nick masz do niego podobny aż strach pomyslec tak sie już boje ha ha

znak

A rozdwojenie jazni ty masz 30dni od rozwiązania umowy jakiej umowy ha ha no upały dają sie we znaki nie ma co jeszcze pewnie po dwie doby w pracy co?a co liczyłes ha ha i byly glosy tak wiesz ty moze musisz z takich metod korzystac ja na szczescie nie

znak

Wmawiaj sobie tak dalej że sam ha ha niech cie jeszcze w klatce zamkną najlepiej na moczydle darmowe picie bedziesz miał z basenu

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.