Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

x6

Witam pracuję w Pogoni już trzeci rok i nie narzekam wcześniej pracowałem w Juve i te dwie firmy to niebo a ziemia w Pogoni tysiąc razy lepiej.A co do wpisów które szkalują firmę to pewnie pisze je konkurencja ewentualnie jakiś były pracownik mszczący się za pajdę alkoholową.

ochroniarka

a mnie sie tu podoba, pensja na czas, jak trzeba to dadzo wolne, a nie odrazu zawalniajom jak w innych firmach. Spać tylko nie morzna ale jest i tak lepiej nisz gdzie indziej

Pogończyk

Polecam prace w B.O.Pogoń.Jedna z lepszych firm na rynku,stawki jedne z wyższych w tej branży plus różne dodatki jak np. za dyspozycyjność.Kłamliwe komentarze jak sądzę pisze konkurencja. Na chwilę obecną nie mam zamiaru zmieniać pracy w Pogonii jest mi dobrze.Polecam i pozdrawiam.

Krzychu

A ja bardzo jestem zadowolony doginam trzeci rok Idzie się z nimi dogadać ale tez ze trzy razy pajdę dostałem uważać trzeba żeby nie spać Gorzałkowy nie jestem także sie nie obawiam o dyscyplinarkę

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

wojtek ochroniasz

a ja se pracuje na osiedlu i jest fporzo, nigdy nie miałem kary za spanie bo nie śpie. a pijaki to zawsze problem robią. w iinych firmach nie płaco na czas pensii

Agent

Wszyscy Panowie tylko narzekać potraficie na pracodawce,pewnie byście chcieli bujane fotele i złote klamki na obiektach.Ja z pracy w Pogoni jestem bardzo zadowolony,a pracuję tam od 2000r.Nigdy nie narzekałem i stałem wiernie na straży mego obiektu.Wiadomo że na początku też oberwałem ze dwie pajdy a to za krawat a to za spanie,ale przyjąłem karę po męsku z honorem.Dziś już zupełnie nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej niż w B.O.Pogoń.Jestem dumny że od piętnastu lat jestem Pogończykiem.Pogoń to najbardziej reprezentacyjne biuro ochrony w Polsce a kto wie może i na świecie.Niezdecydowanych zachęcam do założenia munduru Pogoni a malkontentów odsyłam do innych agencji ochrony tam na pewno będziecie mieli lepiej.FIRMA WZÓR!

zadowolony

to ciekawe bo ja nie mam potrącen oprócz ubezpieczenia może pracowac trzeba a nie spac? pensje mam zawsze na czas na koncie takze o co chodzi? to chyba konkurencja tak pisze co by nie przychodzili ludziska do pracy

Zadpwolony

A ja pracuję drugi rok i jestem zadowolony trzeba uważać żeby nie spać i co godzinę się zgłaszać żadnych godzin nie obcinają tylko stawkę mam 6 zeta minus to ubezpieczenie od odpowiedzialnosci cywilnej pokazali polise jakąś sytuacje mieli w przeszłości i zabezpieczają ludzi w ten sposób

gibson2015
@Zadpwolony

..jesteś zadowolony bo może z tej niby polisy pokrywają ci długi komornicze,a może wiesz dlaczego ukrywają ten fakt przed Urzędem Skarbowym????

zadowolony
@gibson2015

Pokazali mi listę z moim nazwiskiem (usunięte przez administratora) także dla mnie ok Wiesz co zawsze można szukac drugiego dna i teorii spisku dla mnie ważne jest pracowac i otrzymywać kasę w terminie a w tym sie jeszce na Pogononi nie zawiodłem

były pracowik

Jest to taka sama firma jak wszystkie inne na rynku.Pracowałem tam kiedyś dość długo to wiem co pisze.Jeżeli ktoś szuka dorywczej roboty nie chla i trafi na niezły obiekt to można robić i w pogoni.Zaznaczam ze tylko jako praca dorywcza bo pensje wszędzie sa marne wiec i tutaj też nie jest inaczej.Na plus jest to że płacą regularnie a minus to zgłoszenia co godzinę przez całą dobę.Co do kontroli to uważam, ze jak się swoje robi i jest się trzeźwym to nie ma problemu żeby się ktoś czepiał ( przynajmniej u mnie nie było)

były pracowik

GLINA

wymagają niekaralność bezwzględnie praca w grupie od 9 kwalifkowany bez broni 10 kwalifikowany z bronią są 18 lat na rynku

cieć

Wymaga.A co nie chce ci się jechać czy zdazylo ci się podpaść? :)

ohroniasz

szukaja do grupy interwencuyjnej teraz

Waldek

Bardzo niskie zarobki, kontrole, (usunięte przez administratora)

Pacman

A ja siędzę na Zamieniu ale tam stawki dochodzą do 7 ziko ja mam6,5 Nie wiedziałem że na Toyocie tak nisko może słabo płaci?

Arevik
@Pacman

7 zeta? W Pogoni? Bajkopisarzem jesteś?

agent

Czy to prawda, że w tym roku będą talony na święta ? Mój zmiennik mówi, że co rok są.

zniesmaczony

Takich typków jak menel z pod budki z piwem można wybadać z kim a raczej z czym ma się do czynienia.Druga kwestią jest przyjmowanie takich jegomościów do pracy tylko po to żeby ich potem za alkohol z pracy usunąć bez wypłaty wynagrodzenia.Czysty zysk...koniec świata

Komornik

Ja jestem zadowolony,doginam na Ursynowie trochę pajdują jak się przyśnie ale jest ok

Menel
@Komornik

Można chlać?

@Komornik

Brak ludzi brak wolnego czasu stawka niska.

negatyw

Stety ochrona kiepska zwlaszcza na zamieniu ,koło Warszawy,odradzam pracę wtej placówce(usunięte przez administratora)

Dedal

Czy to prawda, że teraz zwalniają ludzi bo kupili roboty?? O co chodzi??Byłem na moczydle, ale bilet sprzedał mi jakiś robot jeżdzący po okolicy. Jak czas mi się kończył za każdym razem podjeżdzał i świecił mu się koń na głowie. Wprowadzili jakieś innowacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.