Opinie o KTS Triomed w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KTS Triomed. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KTS Triomed o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KTS Triomed w Lublin

Kierowca

Oddział w Słupsku po zmianie kierownika pana Tomasza M, na Pana Mariusza ożył, został postawiony na nogi. Pracuje w firmie prawie od samego początku działalności w Słupsku i sytuacja poprawiła się o 180 stopni! Po pierwsze nie jeżdżą dwie kartetki, które zapierdzialaly od rana do nocy, tylko 4 ekipy. Każdy ma podczas dyżuru zjeść spokojnie śniadanie czy wypić kawę. Karetki to nie 6 letnie szroty są z francuskiego demobilu tylko maksymalnie auta z 2016 roku. Nie ma najmniejszego problemu z naprawami, wykonaniami oleju, czy chociażby myjnia co za Pana Tomasza było nie do pomyślenia. Za swoje nie wymyles, jeździłeś brudnym. We wszystkich kwestiach można się z Panem kierownikiem dogadać. Czy to dzień wolny, czy mała zaliczka, jak tylko może stara się pomagać. Zawsze stoi po stronie pracowników. Pracuje dłuższa chwile i złego słowa nie mogę powiedzieć o pracy od czasu zmiany kierownika na p. Mariusz. Pozdrawiam

Juri
@Kierowca

Pan kierownik sam nie kupił samochodów. Dostał od triomedu na chwile by pokazac ze jest teraz fajnie w firmie

Łączka
@Kierowca

A jak się mają jamochłony co nie potrafią mówić poprawnie ?

Opserwator
@Kierowca

Wszystko jest w Słupsku ok oprócz tego że leniwy kierowca chyba(usunięte przez administratora) zajmuje plotkarswem i krytyką chorych poza ich plecami uważając że chory to głuchy niedługo trzeba będzie potrzebny dźwig bo ledwo się mieści w tym samochodzie obciach totalny.

Marian
@Opserwator

o jakiego kierowce chodzi? Pan W z dializ?

Olga
@Marian

Przypominam, że ujawnianie imion (nazwisk, pseudonimów) konkretnych pracowników kłóci się z regulaminem forum GoWork.pl i może spowodować usunięcie opinii przez administratora. Natomiast mile widziane są wpisy z rzetelnymi i prawdziwymi opiniami (pozytywnymi i negatywnymi) pracodawców, w tym przypadku - KTS Triomed.

Mirek
@Kierowca

Co Ty chłopie wypisujesz za bzdury przecież chyba Ci sie nazwiska pomyliły Mariusz z Maćkiem był przed Tomkiem a potem Mariusz przejął jak Tomek zrezygnował A jak pamiętasz to Tomek przejał oddział bo Mariusz nie wypłacił nam pieniędzy za pracę. Napraw samochodów nie było bo ciągle niby Mariusz naprawił w Gdańsku. To właśnie Tomek ponaprawial samochody na miejscu w Slupsku i wyprowadził to ze dostaliśmy pieniadze za zaległe wypłaty. Ale to chyba jak myślę pisze sam Mariusz. Bo żaden z pracowników by takich bzdur by nie napisał. Co do firmy to fakt samochody stare bo takie dali i kasy na naprawy tez nie było. Szczególnie jak co niektórzy kierowcy z przypadku. I nie wiedzą co to jest olej w silniku i akunulator

Olga
@Kierowca

Dobrze słyszeć, że warunki pracy się poprawiły @kierowca, jednak warto skupić się na proponowanych przez KTS Triomed warunkach pracy, a nie ocenie poszczególnych pracowników. Czy można teraz liczyć na zatrudnienie i na jakiej umowie?

Pacjent

Ta "firma" to jest jakiś żart. Karetka zamówiona do ciężko chorego na 8:20 rano o godzinie 15 wciąż nie dotarła. Po licznych telefonach tłumaczą jedynie że nie mają lekarza i zbywają o kolejne 15 minut. Jeśli komukolwiek zależy na zdrowiu osób bliskich niech omija ten twór szerokim łukiem.

Co tu pisać można by dużo ale powiem dwa słowa MASAKRA i TRAGEDIA to jak traktują pacjentów (Słupsk) to jest nieporozumienie.

Janek
@Marcin

Skąd takie zdanie na temat firmy w Słupsku? Jestem wożony na dializy od kilku lat przez firmę Triomed i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Traper

Ogólnie firma spoko, pracuje w Bydgoszczy jako ratownik medyczny, płacą na czas ,jest dużo roboty i wyjazdow w różne rejony w Polsce , jednakże pensja nie zachwyca, 13zl/h na zleceniu ,to trochę mało !

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Tedy

@Agnieszka Kowalewska Jeśli klienci mają uwagi do firmy to najlepiej kierować je na adres firmy bo to jest forum pracownicze!!

Agnieszka Kowalewska
@Tedy

Nie mam uwag,tylko pozytywna opinie i wyjasnilam ze moj wpis tutaj jest podyktowany tym,ze nie wiem gdzie indziej moge to zrobic. Tym nie mniej przepraszam za maly off top????

Agnieszka Kowalewska

Chcialabym wyrazic opinie na temat transportu w w/w firmie Triomed z Bydgoszczy,ktora obsługuje szpital Jurasza. Moj mąż po udarze czekal na transport ze szpitala do domu. W wyznaczonym czasie odebralam telefon ze szpitala ze transport za chwile rusza,jednakze po chwili zadzwonil zespół z karetki,ze z powodu natloku pracy i tego ze jest sporo ludzi spoznia sie na pewno i jak tylko będą po męża na oddziale neurologi to zadzwonią zebym nie siedziala "jak na igłach". Przyznam ze rozmowa byla rzeczowa i przyjelam informacje z pelnym zrozumieniem. Po chwili zadzwonil telefon jeszcze raz i dowiedzialam sie z pozytywnym zaskoczeniem ze zespol z karetki sprobuje przyspieszyc transport meza gdyz w najblizszym czasie bedzie jechala karetka w rejon w ktorym mieszkam,z pacjentami odwozaca ludzi z dializy,wiec jesli bedzie miejsce w aucie to maz bedzie szybciej w domu. Dodam ze mieszkam na 3 pietrze w bloku bez windy,mam zlamany obojczyk a do tego wejscie do klatki jest od strony innej ulicy niz adres samego bloku i rozkopany jest chodnik. W ciagu godziny pojawila sie karetka z pacjentami z dializ,dwoch chlopakow na zwyklym wozku inwalidzkim poradzili sobie sprawnie mimo ze mąz nie mówi po udarze,a dostali bledna informacje ze mieszkam na parterze. Chlod na dworze a pot im kapał z czola,jednak wytlumaczyli ze w piatek przed weekendem jest sporo transportow pacjentow do domu,wiec czesto sa opoznienia. Pomogli zdjac buty mezowi,i przelozyli go na lozko,byli nsprawde sympatyczni i pelni empatii. Na wieczor okazalo sie jeszcze ze maz zostawil okulary i przywiezli je specjalnie po pracy. Nie zdazylam sie spytac jak mieli na imie,ale chcialabym podziekowac Im Wszystkim za naprawde ludzkie podejscie i zyczliwosc,gdyz nie wiem gdzie indziej moge to zrobic.

Ręceopadają

Panowie mieli przyjechać po mojego brata w godzinach 14-16. Przyjechali o godzinie 19:30. Nie poinformowali o opóźnieniu, skontaktować się było bardzo trudno, ale jak już udało się skontaktować to przy każdym pytaniu o przyjazd odpowiadali, że "przyjadą za chwilę". Brat leżał na korytarzu, bez klimatyzacji przy 37 stopniach na zewnątrz, po bardzo ciężkiej operacji. Nie polecam, odradzam i radzę trzymać się z daleka od tej bandy niekompetentnych bez serca potworów.

rodzinapacjenta

firma triomed to porażka. bardzo niedostępna i arogancka dyspozytorka. niekompetencji, a w dodatku nieszanujaca chorego. transport zamówiony był tydzień wcześniej na określony dzień i godzinę. okazało się, w dzień transportu chorego w ciężkim stanie, że nie będzie wykonany z powodów dużej ilości transportów w dniu dzisiejszym. bez porozumienia transport pacjenta próbują przerzucić na kolejny dzień. nie polecam współpracy z tą firmą. PORAŻKA

Bezstronny
@rodzinapacjenta

Nie no jak widzę takie wpisy to jakaś masakra bezmyslnosc nie zna granic czy Wy czytacie co napisaliscie ludzie chory w ciężkim stanie i do domu to zaprzecza jedno drugiemu po drugie transport to nie taxi że się zamawia na tydzień przed... Po trzecie są inne ważniejsze transporty między szpitalne gdzie dyskwalifikuja zwykle odwozy do domu Kochajace rodzinki póki jest renta i dodatkowe źródło z którego trzeba czerpać a czemu sami nie wzieliscie do domu tzw ciężko chorej to jest straszne.... Acha i oczywiście żeby nie było nie mam nic wspólnego z nimi oprócz tego że miałem zamiar podjąć tam prace jako dodatkowy dochód.

Marko65

Minely 3 miesiace i nic sie nie zmienilo w transporcie świadczonym przez firme Triomed dla pacjętów ze Stacji Dializ Skierniewice. To na co pozwala sobie ta firma to skandal. Przysyla czlowieka który ma rekrutować nowych kierowców a ten nawet nie wie co to są DIALIZY i opowiada bzdury. Z zapewnień po porzednim piśmie ze podstawia nowe sprawne samochody nic, jak jeździły zlomy tak dalej jest a w zasadzie coraz gorzej. Auta z niesprawnymi hamulcami, to standard, słychac jak zaciski trą o tarcze, ostatnio jeździlismuy atem jak w komorze gazowej bo smród byl z gotującego sie akumulatora. Stan taki trwal do momenu kiedy nie wysiadło ładowanie. Traktowanie kierwców jak wyrobników nie płacenie na czas wynagrodzenia za wykonaną pracę to teź standardowe praktyki firmy. A ostatnia rekrutacja kierowców to raczej kpina, punkt pierwszy w ogloszeniu to minimum rok posiadania prawa jazdy i to ma być doswiadczony kierowca worzacy pacjętów na dializy, zart. Kolejne nasze pismo jako pacjętów trafi w przyszłym tygodniu do zainteresowanych instytucji w tym do NFZ bo taka sytuacja jest niedopuszczalna. Nikt z nzas nie potrafi zrozumieć jak moźna pozwalać na takie traktowanie nas pacjetów i nie chodzi tu o kirowców bo co do nich nie mamy najmniejszych zastrzezeń, zawsze mili, usmiechnięci i pomocni. Przemku, Kamilu, Sławku DZIĘKUJEMY.

Oli
@Marko65

Zmieniło się coś w Skierniewicach? Szukam pracy i myślę :/

jest ok Moje sugestie dla KTS Triomed: ok Lubię atmosferę w KTS Triomed za: wszystko

TRIOMED Warszawa na zlecenie szpitala Bródnowskiego. Totalna porażka, samochód, którym przewozili moją 92 letnią babcię nadawał się na szrot. Okna klejone na taśmę, brak krzesełka do przenoszenia pacjenta. Panowie którzy realizowali transport, bez kultury, kazali rodzinie nosić chorą po schodach, jedyne słowo dostępne w ich słowniku to kur**. Godzina 23 a wszyscy sąsiedzi myśleli, że pod blokiem odbywa się libacja alkoholowa. Transport zakończył się oddaniem moczu pod pobliski płot. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: TRIOMED Warszawa na zlecenie szpitala Bródnowskiego. Totalna porażka, samochód, którym przewozili moją 92 letnią babcię nadawał się na szrot. Okna klejone na taśmę, brak krzesełka do przenoszenia pacjenta. Panowie którzy realizowali transport, bez kultury, kazali rodzinie nosić chorą po schodach, jedyne słowo dostępne w ich słowniku to (usunięte przez administratora)Godzina 23 a wszyscy sąsiedzi myśleli, że pod blokiem odbywa się libacja alkoholowa. Transport zakończył się oddaniem moczu pod pobliski płot.

Witam jestem pacjentem dowożonym przez firmę Trio Med na dializy do Płocka kierowca dowożący pacjentów niejaki pan (usunięte przez administratora) to kierowca ,który traktuje ludzi jak świnie albo jak ludzi gorszego sortu wyzwiska ,przekleństwa oraz chamskie odzywki to jest norma.Jedyny kierowca który normalnie i po ludzku traktował pacjentów pan(usunięte przez administratora) niestety zrezygnował z pracy ponieważ nie potrafił i nie chciał się zgodzić na takie traktowanie ludzi.Może kierownictwo firmy powinno zareagować i przywrócić do pracy człowieka który chce i pomaga pacjentom dializowanym godnie i w spokoju dojeżdżać na dializy.

Krystyna

Dno, dno i jeszcze raz dno. Moja babcia nie zostałam odebrana zer szpitala. Transport nie dojechał. Skandal. Nigdy więcej do czynienia z tą firmą

Lidia

@Zbigniew, nie znalazłam żadnych aktualnie prowadzonych rekrutacji w KTS Triomed, ale może warto wejść w kontakt z tą firmą i zapytać o możliwość zatrudnienia w niej. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Zachęcam Cię do wypowiedzi na tym forum.

@Lidia

Prosiłem Pania o prawdę o do pracy, Niech Pani wreszcie się postara i cos konkretnego napisze jakie stawki jakie kary przecierz pani zatrudnia Pani pisze Umowy prezes pije i podpisuje.

Lidia

@Xxxx, a jest coś takiego jak kara za wypadek? Chyba nikt umyślnie tego nie powoduje? Mówisz o stanowisku przedstawiciela handlowego? Napisz jak obecnie wygląda proces zatrudnienia w firmie, czy firma poszukuje pracowników? Większość użytkowników jest zainteresowanych firmą.

@Lidia

Która to Pani to Lidia jest z Lublina bo nie kojarzę. Siedzi pani zapewne za biurkiem i kary nalicza a na forum Gł..pa rż..e. Zawsze były katy za to i za owo z własnej winy czy z winny innych ważne by kasa spływała. Przepraszam byli równiejsi którym sie kary anulowało za rozbicie jak Brat śp. prezesa Grzegorz K który to w 2015 cofając w lublinie uszkodził BMW warte 800 000 PLN i za to dostał awans na kierownika w Krasnymstawie. Słynny Oskar I oraz tłoczek Mateusz ten z Chełma żeluś pomimo szkód na kilkaset złotych jak nie tysięcy nie dostali nawet upomnienia. Oskar uszkodził S pokazowa a za to są wysokie kary u producenta a tu cisza. Dziś super ratownik i jescze lepszy pielęgniarz smiga w Trolu i sie lansuje jaki to on nie jest a do pogotowia go nie chcą. Inni uciekaja i sie dostaja a on zero do potegi. Więc Pani Lidio niech pani nie wkreca ludzi tylko im prawdę wykłada jak jest naprawdę.

Xxxx

Jaka jest kara za wypadek z własnej winy autem z TRIOMEDU?

Polska
@Xxxx

Potrafią docenić człowieka za takie coś A zwłaszcza pan Wojtek B.... razem z tym śmiesznym Grzesiem z Płocka

@Xxxx

Pracując u nich dostałem 3500 kary za zarysowanie nie z własnej winy. Gość w Lublinie nie jaki Oskar I. za rozbicie 2 S w czasie dyżuru nawet upomnienie nic. Mateusz z Lublina za wypierdzielenie T-5 w murek - nic bo funfel z Prezesem. Nawet uprawnień na uprzywilejowane nie miał a na sygnałach latał. Żenada w Płocku jest juz lepiej kiero za pracownikami a poprzedni za kasa za wszystko obciązaja. Demobil od żabojada wyeksploatowany i goły polskie sygnały trzeba dokładac bo mandat .

Zbigniew

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Lidia

Witam, przeglądając oferty pracy natknęłam się na firmę KTS Triomed i chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was był na rozmowie rekrutacyjnej, jak przebiegała, o co pytali? Dodatkowo interesuje mnie zdanie obecnych pracowników na temat atmosfery w firmie, może ktoś się wypowie? @Juri, jeśli jesteś pracownikiem, może mógłbyś coś więcej przybliżyć o pracy, wynagrodzeniu, ewentualnych szkoleniach i atmosferze pracy? Pamiętaj, że konstruktywna i merytoryczna opinia, pomoże komuś znaleźć pracę. Pozdrawiam.

Kierowca były

Tak kary za rozbicie czy zarysowanie pojazdu sa. I to wysokie. Nawet w tysiącach zł.

Sylwester W

Witam moze powiem cos o pracy w triomedzie w Radomiu obsluguja transporty szpitalne. Po zmianie "koordynatora" jest balagan totalny facet sobie nie radzi z niczym nie ogarnia aut bo sie na nich nie zna nawet prawa jazdy nie posiada co prawda teraz maja tam nowsze Trafiki ale zaczynali w pazdzierniku 2017 ze starymi VW. W tych "karetkach" w listopadzie bylo zimno okolo 2stopnie i wedlug szefostwa bylo ok. Na moje pytanie do Pana Ulanowskiego kto wybral takiego czlowieka na koordynatora uslyszalem nikogo innego nie znalezlismy no i to byla tragedia. "Koordynator" nic nie dba o swoich pracownikow koczuja pod szpitalem w autach bo nie ma pokoju socjalnego dla nich. Pracowalem tam w zeszlym roku i wyplata placona na kilka rat bylo nas kierowcow 4 i bylo ladnie obstawione dwie karetki teraz pracuje tam 8 kierowcow i dalej poszukuja nowych, trzeba "koordynatorowi" tylek lizac i tanczyc jak on zagra bo inaczej jestes zly i wywala cie z pracy a oczywiscie Lublin nic sobie nie robi z tego bo po co przejmowac sie ludzmi. Teraz "koordynator" przyjal do pracy jako kierowca swoich kolesi niby ratownika medycznego co nie skonczyl szkoly ale mowi ze ratownikiem jest i nastepnego Policjanta bo jak to moze byc ze kolesie beda bez pracy? Jakby tego bylo malo to "koordynator" jest klamczuchem jakich malo do kazdego mowi co innego a potem sie w tym gubi co komu powiedzial kontakt z nim tylko telefoniczny bo ma kilka robot i nie ogarnia tego i niestety pare razy na miesiac jest tylko w szpitalu a to stanowczo za malo jak sie wzielo taka odpowiedzialna funkcje. Nie polecam pracy w Triomedzie bo tam nie ma szacunku do ludzi do pracownika liczy sie kasa tylko. Nie pracuje tam juz dwa i pol miesiaca i do tej pory nie dostalem wypowiedzenia umowy (pracowalem na wlasnej dzialalnosci) ale umowe z Triomedem mialem i tez nie pracuje takie zawieszenie w powietrzu. Przy ostatniej wyplacie dostalem przelew czesci rachunku bo mialem jakas note obciazajaca do tej pory nic nie dostalem zadnego pisma za co? po co? dla czego? Triomed to totalne dno "nie masz szacunku do samego siebie to idz pracowac w Triomedzie" takie hasla kraza po szpitalu w radomiu z usmiechem na ustach. Pozdrawiam Sylwester W.

@Sylwester W

Potwierdzam dno w Radomiu totalne po zmianie kierownika az szkoda gadac co sie tam dzieje. Kierowca przywozi pacjeta pod dom i mowi ze przepisy sie zmienily i nie beda wnosic do domu. Jakie przepisy sie pytam wkoncu wniesli bo mysleli ze dostana pare groszy za to (usunięte przez administratora) uslyszeli tylko dziekuje.

Zostaw merytoryczną opinię o KTS Triomed - Lublin

• Jak się pracuje w KTS Triomed?

Zobacz opinie na temat firmy KTS Triomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KTS Triomed?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KTS Triomed?

Kandydaci do pracy w KTS Triomed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KTS Triomed