Opinie o Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik w Rybnik

Alt Bergman

3000 z 2 sob.- he-he, nima chetnych do roboty:):):)

Orientuje się ktoś, czy w najbliższym czasie będą jakieś przyjęcia? Jeszcze jedno, czy wykształcenie odgrywa tutaj jakąś istotną rolę?

Misiy
@Paweł

Przyjęcia są cały czas....

@Misiy

Za 2800 zt. to nima chetnych:):):)

ROW
@Alt Bergman

Idź pod kopalnie zobaczymy ile tam zarobisz na początek

@ROW

Nawet 3000 nima, he-he.

Zirytowany

I jak tam Barbórki poszły.... Ile wpadło po 5 tyś? Śmiech na sali, tylko kolegom się nie chwalcie...

Bartłomiej

Firma w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. Jeżeli jesteś chętny do pracy i pokażesz że ci zależy to wynagrodzenie będzie adekwatne do starań to jest pewne. Zmiana kadry na młodszą to także plus. Polecam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Firma zatrudnia pracownikòw, wynagrodzenie jest indywidualnie ustalane podczas procesu rekrutacyjnego, pracujac w zok 2 przyslugują takie same przywileje emerytalne jak pod kopalnią, atmosfera jest przez wielu pracownikòw oceniona jako bardzo dobra, firma intensywnie sie rozwija, szkolenia, nowe maszyny i technologie, polecam osobom zainteresowanym pracą na dole kopalń.

Kołek

Pracuje w tej firmie 7 lat i nie dam nic złego powiedzieć na tą firmę wyplata na czas zarobki bardzo jak na firmę bardzo dobre polecam tą firmę ludzie wporzadku

Studynt

Firma ZOK II w ostatnim czasie zmieniła swoje oblicze, awansowano wielu młodych pracowników na wyższe stanowiska kierownicze i dozoru wyższego, co od razu poskutkowało wzrostem płac dla pracowników ambitnych i zaangażowanych. Firma inwestuje w innowacyjne technologie oraz szkolenia dla pracowników. Jako jedna z pierwszych organizacji w Polsce angażują swoje środki w amerykańską technologię wierceń kierunkowych. Na kopalniach na których pracuje oddział ZOK II efektywność odmetanowania sięga powyżej 50 % co przy rosnącym zagrożeniu metanowym związanym z eksploatacją schodzącą coraz głębiej jest wielkim osiągnięciem. Pracownicy są zadowoleni z wypłat oraz z warunków zatrudnienia. Często niema też problemu z urlopem. ZOK stawia na młodą kadrę kierowniczą i na ten moment zatrudnienie w tej firmie jest moim zdaniem bardziej opłacalne niż na upadających kopalniach, dodać trzeba że nawet jeżeli wydobycie węgla w Polsce ustanie to metan ujmowany będzie jeszcze przez długie lata o czym świadczą inwestycje a agregaty prądotwórcze na kopalniach takich jak Sośnica, Marcel, Knurów, Rydułtowy itp.

Ryl

Czy będzie premia na 25 lat zoku

Dawid Knesz

Wygląda to następująco... Jestem pracownikiem w tej firmie juz 9 miesiąc zawsze wypłata przychodzi na czas. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolony z ludzi z którymi pracuje jak i dozór są to fachowcy którzy jeśli chcesz to ci pokażą na czym ich praca polega ( trzeba być ambitny i pracowity) Ja chodze na ranną zmiane od gpoczątku (poprostu mi pasuje). Jeśli ktoś chce zacząć przygode z górnictwem to polecam szczerze tą firme.

Szybki
@Dawid Knesz

Oj synek synek co Ty możesz wiedzieć o zabijaniu????Zobaczysz dopiero co z Tobą zrobią jak nie będzie już przyjęć pod kopalnie.....

Wielki brat

Czy w zoku 2 są dniowki 1.8.

Dawid knesz
@Wielki brat

Tak są szychty 1.8

@Dawid knesz

Osoby, które wchodzą na forum szukają nieco bardziej wyczerpujących opinii na temat warunków pracy w ZOK II. Byłoby super, gdybyś napisał coś więcej. W jakim systemie pracujesz, trzeba pracować na nocne zmiany?

Nastka

Trudno znaleźć informacje o pracy, atmosferze czy też o zarobkach. Może ktoś podzieli się ta wiedzą?

edek

hej na jakie wynagrodzenie na początek może liczyć ślusarz lub spawacz?

Aneta

Czy jezeli przyjmna kogos po gimnazjum mozna pozniej robic kursy np.wiertacza jak to wyglada zna ktos takie przypadki

szybki
@Aneta

znam ,i wiem że można.

Daniel1997

Witam, chciałbym podjąć pracę w zok rybnik. Jakie benefity firma oferuje, na jakie realne wynagrodzenie mogę liczyć jako pracownik bez doświadczenia na jakich kopalniach firma prowadzi roboty?

Antek

Siema czy w firmie sa dodatki typu barborka itd? Pozdro

Kkk
@Antek

Barbórko są grosze jakieś 200zl ale po 10latach masz w grudniu przelew 800zl +co miesiąc do wyplaty Barbórka+ węgiel+ 14stka

metanik
@Kkk

A tak na poważnie ,to te dodatki znikają w tej wypłacie.Więc nie napalaj się na to, bo to tylko jest ale na pasku..Pamiętaj stara zasada nikt nic ci za darmo nie da,tam dają a w innym miejscu zabiorą. Poza tym chłopcze dobrze się zastanów czy ma w ogóle sens zaczynać karierę w górnictwie?a co dopiero w firmie.

@Kkk

Wygląda na to, że Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik oferuje swoim pracownikom sporo dodatków płacowych. Ale czy mogą na nie liczyć tylko osoby, które przepracowały dziesięć lat w firmie? Co z pozostałymi? Może też coś dostają, ale w mniejszym wymiarze.

Banda (usunięte przez administratora) nic wiecej zarobki smiech na sali kto robi za 2300 nikt na dole chyba ze totalny baran

Joanna

Rozumiem, że chciałeś podzielić się na forum swoją opinią, ale zwróć proszę uwagę na to, że takie słowa, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać przez pracodawcę potraktowane jako pomówienie. Proszę również o nieobrażanie nikogo! Skoro pracowałeś w Zakładzie Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik, bo tak wnoszę z Twojej wypowiedzi, to może jednak chciałbyś bardziej rzeczowo napisać coś więcej o pracy w tym miejscu?

ziom

gościu a ile ty byś chciał zarabiać na początku?Nawet w S-igu ,czy pod PGG nie zarabia się większych pieniędzy na początku.

@ziom

Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Zakładzie Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik to rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu. Co mógłbyś powiedzieć o innych warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Ciekawi mnie na przykład kwestia benefitów pozapłacowych dla pracowników.

Joanna

@Antek, mam nadzieję, że ktoś udzieli Ci satysfakcjonującej odpowiedzi na forum - trzymam kciuki! Daj znać, czy zdecydujesz się na wysłanie swojego CV do pracy w Zakładzie Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik. Na czym polega specyfika tej pracy? Czy pracownicy otrzymują na przykład odzież roboczą? Napiszcie proszę coś na ten temat.

Joanna

@Antek, widzę, że chciałbyś podjąć pracę w Zakładzie Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Tymoteusz, a na jakim stanowisku chciałbyś podjąć pracę u tego pracodawcy? Zdecydujesz się na wysłanie swojego CV? @Janusz, rozumiem, że pracujesz w Zakładzie Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik. Jak Ci się podoba praca w tym miejscu?

Antek
@Joanna

Tak bylbym zainteresowany,dlatego chcialbym sie co nieco dowiedziec.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik - Rybnik

• Jak się pracuje w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik?

Zakład Odmetanawiania Kopalń ZOK II Rybnik
2.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Kolejowa 36
    44-200 Rybnik