Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Kaśka

Witam , mam zamiar jechać zaniedługo do pracy przez tą agencję, pracuje ktoś z was w tej agencji obecnie? Proszę o opinię;)

Prawda
@Kaśka

Polecam pod warunkiem że chce się pracować Anię ćpać albo inne (usunięte przez administratora)

Kami
@Kaśka

Nie. Nie oplaca się. Jak dotąd zarobiłam tak średnio, za to współlokatorzy ukradli mi zegarek wart kilkaset zlotych, a koordynator nie pomógł mi w żaden sposób zglosic to na policję. Ograniczył się tylko do stwierdzenia: "to proszę to zgłosić na policję"

Moni
@Kaśka

Na kwaterze nie wiadomo na kogo trafisz. Mnie trafila się socjopatka Kasia, ktora o wszystko ma pretensje i nic jej nie zadowala. Nie da sie z nią dogadać, bo jak się dogadaliśmy, że co tydzień sprxataja osoby z danego pokoju, to powiedziała, że ona posprząta nie ma sprawy, a my posprzatamy za tydzień. Później zrobiła aferę, że nie sprzątam. Jak chciałam zmienić domek, koordynator powiedział, ze nie ma wolnych miejsc w pokojach dla kobiet. Nie potrafię pracować, gdy po pracy nie da się odpocząć, bo w domku jest Kasia (która zresztą chwali się ile to osób już wyrzuciła i zmusila do powrotu do Polski, albo zmiany domku), jak chciałam rozwiązać umowę, koordynator mówi, że wiąże mnie umowa, więc doprowadziłam do tego, że sami mnie whrzucili. Ponadto niektórzy koordynatorzy to ludzie nieuprzejmi i aroganccy. Poprosiłam takiego.jednego, żeby powtórzył co do mnie mowil, bo mówił po angielsku i nie zrozumiałam, to powiedział, że się nie bedzie powtarzać.

Niezadowolona.
@Kaśka

Powiem tyle NIE NIE POLECAM. Jeśli chcesz wyjechać do pracy poszukaj innej AGENCJI.

Karolkna
@Kaśka

Witam pracujesz w tej agencji?

do Kaśka
@Kami

haha a kto normalny przywozi drogie rzeczy do pracy gdzie nie wiadomo a jakich ludzi trafi. co koordynator mia się bawić w detektywa? w Polsce jak jesteś i Tobie cos ukradną do też idzie się na policję- to normalne

Wanda
@Moni

Hej, wspomniałaś, że nie wiadomo na kogo się trafi na kwaterze. A czy istnieje może opcja w Goodmorningu aby wyjechać z kimś np. z koleżanką i mieszkać razem z nią? Czy jest to przydzielane losowo i nie ma się na to wpływu? Jak w takim przypadku wygląda również praca - można pracować razem?

Mariusz

To do mnie się tyczy?

Mariusz

Kaśka aby nie Goodmorning

Czy GOODMORNING zatrudnia studentów?

do Pytanie

Cześć, tak zatrudniają studentów (przed wyjazdem musisz powiedzieć na ile tygodni chcesz wyjechać i poinformują Ciebie jakie oferty pracy możesz wybrać )

Xxx

Tak

Witam, Trafiłam z koleżanką do goodmorning pod koniec lutego, oferta pracy którą otrzymałyśmy i którą przyjęłyśmy różniła się od tego co było w rzeczywistości. Powiedziano nam, że będziemy pracować na dwie zmiany, a pracowałyśmy na jedną po 13h dziennie, 6dni w tygodniu. Wypłaty były na czas, ale żadna agencja nas tak nie oskubała z pieniędzy jak ta. Koordynator z naszej lokacji zachowywał się jak szef szefów, w niczym nie pomagał (zawsze się spóźniał, a w dzień naszego przyjazdu musiałyśmy czekać za nim ok.2h i gdyby nie interwencja kogoś innego z biura czekałybyśmy dłużej bo jak to ujął nie miał czasu). Domki na które trafiłyśmy były w fatalnym stanie, wszędzie panował bród a meble ledwo stały, domek był malutki, a mieszkało w nim 6 osób z nami. Więc zdecydowanie nie polecamy.

Katarzyna

Zapraszamy kandydatów do rejestracji na https://goodmorning.plan4flex.nl/?lang=pl ????➡ prace szklarniowe - gerbery szklarnia 10,24 euro - papryka, planty szklarnia 10,24 euro - ogórki szklarnia 10,24 euro - pomidory szklarnia 10,24 euro - bakłażany szklarnia 10,24 euro - róże szklarnia 10,24 euro WADDINXVEEN - mini papryczki szklarnia 10,09 euro Oosterhout ????‍♂️➡ prace produkcyjne - storczyki, orchidee 10,24 euro - stroiki kwiatowe 10,09 euro WIJK EN AALBURG - rośliny doniczkowe 10,09 euro WIJK EN AALBURG - pakowanie przekąsek 10,62 euro STELLENDAM - papryka produkcja 9,72 euro STEENBERGEN Uwaga każda oferta jest objęta promocjami i bonusami! ➡ ???? zwrot 100 euro za dojazd z Polski, ➡ ????????‍????bonus 50 euro za polecenia nowych pracowników (do 5 osób) ➡ ????bonus 100 euro dla studentów ➡ bonus 75 euro za pracę przez 1⃣5⃣ tyg Skontaktuj się z nami już dzisiaj ???? ☎️ +48 672635160 ☎️ +48 888 475 658 https://goodmorning.pl/#send-cv rekrutacja@goodmorning.pl

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Ja sam

Witam Pracowałem przez tą agencje nie było źle ale żeby dostać dobry pokój na stelli to trzeba być znajomym Pani z recepcji która traktuje ludzi jak śmieci...

Damian
@Ja sam

Jak oceniasz kontakt z GOODMORNING i czy firma zapewnia mieszkanie i przejazd? Liczę że w kolejnym wpisie opowiesz nieco więcej na ten temat, czekam na odpowiedź.

Baserowski
@Ja sam

Pani Beti złota kobieta, ale jak pyskujesz i latasz jak dziecko z każdą pierdołą to sie jej nie dziwię.

San

Aktualnie pracuje przez ta agencje goodmorning i powiem szczerze nie jest zle wyplaty na czas ,pokoj tez ok. Tak czytam te opinie i widze co sie dzieje na hotelu ludzie w pierszym tyg pracy biora po 3 dni wolnego bo pochlali albo sie nacpali i sie zle czuja a puzniej wypisuja komentarze ze agencja zle ich potraktowala lub ze koordynatorzy sa wredni. Jak sie nie chodzi do pracy to sie nie dziwie ze pozbywaja sie takich ludzi.

Norbi
@San

no tak, my byliśmy na bakłażanach na zastępstwie w zeszłym roku to firma wogóle olała temat jakby tego dnia nie było i dniówka w plecy a było do wyboru czy iść czy nie iść, trzeba bylo zostać gdyby my wiedzieli, a tak dzień przepracowany i nie wypłacono. to faktycznie super firma. albo jak kolega był na chorobowym i nic nie dostał kwitu. albo jak kierowcy zamiast dodatków to mają straty bo im potrafią wytknąć pare metrów niby nieprawidłowo przejechanych. Albo lokalizacje po 5-6 km od sklepu najbliższego. Faktycznie super agencja

Anetka
@San

Czy ktoś z was pracuje już w tej agencji obecnie? Proszę o opinię. Bo chce właśnie wyjechać przez to agencje do pracy.

Beny
@Anetka

Zdecydowanie odradzam!!! warunki mieszkaniowe okropne,zabierają kasę za wszystko i za nic wypłata okrojona , koordynatorzy beznadziejni, mimo ubezpieczenia ludzi z gorączką LEKARZ NIE PRZYJMUJE !

Manga:)
@San

Zgadzam się z Tobą. Pracuję w Goodmorning kilka lat i tyle ludzi się tutaj naoglądałam którzy przyjechali i od początku kombinowanie, do pracy nie chcą iść, wybrzydzają żę ta praca za ciężka, tu trzeba wstać na 6 do pracy.... to po co tu przyjechałeś?? Koordynatorzy mają swoje zadanie żeby dbać o tych co pracują a nie zajmować się leserami/ nie dziwię im się wcale żę wywalają ludzi którzy myślą że tu są wakacje.

Dramat.

Ta agencja jest jednym wielkim dnem. Zero pomocy, zero zrozumienia. Jedziesz do pracy przy kwiatkach- lądujesz w piekarni z poparzonymi rękoma. Za mieszkanie płacisz miliony, sami możecie sobie wynająć pokój lub mieszkanie o wiele taniej... praca też nie zawsze jest. Koordynator zachowuje się jak szef szefów, zamiast pomóc- wszystko utrudnia. Nigdy nie spotkałam się z takim dramatem w miejscu pracy.

Karokina

WITAM CZY POLECICIE FIRMĘ GOOD MORNING? ????

Polecam firmę goodmorning pracuje jestem zadowolony pozdrawiam

Anetka

Hi hi dobry żart po co ludzi pchasz w to (usunięte przez administratora)

Marek ok Piły

Pracowałem przez GM dziś pracuje w Polsce to chyba coś znaczy. Sama praca przez GM skoro chcesz pracować to bedziesz. Większość opinie negatywnych to bzdura ,mieszkanie na Stella ok warunki faktycznie dobre tylko z ludźmi jest problem. Dużo zależy od tych co tam mieszkają. Fakt sprzątać należy ale to chyba normalne. Płaca zawsze na czas bez problemów bynajmniej u mnie lecz jedno pytanie czy warto za jaką cenę. Skoro jesteś singlem ok jak masz rodzinę już nie wszak koszty utrzymania się dubluja. Jak inwestujesz, w siebie w PL znajdziesz też pracę z dobrym zarobkiem. Dla mnie to była fajna przygoda lecz dziś jak wyjazd to z rodziną lecz nie muszę lepiej inwestowaćw siebie i pracować za dobrą kasę w PL takie jest moje zdanie lecz na GM i Stella Maria nie powiem nic złego owszem zawsze są minusy i mogło być lepiej lecz ja nie żałuję.

Obserwator

Kochani jeszcze jedna ważna sprawa, nie napisałem tego w mojej opinii poniżej. Chodzi o ich wałki z wypłatami. Jeśli zjedziecie do Polski na urlop i nie wrócicie do pracy z różnych przyczyn lub zrezygnujecie wcześniej przed terminem, jakiego się podjęliście, to możecie zapomnieć o wypłaceniu Wam Waszych ciężko zarobionych pieniędzy. Mnie UKRADLI 2 wypłaty + te wakacyjne odłożone. Chciałem się sądzić z nimi, ale nie było mnie wtedy na to stać finansowo i fizycznie. I to był błąd, bo większość z Nas odpuszcza takie przekręty, a gdybyśmy się organizowali, grupowe pozwy itd., to takie wałki szybko by upadały.

KolejnyOszukany
@Obserwator

Dokładnie. Wakacyjnych, chorobowego czyli to co nam się należy jak psu buda nie wypłacają. to chore że w tych czasach taki bandycki proceder ma miejsce. również stanowczo odradzam tą agencje.

@Obserwator

Też musiałam zjechać wcześniej ale wystarczyło dać wypowiedzenie o zakwaterowanie z wyprzedzeniem i nie było problemu, wystarczy zapoznać się warunkami umowy, jak się czegoś nie dopilnuje to pretensje można mieć potem tylko do siebie...

Kami
@Obserwator

To może by tak się zorganizować?

Terror
@Obserwator

Siema Ja jestem za twoim pomyslem bo sam też już mam z nimi na pieńku mam wszystko udokumentowane i wiem gdzie się udać z kim rozmawiać w Nl aby to dociągnąć do końca bo nie pozwolę się okradać a i tak za długo tam Pracowałem. Ja w swojej sprawie będę na pewno uderzał jak coś to zapraszam do kontaktu

Terror
@Kami

Zgadzam się z przedmówca właśnie sam szykuje się do wojny z nimi. Pracowałem po 50 godzin w tygodniu i po co żeby nikt telefonów nie odbierał ani z biorą ani z koordynatorek oficjalnie jestem ich pracownikiem na urlopie czekaj aż ja się zwolnię sam. Dla mnie razem 600E piechota nie chodzi a jeszcze jak księgowa znajdzie czas to przeliczy moje salarisy dokładnie to będzie więcej bo na pierwszy rzut oka co jej nie gra tu 10 tam 8 a jeszcze w innym 20 euro ale to moje euro. Jak coś to zapraszam do kontaktu bo i tak idę z tym do holenderskich urzędów i nie anonimowo tylko mogą mnie z imienia i nazwiska wymienić bo chce kasę odzyskać. Szlugakuba@gmail.com

Stachu Jones

Jeszcze jeden komentarz apropo wcześniejszego wypowiedzenia U mnie to wyglądało tak ze umowę miałem do 1 listopada ale powiedziałem koordynatorowi że musze wracać 18 września i powiedział mi że bez problemu i nie chce sklamac ale jakies 4 dni przed powrotem do Polski napisalem na aplikacji ze wracam do szkoły nikt nie miał problemu zadnej kary nie płaciłem ostatniego dnia pobytu jeszcze bylem w pracy 8 godzin wróciłem spakowalem sie dostalem czas do północy bo tak miałem zapłacone za mieszkanie i nie mogli mnie wcześniej wyrzucić kolo 21 zdalem karte do domku auto i pojechałem do polski w tym momencie czekam na wakacyjne dostalem salarisa więc pieniądze przyjść muszą pozdrawiam

Ja123

Witam bylismy z dziewczyna przez ta agencje 2 tygodnie i odradzam,agencja zatrudnia wiele osob maja strasznie nieogarnietych koordynatorow którzy maja Cie gdzies,olewaja temat jeśli chodzi o sprawy związane z praca i dojazdami. Przyjezdzasz do pracy np. na produkcje a okazuje się na miejscu ze idziesz na szklarnie na ogorki. Najpierw dotsajesz przeważnie adres docelowy Steenbergen hotel na którym jest pelno ludzi roznej narodowości czekasz na recepcji zależy od humoru pracownika który Cie przyjmuje az znajdzie czas żeby laskawie Cie wprowadzić do hotelu,nie wiadomo na jakich ludzi można trafic,pokoje cztero lub szescio osobowe,bardzo male i płacisz az 97 euro z tego może Ci się zdarzyć mowie o nas,ze po dniu dwóch czy trzech dostajesz telefon i osoba która Cie przeprowadza tzw ala koordynator ze masz chwile na spakowanie się bo się przeprowadzasz na inna loazlizacje, Mysmy trafili z dziewczyna na hotel do Hoeven i okazala się tragedia,jak w wiezieniu. Warunki okropne male pokoje jak i lazienka ochydna ,tez 4 osoby na ala pokoju wspolna kuchnia z salonem bardzo mala. Wejscie do domu otwierasz karta ,karta tez sluzy do otwierania bramy bo jesteś jakby to powiedziesz pod zamkniecie przechodzisz tez przez brame gdzie na tym smiesznym hotelu pracuje 2 ochroniarzy z Rumunii byli pocjanci robia obchody z psem wszystko okamerowane tragedia jak w wiezieniu,nie powiem sa potrzebni bo dotej agencji przyjezdzaja i będą przyjezdzac ludzie ktorzy nie umieja się dostosować do zycia i zaklocaja spokoj innych. Na hotelu na każdym kroku kamery,dziwne kartki ze smiesznymi karami. Zaczynasz prace i w pierwszym tygodniu pracy dostajesz w piątek zaliczke piecdziesiat euro w drugim tez,w trzecim pierwsza wyplate gdzie odciagaja Ci zaliczke pierwsza w czwarty tygodniu odciągają druga zaliczke i dopiero w piatym tygodniu jest wyplata normalan o ile masz godziny. Zalezy od ludzi i nastawienia. Ogółem maja firmy gdzie jest praca ale nazwałbym to raczej ''obozami pracy'' lub jesteś rzucany z jednej firmy na druga. My z dziewczyna byliśmy tu dwa tygodnie i podziekowalismy. Teraz jesteśmy w innej agencji i jesteśmy bardzo zadowoleni. NIE POLECAM AGENCJI GOOD MORNING!!!

@Ja123

Też bylam w Hoeven, mieszkania mogły by być ładniejsze, ale ci ochroniarze Rumuni byli ok. Fakt że koordynatorzy mają wywalone. Myśmy czekały na teansport z pracy 2 godziny

Kwiatki polskie

Witam czy ktoś pracował przy szczepkach orichei w nowej wsi ujskiej w pl? Widzę taka ofertę czy to jest spoko?

Kerlon

Na wstępie - od razu rzuca się w oczy to jak pracownicy tej firmy próbują się wybielić pisząc pozytywne opinie na swój temat by zachęcić więcej ludzi do pracy u nich. Robią to tak nieudolnie że na pierwszy rzut oka widać że to ściemy pisane przez nich samych. Oczywiście firme odradzam. Mi tak samo salarisy się nie zgadzały, firma tnie każdemu z pensji po trochu aż im się uzbiera pokaźna kwota. Hotele o najgorszych standardach i lokalizacjach. Pokoje w tych hotelach można porównać do tych z izb wytrzeźwień w Polsce. Firma jest polska a tego wogóle nie widać. Wspierają Rumunów a Polaków traktują wręcz z pogardą i wielką łaską. Koordynatorzy wogóle nie przejmują się losem pracownika i jego problemami i zgłaszanymi uwagami. To co zapowiadają jeśli chodzi o prace również nie ma kompletnie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Niekiedy dojazdy do samej pracy trwają nawet kilka godzin co jest kolejną męczarnią po ciężkiej fizycznej pracy, którą ta agencja załatwia. Minusów można wymieniać w nieskończoność ale najbardziej bolesny jest fakt podejścia do pracownika. Jak ubiegasz się o angaż w firmie wszyscy są super mili i przyjaźni, a jak już jesteś zatrudniony to de facto dla nich nie istniejesz, ty i twoje problemy, uwagi, cokolwiek. Zdecydowanie odradzam, pracowałem poprzez wiele agencji, tam też pozostawało sporo rzeczy do życzenia, ale z czymś takim jak w Good Morning nigdy się nie spotkałem i nawet w najbardziej abstrakcyjnych wyobrażeniach bym nie pomyślał że taki proceder może mieć miejsce. Mam nadzieję, że tą "agencją" zajmą się jakieś inspekcje pracy czy coś, bo to nie pojęte żeby tak traktować ludzi.

Martin

Witam zrezygnowałem z pracy i z mieszkania w firmie Goodmorning bez wcześniejszego wypowiedzenia tylko z dnia na dzień i koordynator dał mi oświadczenie dotyczące rozwiązania pracy ODV i w tym oświadczeniu jest napisane o mieszkaniu że dostanę 214 euro kary za rezygnację bez wcześniejszego uprzedzenia firmy że pobiorą mi za dwa tygodnie za mieszkanie ,a więc pytanie nie wiem czy to podpisywać bo obawiam się że nie dostanę wypłat jak tego nie podpisze więc co robić

Martin

Witam zrezygnowałem z pracy i zwolniłem się z firmy Goodmorning bez wcześniejszego wypowiedzenia dwa tygodnie przed .I związku z tym dostałem od koordynatora oświadczenie dotyczące rozwiązania stosunku pracy ODV i w tym oświadczeniu jest napisane jeszcze o mieszkaniu że związku z rezygnacją bez wcześniejszego uprzedzenia będę musiał zapłacić za dwa kolejne tygodnie i mam pytanie czy podpisywać to czy może lepiej nie ,ale obawiam się że zablokują mi wypłaty za te dwa kolejne tygodnie więc co robić ? Czy mają prawo dać karę za nie wcześniejsze uprzedzenie rezygnacji z pracy i mieszkania ?

ByłyPracownik

Szczerze odradzam jechania do Holandii przez tą agencję, jak przyjechaliśmy na miejsce do Hotelu to czekaliśmy na kantynie 12h zanim dali nam łaskawie jakiś pokój mimo iż prosiliśmy i pytaliśmy się kordynatorów kiedy dzadzą nam jakieś pokoje to odpowiedz była zawsze "zaraz albo za chile". Warunki mieszaniowe też słabe, grzyba i brud na ścianach i pajęczyny + wpółdzielone mieszkanie z Rumunami porażka totalna a i wypłaty też nie zabogate max szło zarobić 4000pln po przeliczeniu. Nie polecam tej agencji no chyba że ktoś lubi być wykorzystywany i mieszkać (usunięte przez administratora)

@ByłyPracownik

Jeśli chodzi o porządek to pracownicy sami sobie sprzątają, nie widziałam tam sprzątaczek więc. Obraza pan Rumunów pisząc coś takiego, a Polacy jak się zachowują? Wcale nie lepiej

Max

Z uwagą przeczytałem wiele opinii o Agencji pracy Goodmorning-Złotów i mam pytanie do piszących. Czy mogli byście pisać poprawną polszczyzną czy to wykracza poza wasze możliwości? Większość opinii jest po prostu mało zrozumiała.

Misiek
@Max

A więc Max pal wrotki polaczku za 5 zl. Nie zrozumiałeś to znaczy że mało inteligentny jesteś. Już sama Twoja wiadomość do osób wytwarzających swoje opinie mówi że inteligencji to Ci brakuje. (Cebulak)

Patryk W
@Max

Haha biuro naprawdę bardzo słabo się postarało podstawiając kurę o pseudonimie Max na forum. Jeżeli nie rozumiesz sensu i znaczenie polskich słów to cofnij się do podstawówki lub skonsultuj swoje wypowiedzi pod biurkiem że swoim Panem.

Tadeusz
@Max

Goodmoring to największe (usunięte przez administratora) Uwaga pensje 10.15 eu potem dowiesz się ze 8.50 euro. Za dojezdzanie do pracy potracaja ci z wyplaty.... Jak pojedziesz swoim autem placisz parking 1eu dziennie. Praca 10godz przez 7dni tygidniu. Praca to co mowi biuro a to co dostaniesz w holandi jest inne. Najgorsze....pensja wyplata PIERWSZA za 3 Tygodnie placa za 1 tydz za dwa tygodnie jak się zwolnisz oddaja niby 2 tygodnie ale jak zwrócisz do polskitak nie dadzą tych 2 tygodniowek.itd itd.......

@Tadeusz

Nie rozumiem zdziwienia, jak wyjeżdżałam po raz pierwszy dopytalam o wszystkie warunki i o to co mnie nie interesuje, jak ktoś nie pyta tylko jedzie to do kogo te pretensje. Mało godzin źle dużo godzin źle, takim osobom nikt nie dogodzi najlepiej siedzieć i nic nie robić a pieniądze niech same wpadają...

Co jaki okres czasu w GOODMORNING można ubiegać się o podwyżkę?

kokosan

raczej nigdy., trzeba sie modlić by wypłacili to co ci się należy

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING