Opinie o GOODMORNING w Złotów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GOODMORNING. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOODMORNING o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODMORNING w Złotów

Czasami nieudany wyjazd za pracą za granicę powoduje, że obwiniamy agencję i dopatrujemy się różnych kombinacji. Życie pokazuje, że czasami coś nawet najlepszym nie uda się tak jak planowali. To nie znaczy, że jest to działanie celowe, sądzę ,że agencja mogłaby dużo stracić.

@Piotr

Drogi Piotrze. Agencja na tym nie traci. Po prostu robi duży przemiał.

Klaudiusz

Bardzo różne opinie i trudno wyciągnąć jednoznaczne wnioski. Ale ktoś napisał coś rozsądnego, że gdyby agencja była zła to już dawno by jej nie było. Myślę, że ludzie jadą za granicę z nastawieniem, że tam jest spoko praca.

Nie widziałem aktualnych ofert pracy, czyżby agencja nic nie miała? Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie szukać?

podróżnik

Dlaczego się nie podpisujecie z IMIENIA I NAZWISKA ???pod negatywnymi wypowiedziami ? jakby GOODMORNING NIE BYŁO SUPER - to już dawno by tej agencji nie było !!!!

Pracownik Produkcji

1.Wypełnienie formularza na www.goodmorning.pl tutaj link: https://portalgm.goodmorning.eu/WSFormulier/pl-PL 2. Rozmowa telefoniczna kolejnego dnia roboczego. Rekruter informował o stawkach, zakwaterowaniu, kosztach ubezpieczenia, opowiadał o ofertach pracy. Pytał o przebieg pracy zawodowej (proste pytania) 3. Na adres mailowy otrzymałem jeszcze raz wszystkie informacje o pracy w Goodmorning, stawkach , tak bym mógł się zapoznać na spokojnie z ofertą. 4. Po akceptacji oferty pracy na adres mailowy trzeba wysłać skany dokumentów potrzebne do zatrudnienia; (dowód prawko, numer konta, jeśli pracowało się w NL to sofi numer) 5. W środę otrzymałem informację że pracodawca jest zainteresowany współpracą, i otrzymałem dane do logowania na aplikacji PLAN4FLEX aby móc zobaczyć i podpisać swoją umowę. 6. Po otrzymaniu adresu , sam zadzwoniłem do firmy przewozowej żeby zarezerwować miejsce. 7. Wyjazd w weekend (najpóźniej do niedzieli trzeba być na adresie) 8. Podczas wejścia na hotel, zostaniesz poinformowany na jaki pokój masz się udać , potem już poszło z górki. OGÓLNIE PORÓWNUJĄC BIURA TO GOODMORNING JEST ZDECYDOWANIE PRZYCHYLNE I MA SZYBKĄ DOSTOSOWANĄ REKRUTACJĘ POD PRACOWNIKA na "+" - nie trzeba dojeżdżać do biura w Polsce żeby otrzymać pracę na "+" - umowa o pracę podpisuję na swoim telefonie , tam też są wszystkie moje rozliczenia, informacje od biura itp.

1. Jeśli zna się język angielski to jest zadawane kilka pytań w celu sprawdzenia poziomu. Pytania łatwe typu: Proszę powiedz coś o sobie, powiedz coś o poprzedniej pracy itp. 2. Pytania o uprawnienia -jeśli deklarujesz że masz . Pytają o poziom doświadczenia np. wózki widłowe.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

HGWXIX

Powiedzenie prawdy nie jest pomówieniem. Zresztą masa ludzi potwierdzi negatywne opinie. I przy badaniu wariografem wyszłoby, że mówią prawdę. Jak firma nie potrafi zapewnić pracy to niech się za to nie bierze. Firma postępująca uczciwie nie musi się obawiać o straty z powodu złych opinii, bo takowych nie będzie, bo uczciwie będzie traktować swoich klientów.

Palestra

Jeśli ktoś chce podjąć pracę za granicą to powinien być świadomy,że nie będzie lekko. Za wszystko trzeba płacić ale myślę, że jak się dobrze pracuje to zawsze jest ok

Tom

Nie polecam agencji (usunięte przez administratora)

Witam Wszystkich. mam jedno pytanie, ponieważ ta agencja Goodmorning dzwoniła do mnie z oferta pracy na szklarni i opłata bedzie wynosiła za mieszkanie 97e i 22 za ubezpieczenie. Czy to jest dobra suma bo mi sie wydaje ze trochę za duza. A ja bym miał gdzieś 9.50e Brutto (8.20e). Boje sie zeby mnie w konia nie zrobili.

Paulina

Czy EXotic Green ma jakieś aktualne ofert pracy za granicą? Czy mają coś dla kobiet? Szukam agencji z którą wyjazd będzie spoko i słyszałam sporo dobrego . Może mi ktoś podpowiedzieć kiilka informacji?

Baju baj panie obywatel.

Niektórym zawiść przesłania wszystko!. Nawet mozliwości legalnego wyjazdu i pracy do innych krajów .

Pawelec

Jakich pracowników do Holandii poszukuje Exotic? Może ktoś wie i mógłby coś napisać? Czy warto wyjeżdżać i na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy? Jak stoi sprawa mieszkań na miejscu?Dzięki

Q
@Pawelec

Witam. Ktoś wie z autopsji jak praca na wózkach? Podstawę mam mieć 10.10e i minimum 40h/week. Często jest możliwość nadgodziny? A i jeszcze jeśli ktoś się orientuje jak wyglądają te wyższe stawki na wozkach i ile mniej-więcej po odliczeniu mieszkania zostanie na rękę za 40-50h? Tak pi razy oko niech ktoś kto pracuje się wypowiedzi... Z góry dzieki

Q
@Pawelec

SzuszU

Każdy jak wiadomo ma swoją opinie staram sie to wszystko jakoś wypośrodkować bo wiadomo ze każdy ma inne mniemanie o tym co zastanie. Zastanawiam się nad wyjazdem z tą agencją . Czy ktoś może tak konkretnie mi powiedzieć czy warto czy nie ?

Puszek

Smutna jest ta opinia ale jakże prawdziwa. Jeździłem już za pośrednictwem EXotic Green i wiem jak było. Jedni jadą i ciężko pracują a inni balują i maja kłopoty, tam się nikt nie pieści z takimi.

Puszek

Myślę, że niektórzy celowo wprowadzaj w ład innych? Najlepiej dowiedzieć się wszystkiego w firmie.

Kimboldt
@Puszek

Puszek - w firmie to ci powiedzą to co ty masz usłyszeć(usunięte przez administratora) na swoją korzyść. (usunięte przez administratora)

popek

Ludzie 300 euro za tydzień?? (usunięte przez administratora)To w polsce te 3 tysie się zarobi

Alicja

@Puszek więcej na ten temat możesz dowiedzieć się na stronie internetowej EXotic Green (Goodmorning), gdzie można zarejestrować swoje CV: https://www.goodmorning.eu/pl/kandydaci/twoje-cv/

Puszek

Fajnie, że EXotic Green ma taką ofertę pracy. Jak ludzie szukają pracy żeby dobrze zarobić to jest z czego wybierać.

Do Holandii

Czy wybiera się ktoś w maju??

Daniel
@Do Holandii

Tak jest ja jadę :) jak coś pisz "cherrykokolino@gmail.com"

Zostaw merytoryczną opinię o GOODMORNING - Złotów

• Jak się pracuje w GOODMORNING?

Zobacz opinie na temat firmy GOODMORNING tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODMORNING?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GOODMORNING?

Kandydaci do pracy w GOODMORNING napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GOODMORNING