Opinie o BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK w Żyrardów

Blablabla

Odliczam dni do wielkiego upadku tej "cudownej" firmy

Janina

Witam, chciałam podzielić się opinią na temat wykładów o promocji zdrowia które odbyły się w Grajewie !! Pani która to prowadziła przemiła osoba bardzo pozdrawiam ciepło ! Tu pani Janinka zostawiam komentarz ciepły po sobie bo jestem zachwycona Państwem bardzo mili ludzie . Proszę się nie przejmować opiniami innych ludzi . Plotki są o ludziach na szczycie :) Janina

Joanna

ostatnio miałam do czynienia z nimi w Krakowie , banda oszustów rozdają okulary za 1zł , a konkretnie jakaś Ruska tam pracuje tylko złotych zębów jej brak... Gruba chamska ruska rzuciła we mnie okularami bo nie chciała od niej kupić talerzy podróbek. Opowiadają że to versace -bzdura oszuści.

GRUBY RUSKI ZE ZŁOTYMI ZĘBAMI
@Joanna

MOŻE JAKIEŚ KONKRETY ? W JAKI SPOSÓB OSZUKALI ? JEŚLI SIĘ DOPUŚCILI OSZUSTWA TO RADZĘ TO ZGŁOSIĆ NA POLICJĘ. A TAK PRZY OKAZJI CZY CZYJAŚ OTYŁOŚĆ JEST DLA CIEBIE PROBLEMEM ?

tak

No ale wiadomo czy są teraz jakieś oferty pracy u nich? Dzięki

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kontroler jakości - Branża odzieżowa
Żyrardów
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Pakowacz Logistyk
Żyrardów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
On

Od każdej umowy można odstąpić, a na pewno umowy kredytowej. Jeśli odmawiają należy to zgłosić odpowiednim władzom i dobiorą im sie do D... A zeby mieć pewność ze więcej nikogo nie oszukają wystarczy zgłosić sie do tv, programy takie jak uwaga czy interwencja na pewno sie tym zainteresują.

miśka

Podzielam opinię innych. Kupa naciągaczy. tak nakręcili moją mamę na zakup filiżanek za 1000 zł wartych na allegro 180 zł. Chcieliśmy zwrócić tego samego dnia i odstąpić od umowy. Oczywiście nie ma takiej możliwości. Bardzo arogancko i niegrzecznie zachowali się pracownicy firmy Bio-Activ. Wręcz chcieli nas wyrzucić. Padły bardzo obraźliwe słowa. Oczywiście podany nr telefonu nie odpowiada. na umowie są dwa adresy. Chciałam zapytać na który wysłać odstąpienie. Niestety nikt takiej informacji nie udzieli. usłyszałam ,że nie wiedzą. Rzecznik praw konsumenta podpowiedział mi,że odstąpienie trzeba wysłać na adres firmy, natomiast towar wraz z prezentem i kopią odstąpienia na adres zwrotu towaru. Tak uczynię, ale nie wiem co z pieniędzmi czy w ogóle oddadzą. Biedni starsi ludzie nie są w stanie sobie sami poradzić ze zwrotem i tak właśnie ta firma na tym żyje. PRZESTRZEGAM PRZED FIRMA BIO-ACTIV Z ŻYRARDOIWA!!!!!

zwykły, szary obywatel

Drodzy Państwo to naciągacze i oszuści starszych osób.Po godzinie od podpisania umowy nie chcą słyszeć o odstąpieniu od niej. Nie posiadają żadnych druków ułatwiających wycofanie się z podjętej przez ludzi starszych decyzji o zakupie. Wmawiają, że towar był np. zafoliowany, a taki nie był. Dramat. Precz z oszustami. nie dawajcie się naciągać.Ktoś bardzo mi bliski stał się właśnie ich ofiarą.

Uderz w stół a nożyce sie odezwa......

klient

Trochę się nie zgadzam z waszymi opinniami są bardzo naciągane prze was . Osobiście miałam do czynienia z tą Firmą bio-activ dodam że jestem klientem i do tego bardzo zadowolonym. Tą są ludzie bardzo mili i uczciwi. Nawet moja Córunia która ma 42 lata była bardzo zadowolona po spotkaniu. Produkty solidne i dobrej jakości. Gdybym miała możliwość iść do nich ponownie na spotkanie to zrobiła bym to bez wachania.

Henryk

To jest firma jakich wiele naciągają biednych ludzi na wydatek, na który ich nie stać. Wystarczy zobaczyć jacy ludzie tam przychodzą. Są to staruszkowie, którzy są wrabiani przez prezenty, które nie wiele są warte a zachęcają do podpisywania umów. Ale spróbujcie odstąpić od umowy to zrobią wszystko żeby wam to uniemożliwić.

gadać każdy potrafi ale zrobić ........
@Henryk

ciebie naciągnięto czy kogoś z twoich bliskich lub znajomych ? jeśli tak to idz na policję a jeśli utrudniają ci odstąpienie to zgłoś to do uokik. proste rozwiązanie ale jeśli gadasz i nie masz do tego podstaw to zamknij ............( tu wpisz odpowiednie słowo ).

Lila

Firma która naciąga osoby starsze na beznadziejne kołdry i prezent w postaci garnków do kitu .... OHYDZTWO Jak najdalej od takiej firmy........................

Ambitna

Widzę że co niektórym żal (usunięte przez administratora) ciska. Musisz niestety się pogodzić że jesteś jak papier toaletowy ha ha ha Ciągle niby się rozwijasz ale i tak jesteś do (usunięte przez administratora) br /> Osoba które potrafią pracować w tak poważniej firmie nie dorastasz do piet.

DOBRY

A czy siedziba jest może w Żyrardowie(Bio-aciv) jak tak to z chęcią bym tam popracował,posiadam duże doświadczenie

wiewjur

To firma kameleon . Teraz działa pod nazwą BIO - ACTIV. Metody zawsze podobne.Atrakcyjna przynęta (np.badanie wzroku przez "specjalistów" i dobór darmowych okularów ),powiązana z prelekcją na temat zdrowia .W rzeczywistości półtoragodzinna kampania reklamowa różnorodnych produktów,sprzedawanych po wielokrotnie zawyżanych cenach,przedstawianych jako wyjątkowa okazja.Okulary , to chińska tandeta za grosze , tyle samo warte co owi "specjaliści ", którzy je dobierają .Dla jednych arcydzieło socjotechniki i marketingu , dla innych bezwzględne , odarte z elementarnej przyzwoitości zdzierstwo .Sami osądźcie czy chcecie w tym brać udział, jako ofiary lub naganiacze.

tomek

no tez mi się wydaje, że jednak jest tak, że praca nie najgorsza, jak tam czytam o niektórych firmach to naprawde jestem przerażony, a tutaj wydaje mi się, że warto aplikować oczywiście o ile ma się odpowiednie predyspozycje i dobre doswiadczenie przede wszystkim, w takim wypadku nie ma co zwlekać chyba.

rada
@tomek

na Waszym miejscu nie sugerowałbym się komentarzami o Bio Medzie jakby to były jakieś święte słowa, raczej wziąłbym je jako radę i później sam zmierzył się z rzeczywistością. W końcu to na błędach człowiek uczy się najlepiej, więc co komu szkodzi spróbować. Co macie lepszego do roboty.... na bezrobociu ;)

bezstronny

Katarzyno czy jak ci tam, przemawia przez ciebie pazerność z tego co wnioskuję to jak byś dostała jakiś cenny gadżet to wychwalałabyś tę firmę pod niebiosa a tak wieszasz psy. Całe szczęście że większość ludzi nie bierze cię na poważnie i wyczuwa twoje prawdziwe intencje. Proponuję wizytę u specjalisty. Pozdrawiam.

El-as
@bezstronny

I słusznie. Dziadostwo i kombinację trzeba tępić gdzie i jak się da. Jak czytałam w opiniach te garnki to też niezły badziew.

Katarzyna

Witam! W związku z zaproszeniem mnie na prelekcje BIO-MED (NR 9610) wprowadzono mnie w blad mówiac iz bedzie losowana nagroda glowna w wysokosci 4 tys zł. Probowalam skontaktowac sie z podanymi mi numerami telefonu ktore jak moglam sie spodziewac nikt nie odbiera. W zwiazku zpowyzsza sytuacja nie pozostawie tej sprawy w ten sposob. Jesli nie odpowie ta Pani ktora wprowadzila mnie z premedytacja w blad poniosa panstwo konsekwencje i uczynie wszystko aby takie firmy jak wasza stracily zaufanie otoczenia. Firma podstepnie zacheca do wysluchiwania prelekcji. Z mojej strony będe stosowala antyreklame . Mam wiele sposobaw by zniechecic panstwa dowaszej dzialalnosci. Nie zycze panstwu sukcesow i prosze spodziewac sie jak najwiekszej ilosci zlych opinii na forach, banerach, facebooku , blogach i w srodowisku panstu znanym i nieznanym. Zegnam

Pracuje już od 2 lat i jestem zadowolona, jak chce się pracować to i się zarabia pieniądze na przyzwoitym poziomie. Ja osobiście jak bym pracowała na takim beznadziejnym poziomie i zarabiała 1200 zł to bym się zwolniła już dawno ;-) ONA !!!! -proponuje Ci zmienić prace... Umowę mam o pracę od początku.

ONA

Stawka jest godzinowa, jednak pensja zależy od tego ile osób zaprosisz w ciągu miesiąca, a raczej ile osób przyjdzie na spotkanie, bo możesz zaprosić 20 osób, a przyjdzie tylko jedna. Zliczana jest na koniec miesiąca liczba osób, które przyszły, trzeba to podzielić przez godziny przepracowane i wychodzi Ci średnia, a od tej średniej ustalana jest Twoja stawka godzinowa.

ONA

Niezbyt ciekawa praca. A co do zarobków to nie jest źle,ale dobrze też nie jest. Jeśli zarobisz 1200zł w miesiącu to już masz powód do radości.

Zostaw merytoryczną opinię o BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK - Żyrardów

• Jak się pracuje w BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK?

Zobacz opinie na temat firmy BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK?

BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK
3.5/5 Na podstawie 75 ocen.
  • 7
    96-315 Żyrardów