Opinie o BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK w Żyrardów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK w Żyrardów

Stala

Jak ująć !!! Trza z mądrymi pracować!!!

Wicek Nowy wpis
@Stala

Gorzej... trza pracować !!!!

Wacek Nowy wpis
@Wicek

:) No kierownicy pultający się z dzisiejsza mistrzymi hehhe jest (usunięte przez administratora) kto to wypowie !!!!

P Nowy wpis
@Stala

Przeciez ta firma od ponad 3 lat nie istnieje

P Nowy wpis
@Wacek

Chyba istnieje podobba firma bo bio med od ponad 3 lat zakonczyl działalnosc

żetelna

Pracuje w tej firmie od samego początku wiele widziałam ale jak najbardziej mam o pracodawcy pozytywne zdanie , nigdy żaden pracownik nie został zwolniony bez powodu , pensja na czas a nawet wcześniej. Firma potrafi docenić potencjał pracownika , niejednokrotnie było tak iż wypadała mi stawka 7 zł/h a w ramach motywacji i tak miała zapłacone po 9zł/h. Wystarczy się przyłożyć solidnie do pracy a można zarobić i 14 zł/h.Polecam

sąsiadkaoszukanejPani
@żetelna

ile teraz płacą za naciąganie i okradanie starszych osób?

@sąsiadkaoszukanejPani

a co... potrzeba to potrzeba naciągania ? ludzi z gór :P

Kacha

Jeden wielki przekręt i naciąganie starszych ludzi. Ostatnio na badanie wzroku i darmowe okulary. Firma działa w niebezpieczny sposób odwozi starszych ludzi z wszystkimi wręczonymi manelami, pomaga wnieść do domu i niejednokrotnie przedstawiciel czeka aż starszy człowiek wygrzebie z szafy, łóżka czy innego schowka ciężko zapracowane "grosze". Umowy opiewają na kilka tysięcy złotych i oczywiście bardzo chętnie firma podpisuje umowy ze spłatą ratalną. A starsi ludzie - cóż, zazwyczaj się nie orientują, łykają jak młody pelikan, a potem płaczą i płacą. Sprzedawcy to mistrzowie manipulacji - osoby wychodzące ze spotkania są szczęśliwe, że dostały aż tyle prezentów! Za późno dociera do nich co się właściwie stało. Tu mam prośbę - jeśli ktoś wie o następnym spotkaniu - podawajcie to proszę Państwo do wiadomości publicznej tu na tym forum (miejsce i czas) - może uda się trochę pomieszać szyki tym "dobroczyńcom ludzkości".

Anatol
@Kacha

Dokladnie tak bylo tez z moimi rodzicami (tato 87 lat). Podwiezli rodzicow do domu i wniesli czym predzej towar do mieszkania i skasowali polowe wplaty za towar. Rodzice zrezygnowali z umowy po 3 dniach i wyslali rezygnacje a potem towar do firmy za potwierdzeniem odbioru. Juz ponad 7 miesiecy mimo zapewnien ze juz lada chwila bedzie zwrot pieniedzy nie ma ich na koncie rodzicow a firma blokuje numer telefonu i nie mozna sie do nich ponownie dodzwonic. A jesli pozyczy sie Telefon od znajomych to po chwili rozmowy odkladaja sluchawke! Radze omijac szerokim lukiem tych kretaczy, naciagaczy, oszustow a jak widac takze (usunięte przez administratora) (moge ich tak nazwac skoro przywlaszczyli sobie pieniadze rodzicow bo po tylu miesiacach i zapewnieniach ze pieniadze zostana wplacone niestety ich nie ma!)

córko pani sakowicz sama chciałaś przyjechać to po pierwsze, po drugie na każdej umowie jest adres do zwrotu za pośrednictwem poczty lub kuriera i ani słowa o osobistym stawiennictwie a jak kogoś oskarżasz o oszustwo i masz dowody to idź na policję a jeśli chodzi o upoważnienie notarialne to ma to związek z ochroną danych osobowych. nie wiem czy to dotrze do twojej chorej głowy ale wnioskując po twoim zachowaniu u nas w firmie to raczej nie. wyjaśnię - córka pani sakowicz zachowywała się jak by była najarana albo miała ADHD zespół nadpobudliwości z deficytem szarych komórek w głowie

plastyk
@Marek

@marek - Znalazłam się przypadkowo na tej str,. bo szukam opinii o wyrobach wełnianych i po tak niegrzecznych, obraźliwych mało merytorycznych odpowiedziach wobec niezadowolonych klientów, widzę, że ich autor jest jakąś niedojrzałą, nieprofesjonalną osobą i daje firmie fatalne świadectwo tymbardziej, że nie wynika jak ważną funkcję wobec obsługi klientów w firmie pełni!?

@plastyk

Plastyk jestem dobry dla dobrych a dla idiotów tylko odpowiedzi na ich poziomie. Gdyby ich niezadowolenie było uzasadnione to bym przeprosił ale i on i ty z góry wydajecie osady. Wszystkich nie obiektywnych pozdrawiam środkowym palcem !!!

Anatol
@Marek

Co za hamska odpowiedz!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Kontroler jakości - Branża odzieżowa
Żyrardów
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii- Żyrardów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Poszkodowany

Witam, wszystkich. Niestety ale firma ta "świadczy" usługi w Łodzi. Na jaki adres należy odesłać odebrany towar? I czy towar ten należy wysłać kurierem czy Pocztą Polską, czy jeszcze inne rozwiązanie, towar kurierem, a odstąpienie od umowy priorytetem za żółtą zwrotką? Z góry dziękuję

Radca Prawny Łódź
@Poszkodowany

Specyfikacja działania tej firmy , dziś również w sprawie Bio-Activ miałem interesanta. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia, w którym została podpisana drodze złożenia Sprzedającemu pisemnego oświadczenia, według poniższego wzoru. Po odstąpieniu Kupujący zobowiązany jest odesłać zakupione rzeczy na własny koszt na adres: BIO-ACTIV Piotr Trojańczyk 96-300 Żyrardów ul Księdza Ottona Wittenberga 5 -Proszę najpierw wysłać odstąpienie od umowy. -Wysłać również odstąpienie do Banku. -Odesłać zakupione produkty do Żyrardowa na adres powyższy, pocztą polską lub kurierem, to już nie ma znaczenia. Pozdrawiam i do dyspozycji Piotr K.

Radca Prawny Łódź
@Poszkodowany

@Radca Prawny Łódź

Ich przedstawiciel podaje inny adres a mianowicie : Prościeniec 96-315 Wistniki

radca

Poniższe posty widać ewidentnie pisane przez właściciela.

radca
@radca

dziwię i zaczynam wątpić w pana '' radctwo ''. prawdziwy radca nie opiera się na przypuszczeniach tylko na faktach. pozdrawiam

sąsiadkaoszukanejPani
@radca

żgadzam się, że ta firma to jedna wielka ściema, naciąganie i oszukiwanie starszych kobiet. Pod adresem firmy mieszka dziadek właściciela i otacza się psami aby nikt nie mógł wejść na posesję, wiec nie mam mowy o osobistym oddaniu produktów, mimo że telefonicznie poinformowano moją sąsiadkę aby przywiozła rzeczy. Sprawa jest już zgłoszona na policję a Rzecznik Praw Konsumenta poinformował nas iż już miał sporo razy do czynienia z tą "Pseudofirmą" Ludzie nie dajcie się namówić na żadne bezpłatne badania wzroku i tym podobne prezentacje, To są (usunięte przez administratora) i naciągacze. I niech mi tu nikt nie mówi że kupiła dobrowolnie każdy wie jak te oszukańcze firmy omamiają starsze osoby. Bank który działa z tą firmą reaguje bardzo szybko, moment udziela kredytu tym starszym osobom mimo że nie mają oni nawet zdolności kredytowej i jeszcze tego samego dnia dzwonią i informują o wielkości raty. 14 dni na rozwiązanie umowy to fikcja bo pod adresem z umowy nie żadnego przedstawiciela firmy, , Osoba ze wsi poinformowała nas że po ten adres przyjeżdża mnóstwo oszukanych starszych ludzi . Ostrzegam wszystkich przed tą firmą i zrobię wszystko aby pomóc mojej starszej 80 cioletniej sąsiadce

Klient

Natarczywi ludzie , bez sumienia wciskajacy garnki wątpliwej jakości za kosmiczne pieniazki

@Klient

tę opinię też widziałem w ocenie innej firmy :)

Maria

Byłam kupiłam i popełniłam największy błąd w moim życiu. Musiał reagować rzecznik praw konsumenta. Podsumowanie - tą firmę omijać szerokim łukiem !!!

@Maria

widziałem już tę opinię ale chodziło o inną firmę czyżby deya vu :)

ryszard

a ja byłem co prawda nic nie kupiłem ale jestem zadowolony. dlaczego ? a to dlatego że było miło zero agresywnej sprzedaży mili ludzie. jak zdzwonią jeszcze raz to też pójdę.

córka oszukanej klienki

Firma zajmuje się naciąganiem starszych osób, którym zależy na poprawie zdrowia. Nie posiada żadnych certyfikatów sprzedawanych przedmiotów, nie funkcjonuje w żadnych stałych godzinach pracy, podaje nieprawdziwe dane na temat stosowania swoich materacy w szpitalach. Sprawdziliśmy, pod podanymi adresami nikt o materacach tej firmy nie słyszał. Towar wart ok 100 zł próbują sprzedawać za ponad 3 tys. Skandaliczna działalność, która powinna i mam nadzieję zostanie ukarana

Benek
@córka oszukanej klienki

córko oszukanej widzę że lubisz się rozpisywać zablokowałem cię na telefonie to tu przenosisz swoje dywagacje. zamiast pisać bzdury to zajmij się swoimi sprawami związanymi z policją a masz ich kilka ......prawda ?

obserwator

Czytam różne opinie o różnych firmach i widzę że ostatnio na topie jest firma Bio-Activ. Panie radco i inni którzy hejtują jak macie coś co na tę firmę to podpowiem - policja, prokurator lub rzecznik konsumentów oni się już nimi zajmą a jak nie macie nic to po co obrzucać błotem ? Jak wam się nudzi to może jakieś prace społeczne czy cuś :))))

Magdalena i Ryszard

witam wszystkich w zeszłym tygodniu byliśmy z mężem na spotkaniu, która prowadziła Firma BIO-Activ w Białymstoku.I nie zauważyliśmy żadnego naciągania ludzi wręcz przeciwnie nie ma chamstwa, mili sympatyczni młodzi ludzie, którzy potrafią mądrze doradzić i zrozumieć człowieka. Zakupiliśmy z małżonkiem piękny zestaw Pościeli. Jesteśmy bardzo zadowoleni. I będziemy ta Firmę każdemu polecać. A te bzdury zostawcie dla siebie. Pozdrawiam wszystkich

Teresa

I ja dorzucę trzy grosze, moja mama przytargała z ich pokazu materac i dużo gratisów. Moja pierwsza reakcja to telefon do przedstawiciela. Moje zdziwienie było ogromne kiedy usłyszałam że możemy to zwrócić bez jakichkolwiek konsekwencji. Ich postawa trochę mnie zdezorientowała, postanowiliśmy z mamą na razie nie oddawać tych rzeczy, mamy jeszcze trochę czasu żeby odstąpić od umowy. Na razie moje wrażenie jest pozytywne. Obym się nie przewiozła.

Justyna

Byłam na pokazie tej firmy i z ręką na sercu mogę powiedzieć że jestem zadowolona. Był wykład bardzo rzeczowy, mili ludzie i zero nachalnej sprzedaży. Jak ktoś chciał to kupił a jak nie to nie kupił. Rozmawiałam z jedną Panią i ta przedstawiła wszystkie warunki kupna sprzedaży i poinformowała o możliwości odstąpienia. Mama na myśli możliwość odstąpienia w ciągu 14 dni. Jak bym kupiła i poczuła się oszukana to mam możliwość oddania tych rzeczy i po sprawie. Do wszystkich niezadowolonych - kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.

klient

Byłem i kupiłem. Czy drogo ? Nie wiem. Zapłaciłem bo uważam że było warto. Ważne dla mnie jest to że kupiłem bo sam chciałem a nie że mnie namówiono !!! p.s. Ludzie róbcie przemyślane zakupy wtedy unikniecie rozczarowania. Jak zrobicie nieprzemyślane zakupy to nie szukajcie winny u innych tylko u siebie chyba że ktoś przystawił wam '' pistolet '' do głowy, wtedy nie do rzecznika tylko na Policję trzeba kierować kroki. Pozdrawiam firmę i pracowników.

dział zatrudnienia

obecnie nie ma rekrutacji ale proszę nie raz zerkać na olx.

73 latek

Widzę że kolejne wpisy o kolejnej firmie. Ludzie towar jest tyle wart ile klient chce zapłacić. Komuna się skończyła kiedy to Państwo narzucało ceny. Mam 73 lata i wiem jak było kiedyś. Obecnie mamy otwarty rynek a zresztą każdy też powinien mieć swój rozum. Pozdrawiam wszystkich kupujących i sprzedających.

klient

Kurcze czy osoby piszące " oszuści, naciągacze itp, itd " są debilami czy naprawdę nie mają rozumy ? Jak by ktoś mnie oszukał to poszedłbym na policję. Skoro firma istnieje to widocznie nie robi niczego niezgodnego z prawem a oszukiwanie czy naciąganie jest przestępstwem. Ludzie pamiętajcie że karma wraca dziś ty oskarżasz a jutro ciebie oskarżą pytanie tylko jest jedno - czy słusznie. Chodzenie na spotkania to nic złego tylko zabierajmy ze sobą zdrowy rozsądek a z oskarżeniami to radzę uważać bo można szybko z myśliwego stać się ofiarą.

Obserwator

Firma oszukańcza. Ogłupia starsze osoby, wciska jakieś prezenty, za które w sumie sami płacimy. Towar niezgodny z umową. Nie warto chodzić na takie spotkania, bo wydajemy pieniądze, których faktycznie nie mamy i zaciągamy kredyty.

J.G

Byłem na spotkaniu organizowanym przez tą firmę w Augustowie , uprzejmi ludzie traktujący swoich klientów z wyrozumiałością zwyczajnie po ludzku , fachowe doradztwo przy zakupie na jasnych zasadach

Zostaw merytoryczną opinię o BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK - Żyrardów

• Jak się pracuje w BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK?

Zobacz opinie na temat firmy BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK?

BIO MED PIOTR TROJAŃCZYK
3.5/5 Na podstawie 75 ocen.
  • 7
    96-315 Żyrardów