MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Mozeprzyszly

Pytanie do magazynierów, jak robota wygląda bo przez 12 godzin można wiele

adam

proszę o informację czy w Merkurym jest możliwość pracy 9doradca klienta) na systemie 8h dziennie czy tylko 12h?

Renata

cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko kierownik sklepu w Krakowie. Jak często pracownik jest delegowany do pracy na Słowacji? Czy tam pracuje na tym samym stanowisku co w Polsce? I ważne, czy na stanowisku kierowniczym dostaje się samochód służbowy? Jak wygląda sprawa z delegacjami, wypłacają?

Boski
@Renata

W każdym markecie jest inaczej więc opinie o pracodawcy będą różne.Tam gdzie jest dobrze zgrana ekipa i wszystko funkcjonuje sprawnie to i premie są naprawdę dobre.Ogolnie co tydzień są kontrole,za które kierownicy dostają punkty.Dobre punkty to dobre premie.Im większa rotacja pracowników tym większy (usunięte przez administratora) w sklepie.... Obroty również są ważne ale ogólnie to wszystko zależy jacy są pracownicy.Najlepiej to po prostu jedz i zobacz jak ten sklep funkcjonuje w godzinach szczytu.... rąk do pracy tam jest zawsze za mało.

Renata

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko kierownika sklepu w Krakowie. Jak często pracownik jest delegowany do pracy na Słowacji? Czy tam pracuje się na tym samym stanowisku co w Polsce? I co ważne czy na stanowisku kierownika sklepu dostaje się samochód służbowy czy firma zwraca za dojazd własnym samochodem?

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

...

Jakie opinie macie o pracy sprzedawcy na dziale budowlanym ? Sklep w Ładnej. Może ktoś ogólnie przybliżyć czy tam się siedzi przy kasie i obsługuje klientów, czy coś więcej?

Czy orientuje się ktoś jakie są warunki finansowe na stanowisku zastępcy kierownika sklepu? W grę wchodzi tez Słowacja jeśli stawka się różni od tej w Polsce.

zniesmaczona

Już dawno nie doświadczyłam czegoś tak nieprofesjonalnego jak rozmowa rekrutacyjna w tej firmie. Pytania o wszystko tylko nie o kompetencje, wybieganie 10 lat wstecz, pytania osobiste. Do tego dwa testy, na których czułam się jak w liceum na kartkówce. Same pytania też zostawiały wiele do życzenia, aż w pewnym momencie odechciało mi się brać udziału w tej farsie. Na koniec Pan zapewnił, że odezwą się w ciągu dwóch tygodni z feedbackiem. Kto zgadnie czy się odezwali ;) Straciłam tylko czas i nerwy.

Lol

Jakie zasady, atmosfera pranuje na stanowisku pracownik biurowy ?

axon22

Witam Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat , więc to do czegoś zobowiązuje... Czytając Państwa wypowiedzi ... hmmm cóż powiem tak firma jak na warunki krosna płaci całkiem dobrze za 7 godz pracy tygodniowo otrzymywałem na konto mies 3300netto + bon na święta :)stres był a gdzie go teraz nie ma ? nikt nikomu nie daje kasy za darmo :) więc ja polecam , jest kasa są i wymagania :)

Chętna
@axon22

7 godzin pracy tygodniowo, około 28 godzin miesięcznie... Czyli, że firma płaci około 120zł/godzinę? Serio? Na jakim dziale się tyle zarabia? ;)

Ktoś
@Chętna

7h tygodniowo to miesięcznie ok. 147h.. XD

axon22
@Chętna

Sprostowanie 7 godz pracy dziennie x 5 dni w tygodniu = 140 godz/mies. Wypłata 3300netto - stanowisko Pracownik działu logistyki. Pozdrawiam

Chętna

Ok. I wszystko jasne

H88
@axon22

Od kiedy w logistyce pracuje się po 7h dziennie?? Za moich czasów było 10h dziennie, podobno coś się zmieniło i jest po 8,czyli 9h dziennie ????

wiki

Dzień dobry, czy ktos sie orientuje jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Tez taki stres i opieprz za wszystko? :o

Lechu

Witam wszystkich. Pojawiło się ogłoszenia na z-ca kierownika w Rzeszowie. Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku , jest system premiowania? Jakie sa kryteria? Na Rejtana była spora rotacja na stanowiskach kierowniczych. Jak wygląda struktura stanowisk w markecie? Z góry dziękuję za info . Pozdr

Piotrek

Jak wygląda praca na stanowisku portiera co należy do czynnośći portiera czy praca na monitoringu czy obchody obiektu i od której godziny praca czy zmiany poranne czy nocne czy 8 godzin czy 12 cz 24 godzin wie ktoś coś w tym temacie

@Piotrek

Dzień dobry, każdą zainteresowaną pracą osobę prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji.

@MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Witam czy to prawda że trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności???

Kris

Zamówiony przedmiot który miał niby do mnie dotrzeć w 5 dni nie doszedł nawet w 7. Informacji nie otrzymałem żadnej więc postanowiłem zadzwonić. Pierwsze połączenie, Pani kazała czekać bo sprawdzi, po 10 min. oczekiwania odłożyłem słuchawkę. Za godzinę drugie połączenie, Pani stwierdziła że jutro mój przedmiot dotrze do sklepu a ze sklepu do mnie wyjdzie MOŻE za tydzień. Hmm... nasuwa mi się dużo nie cenzuralnych słów na ten sklep ale to przemilczę. Żenada

Klientka

Ogólnie sklep jest ładny, ale obsługa powinna się doszkolić, robiliśmy duże zakupy i mam kilka uwag, przy zakupie płytek łazienkowych zwroty są do 2 tyg od daty zakupu co jest niemożliwe, poza tym kupiliśmy kabine prysznicowa z defektem fabrycznym, brakowało otworów na prowadnice w szkle, 15 mają złożyliśmy reklamację dziś jest 25 maj jak do tej pory bez odzewu, jestem ciekawa odpowiedzi i formy dostarczenia bo już raz za dostawę zapłaciliśmy. Ogólnie sklepu nie polecam

Zainteresowana

Jakie są realne zarobki na rękę dla sprzedawcy i jaka jest praca na 2 zmiany po 8 g czy inaczej wychodzi

Fanek
@Zainteresowana

Praca po 12 godzin (soboty też po 12) i jak masz szczęście to może nawet coś koło 3 000 uda się wyciągnąć

Lolą

Czy faktycznie zarabia się tyle ile obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej?

Fanek
@Lolą

Nikt Ci tyle nie da ile oni Ci mogą obiecać

Alpha

Pracę można podjąć od ręki ale rozczarowałem się warunkami przedstawionymi na rozmowie. Szkoda czasu.

Darecki

Produkty dobrej jakości. Kończę remont i mam pytanie czy od 27 marca wszystkie markety Merkurego będą zamknięte czy będzie można zamówić towar przez internet i odebrać lub wyślą do domu czy nie?

Ktos
@Darecki

Wszystkie informacje są na stronie internetowej Merkurego

B
@Darecki

Mozna zamowic przez interent nie wszystkie sklepy Merkury sa zamkniete

@B

Wszystkie informacje na temat sklepów Merkury Market które w aktualnej sytuacji są otwarte/zamknięte oraz możliwości zamówienia towaru przez internet uzyskają Państwo na stronie internetowej www.merkurymarket.pl.

Joanna

Bardzo udane zakupy.Zamówione deski kompozytowe dotarły w idealnym stanie, bardzo ładne kolorystycznie.Polecam zakupy w Merkury Market.

Grażyna

Najgorsza rozmowa kwalifikacyjna na jakiej byłam. Facet kompletnie nie przygotowany, nie poświecił nawet 3 minut na przeczytanie mojego CV. Pytania nie związane ze stanowiskiem na jakie aplikuje. Od razu można było wyczuć ze nie potrzebują pracowników, tylko kilka rozmów dla statystyk. Do rozwiązania dwa testy, jeden z pytaniami otwartymi, a drugi test na inteligencje. Szkoda, że nie posłuchałam osób z tego forum, i straciłam kilka godzin na dojazd i pseudo rozmowę kwalifikacyjną. Strata czasu

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k