EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

welder111

A DOKŁADNIE JAKO SPAWACZ FRANCJA.

welder111

WITAM PROSZĘ O INFO.O TEJ FIRMIE SZUKAM PRACY POZDRAWIAM

Regina

Agencja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Myślę, że można z nimi spokojnie wyjechać do pracy.

zadowolona

Wynagrodzenie zawsze na czas. Panie zawsze oddzwaniają jak coś potrzeba. Dobre podejście do pracowników.

Marika

Może to je jest idealna firma ale nie narzekajcie bo jest spoko.

Weronika

Zapoznawaliście się już z wywiadem, który widnieje pod wyszczególnioną kolorem czerwonym zakładką? Dowiedzieliście się z niego potrzebnych informacji?

Dzidka

Mogę tylko w samych superlatywach pisać o nich. Praca ok i warunki w Niemczech bardzo dobre, chętnie skorzystam z ich ofert.

Jacuś

Człowieku co Ty wypisujesz o tej firmie. Wyjeżdżasz na robotę za euro, masz wszystko ustalone. Wystarczy robi swoje ale .......

erf

masz racje szukają teraz tych pracowników fizycznych np. na wykładanie towaru przy ogłoszeniu napisali ze oferują elastyczny grafik 12- 14 zł za godzine tylko w sumie nie wiem też czy netto czy brutto

Junak

Czy to jest normlne, że załatwiają wszystko "za pięć dwunasta"? Dostałem ofertę w poniedziałek, praca na za tydzień - czyli powinienem wyjechać jutro. Do tej pory nie mam umowy, ani nawet adresu, dzwoniąc odbijam się od melodyjki w słuchawce. Kwestionariusz wysłany, mają w tej chwili moje dane do umowy a ja się zastanawiam, czy nie wezmą na mnie kredytu, bo o pracy chyba mogę zapomnieć :/

Niezadowolona

Nie polecam, nie i jeszcze raz nie. 'Firma' jest niepowazna. Umowa podpisana z dniem 1 lipca, do dzisiaj zwodza rychlym rozpoczeciem pracy, ktore juz nigdy nie nastapi. Marnuja ludziom czas i pieniadze, ale do tworzenia umow w ktorych zleceniobiorca jest smieciem sa pierwsi. Kary za spoznienie, kary za nieobecnosc, kary za brak wylacznosci, kary za dzien spoznienia z karta pracownicza. A gdzie kara za robiebie z ludzi idiotow, zwodzenie, marnowanie czyjegos czasu i pieniedzy? To, ze ktos jest studentem/poszukuje pracy nie znaczy, ze mozna z niego robic idiote i wodzic za nos.

EuropaJob

Wyjściowa stawka wynosi 9 zł netto, po przepracowaniu 120 h wzrasta do 10 zł netto/h. Sytuacja dotyczy osób ze statusem ucznia/studenta.

opinia

Negatywne opinie znikają o Francji, tam jest praca wymarzona, kraina mlekiem i miodem płynaca. Wakacje połączone wraz z pracą w przepięknych pensjonatach na wzór XVIII wiecznych kurników z dużą ilością rekreacji, stadami krów za oknem, z pięknymi wiejskimi zapachami i aromatami oraz z wielką fauną owadów, pająkami gigantami, rozmaitymi innymi owadami, które od czasu do czasu swoim wyglądem przyprawiaja o dreszczyk emocji. Praca z Europajob to prawdziwa szkoła życia a nie tam jakies dyrdymały

kaffi

witam czy ktoś wie coś na temat pracy spawaczy we Francji

Tak może i fajnie,ale nie myśl że przez taka firmę zarobisz godziwe pieniądze. Niemieckie zeitfirmy płacą około tysiąca a co dopiero taka Polska.

Jadwiga

Ja dostałam oferty pracy od Europajob dla nauczyciela znającego język francuski i mam pytanie czy ktoś już pracuje na podobnym stanowisku z tej agencji we Francji? Jeśli tak czy może ktoś napisać jakie są warunki pracy, czy nie ma problemu z wypłatami? Mieszkam w Krakówie i pierwszy raz wybieram się do pracy za granicę (usunięte przez administratora)

n

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie Pracownik produkcji w branży spożywczej, Rzeszów czy ktoś wie co to za produkcja, gdzie się znajduje?

praca

Witam, na stonie można znalesć ofertę pracy przy pracy fizycznej zbijanie palet czy jest może osoba któa tam była okolice lipska czy płacą jak naley??

nowy
@praca

Tez jestem zainteresowany ta oferta. Prosił bym o informacje jak wygląda praca o ile ktoś już tam pracuje.

Tylko wiarygodność.
@praca

Przyłóż ucho gdzie indziej. Opinie ze słyszenia nikomu nie są pomocne.

PRACOWNIK

PRACUJE Z TA FIRMĄ KILKANAŚCIE MIESIĘCY NA TERYTORIUM FRANCJI I MUSZE POWIEDZIEĆ ZE FIRMA WYPŁACA NA CZAS NAWET PRZED 10 KAŻDEGO MIESIĄCA PANI KO0RDYNATOR ZAWSZE POMOCNA SŁUŻY POMOCĄ NAWET W DNIACH SWOJEGO URLOPU I POŚWIĘCA SWÓJ WOLNY CZAS NA PROBLEMY PRACOWNIKÓW PRZY WYPADKU W PRACY MOGLEM ZAWSZE LICZYĆ NA JEJ POMOC A CO DO SAMEJ PRACY JEST BARDZO DOBRZE PŁATNA I MNIEJ TRZEBA SIĘ UROBIĆ JAK W POLSCE

wrak

Pytanie,dlaczego wszystkie prawdziwe i negatywne komentarze sa usuwane? Ponoc dzięki wpisom ludzi można wiele dowiedziec sie o europajob a nie dajecie szansy.

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.