EuropaJob Sp z o. o.

3.4Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Nico Nowy wpis

A jest tu ktoś kto był teraz na wyjeździe i mógłby go polecić? na razie widzę narzekanie a na pewno jest jeszcze ktoś zadowolony bo inaczej agencja raczej już by sobie nie podzialala

czaruś Nowy wpis

Jeśli wy w tych magicznie znikających komentarzach narzekacie na to ze trzeba pracować to gratuluje. No ale jeśli pracujesz tak jak trzeba zgodnie z umową to z wypłaty nic nie ubedzie?

Krzysiek

Nie widzę żadnego lamentu w ostatnim czasie na warunki co jest dla mnie na plus. jest tu ktoś kto aktualnie siedzi na robocie i by powiedział czy wychodziły teraz jakiekolwiek problemy? nawet jeśli to jak pomagają?

Ja Nowy wpis
@Krzysiek

Zle komentarze są usuwane na bieżąco

Wiesio Nowy wpis

Co rozumiesz poprzez zly komentarzach? Zastanawiam sie czy możliwe ze została w nim opisania nieprawda czy coś. Jak to sprawdzić?

qwerty

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania.

Jachu

Witam Serdecznie Interesuje Mnie Praca NA Farmie Mlecznej W Holandii od 3. 06 niestety ten Formularz zgłoszeniowy cos, nie trybi, proszę papiery zgłoszeniowe i wszelkie formalność na Email janekpodo399@gmail.com Pozdrawiam Janusz

Zosia

Witam, jak duża musi być ta cala znajomość języka francuskiego podczas aplikowania na order pickera? Niby została wpisana w ofertę ale nie widzę szerszego rozwinięcia. Podczas pracy trzeba z kimś jeszcze rozmawiać czy może chodzi tylko o czytanie etykiet podczas pracy?

Cześć, jest tu może ktoś kto pracował już jako operator giętarki tam w okolicach Nantes? Wczoraj oferta mi się pokazała, że względu na doświadczenie myślę czy by się nie zgłosić. Przewyższam nawet te wymagane 3 lata i zastanawiam się przy tym czy moja stawka będzie również od tego zależna?

YYYYY

I mechaniku / składaczu maszyn nie piszecie a ze względu na doświadczenie myślę o tej robocie. Podobnie jak poprzednik zastanawia mnie brak wskazanych zarobków, chce wiedzieć czy dalej w ogóle jest sens się angażować. piszą ze około 48 godzin (usunięte przez administratora) w tygodniu będzie. weekendy wolne?

@YYYYY

Witam. Mam pytanie w związku z tym ogłoszeniem Murarz praca w Grenoble Francja.Czy ktoś był ,a może jest tam.Bym był wdzięczny za każde informacje na temat szczegułów wynagrodzenia ,bo w ogłoszeniu brak jakichkolwiek szczegułów wynagrodzenia.Ogłoszenie z @EuropajobSpułka z.o.o

I ta końcówka to pewnie kluczowa sprawa? Co to za firmy, które zdecydowanie odradzasz i ze względu na co? Możliwe także ze lepsze kwatery trafiają się w innych regionach? Trzeba mieć po prostu farta?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w EuropaJob Sp z o. o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Szukam informacji o ogłoszeniu do pracy jako rzeźnik, interesuje mnie wyjazd z ogłoszenia. Tylko pytanie czy muszę mieć coś na kształt książeczki sanepidu albo podobnych badań, jakie są wymogi tutaj? Bo w ofercie nic nie napisaliście.

Dzień dobry, Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych nie jest wymagana. Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania.

Dzień dobry proszę o informację jak wygląda obecnie teraz sytuacja na paletach w Torgau? (bo ostatnio co eśt na ten temat to rocznik 2019) coś że zmieniło tam?

@Nowy

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę EuropaJob Sp z o. o. na stanowisko Spawacz? Pojawiło się 21 września na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Tom

Szukam dobrego zakladu we Francji jako spawacz mag jaki polecacie z Europa job Interesuje mnie wynagrodzenie netto za miesiąc i warunki pracy

@Tom

Dzień dobry! Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania.

Polecam

Witam mialam okazję pracować w hotelu w Niemczech za pośrednictwem agencji. Agencja tylko pośredniczyła. Praca była świetna, wszystko jak w umowie zakwaterowanie plus wyżywienie. Nie mam do czego się doczepić. Wypłaty były terminowo bez żadnych problemów.Ponadto kontakotwala się ze mną pośredniczka czy dojechałam itp. Bardzo miło.Jednym słowem mogę polecić.

MArk
@Polecam

a ile miesiecy robiles i jak z godzinami ?????

Qulson

Pracował ktoś jako Pracownik winnicy w Prowansja Alpy Lazurowe Wybrzeże i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery jak i samej współpracy z agencją.

Wanda

Możesz napisać coś więcej o rekrutacji? Co się konkretnego stało, że masz takie negatywne zdanie?

Budyń

Witam mam za jakiś czas zacząć pracę w tartaku w hit torgau jak ta praca wygląda zarobki kwatery i tym podobne będę bardzo wdzięczny za informację ponieważ nie chce się naciąć na meliny bo już przerabilem ten temat....

@Budyń

Witaj! Zachęcamy do kontaktu pod nr: 12 349 09 92 - odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Europajob.

Katarzyna

Witam. Ostatnio widziałam ogłoszenie oferty pracy na Korsyce w Ajaccio do pralni. Chciałabym się dowiedzieć czy już ma jakieś doświadczenie w tym temacie. Jak to wszystko wygląda. Dzięki

@Katarzyna

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.