EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Paleciarz

Ogólnie to żenada.. obiecują gruszki na wierzbie Stawka śmieszna na początek ale M.C obiecuje podwyżki których od dwóch lat nie widać. Premie? Marek ma może da. Mieszkania tak jak piszą koledzy, meliny noo trochę też przez ludzi ale z winy Europy biorą każdego przez telefon. Jak dociagniesz dwa lata w tym obozie kop w(usunięte przez administratora)i nara Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora)

Anypowy

Ty marek c myślisz że przyjechał twoi pupilek co zna trochę języka i że zwolniles paru chłopaków i zrobiłeś popisowke żeby mu pacili 10 euro za godzinę nauki języka ? Dobrze się czujesz ? Ktoś kto zna język to by tu nie robili koleś.wes gościu nie rób mobing bo ktoś ci sprawę wytoczy za to. A ja się postaram że byś za te długi odpowiedział karnie. Ciekawe czy pani z Krakowa wie co ty tu robisz z ludźmi

@Anypowy

Dokładnie kolego ma fantazję koleś sprowadził sobie jakiegoś pupila i chce mi dac zarobić. On myśli że jak ktoś język znał będzie to tu będzie robił śmiech na sali. Nie pozdrawiam dłużnika Marka c

Lufa
@Dominik

A ten jego pupilek to jakiś Włoch. Dłużnik co uciekł do Niemiec i tu teraz ludzi oszukuje. Siedź sobie panie Marku w tym Lipsku

Kunus
@Anypowy

zaraz posypią się nazwiska kolegów którzy sprowadzali panienki na chaty i robili burdele - o hhhhhhh nie jedna żonka tu czyta

Prawda

Ale wy macie po###rypane w prostych mozdzkach.pijaki i nieroby psują tylko opinie na forum bo im się powypadały nawet białe komórki nie mówiąc już o braku szarych. Po pierwsze Jak tu piszecie nazwiskami to nie zdziwcie się jak dzięki waszemu IP dotrze zaproszenie na wasz adres wezwanie od prawnika albo do sądu. Pozatym ze praca jest ciężka to gdyby nie gościu Mc- to mój facet miałby pokrojona rękę przez maszynę jak plasterki od szynki. Nic za kasę nie robił a wręcz nikt nawet z miejsca pracy palcem nie kiwnąl żeby pomoc. (usunięte przez administratora) na mieszkaniach robią właśnie Polacy - bójki, głośna muzyka, śmieci porozwalane w pokojach i na dworzu- jak mój facet pokazał z kim miesZka to chyba Czeczeniec ma czyściej niż nie jeden polski ochlapaus, Ludzie- Jak ktos ma za skora i chla albo ściga go komornik to wyzywa się na forum. Mój facet pracował z europa job kilka lat i nigdy nie było problemu, nikt nie napisze - ze właśnie Mc wywalczył premie dla naszych ? Bo firma dawała tylko Niemcom !!!! Moje sugestie dla EuropaJob Sp z o. o.: Wszystko dobrze - tylko mniej pijaków , nierobów i tych co maja komornika ma łbie Lubię atmosferę w EuropaJob Sp z o. o. za: Szybka reakcja na problemy w miejscu pracy

@Prawda

Hahahaha chyba marek się broni. Nie strasz sądem i że znasz Ip bo i tak sąd nic nie zrobi.

Prawda
@Dominik

Marek To nie moja sprawa - zatrudnia mnie Europa job a praca jest w Niemczech. Skoro pracujesz przy dechach to nie dziwie się ze nie masz pojęcia w inteligentnych dziedzinach jak informatyka. Nie zdziw się- to w ramach informacji bo ja miałam już kogoś na głowie za wpisy na forach . Aaaaaa i jeszcze jedno- może Europa czyta tu te wpisy ale nie MC - hahahahaha jak kiedyś mój facet powiedział o wpisach to M na to - „ja per....... internet!! Ja robię swoją robotę!!! „. Gościu może nie jest miły i nieraz chamski ale NIKT poza nim nam Nie pomógł a na kompie to on się zna jak ja na astronomii . Ciekawi mnie dlaczego nie napiszecie o (usunięte przez administratora) jaki robią koledzy !!! To dopiero syfyyy - przed wypadkiem mój facet musiał zmienić mieszkanie bo nie dało się z kolezkami mieszkać - są zdjęcia jak się wprowadził i po tygodniu jak Koledzy urządzili spelune! TKiego gnoju nie widziałam nawet w patologicznych mieszkaniach - i na szczęście są te zdjęcia !!!!! Do nich nie potrzeba komentarza. To tez wina europa job albo firmy niemieckiej? Nieeeeee to Polscy syfiarze taka opinie produkują i nic dziwnego ze będziemy zawsze gorzej traktowani- bo nie Europa Job nie MC ale „pracownicy” robią g.......wno zamiast pracować. Mój kuzyn nie może znaleść pracy bo opinia jest ze Polacy nientylko kradną i chleją ale tez dewastują mieszkania i nie chcą Już tych „ cudownych” polskich pracowników do pracy. Dziękuje w imieniu mojej rodziny wszystkim pijakom, leniom, syfiarzom i innym o pokroju bezmózgom za taka „renomę” i problem w znalezieniu pracy.

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Dzień dobry, Na część powyższych pytań możemy odpowiedzieć, bo przesłaniu przez Pana zapytania do konkretnego stanowiska i miejsca pracy, gdyż w zależności od kraju, do którego chce Pan wyjechać te czynniki się różnią. Jeżeli chodzi o podpisywanie umowy, możemy załatwić to drogą mailową, nie jest konieczne pojawienie się w siedzibie biura. Nie pobieramy żadnych opłat wspomnianych przez Pana w punkcie 11. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 12 349 09 92 lub mailowo: rekrutacja@europajob.pl, udzielmy wszystkich szczegółowych informacji. Pozdrawiamy, Zespół EuropaJob.

Pracownik palet Torgau

Koledzy wyżej trochę nakreślili temat , ja tylko od siebie dodam że premie są płatne jak firmie się zachce (a jak już są to z co najmniej miesięcznym opóźnieniem) ,brak jakiejkolwiek pomocy ze strony tfu "kordynatora" jeśli chodzi o sprawy wewnątrz firmy ,mieszkania to jakaś paranoja , 220euro za pokój w którym jest zaledwie łóżko ( w dodatku z połamanymi szczeblami) dodaje zdjęcie jako dowód http://public.zoomfoot.com/6FBNh A reasumując podejście firmy co do pracownika jest naprawdę żenujące , miewałem odczucie jak bym był zwykłym "smieciem" za każdym razem gdy trzeba było coś załatwić pani szanowna która siedzi w biurze w Krakowie odpowiadała : ja nic nie wiem a przełożej nie ma ,tak samo sprawa kart ubezpieczeniowych z zus-u ,ludzie czekają nieraz miesiącami na kartę a na pytanie telefoniczne do biura co się dzieje z kartą odpowiedzią było rozłączenie słuchawki przez panią szanowaną wymienioną powyżej . NIE POLECAM OMIJAC BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM!

Hanys

To nie jest firma to jest oszukiwanie ludzi. Gdzie jest premia za święta ? 30% ludzi dostało po 150 euro,a 70% nic nie dostała,a firma niemiecka wysłała dla każdego pracownika. Chłopaka wczoraj z zakładu zabrała karetka bo maszyna mu przycisneła mu rękę 2 dni był na l4 A dziś to za to zwolnili. Dramat a pan Marek C to kłamcą,oszust,dłużnik musiał wyjechać do Niemiec bo ma długi w Polsce. i siedzi sobie w Lipsku na mieszkaniu i myśli jak tu kogoś oszukać z panią z Krakowa nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Hanys

To nie jest firma to jest oszukiwanie ludzi. Gdzie jest premia za święta ? 30% ludzi dostało po 150 euro,a 70% nic nie dostała,a firma niemiecka wysłała dla każdego pracownika. Chłopaka wczoraj z zakładu zabrała karetka bo maszyna mu przycisneła mu rękę 2 dni był na l4 A dziś to za to zwolnili. Dramat a pan Marek C to kłamcą,oszust,dłużnik musiał wyjechać do Niemiec bo ma długi w Polsce. i siedzi sobie w Lipsku na mieszkaniu i myśli jak tu kogoś oszukać z panią z Krakowa nie pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Niewolnik

To jest nie do przyjęcia. Mówiąc o pracy w Torgau. Jak pracownik w pracy jest dobrze ale nie do przyjęcia jest to z wypłatą. ? Niemcy i Polacy którzy są na niemieckich umowach dostają regularnie co miesiąc premie nie zależnie od stażu pracy czy jest nowy pracowniem czy starym dostaje co miesiąc. Więc skoro niemiecki księgowy liczy twoje godziny to on przyznaję ci premie bo tobie też się należy. Do setna sprawy Taka Europajob zabiera ci te premie. Co jeszcze Pan C zabiera ja nawet jak byłeś chory jeden dzień na 3 kolejne miesiące. Więc gdzie te pieniądze idą? Polecać znajomych do czego? Żebyście biznes na ludziach robili przerobi 3 miesiące i macie 500 euro. Kwatery jakie ? Szczury biegają smród. Obiecują zarobki ale chyba tylko dla siebie. Liczą wszystko dla siębie. Pan C rację ktoś pisał że jest czarodziejem taki cygan kłamca że nawet brewka mu nie drgnie. Tu wszystko ładnie pięknie a z uczciwie zarobione pieniądze dostajesz 60 albo 70 % bo reszta to dwa podatki.

Oszukany

Odnośnie pracy w Torgau. Praca jest oky patenty i wózki nie wiem jak na innych działach jest ale słychać że praca jest godna. Odnośnie warunków mieszkalnych kwatery to dramat przy takiej kwocie 180 euro płacisz za największy (usunięte przez administratora) Czarodziej cecek obiecuje złote góry potrocajac ci za to że chodzisz do pracy. ogólnie płacisz za nie wiadomo co. jaki podatek za co ci zabierają itp nie wiesz ile masz na h jedyne co to brutto np 10 euro po odliczeniu wszystkiego może zostanie 6 euro nie wiem gdzie twoje pieniądze idą. Co do czarodzieje nie ufajcie mu bo co to za koordynator kontraktu skoro ma Cię gdzieś po 17 nie obiera telefonu w weekendy jest nie dostępny to co zrobic jesli cos stanie sie w pracy czy gdzie kolwiek? Malo tego namawia pracowników do sprowadzania ludzi tylko nie przez firmę tylko niego. Obiecanki ceckanki dla niego 500 euro a dla Ciebie nic może 50 ci da dla przykładu. Pazerny dusigrosz zbiera na naszego forda. Moje sugestie dla EuropaJob Sp z o. o.: Odnośnie pracy w Torgau. Praca jest oky patenty i wózki nie wiem jak na innych działach jest ale słychać że praca jest godna. Odnośnie warunków mieszkalnych kwatery to dramat przy takiej kwocie 180 euro płacisz za największy (usunięte przez administratora) Czarodziej cecek obiecuje złote góry potrocajac ci za to że chodzisz do pracy. ogólnie płacisz za nie wiadomo co. jaki podatek za co ci zabierają itp nie wiesz ile masz na h jedyne co to brutto np 10 euro po odliczeniu wszystkiego może zostanie 6 euro nie wiem gdzie twoje pieniądze idą. Co do czarodzieje nie ufajcie mu bo co to za koordynator kontraktu skoro ma Cię gdzieś po 17 nie obiera telefonu w weekendy jest nie dostępny to co zrobic jesli cos stanie sie w pracy czy gdzie kolwiek? Malo tego namawia pracowników do sprowadzania ludzi tylko nie przez firmę tylko niego. Obiecanki ceckanki dla niego 500 euro a dla Ciebie nic może 50 ci da dla przykładu. Pazerny dusigrosz zbiera na naszego forda.

@Oszukany

pan C namawia ludzi żeby ci sprowadzali znajomych i kolegów poza wiedzą pani z Krakowa to dostaną po 300 euro za lebka.sam nic nie robi w niczym nie pomaga tylko kasa i kasa

mcw

dasz znać w miarę szybko na majkel49@op.pl. bede bardzoe wdzieczny..;]

@mcw

300 euro ? Chyba dla niego stary.dostaniesz może z 50euro tylko że Ci ludzie muszą pracować 3 miesiące na niego i jego mieszkania

Paleciarz
@Oszukany

Tak że płacisz 2 podatki za które powinna płacić firma. Zarabiasz w euro liczą ci w złotówkach??? Już jest przekret. Zarobisz 10 tyś to 3 albo 4 tysiące zabierają. Niezły biznes

EuropaJob

@PanAdolf Witam, Podstawą do zwrotu kaucji za mieszkanie jest zdanie mieszkania, rozwiązania umowy i otrzymania potwierdzenia od koordynatora. Jeżeli mieszkanie zostało oddane i nie stwierdzono na nim żadnych szkód, nie ma żadnych przeciwwskazań do zwrotu kaucji. Jeżeli chodzi o sytuację na mieszkaniach, o których Pan wspomina jak bałagan czy picie alkoholu za tą sytuacje odpowiadają mieszkający tam pracownicy, nic więc dziwnego że od czasu do czasu zdarzają się kontrole ze strony koordynatora aby uniknąć tego typu sytuacji. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiadać za zachowanie innych pracowników. Wszystkie inne problemy tj. problemy z chipem, czy niezgodność w godzinach na bieżąco rozwiązujemy zaraz po zgłoszeniu tego przez pracownika. Brakujące czy nierozliczone godziny są wyrównywane z kolejnym wynagrodzeniem. Premie mają charakter uznaniowy i to klient wskazuje listę osób, którym one w danym miesiącu przysługują.

Niezadowolony

Mieszkania które firma proponuje stan tragiczny, nie ma nic prócz łóżek, w lampach jedną żarówka 5W na całe pomieszczenie, (usunięte przez administratora) kila itp... wypłaty średnio uwalone miesięcznie o 400€ od wspomnianej podstawy przez firmę i koordynatora, 180h pracy i 1200€ wypłaty z świętami, niedzielami i nocami gdzie jest dodatkowo 100%, 50%, 25% więcej od stawki. Praca trochę niewolnicza, z urlopem zawsze problem A najgorzej jak np auto odmówi posłuszeństwa nie da się nic załatwić więc macie nieobecność zamiast urlopu. Zachorujecie to zostajecie 3 miesiące bez premii. Wspomniane premie to tak jak napisałem jest to tylko wspomnienie. Pan Marek C. Niby nasz opiekun A nigdy na niego nie można liczyć w żadnej kwestii chyba żeby dostać od niego zjebe za nic i mógł sobie podbudowac swoje ego... jednym słowem masakra bo zrezygnowałem z umowy o pracę na stałe by tu jechać zarobić A tutaj zastałem umowy śmieciowe co miesiąc i oszustwo na wyplatach Moje sugestie dla EuropaJob Sp z o. o.: Pracownicy robia swoje A wy oklamujecie i oglądacie ludzi z kasy...

@Niezadowolony

Witam, projekt o którym Pan wspomina istnieje od 2013 roku i jest to pierwsza tego typu negatywna opinia. Z ramienia naszej agencji pracuje ponad 80 pracowników i żaden nie zgłaszał podobnych problemów, które opisuje Pan powyżej. Jeżeli miał Pan jakiekolwiek zastrzeżenia co do wyposażenia mieszkań, czy pracy naszych koordynatorów należało to zgłosić do pracowników naszego biura, wszystkie tego typu problemy rozwiązujemy na bieżąco.

Benio
@EuropaJob

To dziwne że nie macie informacji na ten temat jeśli miesiąc poprzedni i ten były telefony do firmy w sprawie wypłat, gdzie się podziały pieniądze itp... nikt głośno nie chce mówić na forum publicznym bo każdy boi się o swoje miejsce pracy z racji tego iż umowy są dostarczane co miesiąc więc jest to typowa umowa śmieciowa bo kto wie czy na następny raz dostanie przedłużenie mimo tego że w Polskim kodeksie pracy jest napisane że 3 umowa musi być na czas nieokreślony wy po prostu omijacie ten proceder. Dojeżdżam z Wadowic i chciałbym mieć pewność że po przyjeździe z zjazdu będę mógł dalej liczyć na to że będę pracował w tym przypadku nie mam tej pewności co za tym idzie stres który przekłada się roztargnienie pracownika z końcem miesiąca...

PanAdolf
@Niezadowolony

Widac pracowałeś tam. Zakładam palety.

PanAdolf

Aa i Pan Marek C był na tyle perfidny ze potrafi do lodówki zajrzeć albo, sprawdzić czy masz pieniądze ze sobą. Pan Marek C!

Bartek

EuropaJob ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Zupełnie nie rozumiem waszych pretensji!!

Torgau

Jedzie ktos na Palety do torgau ? A moze ktos byl i podzieli sie swoja opinia o tym miejscu ? :))

Przemek
@Torgau

Właśnie się nad tym zastanawiam. O to mój email przemo957@interia.pl odezwij się to pogadamy

Tak byłam przez tą firmę i pojechałam do podopiecznego który zmarł przejechałam na inne miejsce gdzie trzeba było naprawdę 24 godziny być na nogach na dzwonek i jak powiedziałam rodzinie że ja tu nie zostanę to córka podopiecznej kazała mi się spakować i się wynosić .A firma nałożyła namnie karę bo podobno się niewywiazalam z umowy i oczywiście już dwa miesiące niema moich zarobionych pieniędzy .Odwołałam się odrazu jak mi karę nałożyli i też niema odpowiedzi więc mają opiekunki w d...e

@Anna

Pani Anno, po tym, jak w jednym miejscu podopieczny zmarł, otrzymała Pani od razu nowe miejsce pracy, koordynatorka zawiozła Panią na pociąg, zadbała o jedzenie na drogę..Jeśli w nowym miejscu pracy było coś nie tak, mogła Pani nas o tym poinformować. Zgodnie z umową, którą Pani podpisała, za niepoinformowanie i ucieczkę z miejsca pracy przysługuje kara, ponieważ również niemieckie rodziny nie płacą w sytuacjach, gdy ktoś nie dotrzymuje warunków umowy. Po to jesteśmy, by w takich sytuacjach pomagać i rozwiązywać problemy i tylko przykro nam, że nie dała pani nam szansy na to, by tutaj odpowiednio zadziałać. Gdy coś takiego miało miejsce mielibyśmy szansę uzgodnić z pośrednikiem, ze sytuacja na zleceniu nie jest zgodna z opisem jaki otrzymaliśmy. Wtedy moglibyśmy szukać dla Pani innego zlecenia lub organizować powrót- nie byłaby Pani obciążona karą.

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { FIFOCapitals@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: FIFOCapitals@gmail.com Please Fill the Application Form Below: - Complete Name: - Loan Amount Needed: - Loan Duration: - Purpose Of Loan: - City / Country: - Telephone: - How Did You Hear About Us: If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: FIFOCapitals@gmail.com,,,

opiekunka

Jeśli chcecie wyjechać z tą firmą jako opiekunka za granicę to się kilka razy zastanówcie. Firma działa jako zlepek kilku firm, kombinatorzy i (usunięte przez administratora) Kompletny brak profesjonalizmu. ZOstawią Was na lodzie z dnia na dzień. Przed podpisaniem umowy zalecam dać ją do przeczytania prawnikowi i się zastanowić dwa razy czy ją podpisać. Złodziejskie warunki pracy. Zero poszanowania dla pracownika. Brak kontaktu z biurem i dnia na dzień jesteście na lodzie.

Viking
@opiekunka

Opowiada Pani pierdoly i nieprawde. Niech sie Pani zastanowi kilka razy, zanim Pani zatrznie oczerniac firme. Akurat mam okazje wspoplracowac z ta firma, wiec mam inne zdanie od Pani. czy jest jakas firma ktora Pani odpowiada ? No chyba ze sie pracowac nie chce.

Rafi63

Rafał Jestem bardzo zadowolony kasa na czas załatwili transport onic się nie martwiłem.Polecam

Weronika

@Pracownik Nantes, a czy nie wchodziła w grę zmiana miejsca pracy? Jak wyglądała sprawa z zakwaterowaniem i dojazdem - czy zapewniał to EuropaJob, czy każdy musiał we własnym zakresie się tym zająć? @welder111, tu znajdziesz dokładny opis interesującego Cię stanowiska: http://www.europajob.com.pl/praca/francja/ad/spawacz-mig-mag-francja-okolice-nantes-laval,1302 . A może już tu pracujesz? Jeśli tak, napisz coś więcej. @zadowolona, a na jakim stanowisku i w jakim kraju pracujesz? Planujesz związać się z firmą na dłużej? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę?

zadowolona
@Weronika

W Niemczech, jako opiekunka osób starszych

Pracownik Nantes

Pracodawca uczciwy, lecz praca zlecona mi w firmie S. M. C.w miejscowości Montsurs, była jakąś kpiną. Spawacze "Francuscy spawali 6 kabin dla VOLVO na zmianę (8 godzin), a ja musiałem pospawać 8 szt., co było nie wykonalne. Syn głównego szefa przychodził codziennie i "mobingował" mnie - dlaczego nie potrafię zrobić 8 sztuk. Firma S.M.C., w której pracowałem nie jest warta polecenia, ponieważ ja sam jak i inni pracownicy z Polski byliśmy tam bardzo nie mile widziani w moim jak i ich odczuciu, także zdecydowanie nie polecam tejże firmy. Jeśli chodzi o Europa Job biorą "robotę", tam gdzie się da, pilnują tylko swoich tyłków, lecz jeśli chodzi o pracowników , to mają ich "gdzieś".

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.