EuropaJob Sp z o. o.

Opinie o EuropaJob Sp z o. o.

Murzyn

CZŁONEK!!!

No narazie wyrownali zalegle premie za luty i styczen ktore ,,zaginely w akcji,,.Ale mysle ze jest to zasluga ludzi ,bo zrobili afere o Swoje !Ale mysle ze jest to tylko chwilowe .Z tego co piszemy na forum to wynika ze taka sytuacja jest tylko w tym torgau,bo we francji i indziej jest okej.POMOCY!!!Chlopaki co zrobic ze szczurami ktore opanowaly juz chyba Elbstrasse na Amen!!!Sa wieksze od kotów.Wyslac w paczce do lipska ?,moze Czarodziej zaczaruje i znikną?Bo krakow chyba nic nie pomoze w tej sprawie.A marek jest dobry w ru×haniu to moze szczury wyru×ha i im sie odechce tak jak z Nami to robi i odpuszcza.Albo przeprowadzka na spitalstrasse bo chlopaki tam ponoc jak w palacu maja,czysciutko ,internet ,tv ,meble ,wanny ,prysznice ,piekarnik ,wszystko majo.

Paleciarz

(usunięte przez administratora) 10.04.2019 godzina 23 50 wypłaty nie ma.. I nie jest jedyny.. dużo pracowników nie dostało.. wina banku ? Nie???

Janusz
@Paleciarz

Nie. Na dodatek jestem ciekaw premi za 2 miesiace I wyrównanie za styczeń i luty .

soctus

a moze ktoś cos napisze na temat pracy we Francji jako spawacz,tzn.jak zarobki,mieszania,opieka koordynatora itp.mam od nich propozycje wyjazdu i sie zastanawiam po tych wpisach co sie w Niemczech dzieje.prosze o info o Francji.

bodzio
@soctus

francja wszystko dobrze jestem od prawie dwoch lat i gra. Dobrze placa mieszknia tez bez zazutu

@bodzio

A możesz przybliżyć stawkę jaką ma spawacz we Francji i na jakim zakładzie jesteś

Siekiera...

Ej !!!Czytalem ponizsze wpisy .Dlaczego Wy tak bardzo cisniecie ludzi pracujacych na tej maszynie 8?A moze od nich tez ktos wymaga ?Postawcie sie na ich miejscu ,musza zrobic dana norme bo niemiec sie bedzie czepial innaczej.Lekko na tej maszynie nie jest ,ale wiem po co przyjechalem do Niemiec. Pracowalem tam jakos pare ladnych dni z tym Piotrkiem wlasnie i jakos bylo ok.Tlumaczyl mi wszystko na poczatku i byl wyrozumialy bo wiadomo ze ktos jest,, nowy ,,i wgl.Powiem tak jak ktos przyjezdza do pracy pracowac to da rade a taki co chce w ch.uja przygrac i posciemniac w pracy zawsze bedzie narzekal.I oni maja normalne pieniadze ,nie jakies EKSTRA po cichu.Bzdura.To tyle .No mieszkania akurat sa bardzo slabo wyposazone to prawda ,zero neta ,mebli itd.Umowy na 1miesiac tez troche lipa i paski wyplat w PLN ,choc zarabiasz w euro,bez pieczatek .Tez dziwne.Akurat nie chorowalem ,ale koledzy ,,lokatorzy,,tak .I powiem Wam ze akurat musieli sami na siebie liczyc zeby isc do lekarza i wgl.Dla koordynatora to strzal w kolano.!!!Z premiami roznie bylo ale raczej rzadko byla .Raczej juz tam nie wroce .To tyle.Hej.

Menopauza

Zgadzam sie z poprzednimi postami.To wszystko prawda co pisza Koledzy.(usunięte przez administratora),mieszkania totalne (usunięte przez administratora) ,slabe nie umeblowane ,itd.Nie bede sie powtarzal bo to co jest w poprzednich opiniach to 100proc.prawda.Przeciez jak bysmy z Wami poszli na proces kochana Europo.... to lezycie i placzecie.Wiec sie cieszcie ze ludzie narazie jeszcze tylko pisza.Gdzie sa ubrania buty ?Dieta???Oj bedzie sie dzialo.Czekamy z wielka niecierpliwoscia na kwietniowa wyplate i Wszyscy zastanawiamy sie czy znowu Nas wyruchacie czy bedzie normalnie ,i wyrownacie ludziom zaleglosci.P.S Doszly mnie sluchy ze wielebny (usunięte przez administratora) ,odchodzi z funkcji ,,opiekuna,,koordynatora?Wielki BOZE TO CUD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Swiec Panie nad jego duszom,chlopaki trzeba to opic i wziasc sie wkoncu za te szczury na dole bo do chaluppy wlaza.(usunięte przez administratora)na ktorego zawszemogles NIELICZYC odchodzi yeahhhhhh!hip hi p ,hurraaaaaaa,.,,Chocbym ciemna dolina szedl zla sie nie ulekne ......Dobra to tyle ,bedziemy na bierzaco informowac o wszystkim ,o nowej wyplacie itd.Dobra koledzy lece walczyc ze szczurami ,bo takie zeczy to chyba tylko na Elbstrasse.Pa.

Upadek Europy

Nie będę się kontaktował z państwem bezpośrednio. Proszę jawnie na forum odpowiedzieć na pytania i argumenty czy też rzazuty w waszą stronę. Bo nie ma tajemnic. Podatek niemiecki można wyliczyć dzięki aplikacji więc od strony niemieckiej jest wszystko wporzadku ilość godzin stawka brutto itp. Ale nie zgadza się wasze polskie wyliczenie. Jak to pracuje w Niemczech wypłata w euro a pasek wynagrodzenia w PLN. Składki ZUS czy też niby te ubezpieczenie na które nie chcą nas przyjmować do lekarza. Kordynator powinien zawieść do szpitala ale rzeczywistość jest inna jedz z kimś z mieszkania kto zna język. To od czego on tu jest od czarowania? Nie daje sobie rady to na bruk niech się komornik nim zajmie. Gdzie premia ? Nie chce z miesięcznym opóźnieniem co firma na prywatnym koncie trzyma w Luxemburg. Jest za dany miesiąc to ma być przy wypłacie. Rozumiecie aluzje ? Paski bez pieczątki koszt niby tej karki 120 zł (usunięte przez administratora) was ? Chce elektroniczny darmowy. Tyle w temacie. Informacje płyną do mnie jak woda. Albo będziecie jawni i będzie wszystko jasne to nie będą tego typu posty. Ludzie obserwują i dopingują w walce z waszym systemem.

HANDJOB....

Kochani zKrakowa!!!Nikt nie osadza Was ,nikt nie kieruje do Was oszczerstw pod adresem tylko ,....Jesli niemiec mi powiedzial czarno na bialym ze wyslal kase do was dla nas no to gdzie ta jkasa jest???Co golab sie rozbil.Wzystko zganiacie na jakas babe co sie nazywa Latk e .okej nie interesuje mnie to ja pracuje u was tzn.Na was i (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi ma byc kasa i tyle.Niektorzy ludzie dalej pracuja jeszcze bez meldunku ,ej panie m.czarodziej zapomniales chybakogos zameldowac jeszcze.aha i gdzie sa karty EKUZ ludzie zaraz jest juz kwiecien.Masakra.Z urlopami tez jest ciezko bo nie chca dawac ,bo niby ludzi nie maja ,a co mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi.Oni ci zaplaca za niewykorzystany urlop ale tak ci policza ze wyjdziesz jak zablocki na mydle czy jakos tak. Na te mieszkania to tylko nasrac jeszcze ,kaucja 200e???Za co.za 4 sciany w dodatku brudne , i meble z niemieckich wystawek ,lozka polamane ,ZERO INTERNETU !!!Brak lacza ze swiatem .Sluchaj teraz.Przyjezdzasz to Torgau jestes nowy ,M.Czarodziej i jego pomocnik Piotrus kroja was po 200e kaucji za co.Widzisz w pokoju 4brudne sciany i jakies (usunięte przez administratora) lozko i tyle.Zadnego odkurzacza ,dywanu nic telewizji zero.Serio chyba bezdomni maja lepiej.Szkod a gadac.

@HANDJOB....

Bardzo proszę o kontakt bezpośrednio na podany adres email lub kontakt telefoniczny wskazany we wcześniejszym poście. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, EuropaJob.

EuropaJob

Dzień dobry, Informacja o spotkaniu z przedstawicielami zarządu firmy z pracownikami HIT została do Państwa wysłana odpowiednio wcześniej z prośbą o potwierdzenie obecności. Niestety nikt swojej obecności nie zadeklarował. Mimo braku odpowiedzi pracowników, na miejscu był obecny przedstawiciel firmy oraz jeden pracownik, który może potwierdzić nieobecność innych. Najprościej jest kierować nieuzasadnione oszczerstwa w kierunku EuropaJob na anonimowym forum niż osobiście wyrazić swoje niezadowolenia. Temat premii, który zostaje wiele razy wspominany w poniższych postach również miał być w dniu wczorajszym wyjaśniony. Premie nalicza klient i na podstawie przesłanych przez niego rozliczeń, wypłacone są one pracownikom, o czym również są oni informowani na bieżąco. Podatki, które są Państwu potrącane nalicza niemieckie biuro podatkowe. Na podstawie ich wyliczeń dokonywane są potrącenia. Jako legalnie działająca firma na rynkach europejskich jesteśmy poddawani weryfikacji oraz kontroli przez organy do tego wyznaczone, dlatego w żadnym wypadku nie moglibyśmy sobie pozwolić na rzekome przywłaszczanie Państwa wynagrodzeń. Oszczerstwa kierowane pod naszym kierunkiem są daleko idącym naruszaniem naszych dóbr osobistych i dobrego imienia firmy Europajob z czego możemy wyciągnąć konsekwencje na drodze sądowej. Jeżeli w przyszłości będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości związane z systemem wynagradzania, naliczania premii, warunkami mieszkaniowymi czy warunkami pracy zachęcam do kontaktowania się bezpośrednio z naszym biurem. Poniżej przesyłam dane kontaktowe: Emial: info@europajob.pl Tel: +48 795 993 393 Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół EuropaJob Kraków

@EuropaJob

Dobrze wszystko zrozumiałe jest. Tylko jeśli niemiecy pracownicy dostali za luty premie 214 euro to dlaczego my nie dostaliśmy? Skoro hit przydzielił premie dla polskich pracowników????

@EuropaJob

Europailuzji. Kolejne pytanie gdzie na paskach pensji pieczątki firmy ??

El CeCunio

El Czarodzieju gdzie(usunięte przez administratora)spotkanie.. piszesz do ludzi że spotkanie szef zarząd a później Lipa To już jest nudne.. macie ludzi totalnie gdzieś.. kasę do kieszeni i jest git.. daleko to nie pojedzie Nikt nowy nie przyjeżdża a jak przyjedzie to inwalida albo ziomek spod sklepu a starzy pracownicy odchodzą

@El CeCunio

Dzień dobry, Informacja o spotkaniu z przedstawicielami zarządu została do Państwa wysłana odpowiednio wcześniej z prośbą o potwierdzenie obecności. Niestety nikt swojej obecności nie zadeklarował. Mimo braku odpowiedzi pracowników, na miejscu był obecny przedstawiciel firmy oraz jeden pracownik, który może potwierdzić nieobecność innych. Najprościej jest kierować nieuzasadnione oszczerstwa w kierunku EuropaJob na anonimowym forum niż osobiście wyrazić swoje niezadowolenia. Temat premii, który zostaje wiele razy wspominany w poniższych postach również miał być w dniu wczorajszym wyjaśniony. Premie nalicza klient i na podstawie przesłanych przez niego rozliczeń, wypłacone są one pracownikom, o czym również są oni informowani na bieżąco. Podatki, które są Państwu potrącane nalicza niemieckie biuro podatkowe. Na podstawie ich wyliczeń dokonywane są potrącenia. Jako legalnie działająca firma na rynkach europejskich jesteśmy poddawani weryfikacji oraz kontroli przez organy do tego wyznaczone, dlatego w żadnym wypadku nie moglibyśmy sobie pozwolić na rzekome przywłaszczanie Państwa wynagrodzeń. Oszczerstwa kierowane pod naszym kierunkiem są daleko idącym naruszaniem naszych dóbr osobistych i dobrego imienia firmy Europajob z czego możemy wyciągnąć konsekwencje na drodze sądowej. Jeżeli w przyszłości będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości związane z systemem wynagradzania, naliczania premii, warunkami mieszkaniowymi czy warunkami pracy zachęcam do kontaktowania się bezpośrednio z naszym biurem. Poniżej przesyłam dane kontaktowe: Emial: info@europajob.pl Tel: +48 795 993 393 Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół EuropaJob Kraków

@EuropaJob

Po pierwsze czeka się 20 minut aż ktoś dojedzie po około 16 godziny było około 10 osób. Dziękuję dobranoc

Europailuzion

Co ty sobie (usunięte przez administratora)wyobrażasz że możesz pomiatac ludźmi. W serce czesnego się przedstawiają a potem okradają ludzi nie odpuszczę wam tych premi dla ludzi. Należy się ma być wyrównanie a jak nie to zamknięcie ten bur.del w Krakowie. Piramida zysków dla góry a dla pracowników nic i jeszcze zwolnieniem grozi. Za pisanie postów na forum że proces wytoczy. Po pierwsze jakby firma była normalna i dobra nikt złego by nie pisał a po Za tym wszystko ku przestrodze nowych pracowników. Poznajcie prawdziwe oblicze czarów i magi tej firmy. Europa iluzji. Złote tarasy. Pod okiem Czarodzieja C dłużnika.

HANDJOB....

Dziekujemy Kasa znowu sie zgadza!!!!Ale chyba na nasza niekorzysc ostatnio gadalem z kolega z 3szychty z palet to wzial 1100euro.To jakas porazka!!!Co wy (usunięte przez administratora) z ludzmi robicie chlop juz dlugo pracuje,Ale co z tego jak zara nowi przyjada a innych sie (usunięte przez administratora) i tak wkolko i biznes sie kreci.Boze jednak to prawda polak dla polaka najwieksza (usunięte przez administratora) jest i niewazne czy to twoj opiekun czy przelozony ,to zawsze jest ciagle ten (usunięte przez administratora) polak.Ktory by cie utopil w lyzce wody.Ej ty marek czarodziej jak bedziecie ludziom placic po 1100e to niedlugo sie z polski nie bedzie oplacalo wyjezdzac!!!.Moja rada Za Granica Jak Najdalej od Polakow ,tyle ze tu sie nieda tyle sie juz tego naleglo ze szok.Polacy to polowa pracownikow hit.Masakra ,zawyzaja normy na maszynach ,scigaja sie ,zanizaja stawkki ,podpierdalaja sie nawzajem i po co to wszystko ,dla (usunięte przez administratora) NIEMCA???KTORY I TAK MA WAS W DUPIE!!!Ludzie na niemieckich umowach dostali premie za luty ,my jeszcze nie i raczej nie dostaniemy .3majcie sie.do uslyszeniA.kiedys pojade do krakowa osobiscie spojrzec tym ludziom w slipia......Zaraz znowu przyjada nowi 1kwietnia ,znowu nowe mieso armatnie ...

Piramida Europy

Tak to prawda. W biurze niemieckim się za głowę złapali że Europajob nie wypłaca premi. Będzie się działo panie C. Czarodzieju wrócisz pan do Krakowa gno**.j z pod smoka wyrzucać widłami albo do więzienia za oszust..wa. Tak się poprostu nie postępuje z rodakami żeby wymusz..ać pieniądze za uczciwą pracę. Kombin..atory i firma rodzinn..a. Jeden załatwia pracę i ma za polecenie pracownika po 3 miesiącach 500 euro po pół roku 1000 euro albo 1500 nie pamiętam. Drugi ogarnia mieszkania i ściąga od ludzi po 180 euro albo wciska na siłę jedynki i płacisz 230 euro za pokój dwu osobowy plus jakas kaucja też 200 euro za to że niby coś popsujesz to że nie dadzą ci zwrotu ale co popsuje szafki i łóżka z niemieckiej wystawki??? Co ktoś na ulicy znalazł bo Niemiec wyrzucił haha. Dochodzi jeszcze premia którą trzymają na koncie żeby zyski zwiększyć. Hit holz przypisuje ci premie ale on powie ci że premi nie było. Bzdura. Księgowa też nalicza nie wiadomo jaki podatek od wypłaty. Tyle samo godzin co miesiąc ale podatek inny. Zobaczymy co prawnicy na to powiedzą. Niemieccy. Umiemy mówić po niemiecku rozmawiamy z kierownikami działów mamy dużo dowodów na wasze krętactwa. Racja paski pensji są bez pieczątki i podpisu dlaczego ?? Jestes nowym pracownikiem 3 miesiące bez premii chociaż dostajesz odrazu od hit holz . Więc gdzie powiecmy 500 euro idzie ??? Do portfela firmy. Legalne przywłaszczenie ?

Marcus

Dużo by pisać na temat funkcji i przeznaczenie tej firmy. Tajemnice premii oraz opodatkowanie nadgodzin nocnych czy świątecznych. Wszystko dla zysku. Choć niemiecki podatek muszą płacić to przy polskim podatku można odnaleźć luki. Coraz więcej przypadków zrezygnowan z tą firmą i przejście bezpośrednie do niemieckiej firmy. Moglibyście normalnie pobierać jawnie za załatwienie pracy 5 % od wypłaty albo stała sumę każdy by wiedział na czym stoi a tak to same koszty. Więc nie dziwcie się że każdy szuka na was haków i mamy dowody jesteśmy coraz bliżej. Nowi ludzie co dwa tygodnie bo po takim czasie idzie rozpoznać to jak krecicie ludźmi i ich okłamujecie. Nie ujdzie wam to na sucho. Trafi kosa na kamień

JAJO2011

Witam .Dziekujemy ze premie znowu sie zgadzaja!!!Oczywiscie na niekorzysc Pracownikow.Czy jeszcze bedzie dobrze i wyrownaja Ci piniazki ktore ,,pozyczyli,,???Nie wiem poobserwuje jeszcze ,ale chyba trzeba szukac innej pracy ,bo raczej lepiej nie bedzie .UWAGA Rada dla nowych pracownikow !!!Jezeli traficie na dzial palety i maszyne nr ,8.To niepokazujcie ze dajecie rade ,udawajcie ze za ciezko i wgl.A jak traficie do Piotra B.n a linie nr 8 to rowniez udawajcie ,bo ten to wgl.,,zasuwa ,,jak by w akordzie mial ,przyglup jebany.a i wtedy Was wgl Nie zwolnia tylko dadza na stanowisko ktore Wam bedzie odpowiadalo ,takze nie ma strachu.Oni ludzi nie maja .Jak sie nie nadajesz to i tak Cie nie wyjebia.Zgadzam sie z ,,kolega,,Piramid a Europy .Umowy miesieczne ,mieszkania nory ,bezdomni maja lepiej.Najlepiej jest na brykiecie a te same pieniadze co na paletach ,Pozdrawiam Niewolnikow.

Piramida Europy

Piramida. Europajobs. Hit holz wypłaca premie co miesiąc takie (usunięte przez administratora) ukrywają to przed Tobą. Drukują tylko wypis godzin z chipa. Premia przepada dziękuję za współpracę. Po informacjach taki jakie dostałem od kierownika działu niemieckiego wykaz godzin oraz przydzieloną premie. Premia nie została mi przelana na konto. Pan czarodziej mnie już więcej nie zobaczy w tej firmie. To jest złamanie prawa. Paski pensji które dostajesz co miesiąc nie są podpisane i nie posiadają pieczątki. Krętactwa i oszustwa. Umowy co miesiąc podpisuje od 10 miesięcy. Też jest to nie zgodne z prawem. L4 na jeden dzień i przepadła mi premia na 3 miesiące do przodu.

Prawnik
@Piramida Europy

To co piszesz wiąże się z procesem. Jeśli przysługuje ci premia za dany miesiąc to jak najbardziej powinieneś dostać ją wraz z wypłata. Pytań jest wiele. Ile osób co miesiąc wykorzystuje i bierze korzyść firma eutopajob. Czy niemiecka firma hit holz wie że europajob nie wypłaca premii dla osób która byla dla niego przypisana za dany miesiąc? Zapewne nie albo wypłaca jakąś część żeby ludzie nie zadawali zbędnych pytań.

Spostrzegawczy paleciaz
@Piramida Europy

Firma nie wypłaca premi bo trzyma na koncie procentowym.

Hanys

Byłem świadkiem wielu rzeczy w życiu i widziałem nie jedno ale to co prezentuje pan C. To jest jakieś nie realne i przekracza granice. Biznes na ludziach. Jesteś mięsem armatnim. Jeśli czegoś potrzebujesz to nie licz na (usunięte przez administratora). Nowe łóżko czy nowa lodówka? Heh nie da rady. L4 jak weźmiesz bo jesteś chory to dowidzenia. Mówisz za dużo zadajesz pytania to dowidzenia. Praca jak praca trzeba być sprawny fizycznie i przerzucić kilka ton desek na 7.5h. Jeszcze ci premie ukradnie dla zasady i dobra firmy. Taki gość bez sumienia. Tu wszystko ładnie pięknie a mieszkania takie że bezdomni mają lepiej koło śmietnika. Grozi zwolnieniem że jak niemieckiego nie umiesz to nie ma dla Ciebie pracy. A zadaj sobie typie pytanie kto znając niemiecki dobrowolnie by tu pracował. Potencjalny gość że znajomością niemieckiego zarobi w innych firmach i przy lżejszej pracy dwa razy więcej. Więc nie pajacuj tylko ogarnij się bo ludzie nie są głupi pójdź na reke to ludzie też pójdą. Ale zaraz zaraz tobie na tym nie zależy bo przecież dług sam się nie spłaci. Każdy Cię mści nie ma respektu i poszanowania dla Ciebie. bluzg*am na Ciebie i na europajob. Psycho*paci rządzy pieniądza. Agencja zrobi wszystko bys przyjechal do pracy wszystko ci wmówią a później jak ci coś się nie zgadza z pieniędzmi to zaraz tysiace usprawiedliwień że takie czasy że podatki. Dobrze że się zwolniłem z tego cyrku. (usunięte przez administratora) Od mieszkania jak w piwnicy po wielką katorgie w pracy. Fałyszwej uprzejmości i marnych pieniądzach przy ryzykownej i ekstremalnej pracy.

Henryk
@Hanys

Witam , mój znajomy właśnie złożył tam CV , I po tych wszystkich wpisach martwie się nieco żeby nie wpakował się nie potrzebnie , mam pytanie ile wychodzi netto za godzinę , Pani w biurze nie chciała udzielić takich informacji . dziekuje za odp.

Kato
@Henryk

Zatrzymaj go

Biznesmen

Witam jadę wkrótce do pracy do Niemiec obok Lipska do tartaku czyli produkcji palet proszę o opinie jaki zarobki i WGL ?

Hanysowski
@Biznesmen

Nie jedź!

Oszukany 2

Ale pojechaliście ludzią po pensjach.. gratulacje.. Tragedia

Paleciarz

Aaa tak jeszcze.. dziękuję za opiekę Panie kordynatorze.. Dwa lata i może 3razy na oczy widziałem nie mówię już o problemie które można było tylko załatwić od 9 do 17 jeśli łaskawie podniesie telefon

Zostaw merytoryczną opinię o EuropaJob Sp z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w EuropaJob Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy EuropaJob Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuropaJob Sp z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuropaJob Sp z o. o.?

Kandydaci do pracy w EuropaJob Sp z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuropaJob Sp z o. o.