RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Jakieś opinie o pracy przy kwiatach? Jakaś dziewczyna chętna może na wspólny wyjazd?

Tamara

Ruigrok i praca przez tą agencję na Bloomines to nie porozumienie, praca 30 godzin w tygodniu, w środku tygodnia wolne i 200 euro wypłaty... Nawet Ukraińcy oburzeni taką tygodniówką, w dodatku dopłaty do mieszkania bo legalnie, z prawem Nl nie mogą tyle zabrać. Najlepsze to wakacyjne skradzione na konto w Holandii... Omijać.

Maniek

Przed wyjazdem obiecują cuda na patyku, na miejscu praca po 30 godziny tygodniu, solarisy 220-235 euro z czego 50 euro dopłaty do mieszkania...Na pytanie o tak niskie tygodniówki usłyszałem że sezon od września. Brak słów, z takim podejściem do pracownika nie spotkałem się jeszcze w Holandii, i firma nastawiona na ludzi z Ukrainy, mami darmowym busem przez GTV. Jeśli czytasz przed wyjazdem poszukaj innej pracy.

Me

Bede, składała pozew odnośnie całego podejscia tego biura, bandowych i wszyskiemu co nas najgorszego tam spotkało. Zapraszam.

Duszek
@Me

Daj kontakt do siebie bo jestem chętny

Witek
@Me

Właśnie zjechałem do PL, nie polecam pracy przez Ruigrok, 30 godzin pracy na tydzień, solarisy 200-240 € z czego trzeba oddać 50 € za mieszkanie... żenada. Gerard strasznie oburzony na stwierdzenie że nie przyjechałem na wakacje. Najgorsza agencja w Nl.

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

leszek

Kwaterują po kilka osób w jednoosobowym pokoju przy czym od każdego pobierają 100 euro za tydzień, czysty zysk bo takie same klitki na wynajem na wolnym rynku to opłata rzędu 70-90 euro;, praca mniej godzin niż na umowie przez co płaca mniejsza, nie płacą na czas, oskarżają o nadużycia kiedy pracownik oświadcza, że rezygnuje, nie załatwiają numeru ubezpieczenia kiedy podejmuje się tam pracę, więc pracuje się na czarno zanim to załatwią, do tego praca w bardzo ciężkich warunkach bez przestrzegania BHP. OSTRZEGAM. Sprawa zgłoszona do prokuratury i na policję oraz do polskich i holenderskich instytucji.

Ola

Witam czy pracuje ktoś obecnie w bloominess ,jak tam wyglądają godziny pracy ?

John

Czy ktoś pracował na magazynie spożywczym ? Jak wrażenia, praca, warunki ?

@John

Tak pracuję tam dalej ale jest strasznie duza rotacja osoby przychodza na kilka dni poczym sa wyrzucani z roznych powodow albo tez nie podpasuja i bardzo duzo chodzenia i dzwigania

pracowałem, nie polecam

Jano
@John

Jeżeli mówisz o Dirku to nie polecam . Miały być polskie "maszynki" a jednak ich nie ma ??? Wymagają od Ciebie nauki języka praca po 4,5,6h nie całe 30 godzin tyogodniowo + śmieszna pensja

Jano

Nie polecam , oszukali nas na dosłownie wszystko co uzgodniliśmy przez telefon. Praca po 4h, przez cały tydzień robione po nie całe 30h , na mieszkaniach sama patologia i smród, ogólnie nie polecam wyjazdów przez tą firmę.

kataryna

Nie polecam tej agencji pracy. Wypłaty to żart, ścinają na czym się da...oraz traktowanie pracowników i zwalnianie ich z dnia na dzień bez informowania to już chyba chleb powszedni. Poważnie bym się zastanowił/a nad wyjazdem.. zachęcają free transportem i mieszkanie za darmo ale w rzeczywistości troszke jest inaczej.(usunięte przez administratora) Bardzo nie polecam

Był pracownik szklarni
@kataryna

Tutaj to prawda kasa mała hotel pełen cipun ów i brudasy. Zwolnią z dnia na dzień Przykre ze tak Polaków traktują za Granicą. Powinni robić selekcję kto do pracy uciwe a kto do balagowania. Pieniądze i koszty wszytko - - Kasia gdzie pracowała i mieszkała na hotelu.

Danny

Agencja do (usunięte przez administratora) nakrecaja ludzi tym przyjazdem za darmo i 2 tyg niby darmowe zakwaterowanie po czym bez zadnego slowa zwolnienie z pracy nawet nie wiesz ze zostales zwolniony po czym w Polsce przychodzi niby do zaplaty za mieszkanie jakis SMS a na umowie darmowe zakwaterowanie na 2 tyg.. madre to?

Komentarz

Kometarz nie odpowiedni i krzywdzący osobę zazdrosna dziewczyna

Krysia

Moim zdaniem nie mogę źle powiedzieć na Ta firme pracowałam na Plantrendzie praca jak praca są w ruigroku lżejsze pracę za te same pieniądze ale firma w porządku wypłacalna robić trzeba wszędzie za darmo nie zapłacą ????.. Pozdrawiam kierowcę Rafała i jego dziewczynę Patrycję z którymi jeździłam do pracy !

Elo

Mam pytanie czy ktoś pracował przy przekąskach serowych? Fajnie tam ?

@Elo

Jest zimno i czeba szybko pracowc bo na liniach praca sie odbywa jak ktos choruje to nie polecam

@Elo

W porządku przyjezdzaj bo potrzebujemy osoby do(usunięte przez administratora) Nia

@Elo

Nie polecam osoba ktore choruja

Aneta

Pytanie będzie trochę nie na temat ale jak uzyskać od ruigroka zeznanie podatkowe potrzebne do rozliczenia? Pracowałam w zeszłym roku na godziny nie mogłam narzekać stałe 43/45 h tygodniowo ale taki mobbing na plantrend ze ciężko wytrzymać

malgos
@Aneta

hej ja tez w zeszlym roku pracowalam na Pland Trend i nie mam jeszcze rozliczenia

Lila
@malgos

Ja pisalam. Info na e-maila do nich na drugi dzień wysłali trzeba się upomnieć

Blumen
@Lila

Ja swoj jarograf otrzymalem na aplikacje p4f

paris
@Aneta

rozliczenie przychodzi na aplikację p4f trzeba się zalogować i sobie pobrać pozdrawiam

Jw2370
@Aneta

Trzeba zadzwonić do biura który znajduje się w hillegom i na maila ci posła ja to byłem pracownikiem ruigroka i nie narzekałem najdłużej to na plantrendzie pracowałem . Praca jak praca . Pozdrawiam Głównie myślę nad powrotem

Md

Mam pytanie? Czy aby na pewno te wszystkie opinie sa rzetelnie wystawione przez osoby ktore nie psiocza jak trzeba wiecej napracowac sie? Wiekszosc agencji jest po to zeby zsylac ludzi na robote z ktora firmy nje moga sobie poradzic poniewaz za duzo jest roboty?? Wiem maslo maslane. Ponad rok pracowalem w axidusie duzo opini ma ona tu i tez duzo opinii negatywnych ja nie moglem narzekac biorac pod uwage zarobki i lokacje a zwiedziłem ich kilka najgorsza byla na schiedamie bo tam to typowo wiezienie hajaha mieszkanie 4osobowe i cyk dwoch z wyrokami. Patrzac sie na cala holandie i te wszystkie lokacje agencyjne no coz... Jedz do roboty sprawdz sie jak juz bedziesz mial w miare ok pozycje szybko szukaj pokoju aaaa jak ten pokoj chcesz wynajac to najlepiej od kogokolwoel tylko nie Polala niestety przykre to ale prawdziwe.... Taka rada ode mnie... A jak jest ogarniety i znasz choc angielski to szukaj u holendrow

Massy
@Md

Jak umiesz czytać to widzisz ze nikt nie narzeka na nadmiar pracy czy stopień zmęczenia . Wszyscy psioczą na hujanie z kasy i podłe warunki życiowe ????

Ola

Mam pytanie czy w tej firmie bez konsekwencji można wrócić np.po 5 tygodniach ?

@Ola

Pewnie tak tylko nie zapomnij wrzucic żółtą kartkę tydzień wcześniej przed zjazdem ja tak zrobiłam i niebylo klopotu

Ola

A gdzie te żółte kartki? ,bo dopiero wyjeżdżam w sobotę :)

Pracowałam tam i jedno co mogę napisać to ODRADZAM!!!! wypłata cienka , za hotel w sumie "hotel" płaci się sporo !!!! Pokoje malutkie,na korytarzach brud i smród ! Nie warto !! Nikomu ich nie polecę. Na zakończenie jak mawiał klasyk " OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM"!!!!!!!!!! o kierownictwie nawet się nie wypowiem... Domyślacie się....:(((((

Michu

Witam. I na samym początku już odradzam współpracę z tymi ludźmi. Zarobki marne za wszystko odciągają, A jeżeli chodzi na przykład o warunki mieszkalne to tragedia. Możesz liczyć tylko sam na siebie. Głęboko wierzę w to że jeżeli przyjechałeś transportem zorganizowanym busem na przykład to tak szybko od nich nie podjedziesz, ponieważ jakieś pieniądze chciałbyś zarobić. Mimo wszystko raz jeszcze nie radzę się każdemu ze 100 razy zastanowić co najmniej przed nimi. Kto by to widział w 21 wieku państwie tak cywilizowanym i rozwiniętym, by na pokoju były cztery osoby? A co za tym idzie brak miejsce na rozpakowanie się!!! Przecież te wszystkie pozytywne opinie wiadomo kto wypisuje........... Proszę zobaczyć na ilość negatywnych tak zwanych buziek pod pewnymi opiniami. Logiczne jest to że nie podoba im się że ktoś pisze to co widział na własne oczy. Podsumowując raz jeszcze zastanów się 100 razy przed wyjazdem z tą agencja !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK