Opinie o Rewersis Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rewersis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rewersis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewersis Sp. z o.o. w Wrocław

Katarzyna

Cieszę się, że trafiłam na firmę Rewersis i Panią Wiolettę, która przedstawiła mi firmę i produkt. Dziękuję Pani Wiolecie, za dużą dawkę wiedzy oraz obsługę na najwyższym poziomie. To nie tylko fachowe doradztwo, ale przede wszystkim wspaniałe zrozumienie sytuacji i możliwości klienta. Wystarczyło zaufać w produkt i w firmę. System regularnego oszczędzania w złocie jest wprost genialny. Dzięki niewielkim składkom buduję sobie majątek w złocie. Robię to z łatwością ,ponieważ wybrałam wariant jeden z wielu, ale idealny dla mnie. Już od 2022 roku korzystam z tego programu i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo atut to , że jest to złoto czyli coś co ma wartość od tysięcy lat. Kiedyś korzystałam z lokat ,ale zawsze zysk był pomniejszony o podatek Belki , a oszczędzając w złocie NIE MA PODATKU BELKI ! Czyli ile oszczędzę - tyle mam. Wystarczyło , że zrobiłam stałe zlecenie , a co miesiąc otrzymuję potwierdzenie. Polecam każdemu , kto wie, że tylko posiadanie oszczędności daje pewność , spokój i bezpieczeństwo. Złoto jest dla każdego. Dziękuję i polecam każdemu firmę Rewersis i Panią Wiolettę !

@Katarzyna

Zgodzę się z Panią,też jestem zadowolony z usług firmy Rewersis. Program prosty i elastyczny.Warto poznać szczegóły. Eksperckie doradztwo i profesjonalna. obsługa,to właśnie reprezentuje Pani Wioleta Obrębska. Współpracę z Panią Violettą od kilkunastu lat i polecam każdemu,kto szuka bezpiecznych i sprawdzonych miejsc dla swojego kapitału.

Paweł Nowy wpis

Kilkakrotnie rozmawiałem z Przedstawicielem firmy . Miałem wiele watpliwości . Jakoś przez to przeszliśmy . Bez tych rozmów nie zdecydowałbym się na odkładanie . Teraz widzę , że to jest dobre rozwiązanie dla mnie . Bez problemowo , bez konieczności pilnowania i śledzenia . I działa.

Piotr Nowy wpis

Właśnie zakończyłem Program zakupu złota . Jakiś czas temu zastanawiałem się czy była to dobra decyzja . Teraz patrzę na otrzymane sztabki i wiem , że była to bardzo dobra decyzja . Szkoda ,że nie był to większy pakiet .

Ewa Nowy wpis

Długo się zastanawiałam nad lokowaniem oszczędności w Złoto . Szukałam prostego sposobu niewymagającego od mnie zaangażowania czasu i uwagi . Polecam Program Rewersis prosty , przejrzysty i przed wszystkim skuteczny .

Joanna Nowy wpis

Firma Rewersis dała mi możliwość posiadania złota w sztabkach. Program ,który oferują jest nie tylko dla bogatych, każdy może wybrać coś dla siebie. Dziękuję mojej koleżance , która umożliwiła mi spotkanie z Panem Lechem i teraz jestem dumna z posiadania pięknych lśniących sztabek.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rewersis Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ryszard.

Od dawna zastanawiałem się nad lokowaniem w złoto . Ale jakoś nie było mi po drodze. Konkretna rozmowa z p.Lechem zmotywowała mnie w końcu do działania . Właśnie zakończyłem swój Program. Przyszły sztabki . Wszystkie ślicznie złote. Myśle o kolejnym Programie.

Ryszard

Kilkakrotnie skorzystałem z usług Rewersis . Fachowe doradztwo , ciekawa i kompetentna rozmowa. Dostawa jak zawsze na czas. Firma godna polecenia.

Katarzyna

@Katarzyna

Maria

Właśnie zakończyłam jeden pakiet . I rozpoczęłam kolejny . Wszystko działa bezproblemowo. Polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Rewersis Sp. z o.o.?

Włodzimierz

Rewersis był i jest moim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o inwestycje w złoto. Dla mnie jako klienta ważna była jakość obsługi, indywidualne i profesjonalne podejście co w dzisiejszych czasach nie jest aż tak oczywiste, oraz duża wiedza na temat złota.

Mikołaj

Jakość obsługi klienta stoi na najwyższym poziomie, co w dzisiejszych czasach jest prawdziwym skarbem. Ludzie z firmy wykazują się nie tylko ogromną wiedzą na temat rynku złota, ale także indywidualnym podejściem do każdego klienta, pomagając w podejmowaniu przemyślanych decyzji inwestycyjnych.. Cenię Rewersis za transparentność, rzetelność oraz zaangażowanie w dostarczanie wartościowych informacji, co czyni ją moim pierwszym wyborem w kwestii inwestycji w złoto.

admin

Pracowałeś w firmie Rewersis Sp. zo.o.? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewersis Sp. z o.o. - Wrocław

Rewersis Sp. z o.o.
  • Kamieńskiego 57 lok. 1A