Opinie o Gluck Fashion S.J. w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gluck Fashion S.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gluck Fashion S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gluck Fashion S.J. w Czerwionka-Leszczyny

ForYourEyesOnly

nie daj robić z siebie wariata! NISKIE płace, [usunięte przez moderatora] skończ z tym wreszczie i żyj w 21 wieku, nie daj by ktoś przy pomocy CIEBIE robił pseudo karierę powstrzymaj to i nie daj się [usunięte przez moderatora] tej obłędnej babie, która dorabia się na tobie, donosząc na ciebie, kradnąc twoje pomysły odgrywając przy tym niezłą grę aktorską, dzięki której jest tym kim jest w tej [usunięte przez moderatora]firmie", haha "firma" a sam właścieciel i jego połowa to typowi nuworysze, którze o prowadzeniu biznesu nie mają pojęcia, sama firma się wyprzedaje flota samochodowa, zawyżone ceny, ostatnia deska ratunku aukcje, zajechane samochody istne DNO, wciskając ludziom hiński bubel p.s. ludzie kraków, poznań, bielsko-biała, wrocław, czerwionka-leszczyny (d.dębieńsko) piszcie co WAS tam przykrego spotkało

na obecna chwilę firma nie poszukuje nowych pracowników, wiem bo pracuję i nie słyszałam aby przyjęcia jakieś były

były_pracownik

zniesmaczony-eksPORTER - 2012-08-03 08:54:44 UWAGA!!!!!!!!!! na firmę Gluck FASHION!!!!!!!!!!!!!! ludzie nie dajcie się zwieść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pracowałem na tym stanowisku przez 4-lata, tragedia, poza eksportem musiałem jeszcze towar pakować, oklejać, prezesowi jakieś dziwne zestawienia robić, kontenery rozładować po imporcie z CHIN, ubrania dla dzieci, łóżeczka, pościel, wszystko to co obecnie jest na stronie internetowej[usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [usunięte przez moderatora] Z tego co pamiętam, żaden facet nie robił na tym stanowisku 4 lata... W okresie, kiedy były kontenery do rozładunku, pracownikiem do spraw eksportu była kobieta... Nie wiem człowieku kim jesteś, ale nie zapominaj, że inni byli i aktualni pracownicy to czytają, i śmiać mi się chce, że tak wyolbrzymiasz wszystko. Nikt nie trzymał Cię tam siłą. Nikt nie zmuszał do niewolniczej pracy. Istnieje coś takiego jak wypowiedzenie umowy i trzeba było z tego skorzystać. Były momenty w firmie, że szef zaczął coraz to mniej płacić, tłumacząc się kryzysem na rynku. Złożyłam wypowiedzenie i grzecznie w kulturalny sposób rozstaliśmy się, bez wyzwisk, obelg itp. Pracowałam tam 7 lat i stwierdziłam, że czas się rozstać. Z tego co się orientuję, większość "starych" pracowników się sama zwolniła. Zostali tylko desperaci, którzy mieszkają w Dębieńsku i NIE OPŁACA im się zmieniać pracy na miejscu na pracę z dojazdem. :/

Nadal w szoku

Choć kilka już ładnych lat nie pracuję NA SZCZĘŚCIE już w firmie Gluck w Czerwionce również chciałabym przestrzec ewentualnych i potencjalnych kandydatów do pracy w tej NIESZCZĘSNEJ firmie!!! [usunięte przez moderatora], FAŁSZ I ZAKŁAMANIE, [usunięte przez moderatora], BRAK CHOĆ ODROBINY DOBREJ ATMOSFERY- jednym słowem MASAKRA!!! Produkty może kiedyś były OK, ale to do czasu, kiedy sprawne panie na produkcji szyły tą pościel w zakładzie w Czerwionce. Teraz to tylko CHINY i CHINY - nie łudźcie się polskimi metkami, bo nawet te są produkowane i doszywane w CHINACH. Szefostwo tj. [usunięte przez moderatora] oraz może nie szefowa, ale takową się czuje, czyli[usunięte przez moderatora] - to ludzie pozbawieni tak na prawdę ludzkich cech .... wierzę, że kiedyś to całe zło jakie tworzą i propagują obróci się przeciwko nim .... ,

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gluck Fashion S.J.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
obecnypracownik

fajna firma, fajni ludzie, fajna atmosfera aż się chce pracować, powyższe wpisy są nieadekwatne do prawdziwych realiów w tej firmie, właściciel porządny człowiek, firma daje duże możliwości rozwoju, są premie, są płacone nadgodziny po prostu praca moich jak i pozostałych członków firmy marzenie:) wszystkim polecam firmę jak i prezentowane produkty:)

polotny.wyspiasz

gluck faschion firma produkująca odzież dla dzieci zeszła na psy

zniesmaczony-eksPORTER

UWAGA!!!!!!!!!! na firmę Gluck FASHION!!!!!!!!!!!!!! ludzie nie dajcie się zwieść!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pracowałem na tym stanowisku przez 4-lata, tragedia, poza eksportem musiałem jeszcze towar pakować, oklejać, prezesowi jakieś dziwne zestawienia robić, kontenery rozładować po imporcie z CHIN, ubrania dla dzieci, łóżeczka, pościel, wszystko to co obecnie jest na stronie internetowej (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRACOWNIK DO SPRAW EKSPORTU Firma Gluck Fashion w Czerwionce-Leszczynach przyjmie do pracy „od zaraz” na stanowisko PRACOWNIK DS EKSPORTU. (Łatwy dojazd do firmy autostradą A1 z Żor - 8 min, z Gliwic - 15min.) Wymagania: - znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym dobrym (w mowie i piśmie) - doświadczenie w handlu - umiejętność współpracy w grupie - kreatywność w myśleniu i działaniu - chęć podejmowania wyzwań i realizacja wyznaczonych celów - mile widziana znajomość języka rosyjskiego - znajomość pakietu MSOFFICE (usunięte przez administratora)

potencjalny_ochotnik

uważajcie na to ogłoszenie w sieci, poczytajcie sobie opinię o tej firmie, to co mówią na tzw. rozmowach kwalifikacyjnych prawdą nie jest, również % od sprzedaży jest fikcją, trzeba siedzieć po 12h i człowiek ciągle jest nękany!!!!!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!! GLÜCK FASHION SPÓŁKA JAWNA Śląskie, Rybnicki, Czerwionka-Leszczyny, Polska Wykształcenie min. średnie; doświadczenie zawodowe mile widziane w sprzedaży lub telemarketingu; prawo jazdy kat. B; Umiejętność obsługi Word, Excel, zagadnień inf. obróbki zdjęć; branża: art. dziecięce; osoba nastawiona na wyniki sprzedaży; jedna zmiana; miejsce pracy: Czerwionka - Leszczyny; Zawód - doświadczenie zawodowe: Organizator obsługi sprzedaży internetowej

dno

tak strzeżcie się gluck fashion to nie firma tylko (usunięte przez administratora) taki jak kiedyś był we włoszech a teraz praktykowany jest w czerwionce-leszczynach, dzielnicy dębieńsko, zaprawdę powiadam strzeżcie się bo zło czai się w tej firmie,(usunięte przez administratora) to samo zło, to samo (usunięte przez administratora) , lepiej iść na zasiłek niż tam pracować za 900zł i to jescze Ci człowieku zabiorą, nie ma osoby, która by powiedziała same dobre słowa o tych złych ludziach (właścicielach), którzy sami nie wiedzą czego chcą, strzeżcie się, a jak już się zatrudnicie to będzie fajnie:)

analogia

anon_prac - 2012-06-29 19:43:44 na wstępie chciałabym przestrzec przed tą firmą bo: 1) pracownik jest nie szanowany 2) pracownik jest oszukiwany na wypłacie 3) brak perspektyw rozwoju (usunięte przez administratora) 7) praca po godzinach nie płacona dodatkowo - tak jakby to musiało być 8) najpierw podpytajcie o tą firmę a dopiero później dobrze rozważcie ewentualną chęć do pracy, skończy się to natychmiastowym odejściem 9) nie potrafią rozmawiać z pracownikami 10) zainstalowane monitoring 11) kłamstwo na każdym kroku i to by na tyle było acz kolwiek dalej pracuję i jestem zadowolona:)Podpisuję się pod tym co zostało wyżej napisane, każde zdanie jest potwierdzenie tego jakie realia oraz warunki panują w gluck fashion.

Zostaw merytoryczną opinię o Gluck Fashion S.J. - Czerwionka-Leszczyny

Gluck Fashion S.J.