TG SECURITY POLSKA

Opinie o TG SECURITY POLSKA

Slodki

To co piszą o TG security to nie do końca prawda pracuję w tej firmie od marca tego roku i jestem zadowolony wypłata na czas wyplacaja co do grosza i jeszcze mnie nie oszukali składki do zusu mam odprowadzane co miesiąc oraz podatek fakt dalej zabierają za mundur ale idzie przeżyć ja jestem zadowolony

Ciekawy
@Slodki

A pracujesz na GI czy obiekcie?

Ciekawy

Witam,czy ktoś wie jak wygląda praca na GI-patrol? I czy płacą na czas? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Weronika

@były rozumiem, dziękujemy za opinię. Czy ktoś jeszcze podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w TG SECURITY SP. Z O.O.? Jak oceniacie pracę w firmie? Co byście zmienili?

były

odp. dla Weroniki... przepraszam bardzo , o co miałem się spytać pracodawcę ??? nagranie nie pochodzi od pracodawcy. Jeśli są wymieniane nazwiska na nagraniu oraz widać pisma które są odczytywane , to o jakiej pomyłce jest mowa ??? Jeśli pada pytanie, czy taka sytuacja zaszła jednorazowo... to proponuję w ramach zaspokojenia swojej ciekawości odwiedzić i porozmawiać z pracownikami ochrony wykonującymi swoje obowiązki na posterunkach TG Security. Nagranie które posiadam zostało przekazane mi przez byłego pracownika TG SECURITY umundurowanego w pojeździe służbowym wykonującego swoje obowiązki . Ja osobiście mając doświadczenie w firmie TG SECURITY uzyskane od początku 2016 do dnia 04. 2017 oświadczam że w tym okresie odradzam współpracy z w/w firmą,

Pracownik Ochrony

10 sekund

Czy pracował pan już w ochronie

Weronika

@były czy taka sytuacja zdarzyła się jednorazowo? Być może zaszła pomyłka. Czy zapytałeś o to pracodawcę? @SYN Z POZNANIA na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum przed wystawieniem komentarza http://www.gowork.pl/regulamin

pracownicy tg security dziekujemy naszemu kierownikowi na Warszawie za dobra opieke nad nami na obiektach.Żeby byli wszyscy tacy jak on to by bylo z tego tg security bylo dobrze. To co opisuja inni to jest kompletna bzdura. Ten kierownik ma zajebistego prezesa

Weronika

@Max nie współpracuję z firmą TG SECURITY SP. Z O.O. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o moim zadaniu - najedź myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Również chętnie poznaję Wasze opinie na temat pracy w tym miejscu.

Max

Weronika ty tak poważnie czy masz ludzi za .................. Najpierw podajesz dane kontaktowe, a później zadajesz pytania z gatunku tych na które sama zaraz odpowiesz. Zadzwoń i się spytaj :-)

Weronika

A jak wygląda ścieżka kariery w TG SECURITY SP. Z O.O.? Firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

marcelini

Jeszcze dochodzi jeden wydatek a mianowicie wysylaja do sadu po zawiadczenie o niekaralnosci

marcelini

Tak placa zaledwie 8.70 na godzine.niby 1/4 etatu i co miesiac 100 zl za te ciuchy zabieraja

zadowolony pracownik

ja pracuje od 3 lat i bardzo jestem zadowolona nigdy nie okradli ani oszukali. Bardzo fajna atmosfera Bardzo Polecam

@zadowolony pracownik

Zadowolony pracownik. To pochwal się ile płaci się tam na rękę na umowę zlecenie? Zgodnie z prawem 13 zł?

Weronika

@zadowolony pracownik, a jakie benefity oferuje TG SECURITY SP. Z O.O. swoim pracownikom?

nn

Rzeczywiście po wyglądzie kolesia niby z interwencji wygląda na to że to (usunięte przez administratora) a nie ochrona a druga rzecz która urzekła mnie to co miesięczna opłata za strój gdzie inne firmy nie biorą kasy za mundur trochę to dziwne płacić za to gdzie ich obowiązek jest ubrać pracownika w dodatku co miecha im płacić 100 zł

@nn

CO miesiąc 100 za co dowóz powietrze gacie to jakaś lewizna trzeba to wyjaśnic w inspekcji pracy

Weronika

@Dulinmax może skontaktuj się z sekretariatem i poproś o połączenie z wybranym działem? :) Tutaj znajdziesz kontakt do firmy: http://tgsecurity.pl/kontakt.html

Dulinmax

Ma ktoś numer do dzialu plac w poznaniu?

były

Witam pracowałem w TG . Kasiora na czas,zapłacone wszystko. ja osobiście nie mam nic do TG. Może kiedyś tam wróce .

Waldi

A ja mam pytanie jak liczna jest Tania Grupa tych co rozwozi pracowników po obiektach. Chodzi o taksówkarzy przebranych za coś przypominającego ochrone

Dondaj
@Waldi

Waldi musisz się zatrudnić w firmie tg wtedy dokładnie zobaczysz na czym polega praca ile osób pracuje itd nie musisz się bać wystarczy przedzwonić umówić się z selekcjonerem tzw. Łysym Napoleonem z Kościana i jak przejdziesz pozytywnie rozmowę zostaniesz łowcą głów. Strach schowaj do kieszeni. Powodzenia

Płacą 13 złotych na godzinę?

gj

@dondaj -nn w jaki sposób w takim razie cie oszukano?

Dondaj
@gj

Książkę piszesz !!! Takie moje zdanie na temat tej firmy dlatego przestrzegam chętnych którzy chcieliby podjąć pracę w tej firmie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o TG SECURITY POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w TG SECURITY POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy TG SECURITY POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TG SECURITY POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TG SECURITY POLSKA?

Kandydaci do pracy w TG SECURITY POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TG SECURITY POLSKA