TG SECURITY POLSKA

Opinie o TG SECURITY POLSKA

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Nas, firmie TG Security Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy wdzięczni, że zdecydowaliście się zapoznać z opiniami o naszej firmie. Dziękujemy za Wasze komentarze, doceniamy zainteresowanie. Staramy się być wszędzie tam gdzie jest zainteresowanie reprezentowaną przez nas branżą.
Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś podzielić się swoją opinią jesteśmy tutaj po to aby móc odpowiadać na wszystkie ważne kwestie. Zachęcamy do dzielenia się autentycznymi opiniami i konstruktywnymi uwagami. Spostrzeżenia są dla nas niezwykle cenne i stanowią klucz do dalszego i ciągłego rozwoju. Naszym celem jest, aby nasz profil na GoWork był miejscem, gdzie każdy może czuć się wysłuchany i szanowany.

Pragniemy jednak podkreślić, że nasz profil jest miejscem szanującym zasady kulturalnej dyskusji. Nieakceptowalne są wpisy zawierające nieprawdziwe informacje, obraźliwe treści lub naruszające godność innych osób.

Wszelkie takie komentarze będą zgłaszane do administratora, z prośbą o weryfikację adresu IP, co może prowadzić do odpowiedzialności karnej tak aby zachować konstruktywny charakter naszego forum.
Nowy wpis

Aktualność

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu TG SECURITY POLSKA?

Czy w TG SECURITY POLSKA występują paczki/bony świąteczne?

Dondaj Nowy wpis

Tak występują paczki bony świąteczne premie kwartalne wczasy pod gruszą oraz wiele innych dofinansowań. Polecam a szczególnie na grupę

Alan

Ja jestem mega zadowolony jak coś. Polecam ich, w każdej kwestii można się dogadać, fajne podejście.

robson

niech alkomaty se naprawia (usunięte przez administratora)

national
@robson

tej prezes, czy Ty przerwałeś edukacje na drugiej klasie Szkoły Podstawowej?

hasky
@national

on przerwał po ukończeniu 10 lat

Minia

Czy do sprzątania też przyjmują?

Cezary

Czym jest spowodowana taka długa cisza na forum? Nowi chętni do pracy w firmie mogli wspierać się opinia pracowników.

Paulina

@adam czy naprawdę uważasz, że pracownicy T G Security Sp. z o.o. spożywają alkohol w czasie pracy? Takie sytuacje polecam zgłosić do przełożonych.

PREZES

SMIALO MOGE POLECIC TA FIRME DLA OSOB KTORE CHCA PRACOWAC A NIE TYLKO ZAMKNAC SIE W KONTENERZE I CZEKAC ZEBY KONTROLA OBIEKTU NIE ZLAPALA GO NA ALKOH.LUB SPANIU.LUDZIE TA FIRMA WPROWADZA NOWE STANDARDY W OCHRONIE POZYSKUJE CORAZ WIECEJ OBIEKTOW.WIDAC ICH NA KAZDEJ BUDOWIE I CORAZ WIECEJ NA OBIEKTACH STACIONARNYCH TO CHYBA JEST POWOD ZEBY PRZEMYSLEC OFERTE PRACY W W/W FIRMIE.OWSZEM SA KARY ALE JEZELI KTOS RAZACO LAMIE REG.FIRMOWY KTORY JEST DOSTEPNY ZARAZ PRZY NABORZE DO PRACY.WIEC JESLI KTOS ZGADZA SIE NA NIEGO I POTWIEDZA ZE NP.NIE BEDZIE SPAL A GRUPA ZA KILKA DNI LAPIE GO NA SPANIU LUB POD WPLYWEM TO CO SIE DZIWIC.W TEJ FIRMIE DOSTALEM 3 RAZY NAGRODE ZA SUMIENNOSC I DODATKOWE SLUZBY.PRZYZNAJE TAKZE ZE ZDARZAJA SIE OBSOWKI Z WYPLATAMI ALE ZAWSZE KAZDY OTRZYMA SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE.ZNAM ROWNIEZ PRZYPADKI AWANSU W TEJ FIRMIE I ODRAZU Z WYZSZA STAWKA.JA JUZ NIE PRACUJE PONIEWAZ JESTEM OBECNIE ZA GRANICA KRAJU .ALE JAK NOGA MI SIE TU POWINNIE WRUCE CHETNIE DO TEJ FIRMY BO WIEM ZE WARTO.WSZYSTKIM CHCACYM MIEC STALE ZATRUDNIENIE I PRACE NA DLUGI OKRES POLECAM A ALKOH.NYGUSOM SCIEMNIACZOM ITD NIE POLECAM.

maciej
@PREZES

ty możesz polecić tą firmę co ci za to dali 20 złotych gratis a następnego dnia karę za krzywy krawat bałwanie!!!

nowicki.marian100@interia.pl

dobre i złe opinie o tej firmie

kimo

prawda jest taka, że pracy to jest pod dostatkiem przy alarmach, bo są przecież praktycznie wszędzie obecnie

diksi

może ciężko jest znaleźć porządnego i znającego się na swojej robocie montażyste, który potrafi sprostać stanowisku

adi1c

Kilka dni temu poszedłem na romowe z przedstawicielem TG w sprawie pracy. Ten Pan nie mial pojecia o niczym. Nie powiedzial jaka bedzie umowa, jaka jest stawka godzinowa itp. Kazał czekac na telefon od dyzurnego ktory mi wyjasni wszystko.Tego samego dnia zawiozl mnie na obiekt którego mialem pilnować.Około 3 w nocy zadzwonil dyżurny i przestawił mi warunki pracy : praca od poniedziałku do piątku od godziny 19-do 7 rano. W sobote po przyjsciu z nocki o 14 mialem juz byc na terenie budowy a zejsc z niej w poniedzialek o 7 rano . I tak cały czas bo mialbyc tam 1 strzoż.(usunięte przez administratora)

koro

są ok pracowałem już w Solid i Juventus a i Impel też.TG kara ludzi a właściwie nie ludzi a pijaków ,wywalają od razu a oni tu brednie wypisują.Panowie czy się stoi czy się leży dawno się skończyło!!!

zdziwiony

Powiem tak,,,jeżeli ktoś ma trochę pojęcia o firmach ochroniarskich to wie że zarzuty typu kary finansowe,starsi panowie są nie na miejscu bo wszystkie firmy tak funkcjonują!!!a takie mamy prawo pefronu w naszym kraju . TG SECURITY z tego co widziałem działa w dużej części Polski na moim osiedlu też i od tego czasu skończyły się problemy z wandalami i pijaczkami a SOLID nie potrafił rozwiązać tego problemu przez 3 lata.Ja należę do zadowolonych.

krzywo-łap

brak motywacji do pracy , według firmy motywacją do lepszej pracy jest kara tylko że karą nikt absolutnie nikt nic nie uzyskał , 50 60 100 150 500 1500 tak to wygląda w realu ,ja tutaj nic nikomu nie będę sugerował ,jak przyjdzie pracować to sam się przekona czy mu ta firma pasuje czy nie.każdy musi sam sobie wyrobić reputacje na temat pracodawcy

kulo zęby

firma jak każda inna raz pod wozem raz na wozie, ale naji warzniejsze ze nie jest to firma krzak ;przyjdzie zima wyrwij krzak przyjdzie lato firmy brak.

firma tg security ujdzie fajni ludzie i spokojna atmosfera

Jest ok.na tle innych firm ochrony ta jest naprawdę O.K.Polecam

TG SECURITY to profesionalna firma,pracuje tam 3 lata i jest super.

Zostaw merytoryczną opinię o TG SECURITY POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w TG SECURITY POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy TG SECURITY POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TG SECURITY POLSKA?

Kandydaci do pracy w TG SECURITY POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TG SECURITY POLSKA