Opinie o Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Jacek

Ja tam w FG pracowałem przeszło 3 lata jako REP na woj pomorskie oraz zachodniopomorskie i ogólnie jestem zadowolony. To że nie ma GPS to akurat zaleta, bo zawsze można z trasy zjechać i zahaczyć jakąś firmę. Jak masz GPS i limitowane paliwo to nie zaryzykujesz nadprogramowej wizyty bez zapowiedzi, bo jak rozliczysz kilometry jeśli do spotkania nie dojdzie? Patrząc przez pryzmat ostatnich zmian w prawie podatkowym, najwyraźniej tego urzędasy i bydło z sejmu nie rozumie, tym bardziej że biorą kasę na prywatne auta jeżdżąc służbowymi- hipokryzja i złodziejstwo. Wracając do tematu, wypłata zawsze na czas, w okresie przedświątecznym nawet wcześniej z dużym wyprzedzeniem. Coroczne wspólne wypady, czy imprezy na koszt pracodawcy. Minusy- tendencja zniżkowa jeśli chodzi o podstawę wynagrodzenia. Jeśli przeliczy sie przepracowane godziny do zarobków, to lepiej na kasie w biedronce siedzieć;) Wszytko zależy od regionu w którym się działa i jego specyfiki. W jednym regionie sprzedaje się dobrze i można zarobić przyzwoicie... w innym z wielu przyczyn- nie (tutaj rozpisywać się nie będę, szkoda czasu na eseje;)). Stosunek do pracownika, z mojej perspektywy (handlowca)- jak otrzymałem wypowiedzenie to kierownik z handlowcem przyjechali na wybrzeże jednym autem aby zabrać ode mnie sprzęt i zaoszczędzić mi fatygi.

Messerschmitt
@Jacek

Ty to masz humor chłopie pięknie to napisałeś :)

maga

Przyłączam się do powyższej opinii n.t. rekrutacji. Pytania nie na miejscu, niektóre zaliczane nawet do debilnych cyt.:" Umie pani klikać?" .Jednym słowem człowieka mają za debila. Nie dziwne że taka rotacja...

Dzisiaj miałam (nie)przyjemność przejścia telefonicznej rozmowy rekrutacyjnej w Państwa Firmie. Proszę poinformować swoich pracowników, że nie mają prawa pytać kandydatów o stan cywilny i dzieci, upierając się przy tym, że są to dla nich podstawowe informacje. Niech niedouczona Pani przeczyta najpierw kodeks pracy a następnie rekrutuje pracowników. Pytanie: "czy będzie się Pani chciało dojeżdżać na Psie Pole? " - pozostawia także wiele do życzenia. Jeśli praca u Państwa wygląda tak jak rozmowa kwalifikacyjna to serdecznie gratuluję.

Rudolf H

Kierownik Michał wie po ile jest ropa!!!!!!! To taki swego rodzaju firmowy Szejk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
X-MEN

Firma jest fajna!!! Z zewnątrz!!! Raj dla lizusów!!!!Odradzam!!!!!

Rudolf H

Po ile teraz kierownik sprzedaje ropę???

SS

Skoro nie ma pozytywnych opinii Ulek to nie oczekuj że zarobisz tam miliony Euro w tej firmie będziesz białasem do zapi.....nia a na koniec uwalą Ci podstawę a jak się podstawy nie da ujebać to premię i tyle w temacie i zarobisz 1800 na łape. A dodatkowo kierownicy to piiiiiiiiiiii i piiiiiiiiiiiiiiiiii oraz piiiiii dodatkowo piiiiiiiiiii ( ozanaczenie piiiiiiiiii to bardzo mocno niecenzuralne słowa) Podpisał SS

RUDY 102

szału z kasą nie ma jeśli o to pytasz, widziałeś już chyba sporo komentarzy na ten temat, co jeszcze chcesz wiedzieć?

Strażak Sam

Dopóki kadra kierowników się nie zmieni do będzie tam zawsze śmietnik i syf. Więc jak możesz to szukaj sobie innej pracy. Odradzam chyba że interesuje Cię kasa 1800 zł brutto co miesiąc to wal śmiało HA ha ha ha

Mudżahedin

Odradzam firmę FG i nie myślcie sobie, a może jakbym spróbował to coś by wyszło. Nie bo każdy dzień w tej pracy jest dniem straconym. Spytacie ale jak to? A tak to lepiej podejmijcie decyzję roztropnie a nie zbyt pochopnie. I tyle w temacie

centrala
@Mudżahedin

Pozdro dla dzielnych Pań z biura :)

KOŃ

OBYWATELE Jak macie w domu prywatnie auto z silnikiem Diesel pojemność i moc bez znaczenia to idźcie śmiało do pracy. ROPY kupować nie musisz ściągasz szlałfem z auta firmowego prosto do bańki po płynie tylko uważaj żebyś za mocno nie pociągnął bo się zakrztusisz no i potem smród się będzie za Tobą ciągnął Instrukcja na miejscu

Chuck Norris

Ok napiszę ci szczerze Po co czytasz opinie o tej firmie i z nich kpisz myślisz że ktoś wyssał to sobie z palca. Jeśli nastawiasz się na zarobki

charles bronson
@Chuck Norris

= kierownik

oswald

co rozumiesz przez warunki?? Co chcesz wiedzieć??

Owczarek niemiecki

Skoda Octavia (srebrna lusterka i klamki czarne),Roomster, Vw Caddy, kratki i GPS brak LATASZ ILE WLEZIE zero kontroli na przejechane kilometry i paliwo :)

bernardyn
@Owczarek niemiecki

to na bogato HEHE:)

automobil

jakimi autami jeżdżą PH? (marka, model, z kratką czy bez, gps itp.)

nop1001

ok. to jak prezentują się te zarobki? dla nie których może być śmiesznie, dla niektórych nie, więc prosiłbym o jakieś konkrety. Prosiłbym o jakąś obiektywną opinię, bo wylewać jad po kilku latach pracy w danej firmie to rzecz normalna. Ale skoro już ktoś tak długo pracuje tzn. że nie jest najgorzej. Interesuje mnie praca na magazynie. Czy ktoś mógłby przybliżyć warunki pracy i płacy tam? Proszę o chłodne opinie bez wylewania kwasu :)

wolf
@nop1001

bez wylewania kwasu poniżej 2k na łapkę - pasuje czy wolisz iść do castoramy

Stan Tutaj

Potwierdzam kasa jest śmieszna, zarobki handlowców porównywalne z zarobkami magazynierów, nie umniejszając nikomu... Z autami faktycznie było ok ale czy to jest najważniejszy priorytet w pracy to nie sądzę... Kiedyś jak nie było kierowników było dużo lepiej, potem się posypało bo nastąpił przerost formy nad treścią ale tak czasem bywa jak kierownik myśli że jest dyrektorem a kolega staje się przełożonym takich przykładów po firmach jest sporo jak ktoś chce korzystać z auta firmowego, nie oczekuje dobrych zarobków i pasjonuje się coachingiem to polecam - powodzenia

Joseph

M2 jesteś jak John Rambo bohater z wyciętego lasu. Włażenie w tyłek to nie jest sposób na szukanie sobie kolegów w pracy dzisiaj czasy są ciężkie zamiast pisać takie bzdury bierz się lepiej do roboty i zapracuj na dobrą opinię o swoim pracodawcy. Poświęć FG kilka lat i wtedy napisz na forum jak jest naprawdę. Trzeba pamiętać też, że na dobrą opinie trzeba pracować wiele lat w dzień miesiąc czy rok się tego nie zrobi. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia.

M2

a ja się wypowiem po swojemu. Praca w FG dużo uczy - a że jest rotacja? w każdej firmie jest jak się stawia na niewłaściwych pracowników którzy "nie wychodzą z domu" - obroty same się nie robią. Trzeba włożyć sporo pracy ale to zaowocuje nie od razu ale zaowocuje. Niech mi ktoś pokaże pracodawcę który pozwala korzystać z aut prywatnie? Kierownicy? każdy ma swój lepszy i gorszy dzień - ogólnie atmosfera zdrowa, kasa i warunki bardzo fajne

Napalony

Ludzie w Firmie Ferdinand Gross nie macie jeszcze GPS-ów w samochodach firmowych??? To na 100% nie trzeba wychodzić z domu widzę że macie tam jak w raju. Tam cały czas są rotacje handlowców więc na pewno zaraz sie pokarze jakaś oferta pracy i chyba wyśle tam CV. Albo i nie bo krążą pogłoski że kierownicy regionalni powinni się raczej bawić w piaskownicy a nie zarządzać zespołem handlowców.

Zostaw merytoryczną opinię o Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.

Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.