Opinie o EUROFISS w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie EUROFISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w EUROFISS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EUROFISS w Poznań

ol

firma bankrut od 2 miechow mi nie placa coraz gorzej klienci odchodza niezbyt fajna atmosfera dlugów mase ciagle telefony ze wylacza prad swiatło nie zaplacone fv klientow masakra nic tylko uciekac

BN

Ostatnio nawet mi nie płacą bo popełniamy masę błędów i idzie all na cały dział.Ja popełniam najwiecej błedów ale sie nie przejmuje,poniewaz chodza sluchy ze z nami coraz gorzej.

BN

ja mam umowę na czas nieokreślony

BN

Ja jestem zadowolona moja pensja dla ksiegowej to 3000 netto na umowie ale potwierdzam reszta ma naumowie minimalna!!!

Pracownik Biurowy

Sprawa była ok obiecywali góry a były tylko doliny i jeszcze się nie rozliczyli

Jak mogę im pomóc i kogo znam !!! Jeżeli na kimś zarobią biorą Cię ze sobą ja dziękuję !

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
TD

Już odpowiadam: opóźnienia w wypłatach! Pensja na papierze minimalna(usunięte przez administratora) tylko kilka osób ma tyle na umowie ile faktycznie dostaje reszta niestety nie....

TD

Atmosfera fatalna.Każdy kabluje na druga osobe aby dobrze wypaśc przed góra.Dziewczyna z dołu chodzi i co tydzien prowadzi rozmowy za zamknietymi drzwiami i mowi kto sie spoznil ile wczesnie wyszedl ile siedzial na sniadaniu.szefostwo jest ciagle to samo pod zmieniionym prezesem ktory nie ma nic do gadnia.tylko dlugi.Moja kolezanka ktora miala tam ksiegowosc przez nastepny rok musiala w innej ksiegowosci wszytsko poprawiac w US same blede pity zle zrobione.Inni z tego co wiem nie dostali zaplaty za Faktury za prace wykonana odradzam w skali 1-10 firma -1

kolega

anonim - 2013-06-25 21:23:44 składał ktoś aplikacje on-line ze strony interenetowej Eurofissu był jakis odzew ostatnimi czasy? Czy raczej czekac az ogloszenie pojawi się na jakims portalu pracy?ale po co tam aplikować chcesz? nie płacą w terminie, pensje na papierze nizsze (usunięte przez administratora) opinia o tej firmie fatalna .... firma nie reprezentuje soba nic - jest wiele innych swietnych biur w okolicy ba w calym poznaniu.... Odradzam !!!

Oszukana

pracowałam tam i jak się skończyło ? oczywiście w sądzie pracy bo nie płacili !! nadal nie płacą na czas ani wynagrodzeń (usunięte przez administratora)

wysoce niekompetentna firma! niby dzialaja pos tym samym szyldem a co rusz inna firma... oblugiwali mnie kiedys - tragedia! odradzam !

malinka

Grzesio - 2013-04-26 18:45:39 Można coś więcej, jakieś konkrety? Na czym polegała ta niekompetencja? Ile zarabia się na starcie? Pensja wpływa na czas?niekompetencja - brak podstawowej wiedzy, podejscie anty-klienckie pensje - w miare ok , oczywiscie na papierze mniej , (usunięte przez administratora)z tego co sie dowiedzialam nadal tak jest ! czas - zadnych zmian

AS

Potwierdzam ! na stronie cuda, wianki a prawda jest taka, iż zatrudniona (usunięte przez administratora)jest niekompetentna... Miałam okazje wyprowadzać błędy Pań z księgowości - strach się bać !!!! Powinny mieć zakaz wykonywania zawodu.... niby zmiany a osoby te z tego co widzę na stronie pracują nadal ! przykre, że takie osoby psują renomę zawodu księgowego!

lipa nie firma

Fima wypisuje różne historie o swojej kompentecji. Tymczasem: ani płatności , ani kompetencji. (usunięte przez administratora)

women

Potwierdzam,również firma jakich mało w Poznaniu.Oczywiście pod względem niekompetencji

TD

ładne sciemy wywiązała sie ze mna nie moze sie wywiazac od 2 lat więc nie pisz takich pierdół.mega ruina firma zarzad wciaz ten sam tylko nowy (usunięte przez administratora) podstawiony.

Poznaniak

Kolego, firma terminowo wywiązała się z 12 płatności wobec mojej firmy - znakomita współpraca.

xyz

firma nie płaci ani pracownikom ani kontrahentom ruina!

Karol

...nie jestescie pierwszymi i ostatnimi, którzy będa niezadowoleni....

Ok

Firma nie wywiązuję się ze swoich zobowiązań

Jacek SL

Ze mna firma nawiazala bardzo owocna wspolprace tak wiec w 100% jestem zadowolony ze swiadczonych uslug jak i rozliczen .

Zostaw merytoryczną opinię o EUROFISS - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROFISS?

Kandydaci do pracy w EUROFISS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROFISS
1.9/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Wierzbowa 33 lok. 2
    62-081 Poznań